Νέα

Ωριμοι γαμιαδες στη Κρητη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα btm_btm26
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Αν θες να μου το παιξεις μαγκας, κανονισε να τα πουμε καπου εξω να με ειρωνευτεις απο κοντα. Αν δεν τα χεις τ αρχιδια τραβα απο δω νουμερο
Ανατσουτσούριασα τώρα!!!!
Και αρχίδια έχω και πουτσα αλλά δεν σε γαμάω ρε πουστράκι. :birdman:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
δεν σε ξερω τυπε, εθιξα μηπως τον σεξουαλικο σου προσδιορισμο?
Σε ξερουμε ολοι οι υπολοιποι τυπε.Οπως ανεφερε καποιος αλλος σε αλλο νημα,εισαι ο χρηστης μπαχαλακιας αγαμητος του σαϊτ με 0 συνεισφορα,εκτος απο το να σπας μπάλες.Οσο για τον σεξουαλικο μου προσανατολισμό,γουσταρω να ριχνω πουτσα και ξυλο σε ψευτονταήδες του πληκτρολογιου σαν και την παρτη σου :knuppel:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Σε ξερουμε ολοι οι υπολοιποι τυπε.Οπως ανεφερε καποιος αλλος σε αλλο νημα,εισαι ο χρηστης μπαχαλακιας αγαμητος του σαϊτ με 0 συνεισφορα,εκτος απο το να σπας μπάλες.Οσο για τον σεξουαλικο μου προσανατολισμό,γουσταρω να ριχνω πουτσα και ξυλο σε ψευτονταήδες του πληκτρολογιου σαν και την παρτη σου :knuppel:

τυπε ερχεσαι δευτερος πουστης και μαγκας. ανοιξε δικο σου θρεντ αμα θες, εδω ασχολουμαστε με τον πρωτο τωρα.
 
OP
OP
btm_btm26

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον, επειδη βλεπω οτι το thread παιρνει αλλο δρομο ας σταματησουν οι μαλακες να γραφουν ασχετα πραγματα. Dude επειδη δε μου αρεσουν οι μαγκες απ το πληκτρολογιο, ελα μου πεις οσα γραφεις απο κοντα. Βλεπω οτι αλλαξες θεμα ομως με τροπο, οποτε αφου δεν εχεις αρχιδια να συναντησεις καποιον live, σταματα να το παιζεις μαγκακι απ το pc σου.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Λοιπον, επειδη βλεπω οτι το thread παιρνει αλλο δρομο ας σταματησουν οι μαλακες να γραφουν ασχετα πραγματα. Dude επειδη δε μου αρεσουν οι μαγκες απ το πληκτρολογιο, ελα μου πεις οσα γραφεις απο κοντα. Βλεπω οτι αλλαξες θεμα ομως με τροπο, οποτε αφου δεν εχεις αρχιδια να συναντησεις καποιον live, σταματα να το παιζεις μαγκακι απ το pc σου.
Ωπα ρε φιλε!!!Δεν πρόλαβα το πλοιο να ερθω να σου δειξω τα αρχιδια μου για να τα γλυψεις!!!Θα παρω το αεροπλάνο αμα το έχεις τόσο ανάγκη!!!!!
Τι έγινε ;Δεν σε γαμάει κανένας;Μηπως γιατί είσαι και πολύ μάγκας;  :2funny:
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Λοιπον, επειδη βλεπω οτι το thread παιρνει αλλο δρομο ας σταματησουν οι μαλακες να γραφουν ασχετα πραγματα. Dude επειδη δε μου αρεσουν οι μαγκες απ το πληκτρολογιο, ελα μου πεις οσα γραφεις απο κοντα. Βλεπω οτι αλλαξες θεμα ομως με τροπο, οποτε αφου δεν εχεις αρχιδια να συναντησεις καποιον live, σταματα να το παιζεις μαγκακι απ το pc σου.

αν ειχες βαλει στον τιτλο ανωριμοι γαμιαδες θα εβρισκες για πλακα
τωρα ωριμοι λιγο δυσκολο
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
υπάρχουν gay στην Κρήτη ?


ωρέ  :grin:
 
OP
OP
btm_btm26

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ωπα ρε φιλε!!!Δεν πρόλαβα το πλοιο να ερθω να σου δειξω τα αρχιδια μου για να τα γλυψεις!!!Θα παρω το αεροπλάνο αμα το έχεις τόσο ανάγκη!!!!!
Τι έγινε ;Δεν σε γαμάει κανένας;Μηπως γιατί είσαι και πολύ μάγκας;  :2funny:

Νομιζα ησουν κρητη. Αλλα αμα γουσταρεις βρισκομαστε και Αθηνα. Θα ερθω συντομα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Το οτι γαμιεμαι δε με κανει λιγοτερο αντρα

URL]]
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Ποια ειναι η απορια σου?
τυπε δεν εχω καμια απορια  :-
απλως το να λες "το να γαμιεμαι δε με κανει λιγοτερο αντρα" ειναι γελοιο απο μονο του
ειναι σαν να λες "το να καιω εβραιους στους φουρνους δε με κανει ρατσιστη"
αμα γαμιεσαι εισαι απλως αρσενικος
δεν εισαι αντρας  ;)
 
OP
OP
btm_btm26

btm_btm26

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2016
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
τυπε δεν εχω καμια απορια  :-
απλως το να λες "το να γαμιεμαι δε με κανει λιγοτερο αντρα" ειναι γελοιο απο μονο του
ειναι σαν να λες "το να καιω εβραιους στους φουρνους δε με κανει ρατσιστη"
αμα γαμιεσαι εισαι απλως αρσενικος
δεν εισαι αντρας  ;)

Οτι πεις, δε χαλω χατηρια.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.996
Πόντοι
10.336
την τρωει την πουτσα του δηλαδη, αλλα αμα λαχει ριχνει και μια δυο μπαλοθιες σε καναν περιεργο.  :kneel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom