Νέα

Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
εγω αντιθετα εχω πολυ καλες αναμνησεις απο Ουκρανεζες.πολυ καλητερες απο της Ρωσσιδες.πολυ πιο εργατικες.δεν ειναι τοσο κακομαθημενες οσο οι γκομενες της Αγιας Πετρουπολης.και πολυ πιο συναισθηματικες.μιλαμε για απλες γκομενες και οχι για αυτες που ερχονται στην Ελλαδα ουτε και για πουτανες...

Πάντως και εγώ έχω καλές εμπειρίες από Ουκρανές.
Ευχάριστες, χαμογελαστές, και πρόθυμες να κάνουν τα πάντα στο κρεβάτι.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
δημητρακης ποια ειναι η γνωμη σου για τις λετονες? ;)
καλες ειναι.καταρχην το 50% της Λετονιας ειναι Ρωσσοφωνοι!το υπολοιπο 50% ειναι καθαρα Λετονοι.το κακο ειναι οτι ειναι καθολικοι.και ερχομαστε σε κοντρα μαζι τους.οι πιο ανωμαλες ειναι οι Εστονες!μονη της μου τα κατεβασε και μου εκανε τσιμπουκι στο ασανσερ!σπιτι μου δεν ηθελε να ερθει!να τη χουφτωσω στην Ντισκο δεν με αφηνε!και οταν την πηγα σπιτι της με τ'αμαξι ηθελε να τη γαμισω στ'αμαξι!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
......σας βαζω φωτο την Ουκρανεζα που γνωρισα απο το και συναντιθηκαμε την κυριακη.σημερα μιλισαμε παλι στο τηλεφωνο.καλη κοπελα σπουδαζει.στην αρχη ηρθε η μανα της Αγια Πετρουπολη πριν 5-6 χρονια και μετα αυτη.μενει με τη μανα της.[size=12pt]το κακο ειναι οτι ειναι αβυζη![/size]

Το κακό είναι ότι η μέση Ελληνιδα είναι μπροστά της μπουρούχα...
Και το ακόμα χειρότερο, ότι είμαστε στην Ελλάδα :headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Καλά, πάσχεις σίγουρα από το Ρωσικό σύνδρομο και μάλιστα σε βαριά μορφή.
υπαρχει θεραπεια!2-3 βδομαδες Ελλαδα με Φυλης και πολυ  :bigdick:.μετα επιστρεφεις Ρωσσια και ολες σου φενονται θεες!
 

poutSAMURAI

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το κακό είναι ότι η μέση Ελληνιδα είναι μπροστά της μπουρούχα...
Και το ακόμα χειρότερο, ότι είμαστε στην Ελλάδα :headbang:
το χειριστο ειναι οτι θα μεινουμε στη ελλαδα μεχρι να πεθανουμε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
αυτη ειναι η Νικα δουλευει στο Εμμανουελ στη Σταρι Νεφσκι 9743505.της ειπα οτι θα γραψω κριτικη στο μπουρδελα.κομ και μου ειπε μην γραψεις καλα λογια δεν γουσταρω να ερχονται πολυ.την προηγουμενη φορα που ειχα παει και πηρα την Ιρα την σχιστοματα (που λεει οτι ειναι Κορεατισα ενω ειναι απο την Τουβα (Τουτκοφωνοι)).ητανε γυμνη στο σαλονι επητιδες για να με καυλωσει.και μια αλλη φορα πριν κανα 2μηνο οταν περιμενα τη Βικα να 'ρθει μιλαγαμε κανα 20 λεπτο...
 

Συνημμένα

  • nika1.jpg
    nika1.jpg
    68,7 KB · Εμφανίσεις: 73
  • nika2.jpg
    nika2.jpg
    63,9 KB · Εμφανίσεις: 59
  • nika3.jpg
    nika3.jpg
    81,9 KB · Εμφανίσεις: 49
  • nika4.jpg
    nika4.jpg
    69,8 KB · Εμφανίσεις: 79

poutSAMURAI

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ουκρανες ειναι τα κορασιδια αυτα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
.....ειναι Ουκρανεζα και εχει και Τσιγγανικο αιμα.μιλαει Ρωσσικα με τη χαρακτηριστικη προφορα.ψηλη 180cm με τελειο βυζη.αλλα πολυ ενεργητικη σε σημειο που φτανει στο αυταρχικο και αγριο!μου βαραγε σκαμπηλια στ΄ ααρχηδια και με νευριασε.της ειπα οτι θα την δαγκοσω και μου ειπε οτι αυτο θελει γι'αυτο με νευριαζει και οτι της αρεσει ο πονος (ειχα δαγκωσει την κακασχημη πολυ αγρια ειχε μελλανια πανω απο μια βδομαδα) μου ειπε οτι θελει τετοια δαγκωνια!της ειπα οτι αυτα δεν τα γουσταρω.γι'αυτο και δεν φχαρηστιθηκα γαμησι.την εβαλα πισωκολητο και επιασε ολο το κρεβατι.εγω θελω η γυναικα να εχει θυληκοτητα και οχι να ειναι αγρια.καλος χαρακτηρας παντος.και εχει ενδιαφερον η συζητιση μαζι της.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Μία Βίκα σε ένα σαλόν στη Νεφσκι είχα πάρει και εγώ.
Ήταν μελαχρινή, με μακριά ίσια μαλιά, αρκετά φιλική, και με ΤΕΛΕΙΟ στήθος. Μεγάλο, σκληρό, στητό.

Εννοείς αυτή ;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
αυτη!163 υψος λιγκι γεματουλα φατσα οχι Ρωσσικη με φανταστικα βυζια.καπνιζει σα φουγαρο και ειναι λιγο περιεργη.καλη κοπελα.εχει τρομερη ζητηση!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Όχι, καμία σχέση.
Η δικιά μου ήταν μελαχρινή και καθόλου άγρια. Ήρεμη σα γατούλα ήταν, πραγματικά αξιαγάπητη.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Πάντως το μωρό που ποστάρεις μου αρέσει πολύ.
Και αν κάθεται να τις τρώει κιόλας ακόμα καλύτερα.
Να με χτυπάει αυτή δε παίζει όμως, ξενερώνω τελείως.
Ακόμα και δόντια να αισθάνομαι στη πίπα ξενερώνω.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πάντως το μωρό που ποστάρεις μου αρέσει πολύ.
Και αν κάθεται να τις τρώει κιόλας ακόμα καλύτερα.
Να με χτυπάει αυτή δε παίζει όμως, ξενερώνω τελείως.
Ακόμα και δόντια να αισθάνομαι στη πίπα ξενερώνω.
η Νικα με τα μαυρα ειναι που τα κανει αυτα.και εμενα με ξενερωσε.ηξερα οτι θα ηταν ετσι και ειμουνα ετοιμος.αλλα με ηθελε παρα πολυ τοσες φορες που ειχα παει και επαιρνα αλλες γκομενες εβγαινε επητιδες γυμνη και για αντιο με φιλαγε στο στομα!δεν μου αρεσει που ειναι αγρια.θελω οπως και'συ γλυκουλες κοπελιτσες που να εχουν θυληκοτητα και οχι αμαζονες!σαν τη Νικα ειναι καλες για νε της βγαλεις βολτα σε κοιτανε ολοι!και αν φυγει για λιγο και παει τουαλετα οποια γκομενα και να πλησιασης θα σου αφισει το τηλεφωνο της!σου λεει αφου ειναι με αυτη τη μουναρα αυτος πρεπει να μετραει και να εχει κρυφα ταλεντα!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
σαν τη Νικα ειναι καλες για νε της βγαλεις βολτα σε κοιτανε ολοι!και αν φυγει για λιγο και παει τουαλετα οποια γκομενα και να πλησιασης θα σου αφισει το τηλεφωνο της!σου λεει αφου ειναι με αυτη τη μουναρα αυτος πρεπει να μετραει και να εχει κρυφα ταλεντα!

Τόσο εύκολα δίνουν τηλέφωνο ρε γαμώτο στη Ρωσία ;;;
Εσύ έχεις επιτυχία και στην Ελλάδα στο καμάκι ;
 

nest35

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ειναι τοσο δυσκολο να παρεις βιζα να φερεις μια κοπελλα
για διακοπες ελλαδα απο ουκρανια η ρωσσια.΄΄ :helpplea:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Τόσο εύκολα δίνουν τηλέφωνο ρε γαμώτο στη Ρωσία ;;;
Εσύ έχεις επιτυχία και στην Ελλάδα στο καμάκι ;
Ελλαδα τη δεκαετια του '90 ηταν φριχτα!τωρα εχει γινει πιο ευκολο.τωρα ειναι πιο ευκολο με το ιντερνετ.1-2 καινουργιες τη βδομαδα βγαινουνε.το θεμα ειναι οτι πολλες στη φωτο φενονται κουκαλρες ενω οταν της συναντας ειναι πολυ πιο ασχημες.η τελευταια Ουκρανεζα μου ειναι ωραια γκομενα ΑΛΛΑ πολυ διαφορετικη απο οτι στη φωτογραφια.στην ντισκο καμακωνω πολυ.και στα εμπορικα κεντρα παιζει καμακι.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
ειναι τοσο δυσκολο να παρεις βιζα να φερεις μια κοπελλα
για διακοπες ελλαδα απο ουκρανια η ρωσσια.΄΄ :helpplea:
απο Ουκρανια δεν ξερω.απο Ρωσσια οχι ιδιεταιρα.αν της κανεις προσκληση παιρνει βιζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom