Νέα

Ώριμες κυρίες - πουρά (40-50+) μόνες, ψάχνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Che Guevara
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 488K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Shibia

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Oχι ρε φιλε γιατι χαλαστηκες??Το μαγαζακι δεν ειναι τοσο χαλια.Εχω παει πολλες φορες και το γουσταρω για τη παρειστικη μορφη του και τη μουσικη του(κοτσιρας,πυξλαξ κτλ).Το μονο ασχημο ειναι το ανυπαρκτο παρκιν.
Κατα ταλλα ειναι οκ.Για το δον κιχωτη..

Μηπως ο liomas εννοει το "Δον Κιχωτης" του Πειραια (λιμανι) κι εσυ της Καστελλας? Γιατι προκειται για τελειως διαφορετικες καταστασεις/στυλ.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Μηπως ο liomas εννοει το "Δον Κιχωτης" του Πειραια (λιμανι) κι εσυ της Καστελλας? Γιατι προκειται για τελειως διαφορετικες καταστασεις/στυλ.
της καστελλας εννοω εγω.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Να σηκωθείς φίλε μου ζιγκολό και να πας στην Γλυφάδα στην πλατεία εσπερίδων δίπλα από το κολυμβητήριο υπάρχει ένα μαγαζάκι που λέγεται Νιx....! Όποιος παλιός που πήγαινε εκεί θα το θυμάται. Εγώ είχα καιρό να παω και ψόνισα μια σαραντάρα... Πήγαμε για ποτάκι με έναν συνάδελφο μέσα και αφου ήπια δύο τεκίλες βλέπω να έρχεται ο μπαρμαν με ακόμη μία για να με κεράσει...Αλλά από που (σκέφτομαι)...Από την κυρία μου δείχνει και καθόταν απέναντι μία σαραντάρα πολύ καλή για την ηλικία της. Ε, λέω δίπλα μένω δεν γαμέται και ανταποδίδω με ένα χαμόγελο όταν και ήρθε και αφού ήπιαμε και 'ενα ποτάκι ακόμη (κερασμένο και αυτό), μου πρότεινε να πάμε σε μένα γιατί σε αυτήν κοιμόταν η αδέρφή της. με πήρε το αουντάκι της και αφού ο φίλος μου με είδε να φεύγω μαζί της, την κοπάνησε να πάει στην δικιά του. αυτό ήταν...Έκατσε έτσι η φάση και μετά αφού όλα έληξαν στο κρεββάτι μου, μου λέει "πρέπει να φύγω, χάρηκα, ελπίζω να τα ξαναπούμε"....Την άλλη μέρα στην εφημερίδα, λέω τον κολλητό μου τί μου συνέβη και άρχισε να γελάει.... Κάθε βράδυ τα ίδια και τα ίδια εκεί πέρα. Χρόνια ολόκληρα μαζεύονται "γριούλες" και κάνουν παιχνίδια με τους πιτσιρικάδες.... Για αυτό σου λέω ζιγκολό, άμα ψάχνεις αυτές είναι και φραγκάτες. Σκέψου το.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
φίλε mounitsokinigos μπορείς να μαου πείς που ακριβώς είναι αυτό το μπαράκι σε παρακαλώ? και αν μαζεύει ωραίες γυναίκες. επίσης να μουδώσεις δωση σε παρακλώ πολυ ευχαριστώ
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Να σηκωθείς φίλε μου ζιγκολό και να πας στην Γλυφάδα στην πλατεία εσπερίδων δίπλα από το κολυμβητήριο υπάρχει ένα μαγαζάκι που λέγεται Νιx....! Όποιος παλιός που πήγαινε εκεί θα το θυμάται. Εγώ είχα καιρό να παω και ψόνισα μια σαραντάρα... Πήγαμε για ποτάκι με έναν συνάδελφο μέσα και αφου ήπια δύο τεκίλες βλέπω να έρχεται ο μπαρμαν με ακόμη μία για να με κεράσει...Αλλά από που (σκέφτομαι)...Από την κυρία μου δείχνει και καθόταν απέναντι μία σαραντάρα πολύ καλή για την ηλικία της. Ε, λέω δίπλα μένω δεν γαμέται και ανταποδίδω με ένα χαμόγελο όταν και ήρθε και αφού ήπιαμε και 'ενα ποτάκι ακόμη (κερασμένο και αυτό), μου πρότεινε να πάμε σε μένα γιατί σε αυτήν κοιμόταν η αδέρφή της. με πήρε το αουντάκι της και αφού ο φίλος μου με είδε να φεύγω μαζί της, την κοπάνησε να πάει στην δικιά του. αυτό ήταν...Έκατσε έτσι η φάση και μετά αφού όλα έληξαν στο κρεββάτι μου, μου λέει "πρέπει να φύγω, χάρηκα, ελπίζω να τα ξαναπούμε"....Την άλλη μέρα στην εφημερίδα, λέω τον κολλητό μου τί μου συνέβη και άρχισε να γελάει.... Κάθε βράδυ τα ίδια και τα ίδια εκεί πέρα. Χρόνια ολόκληρα μαζεύονται "γριούλες" και κάνουν παιχνίδια με τους πιτσιρικάδες.... Για αυτό σου λέω ζιγκολό, άμα ψάχνεις αυτές είναι και φραγκάτες. Σκέψου το.

ρε μεγαλε δεν ειναι η πλατεια εσπεριδων αυτη, αλλη πλατεια ειναι!!! δεν θυμαμαι πως λεγεται παντως ειναι οντως πισω απο το κολυμβητηριο!!! ειναι στην ιδια ευθεια μια πλατεια πριν!!! χεχεχε
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
ρε μεγαλε δεν ειναι η πλατεια εσπεριδων αυτη, αλλη πλατεια ειναι!!! δεν θυμαμαι πως λεγεται παντως ειναι οντως πισω απο το κολυμβητηριο!!! ειναι στην ιδια ευθεια μια πλατεια πριν!!! χεχεχε

λεγεται   πλατεια    νυμφών
 

binopoylos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες ξέρει κανείς πού υπάρχουν πουράδικα στην Αθήνα;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Δίπλα απο το Σύνταγμα, πλατεία Κολοκοτρώνη...ρώτα και θα σου πούνε εκεί.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Αρχη Αλιμου (στα 100μετρα) και Βουλιαγμενης
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Κολωνάκι πιστεύω θα βρεις αρκετά, σε καφετέριες τριγύρω. Τα καφέ πάνω στον δρόμο της πλατείας έχω παρατηρήσει μαζεύουν milf.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
three λαλουν και two χωρευουν!!!!
 

binopoylos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ψάχνω για πουρά, δηλαδή milfs.ξέρει κανείς μαγαζιά;όχι πούρα, αλλά πουρά.
 

dipap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
πουρα για φορτωμα αν ξερει κανεις που μπορω να βρω ας μου απαντησει
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Στό πουρεκιστάν  :dancing: χαχαχαχαχαχαχαχαχα! αστειεύομαι φίλε μη με παρεξηγήσεις. 
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
790
Πόντοι
96
 Δεν εχετε χιουμορ το αστειο με τα πούρα το εχετε επαναλαβει. Τωρα το λεει ξεκάθαρα ΜΕΓΑΛΕΣ.

Εγω προτεινω το εξης πηγαινε μια  βολτα στη γειτονια χτυπα το κουδουνι καποιου παντρεμενου ζευγαριου γυρω στα 50.

Ρωτα τον συζυγο

 "πουρα για φορτωμα ξερεις??"

και θα σου πει

Για φορτωμα δεν ξερω για ΞΕΦΟΡΤΩΜΑ εχω την γυναικα μου
την γυναικα του κολλητου, του κουμπαρου κλπ
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Τη θεια μου.......ζωντοχηρα......71.....οκ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom