Νέα

Ετεροφυλική Orestis_kou and Ana story

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Orestis_Kou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

το θρεντ εκλεισε

  • ναι

    Ψήφοι: 18 40,9%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%
  • ναι

    Ψήφοι: 13 29,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    44

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
ορκιζεται ότι δεν γλωσσοφιλιασει όχι πελατη, ανθρωπο στη ζωη της, γιατι σιχαινεται, μα είναι δυνατον;

δλδ αν σου έδινε ένα γλωσσόφιλο , μάλλον θα της έγραφες το σπίτι σου εσύ...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Ας βγει και καποιος να μου πει ότι αρχισε και τα ΑΚΑΠΟΤΑ ΓΑΜΗΣΙΑ το καλοκαιρι γιατι αυτό αρχισε να με στελνει να της παιρνω και τεστ εγκυμοσύνης κάθε τρεις και λιγο η γαμιολα! ΗΜΑΡΤΟΝ!

Γινε πιο σαφής.
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96

εννοω ρε φιλε ότι η πουτανα ελεγε ότι της ειχε σπασει 1-2-3-4 ξερω γω ποσες φορες μεσα σε 2 μηνες το προφυλακτικο με πελατη και μετα ετρεχε να κανει τεστ εγκυμοσύνης...

το πιθανοτερο είναι ότι οντως ειχε μεινει εγκυος, απλα δεν ξερουμε τελικα αν ηταν από πελατη η από κανεναν γυφτορουμανο από αυτους που κυκλοφορουσε και καλα "ξαδέρφια" της, και για αυτό ένα διαστημα δε δουλεψε για οσους θυμαστε, από αρχες σεπτεμβρη εως αρχες οκτωβρη...

αλλα μπορει να είναι και μουφες βεβαια για να της δωσω το χαρτζιλικακι της να παει στη μαμα πατριδα γιατι κανονικα μια κοπελα μετα από εκτρωση πρεπει σχεδόν 1 μηνα να μην κανει καθολου σεξ, ποσο μαλλον να γαμιεται ολοκληρη τη νυχτα με 15-20 ατομα!

πιος σαφης δεν μπορω να γινω!  :headbang:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
νταξει ρε φιλαρακι, είμαι χαλιας μαλλον, οκ...

και η αννουλα η πιο μεγαλη ψευτρα που εχω γνωρισει στη ζωη μου!

ορκιζεται ότι δεν γλωσσοφιλιασει όχι πελατη, ανθρωπο στη ζωη της, γιατι σιχαινεται, μα είναι δυνατον;

Μάστορα χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω, και δεν προσπαθώ να σπάσω πλάκα, δεν ξέρω τι ισχύει και τι δεν ισχύει από αυτά που σου λένε,
αλλά από αυτά που γράφεις, και που σε είδα κτλ, και το όλο μπακγκραουντ που φαντάζομαι πως έχεις, ρε τύπε δεν είσαι το είδος του άντρα
που θα τραβήξει πόρνη για να την "φάει" τσάμπα κτλ.
Δηλαδή με την καμία όμως. Για κανένα λόγο και αφορμή. Σε κανένα σύμπαν. Δηλαδή απέχεις τόσο από αυτό,
που και να διανοηθείς να προσπαθήσεις θα στο γυρίσει στο τρολλάρισμα με τη μία. Για το καλό σου στο λέω.
Σα να προσπαθώ εγώ να πιάσω τον Γιουσέην Μπολτ.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
εννοω ρε φιλε ότι η πουτανα ελεγε ότι της ειχε σπασει 1-2-3-4 ξερω γω ποσες φορες μεσα σε 2 μηνες το προφυλακτικο με πελατη και μετα ετρεχε να κανει τεστ εγκυμοσύνης...

το πιθανοτερο είναι ότι οντως ειχε μεινει εγκυος, απλα δεν ξερουμε τελικα αν ηταν από πελατη η από κανεναν γυφτορουμανο από αυτους που κυκλοφορουσε και καλα "ξαδέρφια" της, και για αυτό ένα διαστημα δε δουλεψε για οσους θυμαστε, από αρχες σεπτεμβρη εως αρχες οκτωβρη...

αλλα μπορει να είναι και μουφες βεβαια για να της δωσω το χαρτζιλικακι της να παει στη μαμα πατριδα γιατι κανονικα μια κοπελα μετα από εκτρωση πρεπει σχεδόν 1 μηνα να μην κανει καθολου σεξ, ποσο μαλλον να γαμιεται ολοκληρη τη νυχτα με 15-20 ατομα!

πιος σαφης δεν μπορω να γινω!  :headbang:

Να γίνεις τύπε. Εδώ είμαστε μια οικογένεια συναγωνιστών. Πόσα της έδωσες;
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Περιμενουμε με αγωνια τις κριτικες σου τυπε  :rockon:
Για εσένα το είπα,εγώ ματάκιας είμαι ποτέ δεν περνάω.
Αν και είδα σήμερα μια ψιλέγκο με κοντό μαλλάκι και γυαλιά από διδύμου 7 και με έψησε άσχημα η κάρια.Έχε χάρη που είμαι μονίμος άφραγκος αλλιώς θα την ξέσκιζα  :tooth:
 
OP
OP
Orestis_Kou

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Μάστορα χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω, και δεν προσπαθώ να σπάσω πλάκα, δεν ξέρω τι ισχύει και τι δεν ισχύει από αυτά που σου λένε,
αλλά από αυτά που γράφεις, και που σε είδα κτλ, και το όλο μπακγκραουντ που φαντάζομαι πως έχεις, ρε τύπε δεν είσαι το είδος του άντρα
που θα τραβήξει πόρνη για να την "φάει" τσάμπα κτλ.
Δηλαδή με την καμία όμως. Για κανένα λόγο και αφορμή. Σε κανένα σύμπαν. Δηλαδή απέχεις τόσο από αυτό,
που και να διανοηθείς να προσπαθήσεις θα στο γυρίσει στο τρολλάρισμα με τη μία. Για το καλό σου στο λέω.
Σα να προσπαθώ εγώ να πιάσω τον Γιουσέην Μπολτ.

ρε φιλε δε σε επιασα...

τι εννοεις; ότι με ειδες και θεωρεις ότι δεν είμαι ικανος η δεν εχω λογο να κανω κατι τετοιο με μια πορνη;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Ορεστη μα τη παναγια επεσα και πηρα 10 καμψεις για ζεσταμα με το τσιγαρο στο στομα..
Θα παρω αλλες 50 για την παρτη σου εισαι μεγιστος  :rockon: :rockon:
εδώ έγραψε ότι έδωσε πάνω απο 3.000 έως 5.000 εύρω στην Άννα σε διάστημα δύο χρόνων
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Τι 600 ρε μαλακα ?
Εσυ εγραψες πανω απο 3000 ευρω ξοδεψες στα μπουρδελογαμησια σου με την Αννα
Μας τρολαρεις τυπε ?  :tickedoff:

τα 600 ηταν για τις εκτρωσεις ρε τυπε. ο ορεστης δεν πληρωνει μονο τα δικα του γαμησια, πληρωνει και των αλλων. πρεπει να ανακυρηχθει αγιος καρδουλιος, ο πολιουχος των πουτανων να προσευχονται τα κοριτσα.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
type πιπη ψοφας για ιστοριες και σουσουρο ε

Εχει ενδειαφερον ... τον συμπαθω τον τυπο γιατι εχει πεσει στα διχτυα του ερωτα
Ευτυχως εχει φιλους καλους που του γαμησαν την αγαπημενη Αννουλα απο τον κωλο και προσπαθουν να του δειξουν το αληθινο ποιον της κοπελας αυτης !!!!
Οσο για τα γλωσσοφιλα... εκει ειναι η λυση του μυστηριου !!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τα 600 για την έκτρωση + ανάρρωση Ρουμανία ρε πρόβατα.

Ρε φίλε Ορέστη, μια πόρνη, ε πως να το κάνουμε έχει πάει με +1000 διαφορετικούς άντρες μια στριπτιτζού έχει καβλαντίσει με +3000 ξέρω γω.
Πρέπει να είσαι μεγάλο μαστόρι για να έχεις τύχη, πάρα πολύ συνειδητοποιημένος για το τι κάνεις και γιατί το κάνεις και παρα πολύ εκκεντρικός.
Εσύ ρε τύπε.....και μόνο από το ότι δεν τόχεις καθόλου με το ψέμα, και η γυναίκα σου περνάει ότι θέλει φτάνει.
Ύστερα, με αυτά που έκανες, από γυναίκες προφανώς δεν έχεις μυρωδιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom