Νέα

Όταν σας ρωτάνε με πόσες έχετε πάει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Όταν σας ρωτάνε (φίλοι, συνάδελφοι, γκόμενες που πηδάτε κτλ) με πόσες έχετε πάει, λέτε το πραγματικό νούμερο; Επίσης στο νούμερο, βάζετε πληρωμένες και απλήρωτες ως άθροισμα;;

Με ρώτησε μια γκόμενα εχθές και προβληματιστίκα, γιατί με απλήρωτες έχω πάει 20, αν βάλω πληρωμένες πάμε σε τριψήφιο  :zfuck:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Όταν σας ρωτάνε (φίλοι, συνάδελφοι, γκόμενες που πηδάτε κτλ) με πόσες έχετε πάει, λέτε το πραγματικό νούμερο; Επίσης στο νούμερο, βάζετε πληρωμένες και απλήρωτες ως άθροισμα;;

Με ρώτησε μια γκόμενα εχθές και προβληματιστίκα, γιατί με απλήρωτες έχω πάει 20, αν βάλω πληρωμένες πάμε σε τριψήφιο  :zfuck:

Είσαι τρομερός!  :grin: :grin:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Όταν σας ρωτάνε (φίλοι, συνάδελφοι, γκόμενες που πηδάτε κτλ) με πόσες έχετε πάει, λέτε το πραγματικό νούμερο; Επίσης στο νούμερο, βάζετε πληρωμένες και απλήρωτες ως άθροισμα;;

Με ρώτησε μια γκόμενα εχθές και προβληματιστίκα, γιατί με απλήρωτες έχω πάει 20, αν βάλω πληρωμένες πάμε σε τριψήφιο  :zfuck:


Εγώ λέω πάντα την αλήθεια.
Ότι έχασα την παρθενιά μου με τη γυναίκα μου ,
τη δεύτερη νύχτα μετά το γάμο μου, γιατί την πρώτη είχα πιεί.
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
αλήθεια φίλε... σιγά τα αίματα... άμα τις χαλάει να πάν' αλλού.... χαχαχα!
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Όταν σας ρωτάνε (φίλοι, συνάδελφοι, γκόμενες που πηδάτε κτλ) με πόσες έχετε πάει, λέτε το πραγματικό νούμερο; Επίσης στο νούμερο, βάζετε πληρωμένες και απλήρωτες ως άθροισμα;;

Με ρώτησε μια γκόμενα εχθές και προβληματιστίκα, γιατί με απλήρωτες έχω πάει 20, αν βάλω πληρωμένες πάμε σε τριψήφιο  :zfuck:

Στους φίλους (τους λίγους και καλούς) λέμε πάντα την αλήθεια.

Στους γνωστούς-συναδέρφους κτλ. εξαρτάται...Αν αυτοί πουλάνε παραμύθι πως έχουν πάει με όλο το χωριό τους (ιστορίες άπειρες έχω ακούσει, ειδικά στο στρατό) τότε πουλάμε τρέλα πως είμαστε και εμείς οι Δον Ζουάν και έχουμε πάρει και το διπλανό χωριό! Στους γνωστούς του δικού μας κύκλου λέμε λίγα πράγματα, στους γνωστούς τις γκόμενες το παίζουμε κινέζοι.

Στις γυναίκες ποτέ δεν λες ότι πας με πληρωμένες!!! Λες ότι έχεις πάει 1-2 φορές με πουτάνες απλά για...την εμπειρία αλλά δεν σου άρεσε επειδή δεν είχε συναίσθημα  :bigdick: 

Αυτά ακολουθώ εγώ
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
686
Πόντοι
96
Στους φίλους (τους λίγους και καλούς) λέμε πάντα την αλήθεια.

Στους γνωστούς-συναδέρφους κτλ. εξαρτάται...Αν αυτοί πουλάνε παραμύθι πως έχουν πάει με όλο το χωριό τους (ιστορίες άπειρες έχω ακούσει, ειδικά στο στρατό) τότε πουλάμε τρέλα πως είμαστε και εμείς οι Δον Ζουάν και έχουμε πάρει και το διπλανό χωριό! Στους γνωστούς του δικού μας κύκλου λέμε λίγα πράγματα, στους γνωστούς τις γκόμενες το παίζουμε κινέζοι.

Στις γυναίκες ποτέ δεν λες ότι πας με πληρωμένες!!! Λες ότι έχεις πάει 1-2 φορές με πουτάνες απλά για...την εμπειρία αλλά δεν σου άρεσε επειδή δεν είχε συναίσθημα  :bigdick: 

Αυτά ακολουθώ εγώ
Θα συμφωνησω στα περισσοτερα! Τωρα οταν ο αλλος το παιζει γαμιας της γειτονιας οπως αυτοι στο στρατο που λες απλα δεν ασχολουμαι ή του λεω μπραβο μπραβο μεγαλε γαμια  :2funny:
Επισης σε γυναικες καλυτερα να μη λεμε ΠΟΤΕ οτι εχουμε παει εστω κ μια φορα με πουτανα! Ποτε δεν ξερεις τι μαλακισμενα συμπερασματα μπορει να βγαλουν!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_1:
 

Επισκέπτης
Ναι πολυ που τις νοιαζει τις γυναικες αν εχουμε παει με πουτανες

Εγω εννοειται το λεω, σε μια φιλη μου το λεω και σε φαση " πηγα χθες σε μια πουτανα"

Και οι περισσοτερες γκομενες που εχω πει για πουτανες, εχω παρατηρησει οτι μετα απο λιγο καιρο με ξαναρωτανε. Δε θυμουνται καν δηλαδη οτι τους εχω ηδη απαντησει καταφατικα.
Για αριθμο δε θυαμαι να εχω ερωτηθει ποτε απο γοκμενα.
Σε φιλους προφανως και λεω τι κανω και τι γαμαω, σε μη φιλους δεν δινω δικαιωματα για τετοιες ερωτησεις...
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
σε  γυναικες δεν λες ποτε οτι πας  με  πουτανες σε φιλους   το  λες   αυτο  
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
σε  γυναικες δεν λες ποτε οτι πας  με  πουτανες σε φιλους   το  λες   αυτο  

Έτσι . Ούτε για στριπτιτζάδικα και κωλόμπαρα και τέτοιες μαλακίες.
ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΔΕΛΦΗ  , ΞΑΔΕΛΦΕΣ , ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ.


Γιατί αθελά τους, μπορεί να το σφυρίξουν πουθενά και ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.

Μπορεί να σε βλάψει και σε άλλους τομείς, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ , π.χ. επαγγελματικά.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
το ξερω αυτο διοτι δεν συμφερει λογω μια βλακειας να χασεις δουλεια η γκομενακι   
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Δε λέμε ότι έχουμε πάει με τάνες θα τις δουν ανταγωνηστικά μερικές!!κατα κανόνα ξέρουν οτι όλοι έχουμε πάει και πιστεύω γουστάρουν μερικές τον άντρα αλανιάρη και με παρελθόν ,όχι όλες αλλα κάποιες ναι
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Έτσι . Ούτε για στριπτιτζάδικα και κωλόμπαρα και τέτοιες μαλακίες.
ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΔΕΛΦΗ  , ΞΑΔΕΛΦΕΣ , ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΑΥΤΑ.


Γιατί αθελά τους, μπορεί να το σφυρίξουν πουθενά και ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ.

Μπορεί να σε βλάψει και σε άλλους τομείς, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ , π.χ. επαγγελματικά.

Ακριβέστατα!  :hi:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Δε λέμε ότι έχουμε πάει με τάνες θα τις δουν ανταγωνηστικά μερικές!!κατα κανόνα ξέρουν οτι όλοι έχουμε πάει και πιστεύω γουστάρουν μερικές τον άντρα αλανιάρη και με παρελθόν ,όχι όλες αλλα κάποιες ναι

Όχι ανταγωνιστικά απλά.

Η Ελλεϊνίδα το θεωρεί κάτι βδελυρό, και ότι,

πάνε μόνο όσοι δεν μπορούν να βγάλουν γκόμενα.


Είναι άσπρο ή μαύρο στο κουκούτσι που έχουν κάτω από την βαμμένη τρίχα....
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Όχι ανταγωνιστικά απλά.

Η Ελλεϊνίδα το θεωρεί κάτι βδελυρό, και ότι,

πάνε μόνο όσοι δεν μπορούν να βγάλουν γκόμενα.


Είναι άσπρο ή μαύρο στο κουκούτσι που έχουν κάτω από την βαμμένη τρίχα....

Ακόμη και αυτές που πάνε σε στριπ τύπου Αλκα, την επομένη λένε τα χειρότερα για τους "μαλάκες" που ήταν εκεί μέσα!

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Δε λέμε ότι έχουμε πάει με τάνες θα τις δουν ανταγωνηστικά μερικές!!κατα κανόνα ξέρουν οτι όλοι έχουμε πάει και πιστεύω γουστάρουν μερικές τον άντρα αλανιάρη και με παρελθόν ,όχι όλες αλλα κάποιες ναι

Οι γυναικες παθαινουν πλακα αν τους πεις για πουτανες...

Ο εγκεφαλός τους δε μπορει να το διαχειριστει.

Και ΟΧΙ, δεν θεωρουν οτι ολοι εχουμε παει σε τανες.
Γενικα, δεν θεωρουν οτι εχει παει ο οποιοσδηποτε γνωστος/ οικειος τους. Νομιζουν οτι οι πουτανες υπαρχουν μόνο στις ταινιες, κι οτι οι πελατες τους ειναι δυσμορφοι, εξαθλιωμενοι τυποι, μολυσμενοι με ειδικες μορφες αids που κολλανε με την ανασα. Κι οτι ζουν σε καποια ειδικα γκετο, πολυ μακρια απ' αυτες...

Με ρωτουσαν κατι γκομενες ποιο ειναι το "mαgic number" μου και εσκασα στα γελια.

Ισως νομισαν οτι γελαω απο αμηχανια, επειδη δεν εχω γαμησει ποτέ  :2funny:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.285
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Οι γυναικες παθαινουν πλακα αν τους πεις για πουτανες...

Ο εγκεφαλός τους δε μπορει να το διαχειριστει.

Και ΟΧΙ, δεν θεωρουν οτι ολοι εχουμε παει σε τανες.
Γενικα, δεν θεωρουν οτι εχει παει ο οποιοσδηποτε γνωστος/ οικειος τους. Νομιζουν οτι οι πουτανες υπαρχουν μόνο στις ταινιες, κι οτι οι πελατες τους ειναι δυσμορφοι, εξαθλιωμενοι τυποι, μολυσμενοι με ειδικες μορφες αids που κολλανε με την ανασα. Κι οτι ζουν σε καποια ειδικα γκετο, πολυ μακρια απ' αυτες...

Με ρωτουσαν κατι γκομενες ποιο ειναι το "mαgic number" μου και εσκασα στα γελια.

Ισως νομισαν οτι γελαω απο αμηχανια, επειδη δεν εχω γαμησει ποτέ  :2funny:
Τι σκατα ρε μαγκες,ολοι γκομενες των Β.Π και απο τις καλογριες εχετε βγαλμενες;μονο εγω και ο Πικερακος λεμε οτι παμε με πουτανες;
τοσο ξεφτίλες και αδερφες ειστε ρε,που κρυβεστε πισω απο το δαχτυλό σας;ή μηπως νομίζετε οτι ξεγελατε τις γυναικες σας ετσι;μαλακοκάβληδες...εχετε την αμυδρη εντυπωση,οτι σας πιστευουν οταν το αρνειστε;αφου γελανε και τ' αυτια σας ρε μαλάκες!
Ακόμα και η πιο χαζή γκόμενα που ειχα,με ρωτησε μεσα στη πρωτη βδομαδα με ποσες ειχα παει.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι ελληνιδες ακολουθουν την πολιτικη ορθοτητα συνηθως.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Ολες οι γυναικες, παντα και παντου...

Εχω γνωρισει ελαχιστες "αιχμηρες" γυναικες (πραγματικα, οχι με βαση ετοιμες ιδεολογιες και τσιτατα).

Ειναι, μεν, κυνικες αλλά κομφορμιστριες στον τροπο αντιληψης της Μεγαλης Εικονας
(ή ετσι εκφραζονται, επειδη τους λειπει η ευθυτητα).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom