Νέα

Ώριμες (MILF) σε μπουρδέλα/studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 373K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vaggos59

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Από τη διπλωμένη ... μαλαπέρδα
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
δεν γινετε να ειναι καποια εγχειρησμενη και να μην καταλαβεις τιποτε;......
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Στη λίστα θα μπορούσε να προστεθεί και η μαρία η ουκρανέζα της πρωινής βάρδιας της διδύμου 8Α.
Εμφανισιακά δεν φαίνεται και πολύ ματσούρι αλλά είναι 39 χρονών, οπότε υποθέτω είναι στο όριο.(χεχε)
Κατά τα άλλα διαβάστε τίς κριτικές για το παραπάνω μπουρδέλο. όλες για αυτήν λένε.
 

Επισκέπτης
η μαρια απο περγαμου ξερει κανεις που ειναι?
 
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τις τελευταίες 2 βδομάδες, επιστρέφοντας στην Αθήνα, έκανα αρκετές καταθέσεις. Πού είσαι, Όλγααααααα;  :helpplea:
Για πάμε από την αρχή:
1. Παρασκευή πρωί: Ζάνα, Αλκαμένους 117, 25 ευρώ
Η γνωστή Ζάνα (γύρω στα 50), την οποία είπα να τιμήσω κι εγώ, για να δω τι λέει. Αφού αρνήθηκα ευγενικά το ακάποτο, άρχισε να με γλείφει παντού και να κάνει μια άριστη πίπα. Ύστερα από λίγα λεπτά (τουλάχιστον 5), γυρνάμε για πισωκολλητό. Στο ένα λεπτό άρχισε να φωνάζει ότι θέλει να τη χύσω στο στόμα. Κρατήθηκα άλλο ένα λεπτό και γυρνάω να της τα δώσω στο στόμα με καπότα. Κι εκείνη τη στιγμή μου βγάζει την καπότα για να τα πάρει όλα στο στόμα! Τραβήχτηκα τελευταία στιγμή (αφού της το είχα ξεκαθαρίσει), βάζω δική μου καπότα (ενώ αυτή κρατούσε ακόμη την παλιά) και τη χύνω στο στόμα (το οποίο αυτή συνέχισε να πιπιλάει για κάνα λεπτό ακόμα). Συνολικά, πολύ φιλική και εξυπηρετητική, αλλά... καριόλα, αν αναλογιστεί κανείς ότι έκανε σαν να μην καταλάβαινε τι της έλεγα. Έκανε και μια πλύση της πλάκας στο στόμα της, μπροστά μου, με υγρό σαπούνι και νερό, αλλά δεν κατάφερε να με πείσει. Πάντως, θα ξαναπήγαινα, άσχετα με την αποτυχημένη συνεννόηση.
2. Παρασκευή μεσημέρι: Μυρτώ, Φυλής 99, 25 ευρώ
Ξανθιά νταρντάνα (τρανς), γύρω στα 45, εμφανίζεται με άσπρο κορδονάκι κόλαση και λάγνο ύφος. Στο δωμάτιο τώρα: πολύ καλή πίπα (όχι η καλύτερη εκεί μέσα), ποδομαλακία χωρίς να το ζητήσω (!!!) και άριστο πισωκολλητό. Επαγγελματίας και ψυχρή, δεν νομίζω να ξαναπήγαινα.
3. Σάββατο πρωί: Σάντρα, Φυλής 109, 20 ευρώ
Η γνωστή ξανθιά Ουκρανή, 45άρα, με πολύ καλό σώμα, άκρως φιλική. Είχα καιρό να πάω μαζί της και δεν έμεινα παραπονεμένος. Έμειν&
#945;... 17 λεπτά στο δωμάτιο, ενώ περίμενε κόσμος. Σούπερ πίπα, girlfriend experience, άριστη απόδοση. Αν θα ξαναπήγαινα; Πήγα άλλες 2 φορές μέσα στις επόμενες ώρες!
4. Δευτέρα πρωί, Πάτρα, στο μπουρδέλο με τα πολλά σκαλιά (όχι της Ελένης).
40+ η κοπέλα, Καίτη (αν δεν κάνω λάθος) το όνομά της, 80ς εμφάνιση, αντέχει σκληρό γαμήσι, αλλά από ανταπόκριση είναι μηδέν. 25 ευρώ για την εμπειρία και μόνο. Δεν θα ξαναπήγαινα.
5. Κατ' εξαίρεση: Δευτέρα μεσημέρι: Αλίνα, Πιπίνου 118, 50 ευρώ
ΤΟ ΜΩΡΟ! Γύρω στα 20, ξανθιά, με απίστευτα μάτια. Δεν είναι η θεογκόμενα, αλλά η κοπέλα που πάντα θα ήθελες να έχεις. 20 λεπτά στο δωμάτιο, καμία βιασύνη, κανονικότατο girlfriend experience, καλούτσικη πίπα και αισθησιακότατο πήδημα. Θα ξαναπήγαινα με τα 1000!
6. Δευτέρα βράδυ: Αχιλλέως 51, Άννα, 20 ευρώ
Με μια πρώτη ματιά, η 50άρα Ρωσίδα δεν έλεγε πολλά. Κουλούρι με 20 ευρώ, όμως, δεν παίρνεις πλέον ούτε στο φούρνο. Μπήκα, λοιπόν, και προς μεγάλη μου έκπληξη... με απογείωσε! Αφού γύρισε σε στάση 69 και άρχισε να τρίβεται πάνω μου, με το που της τρίβω την κλειτορίδα πάνω από το εσώρουχό της, γυρνάει απότομα, και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου (με το εσώρουχο εγώ ακόμα) βγάζοντας κάτι αναστεναγμούς. Μου βάζει καπότα αμέσως, παίρνει μια κάκιστη πίπα (δεν έχω ξαναδεί χειρότερη τόσα χρόνια) της τάξης του μισού λεπτού και μπαίνω από πάνω της (στο μουνί). Σε μισό λεπτό, άρχισε να με σφίγγει, και να μου λέει "χύνω, χύνω". Νόμιζα στην αρχή ότι ήθελε να μου πει να χύσω. Είδα, όμως, ότι άρχισε να χτυπιέται και εκείνη τη στιγμή τα είδα όλα! Κοκκίνισε, με σφίγγει να μείνω μέσα της, παίρνει το εσώρουχό μου, και αρχίζει να το δαγκώνει με μανία, δακρύζοντας! Κυριολεκτικά, ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ! Εκείνη την ώρα σταματάει, κάθεται 2 λεπτά να ηρεμήσει (χωρίς να με αφήνε&#9
53; να βγω από μέσα της, αλλά χωρίς να πηδιόμαστε κιόλας), βάζει κρέμα στον κώλο της και μου λέει: "τώρα σε θέλω". Για να μην τα πολυλογώ, για κάνα πεντάλεπτο τη γάμαγα από τον κώλο, όχι δυνατά, αλλά σιγά-σιγά, τρίβοντας την κλειτορίδα της ταυτόχρονα (έχυσε άλλες 2 φορές, καθώς στο τέλος το αναλάμβανε αυτή και έτριβε την κλειτορίδα της μόνη της όταν πλησίαζε στο τέλος). Πρέπει να έμεινα μέσα γύρω στο τέταρτο (ήμουν και ο τελευταίος της πελάτης στη βάρδια της). Νόμιζα ότι θα φύγει, αλλά μου λέει: "θες κι άλλο;". Της λέω ΝΑΙ, αλλά ούτε εγώ είχα καπότα ούτε αυτή. Και μου λέει: "Καλά, ξάπλωσε πίσω". Ξαπλώνω και μου τραβάει μια υπέροχη μαλακία για κάνα πεντάλεπτο, παίρνοντάς τα όλα στα χέρια της στο τέλος (σημαντικό ότι δεν κάνει ακάποτα κ.λπ.). Γενικώς, ΑΠΟΓΕΙΩΘΗΚΑ! Μπορεί να είναι μπάζο, αλλά μακάρι να ήταν όλες έτσι. Πάντως, να πω την αλήθεια, μου φάνηκε κάπως... ξινή.
7. Τρίτη βράδυ: Λεωνίδου 3, Ειρήνη, 20 ευρώ
ΘΕΑ! Χαμογελαστή, βυζαρού 40άρα, με μπότες και κωλάρα υπέροχη. Τρομερή προσωπικότητα, από τα πιο γλυκά άτομα που έχω συναντήσει, καταπληκτική πίπα και πολύ καλό πισωκολλητό. Άριστο value for money!
8. Τετάρτη πρωί: Μάρθα, Φυλής 99, 25 ευρώ
Η γαμημένη λαϊκή είχε ως αποτέλεσμα να είναι κλειστό το μπουρδέλο της Σάντρας. Η Μάρθα; Εμφάνιση παλαιστή, αν και πολύ σφιχτή, κάνει πολύ βίαιη πίπα και αντέχει όσο δεν πάει. Κατά τ' άλλα, όμως, μηδέν!

edit_antisthenis: Το thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό εδώ

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
ʼριστη ενημέρωση. Εύγε!
 

ΧΧΧ

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Ρε συ Deicidious σου έχω πεί πόσο Θεός είσαι? Ο απόλυτος πουροδηγός!
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
οντως το εχει "ψαξει" το ζήτημα σε ολο του το "βαθος"
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
6. Δευτέρα βράδυ: Αχιλλέως 51, ʼννα, 20 ευρώ
Με μια πρώτη ματιά, η 50άρα Ρωσίδα δεν έλεγε πολλά. Κουλούρι με 20 ευρώ, όμως, δεν παίρνεις πλέον ούτε στο φούρνο. Μπήκα, λοιπόν, και προς μεγάλη μου έκπληξη... με απογείωσε! Αφού γύρισε σε στάση 69 και άρχισε να τρίβεται πάνω μου, με το που της τρίβω την κλειτορίδα πάνω από το εσώρουχό της, γυρνάει απότομα, και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου (με το εσώρουχο εγώ ακόμα) βγάζοντας κάτι αναστεναγμούς. Μου βάζει καπότα αμέσως, παίρνει μια κάκιστη πίπα (δεν έχω ξαναδεί χειρότερη τόσα χρόνια) της τάξης του μισού λεπτού και μπαίνω από πάνω της (στο μουνί). Σε μισό λεπτό, άρχισε να με σφίγγει, και να μου λέει "χύνω, χύνω". Νόμιζα στην αρχή ότι ήθελε να μου πει να χύσω. Είδα, όμως, ότι άρχισε να χτυπιέται και εκείνη τη στιγμή τα είδα όλα! Κοκκίνισε, με σφίγγει να μείνω μέσα της, παίρνει το εσώρουχό μου, και αρχίζει να το δαγκώνει με μανία, δακρύζοντας! Κυριολεκτικά, ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ! Εκείνη την ώρα σταματάει, κάθεται 2 λεπτά να ηρεμήσει (χωρίς να με αφήνει να βγω από μέσα της, αλλά χωρίς να πηδιόμαστε κιόλας), βάζει κρέμα στον κώλο της και μου λέει: "τώρα σε θέλω". Για να μην τα πολυλογώ, για κάνα πεντάλεπτο τη γάμαγα από τον κώλο, όχι δυνατά, αλλά σιγά-σιγά, τρίβοντας την κλειτορίδα της ταυτόχρονα (έχυσε άλλες 2 φορές, καθώς στο τέλος το αναλάμβανε αυτή και έτριβε την κλειτορίδα της μόνη της όταν πλησίαζε στο τέλος). Πρέπει να έμεινα μέσα γύρω στο τέταρτο (ήμουν και ο τελευταίος της πελάτης στη βάρδια της). Νόμιζα ότι θα φύγει, αλλά μου λέει: "θες κι άλλο;". Της λέω ΝΑΙ, αλλά ούτε εγώ είχα καπότα ούτε αυτή. Και μου λέει: "Καλά, ξάπλωσε πίσω". Ξαπλώνω και μου τραβάει μια υπέροχη μαλακία για κάνα πεντάλεπτο, παίρνοντάς τα όλα στα χέρια της στο τέλος (σημαντικό ότι δεν κάνει ακάποτα κ.λπ.). Γενικώς, ΑΠΟΓΕΙΩΘΗΚΑ! Μπορεί να είναι μπάζο, αλλά μακάρι να ήταν όλες έτσι. Πάντως, να πω την αλήθεια, μου φάνηκε κάπως... ξινή.

edit_antisthenis: Το thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό εδώ
καλησπερα! χθες το μεσημερι (14.30) πηγα και εκανα καταθεση οπως τα λεει ο φιλος  Deicidious ειναι.
 

aggelo32

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
θα ήθελα να μου προτεινετε οριμη, βυζαρου θερμή στο κρεββατι που να την "παρω" σε ξενοδοχειο για οση ώρα επιθυμώ.
Έχετε κάτι υπόψην?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Μαρία, 50άρα βουλγάρα, ξενοδοχείο ΑΚΤΙΟ, Σωκράτους και Σατωβριάνδου, Ομόνοια. Ξανθιά με καρεδάκι μαλλί, κάθεται απέξω ή στο διπλανό καφέ. προσοχή μη τη μπερδέψεις με 3-4 ακόμη που κάνουν πιάτσα εκεί! Φιλική, με συμμετοχή στο γαμήσι, βυζάρες (Νο 5+), τις οποίες μπορείς να χύσεις! τιμή 30 ευρώ (20 και 10 το ξενοδοχείο). Επίσης, υπάρχει και η Ειρήνη, βουλγάρα 50 επίσης ξανθιά, αλλά με μακρύ, σπαστό μαλλί. Καλό κορμί, βυζάρες στητές(4). Ισχύουν τα ίδια με τη Μαρία. Αυτά για 20 λεπτά. Δεν ξέρω αν μετά από παζάρια μπορείς να κάτσεις περισσότερο.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Μαρία, 50άρα βουλγάρα, ξενοδοχείο ΑΚΤΙΟ, Σωκράτους και Σατωβριάνδου, Ομόνοια. Ξανθιά με καρεδάκι μαλλί, κάθεται απέξω ή στο διπλανό καφέ. προσοχή μη τη μπερδέψεις με 3-4 ακόμη που κάνουν πιάτσα εκεί! Φιλική, με συμμετοχή στο γαμήσι, βυζάρες (Νο 5+), τις οποίες μπορείς να χύσεις! τιμή 30 ευρώ (20 και 10 το ξενοδοχείο). Επίσης, υπάρχει και η Ειρήνη, βουλγάρα 50 επίσης ξανθιά, αλλά με μακρύ, σπαστό μαλλί. Καλό κορμί, βυζάρες στητές(4). Ισχύουν τα ίδια με τη Μαρία. Αυτά για 20 λεπτά. Δεν ξέρω αν μετά από παζάρια μπορείς να κάτσεις περισσότερο.
απο κιλα κολλητε τι παιζει?...χοντρες...η κανονικες?....
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Κανονικές θα έλεγα-τα έχουν τα παχάκια τους-φυσιολογικά, δεν είναι και 20άρες. Σημασία έχει η συμμετοχή, η ωραία πίπα και οι βυζάρες... Καλή διασκέδαση!!
 

bourdeliaris79

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα,μηπως ξερει κανεις αν και που δουλευει η γρια με το νυφικο που ηταν στη λιοσιων και προυσης?
 

perpos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μπουρδελιαρη79 αυτη ηταν σκετη κουλουρα.....
 

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
εβγενε μια γρια φοροντας το νυφικο της;!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γηροκομειο αθηνων εκει υπαρχει αφθονια σε πουρα για ολα τα γουστα με δικο τους δωματιο χωρις χρεωσεις γιατι δεν πατε εκει να δουν και αυτες λιγη χαρα στα σκελια τους !!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ ασε που αν εισαι και τυχερος μερικες ειναι και ματσο και αντι να πληρωνεις  να τα κονομησεις κιολας ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

thrileon

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια χτες το βραδυ εκανα την βολτουλα μου στο μεταξουργειο area και πετυχα ενα μπουρ...ακι στην οδο
βιργ. μπενακη ,δεν το ειχα ξαναδει και απο οτι καταλαβα πρεπει να ηταν καινουργιο...
ειχε μια που..να γυρω στα 50 αλλα με κατι μπαλκονια.....
σαν της Λαουρας...για οσους την γνωριζουν....
απο σωμα δεν ηταν τελειος χαλια ... ειπαμε 50 οκτωμβριων ηταν το "κοριτσακι".δυστιχως ομως ειχα κανει την καταθεση μου και ετσι δεν την πειρα.... 20 ευρω το πακετο χωρις σουσαμι & κουλουρι
 

thrileon

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετο παιδια!!!!!!!!!!!!!!! ο deicidious που εχει χαθει????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom