Νέα

Οργασμοί απο γυναίκες ενώ διαβάζουν λογοτεχνία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ghorry
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
μηδεμια ειναι αμορφωτε. θες και να γραψεις βιβλιο βλαμενε.

Ακομα εδω εισαι, ρε χρεπι?

Αληθεια τωρα... νομιζεις πως μού την ειπες??

Λοιπον, πηγαινε μπροστα σ' εναν καθρεφτη, διαβασε (δυνατα) το comment σου και διερωτησου "μήπως ειμαι λιγο μαλακας"?
Μόνος σου να 'σαι, ε, μην σ' ακουει κανας αλλος...

Οσο για τα αποδυτηρια που λες, ειναι απλα στο μυαλο σου/ Δεν την εχω μικρη (σε αντιθεση με σενα - αν κρινω απ' τα ανεπουλωτα ψυχικα σου τραυματα)

Οσο για το τρελοχαρτο, το 'βγαλα. Σας γαμησα ολους.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Εχω γραψει διαφορα πραγματα, που καποια εξ αυτων εχουν εκδοθει.
(ποιηματα, κριτικες τεχνης, σεναρια)

Το βιβλιο ειναι ετοιμο, εδω και χρονια, αλλά το διορθωνω.

Αν εβλεπα, σημερα, το γραψιμο του '12, θα το πεταγα στα σκουπιδια...

Δεν μου λες ρε φίλε είσαι τίποτα βλαμμένος; Η ανέμπνευστη και κοινότοπη χρήση της γλώσσας προδίδει ότι δεν έχεις να εκθέσεις κάτι το αξιόλογο στο ευρύ κοινό. Τι είναι αυτές οι ανοησίες που πετάς; Τρολάρεις μήπως; Όλο υφάκι και μόστρα είσαι. Και να πλήρωσες για να σε εκδώσει κάποιος άχρηστος εκδότης στην Ελλάδα αυτό δεν σε κάνει ποιητή και συγγραφέα. 
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΡΕΝΤ!!!!!!!!

Απο την στιγμη που αυτο το πετυχαινει ο Τιτανομεγιστος Μπογδανος χωρις τον δονητη ! ακουγοντας τον ΜΟΝΟ να απαγγελει τα ποιηματα του - ο γυναικειος πλυθυσμος - ολοι οι αλλοι τροποι ειναι ............ λαλακιες για τρολλαρισμα!

γνωμη μου!  :hi:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Γυναίκες διαβάζουν ένα λογοτεχνικό βιβλίο μπροστά στην κάμερα, καθώς κάτω από το τραπέζι κάποιος κρατάει ένα δονητή ερεθίζοντάς τες την ώρα που διαβάζουν. Ο δονητής κάνει τη δουλεία του και εκείνες προσπαθούν να μην αποσπαστούν από την ανάγνωση, με πολύ καυλωτικά αποτελέσματα. Χάνουν την ανάσα τους, κομπιάζουν, αναστενάζουν, προσπαθούν να βολευτούν αλλιώς προσπαθώντας να διατηρήσουν την ψυχραιμία τους, τρέμουν και στο τέλος χύνουν μπροστά στην κάμερα...


Πολύ καλό μου ακούγεται ,θα το δοκιμάσω νοομίζω .Μπορεί εναλλακτικά αντί να κραταει  δονητή ο γκόμενος να κάνει γλυφομούνι.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Δεν μου λες ρε φίλε είσαι τίποτα βλαμμένος; Η ανέμπνευστη και κοινότοπη χρήση της γλώσσας προδίδει ότι δεν έχεις να εκθέσεις κάτι το αξιόλογο στο ευρύ κοινό. Τι είναι αυτές οι ανοησίες που πετάς; Τρολάρεις μήπως; Όλο υφάκι και μόστρα είσαι. Και να πλήρωσες για να σε εκδώσει κάποιος άχρηστος εκδότης στην Ελλάδα αυτό δεν σε κάνει ποιητή και συγγραφέα.  

Ποια "ανεμπνευστη" χρηση γλωσσας ρε μαλακα?

Εχεις δει εργα μου?

Πας καλα????

:headbang: :headbang: :headbang:


ΥΓ - Κριτικη χωρις το εργο.
Νεα πτερυγα στο δαφνι  

:2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom