Νέα

Ουκρανές στην Ελλάδα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Christos Savvidis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ελλάδα από την εμπειρία μου είναι καλύτερα να κυνηγάς Πολωνές παρά Ουκρανές και Ρωσίδες.
Και στα τουριστικά μέρη το ίδιο.Πάντα οι Πολωνές μετανάστριες ή τουρίστριες κάθονται ευκολότερα και κοστίζουν πολύ λίγο.
Βέβαια αν είναι να ταξιδέψεις μεταξύ Πολωνίας,Ουκραίας ασφαλώς επιλέγεις τη δεύτερη.Αλλά αν είναι να κυνηγήσεις εκτός χώρας προέλευσης καλύτερα να κεντράρεις σε Πολωνές παρά σε άλλες Σλάβες.
Ελλάδα ανεβάζουν πολύ την αξία από τις γκόμενες οι μουνόδουλοι.Μουνόδουλος είναι αυτός που διαλαλεί τον έρωτά του που είναι πρόθυμος να κάνει τα πάντα για τη γκόμενα,όχι απλά να δώσει λεφτά.Ο ερωτευμένος τύπος που λένε.
Για άφραγκους οι Πολωνέζες είναι πολύ καλύτερη επιλογή.Για φραγκάτους είναι καλύτερα να κάνουν πορνοταξίδια στα σλαβικά κέντρα με πιο φτηνή την Ουκρανία βέβαια.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ελλάδα από την εμπειρία μου είναι καλύτερα να κυνηγάς Πολωνές παρά Ουκρανές και Ρωσίδες.
Και στα τουριστικά μέρη το ίδιο.Πάντα οι Πολωνές μετανάστριες ή τουρίστριες κάθονται ευκολότερα και κοστίζουν πολύ λίγο.
Βέβαια αν είναι να ταξιδέψεις μεταξύ Πολωνίας,Ουκραίας ασφαλώς επιλέγεις τη δεύτερη.Αλλά αν είναι να κυνηγήσεις εκτός χώρας προέλευσης καλύτερα να κεντράρεις σε Πολωνές παρά σε άλλες Σλάβες.
Ελλάδα ανεβάζουν πολύ την αξία από τις γκόμενες οι μουνόδουλοι.Μουνόδουλος είναι αυτός που διαλαλεί τον έρωτά του που είναι πρόθυμος να κάνει τα πάντα για τη γκόμενα,όχι απλά να δώσει λεφτά.Ο ερωτευμένος τύπος που λένε.
Για άφραγκους οι Πολωνέζες είναι πολύ καλύτερη επιλογή.Για φραγκάτους είναι καλύτερα να κάνουν πορνοταξίδια στα σλαβικά κέντρα με πιο φτηνή την Ουκρανία βέβαια.

Τυπε καποια δικη σου ιστορια με Ουκρανη που ζει Ελλαδα μονιμα και δεν ειναι επαγγελματιας, εχεις να γραψεις; Μετα χαρας να τη διαβασουμε και να σχολιασουμε.

Ασε τα δικα σου, δεν μας απασχολουν σε αυτο το νημα.

 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Τυπε καποια δικη σου ιστορια με Ουκρανη που ζει Ελλαδα μονιμα και δεν ειναι επαγγελματιας, εχεις να γραψεις; Μετα χαρας να τη διαβασουμε και να σχολιασουμε.

Ασε τα δικα σου, δεν μας απασχολουν σε αυτο το νημα.
Περίμενες σε θέμα Ουκρανίας να μην πεταχτεί ο Kman να πει τα δικά του;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τυπε καποια δικη σου ιστορια με Ουκρανη που ζει Ελλαδα μονιμα και δεν ειναι επαγγελματιας, εχεις να γραψεις; Μετα χαρας να τη διαβασουμε και να σχολιασουμε.

Ασε τα δικα σου, δεν μας απασχολουν σε αυτο το νημα.

Η δική μου ιστορία είναι οτι όσες αξίζουν εμφανισιακά τα πράττουν σε κωλόμπαρο ή μπορδέλο ή στριπτιζάδικο και οι λοιπές πουλάνε το μουνί τους πού ακριβά αφού προσαρμόζονται αμέσως τα κάνουν τάτσι μίτσι κότσοι με τις Ελληνίδες που τις δασκαλεύουν.
Οι νέες Ουκρανές μιλάνε τέλεια ελληνικά σε δύο χρόνια,οι Πολωνέζες μπορεί να μένουν δεκαετία Ελλάδα και να μιλάνε ελληνικά σπαστά μερικές λέξεις.
Η Ουκρανέζα μικρής ηλικίας εμφανίσιμη άμα σκάσει Ελλάδα δε θα πάει να ξεσκατώνει γέρους ούτε να καθαρίζει σκάλες.Θα ψάξει κατευθείαν θέση σε κωλόμπαρο,στριπτιζάδικο,μπορδέλο.Εκεί θα γνωρίσει καλύτερους,πιο φραγκάτους και θα ανεβάσει το κασέ.
Χώνονται κατεθυείαν,δεν την ψάχνουν με τίμιες δουλειές όπως Πολωνέζες,Τσέχες κτλ που τις γαμάνε όλοι.Ανεβάζουν επίπεδο αμέσως.
Για μια Ουκρανέζα είναι τελείως ηλίθιο να βγάζεις 3 ευρώ την ώρα ξεσκατώνοντας παππούδες ή καθαρίζοντας σκάλες αντί να βγάζεις 50 ευρώ ανοίγοντας απλά τα πόδια.
Για μια Πολωνέζα είναι καλύτερο να δουλέψεις κανονικές δουλειές αρχικά και αν δεις οτι δε σε βγαίνεις,ψάξε έναν παντρεμένο για σπόνσορα να σου πληρώνει το νοίκι ή πάνε κανά κωλόμπαρο για αρπαχτές στα κρυφά.
Γενικά οι Πολωνέζες έχουν το μουνί τους σα ρεζέρβα,σαν premium και μαξιλαράκι για ανταγωνιστικό πλεονέκτημα έναντι αντρών στο εξωτερικό,ενώ οι Ουκρανές,Ρωσίδες δουλεύουν με αυτό είναι το κύριο προσόν και περιουσιακό τους στοιχείο.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Η δική μου ιστορία είναι οτι όσες αξίζουν εμφανισιακά τα πράττουν σε κωλόμπαρο ή μπορδέλο ή στριπτιζάδικο και οι λοιπές πουλάνε το μουνί τους πού ακριβά αφού προσαρμόζονται αμέσως τα κάνουν τάτσι μίτσι κότσοι με τις Ελληνίδες που τις δασκαλεύουν.
Οι νέες Ουκρανές μιλάνε τέλεια ελληνικά σε δύο χρόνια,οι Πολωνέζες μπορεί να μένουν δεκαετία Ελλάδα και να μιλάνε ελληνικά σπαστά μερικές λέξεις.
Η Ουκρανέζα μικρής ηλικίας εμφανίσιμη άμα σκάσει Ελλάδα δε θα πάει να ξεσκατώνει γέρους ούτε να καθαρίζει σκάλες.Θα ψάξει κατευθείαν θέση σε κωλόμπαρο,στριπτιζάδικο,μπορδέλο.Εκεί θα γνωρίσει καλύτερους,πιο φραγκάτους και θα ανεβάσει το κασέ.
Χώνονται κατεθυείαν,δεν την ψάχνουν με τίμιες δουλειές όπως Πολωνέζες,Τσέχες κτλ που τις γαμάνε όλοι.Ανεβάζουν επίπεδο αμέσως.
Για μια Ουκρανέζα είναι τελείως ηλίθιο να βγάζεις 3 ευρώ την ώρα ξεσκατώνοντας παππούδες ή καθαρίζοντας σκάλες αντί να βγάζεις 50 ευρώ ανοίγοντας απλά τα πόδια.
Για μια Πολωνέζα είναι καλύτερο να δουλέψεις κανονικές δουλειές αρχικά και αν δεις οτι δε σε παίρνει,ψάξε έναν παντρεμένο για σπόνσορα να σου πληρώνει το νοίκι ή πάνε κανά κωλόμπαρο για αρπαχτές στα κρυφά.

Τυπε εχεις θεμα με την Ελληνικη γλωσσα;

Δεν μπορεις να καταλαβεις το τι σου γραφουν;

Μηπως για αυτο δεν μπορεις να γαμησεις και πληρωνεις χωρις να γαμας; Χανεις κατι στη μεταφραση-διατυπωση-κουβεντα;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Τυπε εχεις θεμα με την Ελληνικη γλωσσα;

Δεν μπορεις να καταλαβεις το τι σου γραφουν;

Μηπως για αυτο δεν μπορεις να γαμησεις και πληρωνεις χωρις να γαμας; Χανεις κατι στη μεταφραση-διατυπωση-κουβεντα;

Δεν καταλαβαίνεις?
Η Ουκρανέζα,Ρωσίδα όταν της λένε αν καθαρίζεις χέστρες,σκάλες θα παίρνεις 3 ευρώ την ώρα και αν ανοίγεις μπούτια για σεξ θα τσιμπάς 10 ευρώ το δεκάλεπτο και 50 την ώρα θα προτιμήσει το δεύτερο αυτομάτως.Είναι εντελώς ρεαλίστριες.
Τα βλέπουν τελείως τιμολογιακά,δεν τις απασχολούν θέματα ηθικής.Πάνε για το maximization.
Αλλά γιατί να συμβιβαστώ με την τύπισσα που έχει κακομάθει σε τέτοια μεσογειακά δεδομένα αντί να πάω κατευθείαν στην πηγή?
Ουκρανία θα βρω την ίδια που είναι πρόθυμη να γλύφει κώλο όλο το 24ωρο για τα 200 και τα 300.Είναι το excess,η μεγιστοποίηση από την πλευρά του Βαλκάνιου.Η τρομερή μας υπεροχή.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Δεν καταλαβαίνεις?
Η Ουκρανέζα,Ρωσίδα όταν της λένε αν καθαρίζεις χέστρες,σκάλες θα παίρνεις 3 ευρώ την ώρα και αν ανοίγεις μπούτια για σεξ θα τσιμπάς 10 ευρώ το δεκάλεπτο και 50 την ώρα θα προτιμήσει το δεύτερο αυτομάτως.Είναι εντελώς ρεαλίστριες.
Τα βλέπουν τελείως τιμολογιακά,δεν τις απασχολούν θέματα ηθικής.Πάνε για το maximization.
Αλλά γιατί να συμβιβαστώ με την τύπισσα που έχει κακομάθει σε τέτοια μεσογειακά δεδομένα αντί να πάω κατευθείαν στην πηγή?

Τυπε εισαι εκτος θεματος απο αυτο του νηματος, μη τρολαρεις τα δικα σου.

Τα οσα γραφεις ειναι ασχετα με το νημα και την ερωτηση που σου εκανα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μα δεν μπορείς να αποδείξεις αυτά που λες.
Μπορείς αν αποδείξεις οτι είναι καλύτερα να κυνηγάς Ουκρανέζες Ελλάδα από ό,τι να κυνηγάς Ουκρανέζες Ουκρανία?
Οχι.
Μπορείς να αποδείξεις οτι είναι καλύτερα να κυνηγάς Ουκρανέζες εν Ελλάδι αντί για Ρωσίδες ή Πολωνέζες εν Ελλάδι?
Οχι.
Δεν μπορείς να το αποδείξεις γιατί δεν έχεις δείγμα.Δεν ξέρεις τι παίζει.
Αυτά που γράφω τι παίζει εδώ και εκεί πρώην ΕΣΣΔ vs vs δορυφόροι vs Ελλάδα vs Γερμανία κτλ είναι όλα δοκιμασμένα σε διάφορους χρόνους,εποχές,χώρες κτλ.Είναι εποπτεία επί του πεδίου,πώς βλέπει ο άρχων την κατάσταση.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
Σας παραθετω ενα αποσπασμα απο τα οσα σωστα εγραψε σε προηγουμενο ποστ του το μελος  bourdeliaris82 ο οποιος ειναι σοβαρο μελος στο φορουμ και εχει απολυτο δικιο στο παρακατω.

"Δεν πιστεύω ότι είναι οι Ουκρανές οι Ελληνίδες, οι  Αλβανές οι Μποτσουανές κλπ κλπ κλπ.....  το πρόβλημα"

Αυτο το μικρο κειμενακι, κρυβει μεσα του τη μεγαλη και σκληρη αληθεια. Ειναι μια πολυ καλη αφορμη για σκεψη. 

Ευχαριστουμε το μελος bourdeliaris82 για τα οσα ομορφα μας εγραψε και ας γινει αφορμη αυτο το κειμενακι να σκεφτουν και να σταματησουν τουλαχιστον να βγαζουν μισος για τη χ ψ κοπελα με τη χ ψ καταγωγη και να δουν ποιο ειναι το πραγματικο προβλημα.
Σ ευχαριστώ κι εγώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια. Τώρα βρήκα λιγο χρόνο να διαβάσω τα πιο πίσω ποστ
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
Ουκρανία θα βρω την ίδια που είναι πρόθυμη να γλύφει κώλο όλο το 24ωρο για τα 200 και τα 300.
Καμία κοπέλα δεν είναι πρόθυμη να γλύφει κώλους πελατών.

Εξαναγκασμένες από την φτώχεια είναι.

 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
οι ουκρανές έχουν την νοτροπία σκλάβας με πονηριά -πουταναριό μέσα τους.

δεν υπάρχει νόημα ενασχόλησης πέρα απο ευκαιριακή σχέση-κάποια πηδήματα κτλ..


ερωτύονται και "ξε-ερωτεύονται" έυκολα


με κάποιον που έχει χρήματα ή/και κοινωνική θέση και είναι "παίχτης" και όλα τα συναφή..στην αρχή θα είναι ερωτευμένες και εντάξει και από όλα.

αλλά συντόμως θα χτυπήσει το "καμπανάκι" της χαμηλής αυτοκετίμησης του "συνδρόμου του σκλάβου" και θα αρχίσουν τα σοβαρά παρατράγουδα.

Εκτός εάν....ο άνδρας στη σχέση μπορεί να τους "γαμήσει" το σύμπαν συμπεριλαμβανομένου της οικογενειάς τους, των φίλων τους και όλων των συναναστροφών τους.

Συνεπώς και ουσιαστικά "σχέση"με Ουκρανή-εμφανίσιμη-σεξουλιάρα στην Ελλάδα "ενδείκνυται" για άτομα της νύχτας, παρανόμους, κτλ.

Βεβαια αυτοί στη φυλακή ή στο χώμα θα καταλήξουν αργά ή γρήγορα και να μην περιμένουν την ουκρανή να τους φέρνει τσιγάρα στο κορυδαλός ριζόρτ γιατί θα έχει καβατζώσει άλλον στο ενδιάμεσο. Γιατί ξεχασα.....είναι και αχάριστες.
..
Πάντα για τα παραπάνω μιλάμε για πολύ εμφανίσημες και σεξουαλικές γυναίκες όχι για το μέσο όρο.




Υ.Γ.


Για "σοβαρές σχέσεις" στη Ελλάδα...για Έλληνες...μόνο ελληνίδες. και σταχυολογημένες περιπτώσεις αλλοδαπών.

Για "μη σοβαρές σχέσεις" τα πάντα όλα.




Οι ελληνίδες δεν είναι "δύσκολες" αλλά έχουν υψηλή εικόνα για τον εαυτό τους λόγω τρομερής οικογενειακής υποστήριξης που δεν έχουν γυναικες σε άλλα έθνη.

Ως εκ τούτου και γνωρίζοντας αυτή την παράμετρο προσαρμόζεσαι αναλόγως.

Το θεμα είναι να ξερεις:

-Ποιός είμαι

-Τι θέλω

-Πως θα το έχω
Μια απάντηση στα υπογραμισμένα.
Για σοβαρή σχέση δεν παίζει ρόλο σε ποιο μουνολίβαδο του κόσμου μεγάλωσε η κάθε γυναίκα , αλλά κατ'αρχήν τι άνθρωπος είσαι εσύ  και κατα δεύτερον τι άνθρωπος είναι αυτή
Δηλ.
Όταν φτάνεις να ακυρώνεις έναν ολόκληρο λαό είτε είναι ο Ουκρανικός είτε ο οποισδήποτε με τα σεντόνια που έγραψες ,  δείχνει ότι έχεις αγκυλώσεις και το πνευματικό σου επίπεδο δεν πάει παραπάνω.
Έγραψα για μόρφωση και κάποιοι άρχισαν να γράφουν για CEO και να το συνδυάζουν με χρήματα. Ειδικά σε αυτές τις χώρες με την πτώση του Κουμμουνισμού, υπάρχουν τα παραδείγματα του φτωχού  πλην τίμιου, όπως βέβαια και των ακραίων εκμεταλλευτων, μαφιόζων κλπ.
Όταν λοιπόν  λές "Για "σοβαρές σχέσεις" στη Ελλάδα...για Έλληνες...μόνο ελληνίδες" φίλε καρφώνεσαι χοντρά ότι δεν μπορείς να αντέξεις να είσαι με κάτι περισσότερο, πέρα απο αυτό που το μικρό ποτήρι του μυαλού σου χωράει.
Προσωπικά εχώ περάσει πολλές όμορφες στιγμές με Ελληνίδες και έχω να πώ πολύ καλά λόγια για κάποιες απο αυτές. Απο εκεί κι έπειτα όμως να σου πώ την αλήθεια , όταν έχω γαμήσει και συναναστραφεί με γυναίκες απ'όλο τον κόσμο , μου φαίνεται πολύ βαρετό το να κάνω σοβαρή σχέση και εν τέλει να παντρευτώ  Ελληνίδα(Δεν το αποκλείω βέβαια, αλλα θεωρώ πολύ περισσότερο ενδιαφέρουσα τη μόνιμη δέσμευση με ξένη)
Εδώ το κλείνω γιατι δεν συνηθίζω να γράφω σεντόνια , όμως όταν βλέπω κλειστά μυαλά παρασέρνομαι....


 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
ποια υπεροχή ρε παπάρα που με βγάζεις από τα ρούχα μου...ποια μεγιστοποίηση και μαλακίες τούμπανα?
κάνε την οποιαδήποτε γυναίκα  να σου γλύψει τον κώλο ΧΩΡΙΣ, ξαναλέω ΧΩΡΙΣ, ξαναλέω ΧΩΡΙΣ να δώσεις λεφτά, και τότε συζητάμε για επιτυχίες και υπεροχές.

όταν το πληρώνεις το γαμημένο πως μπορεί να λες για βαλκάνιους και υπεροχές?

και κάτι άλλο που πολύ θέλω να πω εδώ και καιρό...
τα βίτσια τα δέχομαι. άλλος να του γλύφουν τον κώλο, άλλος να κατουραει, άλλος να χύνει το λαρύγγι μέχρι τις αμυγδαλές κλπ κλπ κλπ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΤΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ. ΠΟΥ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ, ΚΑΙ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΝΑ ΝΑ ΝΑ...ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

αλλά με την κοπελα που πληρώνεις, για εμένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πρέπει ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ να βάζεις κάποια όρια.
να μην την ξεφτυλίζεις όσο κι αν το δέχεται για να πάρει χρήμα (που δεν είμαι ηλίθιος μπορεί να to έχει μεγάλη ανάγκη, αλλά επίσης μπορεί και να είναι απλα το καινούργιο iphone).
δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ο άντρας οφείλει να μην την κάνει σκουπίδι.

όσο για τα βίτσια (ειδικά γι αυτά) - πάλι προσωπική άποψη - μετράνε ΜΟΝΟ όταν τα θέλουν και οι δύο. όλα τα άλλα είναι κουραφέξαλα.
Εδω δε σεβεται τον εαυτο του με αυτα που γραφει, θα σεβαστει τις κοπελες;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γιατί δεν καταλαβαίνετε τη σκοτεινή πλευρά που έχουν οι γκόμενες.Εχει κοπέλες που θέλουν να τις δέρνουν,να τις κατουράνε,να τις βιάζουν να τις γαμάνε σκύλοι κτλ.Είναι σα φαντασίωσή τους όλο αυτό.
Και εγώ δεν τα πίστευα μέχρι που μου τα ζήτησαν να τις σπάσω στο ξύλο,να τις μαστιγώσω ή να τις βγάλω στο κλαρί κτλ.Εχει πολλές μαζώ κοπέλες.
Που άμα δεν τις δέρνεις και δεν τις κατουράς,ξενερώνουν σε θεωρούν υποάντρα,γκέι οτι δεν ξέρεις τι θέλει μια γκόμενα κτλ.
Γενικά θα έλεγα οτι κάπως αυτό που θες να κάνεις σε μια γκόμενα,το ίδιο κρυφίως επιθυμεί και αυτή.Θες να την παρτουζώσεις,αυτό θέλει και αυτή θες deep throating και να τη χαστουκίζεις,το ίδιο ονειρεύεται και αυτή.Οταν μου ζητούσαν ανωμαλίες,μαστιγώματα,δεσίματα,gagging,μπουκέτα,ξύλο κτλ στην αρχή κουφαινόμουν αλλά πλέον τα παίρνω σα δεδομένα.
Ειδικά οι Πολωνέζες ερεθίζονται με τα υπό και τους εξευτελισμούς,δεν έχουν όριο.
Θυμάμαι την πρώτη Πολωνέζα που γάμησα το 2002 με έβριζε συνέχεια στα ελληνικά.Με έλεγε μαλάκα και την βάραγα στα οπίσθια.Αναρωτιόμουνα μα γιατί με λέει συνέχεια μαλάκα?
Μετά κατάλαβα οτι της άρσεαν οι μπάτσες στον πισινό.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
ποια υπεροχή ρε παπάρα που με βγάζεις από τα ρούχα μου...ποια μεγιστοποίηση και μαλακίες τούμπανα?
κάνε την οποιαδήποτε γυναίκα  να σου γλύψει τον κώλο ΧΩΡΙΣ, ξαναλέω ΧΩΡΙΣ, ξαναλέω ΧΩΡΙΣ να δώσεις λεφτά, και τότε συζητάμε για επιτυχίες και υπεροχές.

όταν το πληρώνεις το γαμημένο πως μπορεί να λες για βαλκάνιους και υπεροχές?

και κάτι άλλο που πολύ θέλω να πω εδώ και καιρό...
τα βίτσια τα δέχομαι. άλλος να του γλύφουν τον κώλο, άλλος να κατουραει, άλλος να χύνει το λαρύγγι μέχρι τις αμυγδαλές κλπ κλπ κλπ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΤΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ. ΠΟΥ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ, ΚΑΙ ΣΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΝΑ ΝΑ ΝΑ...ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΙΣ. ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.

αλλά με την κοπελα που πληρώνεις, για εμένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πρέπει ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ να βάζεις κάποια όρια.
να μην την ξεφτυλίζεις όσο κι αν το δέχεται για να πάρει χρήμα (που δεν είμαι ηλίθιος μπορεί να to έχει μεγάλη ανάγκη, αλλά επίσης μπορεί και να είναι απλα το καινούργιο iphone).
δεν έχει ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ο άντρας οφείλει να μην την κάνει σκουπίδι.

όσο για τα βίτσια (ειδικά γι αυτά) - πάλι προσωπική άποψη - μετράνε ΜΟΝΟ όταν τα θέλουν και οι δύο. όλα τα άλλα είναι κουραφέξαλα.

Τα πιο φοβερά γλυφοκώλια κατουρήματα καταπόσεις τα έχουν κάνει οι ερωετευμένες γκόμενες που δε ζητούσαν τίποτα.
Βέβαια έλεγαν κάτι του στυλ θα είμαι η πιο ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο αν ζητήσεις να με παντρευτείς,γενικά δεν αφήνουν πολλά περιθώρι παρερμνηνείας.
Γενικά μπερδεύετε τα πράγματα.Η γκόμενα που πάει μαζί σου τζάμπα αν ευελπιστεί σε γάμο και τα κάνει όλα είναι ίδια με αυτή που πάει μαζί σου για τα λεφτά και δε θέλει γάμο.Συχνά είναι η ίδια.
Η γκόμενα πάντα θέλει κάποιο όφελος,θέλει κάτι να κερδίσει.
Είτε πάει για γάμο είτε για σχέση είτε για πούτσο είτε για τα λεφτά είναι το ίδιο.Είναι η γκόμενα,αυτή είναι η γκομενίστικη νοοτροπία.Εσείς μπερδεύεστε ενώ δεν έχει διαφορά.Δε σημαίνει οτι η μία είναι λιγότερο γυναίκα ή οτι θα είναι κάτι διαφορετικό.
Αν ας πούμε φας λαγό που τον αγόρασες ή λαγό που τον χτύπησες στο κυνήγι ποια η διαφορά?Αν φας σφυρίδα που ψάρεψες ή σφυρίδα πού αγόρασες ποια η διαφορά?Είναι η πρώτη νοστιμότερη?
 

Επισκέπτης
Εξω κουκλα, μεσα πανουκλα. Μια στριπτιτζου ξερω παντρευτηκε πακιστανο. 2φανυ
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Μα δεν μπορείς να αποδείξεις αυτά που λες.
Μπορείς αν αποδείξεις οτι είναι καλύτερα να κυνηγάς Ουκρανέζες Ελλάδα από ό,τι να κυνηγάς Ουκρανέζες Ουκρανία?
Οχι.
Μπορείς να αποδείξεις οτι είναι καλύτερα να κυνηγάς Ουκρανέζες εν Ελλάδι αντί για Ρωσίδες ή Πολωνέζες εν Ελλάδι?
Οχι.
Δεν μπορείς να το αποδείξεις γιατί δεν έχεις δείγμα.Δεν ξέρεις τι παίζει.
Αυτά που γράφω τι παίζει εδώ και εκεί πρώην ΕΣΣΔ vs vs δορυφόροι vs Ελλάδα vs Γερμανία κτλ είναι όλα δοκιμασμένα σε διάφορους χρόνους,εποχές,χώρες κτλ.Είναι εποπτεία επί του πεδίου,πώς βλέπει ο άρχων την κατάσταση.

Τυπε, ξεχνας;

Στο νημα σου, στη σελιδα 109, σε προσκαλεσα να βρεθουμε για να δουμε απο κοντα ποιος ξερει και ποιος δεν ξερει αλλα εξαφανιστηκες και δεν δεχτηκες τη προκληση. Τωρα τι ερχεσαι και λες;

Δεν ασχολουμαι μαζι σου, συνεχισε να τρολαρεις μονος σου.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Προσωπικη εμπειρια με Ουκρανη δεν εχω.. Αν θελετε να πουμε για τις σκανδιναβες που ειναι οι πραγματικα πιο ομορφες γυναικες, γενικα ανωτερου πολιτισμικου επιπεδου και το μεγαλυτερο προσον, ανεξαρτητες! Η καλυτερη επιβεβαιωση οταν πηγαινα να πληρωσω και μου την ελεγαν.

Επισης θα με ενδιεφερε ο φιλος που ανεφερε τις Σκωτσεζες, να πει καμμια ιστορια.

Τωρα για Ουκρανες τα πραγματα ειναι μεικτα. Φιλος, ψιλοματσο, παντρευτηκε Ουκρανη επισης ματσο και τα παιδια ειναι μια χαρα! Πραγματικα πολυ καλη, ζεστη κοπελα και ομορφη.
Απο την αλλη γειτονας, παντρευτηκε Ουκρανη, εκαναν παιδια, επαθε σοβαρο ατυχημα ο καημενος, εχασε δουλεια και χρηματα. Η τυπισσα ενα πρωι τον παρατησε αυτον και τα παιδια της (!) και την εκανε για Ουκρανια. Τον γαμησε τελειως ψυχολογικα, εχει  γινει ρακκος και τα παιδια τα μεγαλωνει στην ουσια η γρια μανα του.

Το θεμα ειναι οτι Ουκρανες κλπ σλαβες και οποιαδηποτε δευτεροκοσμικη μπορει να στην κανει και αποτελουν στοιχηματα. Η "πρωτοκοσμικη" δεν υπαρχει περιπτωση να κανει τετοιο πραγμα.

Καλες και κακες περιπτωσεις υπαρχουν σε ολες τις φυλες, το θεμα ειναι σε τι ποσοστο.
 
OP
OP
C

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Προσωπικη εμπειρια με Ουκρανη δεν εχω.. Αν θελετε να πουμε για τις σκανδιναβες που ειναι οι πραγματικα πιο ομορφες γυναικες, γενικα ανωτερου πολιτισμικου επιπεδου και το μεγαλυτερο προσον, ανεξαρτητες! Η καλυτερη επιβεβαιωση οταν πηγαινα να πληρωσω και μου την ελεγαν.

Επισης θα με ενδιεφερε ο φιλος που ανεφερε τις Σκωτσεζες, να πει καμμια ιστορια.

Τωρα για Ουκρανες τα πραγματα ειναι μεικτα. Φιλος, ψιλοματσο, παντρευτηκε Ουκρανη επισης ματσο και τα παιδια ειναι μια χαρα! Πραγματικα πολυ καλη, ζεστη κοπελα και ομορφη.
Απο την αλλη γειτονας, παντρευτηκε Ουκρανη, εκαναν παιδια, επαθε σοβαρο ατυχημα ο καημενος, εχασε δουλεια και χρηματα. Η τυπισσα ενα πρωι τον παρατησε αυτον και τα παιδια της (!) και την εκανε για Ουκρανια. Τον γαμησε τελειως ψυχολογικα, εχει  γινει ρακκος και τα παιδια τα μεγαλωνει στην ουσια η γρια μανα του.

Το θεμα ειναι οτι Ουκρανες κλπ σλαβες και οποιαδηποτε δευτεροκοσμικη μπορει να στην κανει και αποτελουν στοιχηματα. Η "πρωτοκοσμικη" δεν υπαρχει περιπτωση να κανει τετοιο πραγμα.

Καλες και κακες περιπτωσεις υπαρχουν σε ολες τις φυλες, το θεμα ειναι σε τι ποσοστο.

Ανοιξε ενα νημα για σκανδιναβες που οπως λες ειναι ανωτερου πολιτισμικου επιπεδου.

Το ανοιγεις και συνεχιζουμε τη κουβεντα εκει.
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Ανοιξε ενα νημα για σκανδιναβες που οπως λες ειναι ανωτερου πολιτισμικου επιπεδου.

Το ανοιγεις και συνεχιζουμε τη κουβεντα εκει.

Θα το εκανα αλλα (α) βαριεμαι να γραφω κατεβατα για πραγματα που δεν με ενδιαφερουν (β) θα ηταν βαρετο γιατι θα εγραφα κυριως καλα πραγματα. Το θεμα ειναι να εχει λιγο ψωμι το νημα να τραβαει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom