Νέα

Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ας πάνε μια βόλτα εκεί πάνω να δουν πως συμπεριφέρονται οι άντρες σε ΜΟΥΝΑΡΕΣ γυναίκες και μετά ας έρθουν να πουν κουβέντα αν τολμάνε, που τα έχουν όλα και μιλάνε και από πάνω! Κακομαθημένες, αγάμητες (κατ'επιλογήν δική τους), τρίμπαζα του κερατά, αμαθείς περί καθαριότητας, κουζίνας και οικογενειακών υποχρεώσεων. Μόνο καφεδάκι, τσιγαράκι, shopping & clubbing.

Ούτε για νοικοκυρές κάνουν (που το σέβομαι γιατί και αυτό είναι κριτήριο για γάμο), ούτε για γκόμενες κάνουν, όντας μπάζα οι περισσότερες... Και αν νομίζετε ότι έχοντας για γυναίκα μια μέτρια πως δεν μπορεί να πηδηχτεί με τον καθένα, λάθος!! Αυτές είναι που πάνε με όποιον λάχει, όταν δοθεί η ευκαιρία... ΤΙ να σε κάνω κυρία μου??? ΟΥΥΥΥΥΣΤ!

1 εισητήριο με AEROSVIT παρακαλώ! ONE-WAY!

Ενω ο Ελληναρας, ειναι τελειος σε ολα του. Ιπποτης παντα. Τρεχει να ανοιξει την πορτα του αυτοκινητου για να μπει η γυναικα, και να της βγαλει το παλτο για να το κρεμασει, να τις αγορασει λουλουδια.  Εχει τελειο σωμα, δεν υπαρχουν πατσοκοιλιαδες, οι δε λεξεις, καφενειο, ταβλι, τεμπελια,  του ειναι εντελως αγνωστες.
-------------------------
Πηγαινεται ρε μονιμα στην Ουκρανια. Να σας δω στο δρομο να περπατατε και να κρατατε αγκαλια τα λουδουδια που μολις της προσφερατε + την τσαντα της γκομενας, και εγω....δεν θα ξαναπαω Ουκρανια.  :headbang:
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Ενω ο Ελληναρας, ειναι τελειος σε ολα του. Ιπποτης παντα. Τρεχει να ανοιξει την πορτα του αυτοκινητου για να μπει η γυναικα, και να της βγαλει το παλτο για να το κρεμασει, να τις αγορασει λουλουδια.  Εχει τελειο σωμα, δεν υπαρχουν πατσοκοιλιαδες, οι δε λεξεις, καφενειο, ταβλι, τεμπελια,  του ειναι εντελως αγνωστες.
-------------------------
Πηγαινεται ρε μονιμα στην Ουκρανια. Να σας δω στο δρομο να περπατατε και να κρατατε αγκαλια τα λουδουδια που μολις της προσφερατε + την τσαντα της γκομενας, και εγω....δεν θα ξαναπαω Ουκρανια.  :headbang:

Αν τα παραπάνω αναφέρονται στο πως είσαι εσύ φιλε μου, τότε καλά κάνεις και μιλάς για λογαριασμό σου. Εγώ πάντως, ούτε πατσοκοίλια έχω, ουτε τάβλι παίζω, ούτε καφενείο πάω, ούτε μαλάκας τεμπέλης είμαι. Α! και ούτε τσάντες στις γκόμενες κρατάω.... ΌΛΑ έχουν ένα μέτρο. Μη τα μηδενίζεις όλα. Και δεν σου βάλαμε το μαχαίρι στο λαιμό να πας Ουκρανία... Συζήτηση κάνουμε. Καλά κάνεις και έχεις τη γνώμη που έχεις. Ο καθένας έχει από μία.
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
@allantalon: να' σαι καλά.... :) :)
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
@lefteris38: Ας είχαν και οι Ελλεηνίδες "μυαλό" (όλοι καταλαβαίνετε τι εννοώ) και γω (αλλά και πολλοί άλλοι μεθ'ημών) δεν θα είχα ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ να είμαι μαζί τους.

Πρόβλημα δεν έχω με την εμφανισή τους. Σήμερα, όλα διορθώνονται. Πρόβλημα έχω με το μυαλό τους και τις μαλακίες με τις οποίες τις μάθαν οι μανάδες τους. Να σέβονται και να μην βλέπουν το μούτρο του αυτοκινήτου μου, την εξάτμιση της μοτοσυκλέτας μου ή και το βάθος της τσέπης μου σαν την προέκταση της ΠΟΥΤΣΑΣ μου.

Και όταν μιλάς για τις "έξω", μάλλον ξεχνιέσαι και νομίζεις πως μιλάμε για τις strippers. Οι κοπέλες έξω ουδεμία σχέση έχουν στον τρόπο συμπεριφοράς με τις εδώ-"χαλασμένες" strippers ή τις Ελλεηνίδες. Η εμφάνιση δε, είναι σταθερή αξία... Kαι κάτι άλλο: αν κάποιος είναι "καλησπεράκιας/καλυνυχτάκιας" με τις εδώ, πολύ πιθανόν να πάθει το ίδιο με τις εκεί. Εξαρτάται απο το ΑΝ και το ΠΟΣΟ τις αφήνουμε ΕΜΕΙΣ να μας καβαλήσουν....

I hope I've made my point.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
@lefteris38: Ας είχαν και οι Ελλεηνίδες "μυαλό" (όλοι καταλαβαίνετε τι εννοώ) και γω (αλλά και πολλοί άλλοι μεθ'ημών) δεν θα είχα ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ να είμαι μαζί τους.

Πρόβλημα δεν έχω με την εμφανισή τους. Σήμερα, όλα διορθώνονται. Πρόβλημα έχω με το μυαλό τους και τις μαλακίες με τις οποίες τις μάθαν οι μανάδες τους. Να σέβονται και να μην βλέπουν το μούτρο του αυτοκινήτου μου, την εξάτμιση της μοτοσυκλέτας μου ή και το βάθος της τσέπης μου σαν την προέκταση της ΠΟΥΤΣΑΣ μου.

Και όταν μιλάς για τις "έξω", μάλλον ξεχνιέσαι και νομίζεις πως μιλάμε για τις strippers. Οι κοπέλες έξω ουδεμία σχέση έχουν στον τρόπο συμπεριφοράς με τις εδώ-"χαλασμένες" strippers ή τις Ελλεηνίδες. Η εμφάνιση δε, είναι σταθερή αξία... Kαι κάτι άλλο: αν κάποιος είναι "καλησπεράκιας/καλυνυχτάκιας" με τις εδώ, πολύ πιθανόν να πάθει το ίδιο με τις εκεί. Εξαρτάται απο το ΑΝ και το ΠΟΣΟ τις αφήνουμε ΕΜΕΙΣ να μας καβαλήσουν....

I hope I've made my point.
κοιτα ερχεσαι στα λογια μου που παντα ελεγα οτι της Ελεηνιδες της χαλασαν οι γονεις τους.παντος στην Ελλαδα σε σχεση με τη δεκαετια του '90 εχει γινει το μουνι πολυ πιο ευκολο.----ο Λευτερης ειναι καμια φορα λιγακι εριστηκος.σε αυτο που λεει εχει δικιο παντος.Εγω εναν δεν ξερω που να πηγε εξωτερικο να μεινει μονιμα και να εμεινε.ολοι οι πιο θαραλεοι λενε θα παω εξωτερικο....θα γινω πορνομεταναστης!αλλα το αποτελεσμα ειναι ενα ακομα και αυτοι που φυγαν εξωτερικο για σπουδες ΟΛΟΙ ΤΟΥς γυρισαν πισω μετα απο 4-5 χρονια.και ενω δεν  :knockinb: ΤΙΠΟΤΑ!λενε ιστοριες για αγριους! :2funny:για δηθεν οργια που καναν ενω καθονταν στις φοιτητικες εστιες.και στην καλητερη περιπτωση να ειχαν μια γκομενα απο τυχη......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
....οποιος στην Ελλαδα δεν  :knockinb:δεν σημαινει οτι θα παει καπου Π.Χ.Ουκρανια,Μολδαβια και θα της ξεσκισει ολες.αν διαβασεις για την Πορνοεκδρομη που πηγαν τα παιδια απο το σα'ι'τ στη Μολδαβια ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕς  :knockinb: και της χρυσοπληρωσαν!!!100 Ευρω!!!!λεφτα τρελλα για Μολδαβια.ουτε ενας δεν  :knockinb: χωρις λεφτα!!!!------οσο για αυτους που μενουν Ελλαδα και σε αυτο συμφωνο με το Λευτερη.θυμαμαι οταν πηγαινω Ελλαδα εχω επανελημενα γραψει οτι πηγαινοντας καθε απογευμα στη Φυλης περναγα μπροστα απο μια καφετερια εκει εβλεπα πολλους φιλους μου να καθονται τους ελεγα παμε Φυλης να  :knockinb: μου απανταγαν εμεις Γαμαμε.οταν μετα απο 4-5 ωρες εχοντας κανει τη βολτα μου και εχοντας  :knockinb:τους εβλεπα να καθονται ακομα εκει :2funny:τωρα πότε προλαβαιναν και Γαμαγαν?δεν το καταλαβα ακομα?οσο για τη ζωη του Πορνομεταναστη δεν ειναι καθολου ευκολη.ειδεικα στην αρχη τα πρωτα 3-4 χρονια ειναι θα ελεγα παρα πολυ δυσκολα.για να μπουν οι βασεις.που δε νομιζω οτι ο καθενας μπορει να αντεξει τετοιες δυσκολιες.
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
@lefteris38: Ας είχαν και οι Ελλεηνίδες "μυαλό" (όλοι καταλαβαίνετε τι εννοώ) και γω (αλλά και πολλοί άλλοι μεθ'ημών) δεν θα είχα ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ να είμαι μαζί τους.

Πρόβλημα δεν έχω με την εμφανισή τους. Σήμερα, όλα διορθώνονται. Πρόβλημα έχω με το μυαλό τους και τις μαλακίες με τις οποίες τις μάθαν οι μανάδες τους. Να σέβονται και να μην βλέπουν το μούτρο του αυτοκινήτου μου, την εξάτμιση της μοτοσυκλέτας μου ή και το βάθος της τσέπης μου σαν την προέκταση της ΠΟΥΤΣΑΣ μου.

Και όταν μιλάς για τις "έξω", μάλλον ξεχνιέσαι και νομίζεις πως μιλάμε για τις strippers. Οι κοπέλες έξω ουδεμία σχέση έχουν στον τρόπο συμπεριφοράς με τις εδώ-"χαλασμένες" strippers ή τις Ελλεηνίδες. Η εμφάνιση δε, είναι σταθερή αξία... Kαι κάτι άλλο: αν κάποιος είναι "καλησπεράκιας/καλυνυχτάκιας" με τις εδώ, πολύ πιθανόν να πάθει το ίδιο με τις εκεί. Εξαρτάται απο το ΑΝ και το ΠΟΣΟ τις αφήνουμε ΕΜΕΙΣ να μας καβαλήσουν....

I hope I've made my point.

έχεις απόλυτο δίκιο φιλε μου! μονο που εγώ εκτος από τι συμπεριφορά έχω πρόβλημα και με την εμφάνιση τους:)και πίστεψε με αυτό δεν "διρθονεται" καθόλου εύκολα!είναι το γαμημένο διά!η μεγάλη κολάρα δεν συμμαζεύεται!ο σωματότυπος τις "ελλεεινιδας" είναι το λεγόμενο σώμα ΑΧΛAΔΙ!οποτε γάμησε τα!
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Δεν κατηγόρησα εγώ τον lefteris38 για αυτά που λέει. Προφανώς έχει τους λόγους του το παληκάρι και έγραψε ότι έγραψε. Εγώ απλά αντιτίθεμαι στο να μηδενίζουμε τα πράγματα. Οι απόψεις μου πάντα περιγράφουν μια μέση κατάσταση, το μέσο όρο αν θες αλλά και αυτούσιες τις προσωπικές μου εμπειρίες. Όσον αφορά το "πορνομετανάστης", έχω τις ενστάσεις μου για το πόσο επιτυχία μπορεί να έχει κάποιος.... Δεν είναι λόγος για να αλλάξεις χώρα, εκτός και αν υπάρχει σοβαρότερος λόγος π.χ. εργασία, οπότε ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως θα συνδυάσεις "το τερπνόν μετά του ωφελίμου"!!!

Απο το νετ γενικά γνωρίζεις όμορφα κομμάτια και όλες τις φορές πέρασα "ανέλπιστα" καλά, όπως περνούσα και δω τα τελευταία 6 χρόνια, βγάζοντας 3-4 γκόμενες απο τα strip τον τελευταίο καιρό, χωρίς να το επιδιώκω ιδιαίτερα.

Και κατάλαβα κάτι, έστω αργοπορημένα και μετά απο αρκετές χιλιάδες ευρώ καταθέσεων... Περνάς πολύ καλύτερα όταν είσαι ο εαυτός σου, όταν δεν δείχνεις έντονα πόσο μπορεί να γουστάρεις την stripper αλλά και όταν χαλάς λίγα , χωρίς να γίνεσαι "sponsoras".

Αυτά ισχύουν για ΟΛΕΣ τις γυναίκες, ΠΑΣΗΣ φύσεως και ΑΝΑ την υφήλιο.

** Όργιο παραλίγο να κάνω με 3 μαθήτριες στο Βουκουρέστι, 5-6 χρόνια πριν. Και ξέρεις κάτι φίλε? Πονάει πολύ, ακόμη το έχω αχτι......
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
και πίστεψε με αυτό δεν "διρθονεται" καθόλου εύκολα!είναι το γαμημένο διά!η μεγάλη κολάρα δεν συμμαζεύεται!ο σωματότυπος τις "ελλεεινιδας" είναι το λεγόμενο σώμα ΑΧΛAΔΙ!οποτε γάμησε τα!

Εγώ το ξέρω, απλά είπα να παρηγορήσω αυτούς που επιμένουν στα εγχώρια προιόντα :) :)

@dimitrakis29: Εσύ πίστεψες πως οι εκεί γκόμενες θα έβλεπαν ένα τσούρμο τουρίστες (λέγε με Greek Kamaki) και θα νόμιζαν πως επισκέφτηκαν το μέρος τους για τα αξιοθέατα??? "What about Chelsey, Liverpool, Totenam?"

Πάλι καλά που γάμησαν με 100ευρώ. Φτηνά τους ήρθε. Όταν κάνεις ΚΡΑ πως θες να γαμήσεις, οι επιλογές είναι οι εξής:

1)Να γαμήσεις από σπόντα κάνα 3-4ο μπάζο
2)Να γαμήσεις πανάκριβα αυτό που οι γύρω σου γαμάνε ΤΣΑΜΠΑ
3)Να γαμήσεις την χούφτα σου (λέγε με Χουφτιάνα)
4)Να γαμηθείτε στο ξύλο μεταξύ σας αναρρωτούμενοι "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ???"

Αυτές οι δουλειές γίνονται ανα 2, max 3 άτομα, και όχι του στυλ: ήρθε στην πόλη μας το γκρούπ "Τα παιδιά από την Πάτρα"....
Επίσης έχουμε ΣΒΗΣΤΗ την φωτεινή ένδειξη "Γαμάω ότι κινείται". Αλλιώς, το' χασες.... Μιλώ εκ άτυχούς πέιρας. Δεν το παίζω ξερόλας.

** 100ε στη Μολδαβία ???  "That's interesting..."
 

Επισκέπτης
Πες τα χρυσόστομε ...

@lefteris38: Ας είχαν και οι Ελλεηνίδες "μυαλό" (όλοι καταλαβαίνετε τι εννοώ) και γω (αλλά και πολλοί άλλοι μεθ'ημών) δεν θα είχα ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ να είμαι μαζί τους.

Πρόβλημα δεν έχω με την εμφανισή τους. Σήμερα, όλα διορθώνονται. Πρόβλημα έχω με το μυαλό τους και τις μαλακίες με τις οποίες τις μάθαν οι μανάδες τους. Να σέβονται και να μην βλέπουν το μούτρο του αυτοκινήτου μου, την εξάτμιση της μοτοσυκλέτας μου ή και το βάθος της τσέπης μου σαν την προέκταση της ΠΟΥΤΣΑΣ μου.

Και όταν μιλάς για τις "έξω", μάλλον ξεχνιέσαι και νομίζεις πως μιλάμε για τις strippers. Οι κοπέλες έξω ουδεμία σχέση έχουν στον τρόπο συμπεριφοράς με τις εδώ-"χαλασμένες" strippers ή τις Ελλεηνίδες. Η εμφάνιση δε, είναι σταθερή αξία... Kαι κάτι άλλο: αν κάποιος είναι "καλησπεράκιας/καλυνυχτάκιας" με τις εδώ, πολύ πιθανόν να πάθει το ίδιο με τις εκεί. Εξαρτάται απο το ΑΝ και το ΠΟΣΟ τις αφήνουμε ΕΜΕΙΣ να μας καβαλήσουν....

I hope I've made my point.
 

Επισκέπτης
Σωστά όλα αυτά..αλλά και επιγραφή να μην έχεις ήρθα να σας γ@μήσω...οι Μολδαβές έχουν επιγραφή καλως το κοροιδο που ήρθε να του τα φάμε...και αν δε ξέρεις και Ρώσικα χάνεις τη μπάλα γενικώς...

Εγώ το ξέρω, απλά είπα να παρηγορήσω αυτούς που επιμένουν στα εγχώρια προιόντα :) :)

@dimitrakis29: Εσύ πίστεψες πως οι εκεί γκόμενες θα έβλεπαν ένα τσούρμο τουρίστες (λέγε με Greek Kamaki) και θα νόμιζαν πως επισκέφτηκαν το μέρος τους για τα αξιοθέατα??? "What about Chelsey, Liverpool, Totenam?"

Πάλι καλά που γάμησαν με 100ευρώ. Φτηνά τους ήρθε. Όταν κάνεις ΚΡΑ πως θες να γαμήσεις, οι επιλογές είναι οι εξής:

1)Να γαμήσεις από σπόντα κάνα 3-4ο μπάζο
2)Να γαμήσεις πανάκριβα αυτό που οι γύρω σου γαμάνε ΤΣΑΜΠΑ
3)Να γαμήσεις την χούφτα σου (λέγε με Χουφτιάνα)
4)Να γαμηθείτε στο ξύλο μεταξύ σας αναρρωτούμενοι "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ???"

Αυτές οι δουλειές γίνονται ανα 2, max 3 άτομα, και όχι του στυλ: ήρθε στην πόλη μας το γκρούπ "Τα παιδιά από την Πάτρα"....
Επίσης έχουμε ΣΒΗΣΤΗ την φωτεινή ένδειξη "Γαμάω ότι κινείται". Αλλιώς, το' χασες.... Μιλώ εκ άτυχούς πέιρας. Δεν το παίζω ξερόλας.

** 100ε στη Μολδαβία ???  "That's interesting..."
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Υπαρχουν ενα καρο παρομοια θρεντ που πραγματευονται το ιδιο θεμα και εχω βαρεθει να το λεω αλλα δε γαμεται παμε αλλη μια:

Εχω ουκρανη γκομενα χρονια, και εχω παει εκει πολλες φορες
Κιεβο και Χαρκοβ.
Στην ουκρανια οι 6 στις 10 γυναικες ειναι απο ανω του μετριου εως μουναρες. Ολοι οι αντρες εκει γαμανε αβερτα μουναρες.
Περπατας στο δρομο και βλεπεις τυπακια της διπλανης πορτας, μεροκαματιαρηδες, να κυκλοφορουν με ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Με γυναικες που εδω στη γαμοχωρα αυτη, καθομαστε και λεμε α, ενταξει, τετοιες γαμαει μονο ο λε-πα, ή ο Φουστανος, ή ο ταδε και ο δεινα μεγαλοπαπαρης.
 

Επισκέπτης
Και Μολδαβία το ίδιο συμβαίνει...

Υπαρχουν ενα καρο παρομοια θρεντ που πραγματευονται το ιδιο θεμα και εχω βαρεθει να το λεω αλλα δε γαμεται παμε αλλη μια:

Εχω ουκρανη γκομενα χρονια, και εχω παει εκει πολλες φορες
Κιεβο και Χαρκοβ.
Στην ουκρανια οι 6 στις 10 γυναικες ειναι απο ανω του μετριου εως μουναρες. Ολοι οι αντρες εκει γαμανε αβερτα μουναρες.
Περπατας στο δρομο και βλεπεις τυπακια της διπλανης πορτας, μεροκαματιαρηδες, να κυκλοφορουν με ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Με γυναικες που εδω στη γαμοχωρα αυτη, καθομαστε και λεμε α, ενταξει, τετοιες γαμαει μονο ο λε-πα, ή ο Φουστανος, ή ο ταδε και ο δεινα μεγαλοπαπαρης.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σωστά όλα αυτά..αλλά και επιγραφή να μην έχεις ήρθα να σας γ@μήσω...οι Μολδαβές έχουν επιγραφή καλως το κοροιδο που ήρθε να του τα φάμε...και αν δε ξέρεις και Ρώσικα χάνεις τη μπάλα γενικώς...
Εγώ το ξέρω, απλά είπα να παρηγορήσω αυτούς που επιμένουν στα εγχώρια προιόντα :) :)

@dimitrakis29: Εσύ πίστεψες πως οι εκεί γκόμενες θα έβλεπαν ένα τσούρμο τουρίστες (λέγε με Greek Kamaki) και θα νόμιζαν πως επισκέφτηκαν το μέρος τους για τα αξιοθέατα??? "What about Chelsey, Liverpool, Totenam?"

Πάλι καλά που γάμησαν με 100ευρώ. Φτηνά τους ήρθε. Όταν κάνεις ΚΡΑ πως θες να γαμήσεις, οι επιλογές είναι οι εξής:

1)Να γαμήσεις από σπόντα κάνα 3-4ο μπάζο
2)Να γαμήσεις πανάκριβα αυτό που οι γύρω σου γαμάνε ΤΣΑΜΠΑ
3)Να γαμήσεις την χούφτα σου (λέγε με Χουφτιάνα)
4)Να γαμηθείτε στο ξύλο μεταξύ σας αναρρωτούμενοι "ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΑΜΕ ???"

Αυτές οι δουλειές γίνονται ανα 2, max 3 άτομα, και όχι του στυλ: ήρθε στην πόλη μας το γκρούπ "Τα παιδιά από την Πάτρα"....
Επίσης έχουμε ΣΒΗΣΤΗ την φωτεινή ένδειξη "Γαμάω ότι κινείται". Αλλιώς, το' χασες.... Μιλώ εκ άτυχούς πέιρας. Δεν το παίζω ξερόλας.

** 100ε στη Μολδαβία ???  "That's interesting..."
Εχω επανελημενα τονισει σε παλιαοτερα αρθρα μου οταν εγραφα για της Πορνοεκδρομες οτι ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΣς ΚΑΠΟΥ ΠΟΡΝΟΕΚΔΡΟΜΗ ΚΟΙΤΑς ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙς ΝΤΟΠΙΟΥς.γενικα να κανεις φιλους.Εσεις αυτο δεν το επιδιωξατε.μιλαω με πειρα στις πορνοεκδρομες πανω απο 15 χρονια.ετσι εκανα στη Βολογκντα οταν πρωτοπηγα.Και στο Νοβγκοροντ.οι ντοπιοι που γνωρισα μου βρηκαν διαμερισμα και νοικιασα και γενικα δεν ειχα ποτέ προβλημα.την πρωτη φορα ας  :knockinb: μια γκομενα.---η τακτικη που κανατε ηταν τελειως λαθος.γιατι τωρα σας εχουν μαθει οποτε το τσαμπα ξεχαστε το.μη σας φανει περιεργο οτι οι ιδιες γκομενες που ζηταγαν 100 Ευρω πανε με καποιον αλλον για να πανε να φανε και ενα σινεμα.---οσο για τη γλωσσα οποσδηποτε επρεπε να υπηρχε μαζι καποιος Ρωσσοφωνος και εμπειρος για να σας συμβουλεψει.ο Μολδολαγνος φανηκε πολυ λιγος.----ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ αν θυμασαι οταν ειχαμε μιλισει εγω σου το ειχα πει!σου ειπα θα  :knockinb: πουτανες.εσυ μου ειχες πει:πουτανες γαμαμε και στην Ελλαδα θα παμε να βγαλουμε γκομενες.Τελικα εγινε ακριβως οτι ειπα.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Δημητράκη είσαι λάθος διοτι τα βλέπεις απο την πλευρά το μονιμου ή ταχτικού επισκέπτη
ενός μέρους.
Εμείς πάμε πορνοεκδρομές σε διάφορα σημεία (χώρες) και δεν υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση
για να δημιουργήσουμε βάσεις (Βλέπε Βουλγαρία έχω δικτυωθεί καλα λόγο συχνών επισκέψεων)
και δεν είμαστε παρα για λίγες μέρες και να περάσουμε καλά οπότε άν νομίζεις οτι τα 100 €
για όλη νύχτα είναι πολλά και είναι φθηνότερα στην Α.Πετρούπολη να μας το πείς να έρθουμε και εκεί μια βόλτα αλλά να μας συστήσεις γκόμενες με 100 € για ολόκληρο το βράδυ στον χώρο μας όχι σε σαλόν  και ακόμα καλύτερα αν είναι [size=10pt]τζάμπα[/size] και έρθουν μαζί μας διοτι είμαστε Ελληνες που θα μείνουν στο μέρος τους λίγες μέρρες και δεν θα μας ξαναδούν ποτέ εκτος κι άν τύχη να ξαναπάμε κάποια στιγμή.



 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Δημητράκη είσαι λάθος διοτι τα βλέπεις απο την πλευρά το μονιμου ή ταχτικού επισκέπτη
ενός μέρους.
Εμείς πάμε πορνοεκδρομές σε διάφορα σημεία (χώρες) και δεν υπάρχει ο χρόνος και η διάθεση
για να δημιουργήσουμε βάσεις (Βλέπε Βουλγαρία έχω δικτυωθεί καλα λόγο συχνών επισκέψεων)
και δεν είμαστε παρα για λίγες μέρες και να περάσουμε καλά οπότε άν νομίζεις οτι τα 100 €
για όλη νύχτα είναι πολλά και είναι φθηνότερα στην Α.Πετρούπολη να μας το πείς να έρθουμε και εκεί μια βόλτα αλλά να μας συστήσεις γκόμενες με 100 € για ολόκληρο το βράδυ στον χώρο μας όχι σε σαλόν  και ακόμα καλύτερα αν είναι [size=10pt]τζάμπα[/size] και έρθουν μαζί μας διοτι είμαστε Ελληνες που θα μείνουν στο μέρος τους λίγες μέρρες και δεν θα μας ξαναδούν ποτέ εκτος κι άν τύχη να ξαναπάμε κάποια στιγμή.
καταρχην μη συγκρινεις ανομια πραγματα.κοιτα για γυναικες τετοιου επιπεδου ακομα και εδω τη νυχτα στη Νιεφσκι με τοσα της παιρνεις.Ο Βασιλης ειχε παρει 2 φοιτητριουλες κουκλακια απο το δρομο με 4 ή 5 χιλιαδες ρουβλια (1 Ευρω 43 ρουβλια).--τωρα αν δεν βαλεις της βασεις δεν θα εχεις αποτελεσμα.Βεβαια αν ερχεσαι απο Ελλαδα φυσικο ειναι να σου φενεται παραδισος!παντος παλι δεν απευθυνθηκα σε σενα :)το εγραψα για τον Πιρφορο και τους αλλους που λεγανε οτι θα πανε και θα  :knockinb:γκομενες τσαμπα.εσυ ηξερες γιατι πηγαινες και μπορω να πω βρηκες οτι ηθελες.οι αλλοι ομως που θελαν να  :knockinb: γκομενες και οχι πουτανες απογοητευθηκαν!
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Εχω επανελημενα τονισει σε παλιαοτερα αρθρα μου οταν εγραφα για της Πορνοεκδρομες οτι ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΣς ΚΑΠΟΥ ΠΟΡΝΟΕΚΔΡΟΜΗ ΚΟΙΤΑς ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙς ΝΤΟΠΙΟΥς.γενικα να κανεις φιλους.Εσεις αυτο δεν το επιδιωξατε.μιλαω με πειρα στις πορνοεκδρομες πανω απο 15 χρονια.ετσι εκανα στη Βολογκντα οταν πρωτοπηγα.Και στο Νοβγκοροντ.οι ντοπιοι που γνωρισα μου βρηκαν διαμερισμα και νοικιασα και γενικα δεν ειχα ποτέ προβλημα.την πρωτη φορα ας  :knockinb: μια γκομενα.---η τακτικη που κανατε ηταν τελειως λαθος.γιατι τωρα σας εχουν μαθει οποτε το τσαμπα ξεχαστε το.μη σας φανει περιεργο οτι οι ιδιες γκομενες που ζηταγαν 100 Ευρω πανε με καποιον αλλον για να πανε να φανε και ενα σινεμα.---οσο για τη γλωσσα οποσδηποτε επρεπε να υπηρχε μαζι καποιος Ρωσσοφωνος και εμπειρος για να σας συμβουλεψει.ο Μολδολαγνος φανηκε πολυ λιγος.----ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ αν θυμασαι οταν ειχαμε μιλισει εγω σου το ειχα πει!σου ειπα θα  :knockinb: πουτανες.εσυ μου ειχες πει:πουτανες γαμαμε και στην Ελλαδα θα παμε να βγαλουμε γκομενες.Τελικα εγινε ακριβως οτι ειπα.


πεs τα χρυσοστομε, αντε γιατι θα μαs τρελανουν οι μπηχτεs (greek lovers)
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
καταρχην μη συγκρινεις ανομια πραγματα.κοιτα για γυναικες τετοιου επιπεδου ακομα και εδω τη νυχτα στη Νιεφσκι με τοσα της παιρνεις.Ο Βασιλης ειχε παρει 2 φοιτητριουλες κουκλακια απο το δρομο με 4 ή 5 χιλιαδες ρουβλια (1 Ευρω 43 ρουβλια).--τωρα αν δεν βαλεις της βασεις δεν θα εχεις αποτελεσμα.Βεβαια αν ερχεσαι απο Ελλαδα φυσικο ειναι να σου φενεται παραδισος!παντος παλι δεν απευθυνθηκα σε σενα :)το εγραψα για τον Πιρφορο και τους αλλους που λεγανε οτι θα πανε και θα  :knockinb:γκομενες τσαμπα.εσυ ηξερες γιατι πηγαινες και μπορω να πω βρηκες οτι ηθελες.οι αλλοι ομως που θελαν να  :knockinb: γκομενες και οχι πουτανες απογοητευθηκαν!

Είμαι απόλυτα σύμφωνως μαζί σου ετσι που μου το διευκρίνησες μονο που και οι γκόμενες να το συνηδειτοποιήσουν όλοι δεν είναι τζάμπα υπάρχει κόστος ακόμη και να δημιουργηθούν οι βάσεις θα θέλουν το δωράκι τους τις εξόδους τα γούστα τους γενικά δεν προκειτε να τους κάτσουν τζάμπα επι μακρόν διάστημα.
(Βλέπε Πίτσης που είχε κανονίση γκόμενα τον έπριξε τα @@@@@@ μετά την τρίτη μέρα να πάνε για Σόπινγκ θέραπυ) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

falcon

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
96
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Τώρα με τις "πορνοεκδρομές" και τις μαλακίες, μου θυμίσατε μια παλιά ελληνική ταινία που είναι ο Κωνσταντίνου δασκαλάκος Αγγλικών και πάει στον Πειραιά να μαζέψει "ναυτάκια" να τα πάει στην Τρούμπα.

Πάντως επειδή 2-3 φορές έτυχε να πάω με κάτι μαλάκοκάβληδες γνωστούς μου-οι οποίοι ήταν και μεγαλυτεροι 3-4 χρόνια, υποτίθεται έμπειροι- ξόδεψα κάποια χρήματα (όχι πολλά, αρκετά για τα συγκεκριμένα μέρη όμως) και αποφάσισα να μην το ξανακάνω, γιατί ήταν τόσο μαλάκες που δεν είχαν καταλάβει πως μας έπαιζαν οι πουτάνες ψιλόγαζί... Μόνος μου έχω καταφέρει και 2 φορές να έρθει γκόμενα πό το εξωτερικό να με επισκεφτεί μόνο και μόνο για να γαμηθεί και να περάσει καλά. (όχι, όχι, ΔΕΝ της πλήρωσα τα εισητήρια..)

Μόνος μου πάντοτε περνάω καλύτερα, έχω φροντίσει -όπως πολύ σωστά ειπώθηκε- να κάνω τις γνωριμίες μου με μερικούς ντόπιους και φρόντισα να μην εκδηλώσω καθόλου το "ήρθα να γαμήσω τα θηλυκά σας". Να βγες για καφέ την 1η μέρα με τον ένα, να βγες την 2η με τον άλλο, την 3η ήρθαν και 2-3 κοριτσια από το πουθενά να με γνωρίσουν. Αλλά είχα περάσει την φήμη του "νορμάλ" τουρίστα... Συν τοις άλλοις, γάμησα τα 2 από τα 3 πιπίνια. Εγώ αυτά έχω να σας πω. Ο dimitrakis έχει απόλυτο δίκιο, χωρίς να το ξέρω προσωπικά το παληκάρι...

Αν πάτε μια φορά κάπου και πιστεύετε πως θα περάσετε καλά και θα τους πιάσετε "στον ύπνο", μάλλον θα τα σκάσετε χοντρά. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα παιδιά. Η Ουκρανία, η Μολδαβία, η Ρωσία και οποιαδήποτε άλλη χώρα, ΔΕΝ είναι "υπαίθρια" στριπτιζάδικα, ούτε μπουρδέλα "ελευθέρας βοσκής"....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ αν θυμασαι οταν ειχαμε μιλισει εγω σου το ειχα πει!σου ειπα θα  :knockinb: πουτανες.εσυ μου ειχες πει:πουτανες γαμαμε και στην Ελλαδα θα παμε να βγαλουμε γκομενες.Τελικα εγινε ακριβως οτι ειπα.

Πάντως ρε παιδιά, τόσα έξοδα για να γαμήσω πουτάνες, όντως -ειδικά τώρα- θα το σκεφτόμουν, αφού μπορώ να το κάνω και εδώ. το ταξίδι το κάνεις για να γνωρίσεις καμιά γκόμενα και να εκμεταλλευτείς την γνωριμία αυτή στο έπακρο. Οχι να είσαι κάθε λίγο να στάζεις τα 100ευρόπουλα που για κει είναι μισθός ενός μήνα. Άλλη ψυχολογία έχεις όταν είσαι με μια "νορμάλ" (γιατί υπάρχουν) κοπελιά και άλλο να ξέρεις πως ότι κάνεις είσαι με το χέρι στην τσέπη. Εγώ προσωπικά θα είχα ΤΕΡΑΣΤΙΟ άγχος αν ήξερα ότι τα χρήματα που έχω μαζί μου με φτάνουν να γαμήσω 4-5 φορές και μετά "φάτε μάτια ψάρια"...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Τώρα με τις "πορνοεκδρομές" και τις μαλακίες, μου θυμίσατε μια παλιά ελληνική ταινία που είναι ο Κωνσταντίνου δασκαλάκος Αγγλικών και πάει στον Πειραιά να μαζέψει "ναυτάκια" να τα πάει στην Τρούμπα.

Πάντως επειδή 2-3 φορές έτυχε να πάω με κάτι μαλάκοκάβληδες γνωστούς μου-οι οποίοι ήταν και μεγαλυτεροι 3-4 χρόνια, υποτίθεται έμπειροι- ξόδεψα κάποια χρήματα (όχι πολλά, αρκετά για τα συγκεκριμένα μέρη όμως) και αποφάσισα να μην το ξανακάνω, γιατί ήταν τόσο μαλάκες που δεν είχαν καταλάβει πως μας έπαιζαν οι πουτάνες ψιλόγαζί... Μόνος μου έχω καταφέρει και 2 φορές να έρθει γκόμενα πό το εξωτερικό να με επισκεφτεί μόνο και μόνο για να γαμηθεί και να περάσει καλά. (όχι, όχι, ΔΕΝ της πλήρωσα τα εισητήρια..)
εγω εννουσα οταν ελεγα εμπειρους ανθρωπους ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΜΟΝΟΜΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 5+ ΧΡΟΝΙΑ και Ελλαδα αν πηγαινουν πηγαινουν παρα πολυ σπανια.αυτοι που εγραψες υποτίθεται εμπειροι ειναι χειροτεροι απο καποιον τελειως απειρο.εχουν παει καπου 3-4 φορες για 7-10 μερες την καθε φορα και νομιζουν οτι τα ξερουν ολα.η πλακα ειναι οτι ολοι λενε οτι ξερουν Ρωσσικα πολυ καλα αλλα οταν με συναντανε τα ξεχνανε :2funny:και το αποτελεσμα ειναι οτι δεν ξερουν λεξη :2funny:!!!βεβαια για καποιον που δεν εχει παει ποτέ εξωτερικο του φενονται εμπειροι.εδω ταιριαζει το ρητο ΣΤΟΥς ΤΥΦΛΟΥς Ο ΜΟΝΟΦΘΑΛΜΟς ΒΑΣΙΛΕΥΕΙ!!!!!------καλο ειναι να βρεις και να πας καπου ανθρωπους που ζουνε εξωτερικο πολλα χρονια.το θεμα ειναι οτι πρεπει να σε ξερουνε καλα γιατι συνηθως πανε παρεα ή με ντοπιους (ταιριαζουν καλητερα στη νοοτροπια)ή με αλλους που ειναι εξωτερικο πολλα χρονια.αν μπορεσεις να μπεις σε μια τετοια παρεα θα εχεις πολυ καλα αποτελεσματα.και καλητερα θα περασεις.και θα ξοδεψεις το 1/3 των χρηματων και θα  :knockinb:πολυ γιατι ολες που θα γνωριζουν δεν μπορουνε να της γαμησουνε οποτε θα της παιρνεις εσυ καποιες απο αυτες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom