Νέα

Ωραίες γκόμενες με ιδιαιτερότητες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.430
Πόντοι
3.296
Θυμηθηκα κι αλλη ιστορια
Καποτε γνωριστηκα με μια τυπισσα σε ενα δισκοπωλειο και αμεσως μετα πηγαμε για καφε
Κατσαμε μιλησαμε ολα υπεροχα ολα καλα
Ειχε βεβαια καποια κωλυματα οπως οτι ηταν βιγκαν αλλα λεω στ αρχιδια μου
Οταν ηρθε η ωρα του σεξ και ξεκινησε την πιπα αντι να ρουφαει και να γλυφει εκανε μμμμμμ μμμμμμ σα βουδιστης διαλογιζομενος μοναχος
Αυτο για κανα πενταλεπτο ενω προσπαθουσα απεγνωσμενα να κουνηθω να κανω λιγο mouthfuck
Μετα απο λιγο αρχισα να χανω τη στυση μου
Οποτε η τυπισσα σηκωνεται εκνευρισμενη και μου λεει "αυτο ειναι που ελεγες οτι σε καυλωνω και οτι ειμαι μουναρα;Μεγαλος μονο στα λογια εισαι"
Και της λεω παρε μου μια κανονικη πιπα να μου σηκωθει
Κι απαντα "τι λες ρε μαλακα εμενα οι αληθινοι ανδρες με το που με βλεπουν χυνουν"
Τι ηταν να το πει αυτο,σε συνδυασμο με τις σεξυ μποτες που ειχε την αρπαξα τη γυρισα στα ορθια απο πισω και την πιστονιασα με δυναμη μεχρι να της τα δωσω στην πλατη.
Αμεσως μετα η τυπισσα το τερματισε""ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΞΩ ΡΕ ΦΟΝΙΑ;Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;"
Μου σκασε ενα μπουκετο με χαρακτηρισε γουρουνι και την εκανε!
Της απαντησα "Βιγκαν βιγκαν αλλα το γουρουνι το δοκιμασες"
Κι εφυγε συνεχιζοντας να βριζει...
Ειλικρινα τυποι μου για λιγο ξεκινησα να πιστευω στην υπαρξη μεταφυσικων φαινομενων και δαιμονισμενων...
:priest::mrs-help:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.709
Πόντοι
216
Ήταν δικαίωμά της να αποφεύγει δυσάρεστες καταστάσεις μιας και τις είχε ζήσει και στο περιβάλλον της... Δεν το λες και ιδιαιτερότητα.
Ιδιαιτερότητα είναι γιατί πριν από την "κουβέντα" ήτανε όλα μέλι-γάλα αλλά μετά λες και της είπα ότι έχω έϊτζ!
Ας μου έλεγε ότι εγώ δεν μπορέσω να συνεχίσω μαζί σου για αυτόν τον λόγο,σιγά το πράγμα,δεν πηγαίναμε και για γάμο!
Για σεξ ήτανε το θέμα...
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.709
Πόντοι
216
Μετα απο δουλεια σε catering εχω κανει το σεξ..δεν επεφτε και δεν τελειωνα ποτε...
Άρχοντα,τότε-χωρίς να το γνωρίζω - ήμουνα στις αρχές εκφυλιστικής αρθρίτιδας.
Μετά την δουλειά ήθελα ξεκούραση και όχι να γαμήσω...!
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.927
Like
3.766
Πόντοι
456
Θυμηθηκα κι αλλη ιστορια
Καποτε γνωριστηκα με μια τυπισσα σε ενα δισκοπωλειο και αμεσως μετα πηγαμε για καφε
Κατσαμε μιλησαμε ολα υπεροχα ολα καλα
Ειχε βεβαια καποια κωλυματα οπως οτι ηταν βιγκαν αλλα λεω στ αρχιδια μου
Οταν ηρθε η ωρα του σεξ και ξεκινησε την πιπα αντι να ρουφαει και να γλυφει εκανε μμμμμμ μμμμμμ σα βουδιστης διαλογιζομενος μοναχος
Αυτο για κανα πενταλεπτο ενω προσπαθουσα απεγνωσμενα να κουνηθω να κανω λιγο mouthfuck
Μετα απο λιγο αρχισα να χανω τη στυση μου
Οποτε η τυπισσα σηκωνεται εκνευρισμενη και μου λεει "αυτο ειναι που ελεγες οτι σε καυλωνω και οτι ειμαι μουναρα;Μεγαλος μονο στα λογια εισαι"
Και της λεω παρε μου μια κανονικη πιπα να μου σηκωθει
Κι απαντα "τι λες ρε μαλακα εμενα οι αληθινοι ανδρες με το που με βλεπουν χυνουν"
Τι ηταν να το πει αυτο,σε συνδυασμο με τις σεξυ μποτες που ειχε την αρπαξα τη γυρισα στα ορθια απο πισω και την πιστονιασα με δυναμη μεχρι να της τα δωσω στην πλατη.
Αμεσως μετα η τυπισσα το τερματισε""ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΞΩ ΡΕ ΦΟΝΙΑ;Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;"
Μου σκασε ενα μπουκετο με χαρακτηρισε γουρουνι και την εκανε!
Της απαντησα "Βιγκαν βιγκαν αλλα το γουρουνι το δοκιμασες"
Κι εφυγε συνεχιζοντας να βριζει...
Ειλικρινα τυποι μου για λιγο ξεκινησα να πιστευω στην υπαρξη μεταφυσικων φαινομενων και δαιμονισμενων...
:priest::mrs-help:
Το καλύτερο είναι να βρεις σσύγχρονη 20αρα να σου λέει για ισότητες και ακραίες θεωρίες που ισχύουν μόνο σε ονειρικούς κόσμους αλλά όταν στάζεις τα 100ευρα για τα τραπέζια και τα κοκτέηλ να ακούς ξαφνικά κκκκ κκκκκ κάτω απ το τραπέζι το πουλί σου να ρουφιέται με μανία
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.166
Κριτικές
62
Like
40.763
Πόντοι
8.530
τυπε στο παγκακι που εμενα παλια ηταν μια αλλη αστεγη,καλο μουνετο αλλα ηταν κουφη και γκαβη :wanker::wanker::wanker:
Αλλά δεν σε ήθελε γιατί προτιμούσε κάποιον που να έχει τα ίδια θέματα για να μην ξενοκοιταει;;;
 

Dancemaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
26
Like
51
Πόντοι
0
το κλασικό ,συνηθισμένο ,διαχρονικό : να είναι η γκόμενα ,η γυναίκα, η κοπέλα ωραιότατη, μανάρι, κούκλα ή οκ έστω μια απλά ωραία κοπέλα...αλλά να μην έχει να σου πει κάτι...να μην μπορεί να συζητήσει κάτι...να είναι γλάστρα !!!! Ακόμα και για γαμήσι θέλω έξυπνη γυναίκα !
το κλασικό ,συνηθισμένο ,διαχρονικό : να είναι η γκόμενα ,η γυναίκα, η κοπέλα ωραιότατη, μανάρι, κούκλα ή οκ έστω μια απλά ωραία κοπέλα...αλλά να μην έχει να σου πει κάτι...να μην μπορεί να συζητήσει κάτι...να είναι γλάστρα !!!! Ακόμα και για γαμήσι θέλω έξυπνη γυναίκα !
Ρε τύπε το πες τελεια!
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Θυμηθηκα κι αλλη ιστορια
Καποτε γνωριστηκα με μια τυπισσα σε ενα δισκοπωλειο και αμεσως μετα πηγαμε για καφε
Κατσαμε μιλησαμε ολα υπεροχα ολα καλα
Ειχε βεβαια καποια κωλυματα οπως οτι ηταν βιγκαν αλλα λεω στ αρχιδια μου
Οταν ηρθε η ωρα του σεξ και ξεκινησε την πιπα αντι να ρουφαει και να γλυφει εκανε μμμμμμ μμμμμμ σα βουδιστης διαλογιζομενος μοναχος
Αυτο για κανα πενταλεπτο ενω προσπαθουσα απεγνωσμενα να κουνηθω να κανω λιγο mouthfuck
Μετα απο λιγο αρχισα να χανω τη στυση μου
Οποτε η τυπισσα σηκωνεται εκνευρισμενη και μου λεει "αυτο ειναι που ελεγες οτι σε καυλωνω και οτι ειμαι μουναρα;Μεγαλος μονο στα λογια εισαι"
Και της λεω παρε μου μια κανονικη πιπα να μου σηκωθει
Κι απαντα "τι λες ρε μαλακα εμενα οι αληθινοι ανδρες με το που με βλεπουν χυνουν"
Τι ηταν να το πει αυτο,σε συνδυασμο με τις σεξυ μποτες που ειχε την αρπαξα τη γυρισα στα ορθια απο πισω και την πιστονιασα με δυναμη μεχρι να της τα δωσω στην πλατη.
Αμεσως μετα η τυπισσα το τερματισε""ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΞΩ ΡΕ ΦΟΝΙΑ;Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;"
Μου σκασε ενα μπουκετο με χαρακτηρισε γουρουνι και την εκανε!
Της απαντησα "Βιγκαν βιγκαν αλλα το γουρουνι το δοκιμασες"
Κι εφυγε συνεχιζοντας να βριζει...
Ειλικρινα τυποι μου για λιγο ξεκινησα να πιστευω στην υπαρξη μεταφυσικων φαινομενων και δαιμονισμενων...
:priest::mrs-help:
Φιλε εχω μεινει αφωνος.......
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.550
Like
13.611
Πόντοι
3.656
Θυμηθηκα κι αλλη ιστορια
Καποτε γνωριστηκα με μια τυπισσα σε ενα δισκοπωλειο και αμεσως μετα πηγαμε για καφε
Κατσαμε μιλησαμε ολα υπεροχα ολα καλα
Ειχε βεβαια καποια κωλυματα οπως οτι ηταν βιγκαν αλλα λεω στ αρχιδια μου
Οταν ηρθε η ωρα του σεξ και ξεκινησε την πιπα αντι να ρουφαει και να γλυφει εκανε μμμμμμ μμμμμμ σα βουδιστης διαλογιζομενος μοναχος
Αυτο για κανα πενταλεπτο ενω προσπαθουσα απεγνωσμενα να κουνηθω να κανω λιγο mouthfuck
Μετα απο λιγο αρχισα να χανω τη στυση μου
Οποτε η τυπισσα σηκωνεται εκνευρισμενη και μου λεει "αυτο ειναι που ελεγες οτι σε καυλωνω και οτι ειμαι μουναρα;Μεγαλος μονο στα λογια εισαι"
Και της λεω παρε μου μια κανονικη πιπα να μου σηκωθει
Κι απαντα "τι λες ρε μαλακα εμενα οι αληθινοι ανδρες με το που με βλεπουν χυνουν"
Τι ηταν να το πει αυτο,σε συνδυασμο με τις σεξυ μποτες που ειχε την αρπαξα τη γυρισα στα ορθια απο πισω και την πιστονιασα με δυναμη μεχρι να της τα δωσω στην πλατη.
Αμεσως μετα η τυπισσα το τερματισε""ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΞΩ ΡΕ ΦΟΝΙΑ;Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;"
Μου σκασε ενα μπουκετο με χαρακτηρισε γουρουνι και την εκανε!
Της απαντησα "Βιγκαν βιγκαν αλλα το γουρουνι το δοκιμασες"
Κι εφυγε συνεχιζοντας να βριζει...
Ειλικρινα τυποι μου για λιγο ξεκινησα να πιστευω στην υπαρξη μεταφυσικων φαινομενων και δαιμονισμενων...
:priest::mrs-help:
1. Ειχε βεβαια καποια κωλυματα οπως οτι ηταν βιγκαν αλλα λεω στ αρχιδια μου
2. Οταν ηρθε η ωρα του σεξ και ξεκινησε την πιπα αντι να ρουφαει και να γλυφει εκανε μμμμμμ μμμμμμ σα βουδιστης διαλογιζομενος μοναχος
3. ""ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΞΩ ΡΕ ΦΟΝΙΑ;Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;"

ΔΙΑΓΝΩΣΗ. Έπεσες σε κάποια που είχε γίνει μέλος σε μια από τις αμέτρητες αιρέσεις του Βουδισμού που έχουν γεννηθεί στη Δύση, ας πούμε Χάρε Κρίσνα. Φτηνά τη γλύτωσες, όλα αυτά τα άτομα έχουν τεράστια Ψυχολογικά Προβλήματα, και προσπαθούν να γεμίσουν το κενό τους με τάχα Διαλογισμούς, Αποκρυφισμούς κλπ ανοησίες
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
1. Ειχε βεβαια καποια κωλυματα οπως οτι ηταν βιγκαν αλλα λεω στ αρχιδια μου
2. Οταν ηρθε η ωρα του σεξ και ξεκινησε την πιπα αντι να ρουφαει και να γλυφει εκανε μμμμμμ μμμμμμ σα βουδιστης διαλογιζομενος μοναχος
3. ""ΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΕΞΩ ΡΕ ΦΟΝΙΑ;Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΠΕΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΤΑ ΠΕΤΑΞΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΚΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΥΣ;"

ΔΙΑΓΝΩΣΗ. Έπεσες σε κάποια που είχε γίνει μέλος σε μια από τις αμέτρητες αιρέσεις του Βουδισμού που έχουν γεννηθεί στη Δύση, ας πούμε Χάρε Κρίσνα. Φτηνά τη γλύτωσες, όλα αυτά τα άτομα έχουν τεράστια Ψυχολογικά Προβλήματα, και προσπαθούν να γεμίσουν το κενό τους με τάχα Διαλογισμούς, Αποκρυφισμούς κλπ ανοησίες
Έχω μια φίλη εδώ και 30 χρόνια! Καλό παιδί, καλή παρέα και αν ήθελα οποιαδήποτε στιγμή, την έριχνα στο κρεβάτι!!! Μου έχει κάνει η ίδια την πρόταση αρκετές φορές απ'έξω απ' έξω μετά από εξόδους είτε με πιώμα είτε χωρίς. Έτσι!! Μόνο σεξ χωρίς δεσμεύσεις. ΔΕΝ έχω μασήσει ποτέ!!!! Ο λόγος;;; Ασχολείται συνέχεια με τέτοια!!! Όπου Βούδας, αποκρυφισμός, σατανάδες, μαύρες μαγείες, λευκές αηδίες, Θιβέτ, Ινδία κλπ η Λίτσα είναι μέσα!!!! (εδώ που τα λέμε, δεν είναι και κανένα μοντέλο αλλά δεν είναι και μπάζο!!!) απλά έχει την πετριά της!
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Μπουκοσε την να δει τον Χριστό φαντάρο, να σου πω εγώ ξανασχολειται με βουδες και Κάμα σουτρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.550
Like
13.611
Πόντοι
3.656
Έχω μια φίλη εδώ και 30 χρόνια! Καλό παιδί, καλή παρέα και αν ήθελα οποιαδήποτε στιγμή, την έριχνα στο κρεβάτι!!! Μου έχει κάνει η ίδια την πρόταση αρκετές φορές απ'έξω απ' έξω μετά από εξόδους είτε με πιώμα είτε χωρίς. Έτσι!! Μόνο σεξ χωρίς δεσμεύσεις. ΔΕΝ έχω μασήσει ποτέ!!!! Ο λόγος;;; Ασχολείται συνέχεια με τέτοια!!! Όπου Βούδας, αποκρυφισμός, σατανάδες, μαύρες μαγείες, λευκές αηδίες, Θιβέτ, Ινδία κλπ η Λίτσα είναι μέσα!!!! (εδώ που τα λέμε, δεν είναι και κανένα μοντέλο αλλά δεν είναι και μπάζο!!!) απλά έχει την πετριά της!
Ναι. Είναι δύσκολο σε οποιοδήποτε άντρα του γίνει τέτοια πρόταση να αρνηθεί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί η φάση με τέτοιες τύπισες. Εδώ δεν ξέρεις με τις φαινομενικά φυσιολογικές, φαντάσου με αυτές που ασχολούνται με τέτοιες τάχα πνευματικές ιστορίες. Μπορεί να εξελιχθεί σε μεγάλο κίνδυνο
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ναι. Είναι δύσκολο σε οποιοδήποτε άντρα του γίνει τέτοια πρόταση να αρνηθεί, αλλά ποτέ δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί η φάση με τέτοιες τύπισες. Εδώ δεν ξέρεις με τις φαινομενικά φυσιολογικές, φαντάσου με αυτές που ασχολούνται με τέτοιες τάχα πνευματικές ιστορίες. Μπορεί να εξελιχθεί σε μεγάλο κίνδυνο
Nα ανοίξω νέο θέμα, γυναίκες με υπερφυσικές ιδιότητες; Μαγεία, ξεμάτιασμα, διακτινισμός, να είναι ταυτόχρονα σε δύο μέρη, ειλικρινά έχω πραγματικές ιστορίες.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Μπουκοσε την να δει τον Χριστό φαντάρο, να σου πω εγώ ξανασχολειται με βουδες και Κάμα σουτρα
Δεν είναι αγάμητη καθόλου τύπε μου!!! Δεν της λείπει η πούτσα απλά για κάποιο λόγο φτάσαμε 50+ και δεν έχει στεριώσει με κανέναν!!! Για μάντεψε!!! Μήπως φταίει ο Χάρε Κρίσνα και τα λιβάνια;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.550
Like
13.611
Πόντοι
3.656
Nα ανοίξω νέο θέμα, γυναίκες με υπερφυσικές ιδιότητες; Μαγεία, ξεμάτιασμα, διακτινισμός, να είναι ταυτόχρονα σε δύο μέρη, ειλικρινά έχω πραγματικές ιστορίες.
Ναι. Θα περιμένω με αγωνία
 

awdl0re II

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
200
Like
373
Πόντοι
21
Ισχύει αυτό, κι ο λόγος είναι απλός, απλά δε χρειάζεται. Δεν έχουν κάποιο κίνητρο για να το χτίσουν, οπότε δε δουλεύουν καθόλου αυτό το κομμάτι. Λίγες οι εξαιρέσεις.
Το βλέπεις και στο ίντερνετ αυτό, και γενικα στα σόσιαλ, και ακόμα και εδώ μέσα, πόσα "γελακια" παίρνουν ποστς από γυναίκες που προσπαθούν να κάνουν χιούμορ, ασχέτως αν ήταν καλό ή όχι.
Πώς να μπει μετά η άλλη στη διαδικασία να το βελτιώσει;


ωραία τα λέτε :coffee:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.034
Like
3.286
Πόντοι
1.706
Κάπου στα 2000 συνήθιζα να τρώω σε ένα εστιατόριο που το είχε μία ελληνογαλλίδα. Αυτή ήταν σε διάσταση με τον άντρα της και αρχίσαμε να αναπτύσσουμε μία κάπως πιο στενή σχέση. Στις 25 Μαρτίου αποφασίζουμε να πάμε στη γιορτή της ελλ. κοινότητας. Πάμε με το αυτοκίνητό της κάπως καθυστερημένα και μας βάζουν σε ένα τραπέζι με ένα ζευγάρι Γάλλων. Βγάλανε ένα λόγο εκεί, είπανε κάνα δυο ποιήματα τα παιδιά κι άρχιζαν να σερβίρουν κάτι μπριζόλες.

Πάω να δοκιμάσω τη μπριζόλα και ήταν ανάλατη. Κοιτάω δεξιά αριστερά αλάτι πουθενά. Στην αίθουσα γινόταν ένα μικρό κουμφούζιο, γιατί είχαν φέρει λίγα αλατερά και ο κόσμος έψαχνε από τραπέζι σε τραπέζι να τα βρει. Μόλις έβλεπα ένα αλατερό κάποιος άλλος προλάβαινε και το έπαιρνε πριν από μένα. Φωνάζω ένα γκαρσόνι να φέρει, μου λέει «ναι» και με έγραψε. Ο Γάλλος από το τραπέζι είχε βρει εντωμεταξύ ένα αλατερό κι έριχνε στο πιάτο του, το δίνει στη γυναίκα του για να ρίξει και αυτή στο δικό της, αλλά ταυτόχρονα τη σκουντάει μια γνωστή της που έψαχνε αλάτι και το δίνει σε εκείνη. Τζίφος κι από κει.

Η ελληνογαλλίδα έτρωγε τη μπριζόλα της αμέριμνα και αυτό με παραξένεψε κάπως. Σηκώνομαι και πάω με το πιάτο στη κουζίνα κι εκεί με σταματάει ένας και μου λέει «δεν μπορείτε να μπείτε, κύριε». Του λέω «θέλω αλάτι» και μου λέει «φέρτε να σας βάλω». «Δεν γίνεται, του λέω, θέλω να βάλω μόνος μου για να ξέρω τι βάζω, φέρτε μου ένα αλατερό, παρακαλώ». Μπαίνει μέσα, περιμένω περιμένω, τίποτα. Γυρίζω στο τραπέζι μες στα νεύρα και λέω «δεν πάει στην ευχή, θα το φάω ανάλατο».

Και τότε βλέπω τη ελληνογαλλίδα να βγάζει διστακτικά από την τσάντα της ένα αλατερό και να μου το δινει. «Πού το βρήκες» λέω. «Να μου, λέει, το έχω στην τσάντα μου γιατί καμμιά φορά χρειάζεται». «Και γιατί δεν μου το έδινες τόση ώρα, βρε παιδί μου κι έτρεχα από δω κι από κει;» «Να μου, λέει, υπάρχουν και άτομα που παρεξηγούν». Δεν κατάλαβα αμέσως τι εννοούσε, αλλά σκέφτηκα:
«Ρε, πούστη μου, είναι δυνατόν να κουβαλάει αλάτι μαζί της, μήπως τυχόν και της σερβίρουν ποτέ ανάλατο φαγητό;»

Κάποια μέρα αργότερα αποφασίζουμε να πάμε κάπου παραλιακά για καφέ και περνάω να την πάρω. Ήταν ντυμένη στην πένα, κούκλα και είπα να κάνω τον ιππότη. Πάω και της ανοίγω την πόρτα του συνοδηγού για να μπει. Βλέπω βγάζει από τη τσάντα το αλατερό κι άρχισε να ραντίζει. «Για το καλό μου, λέει.» Και στη διαδρομή μου εξηγούσε ότι έριχνε αλάτι σε κάθε καινούργια φάση για να φεύγουν τα κακά πνεύματα. Κι είχε ρίξει κι όταν έμπαινα εγώ για πρώτη φορά στο αυτοκίνητό της για να πάμε στη γιορτή της κοινότητας. Τόσο μοντέρνα εμφανισιακά γυναίκα και με οπισθοδρομικά μυαλά, είχα απογοητευτεί.

Η ιστορία που είχαμε τράβηξε κάτι μήνες και το αλάτι ήταν στάνταρ κάθε φορά που συνέβαινε κάτι καινούργιο. Πχ σε κάθε μαγαζί που μπαίναμε για πρώτη φορά έριχνε αλάτι πριν μπει.
Κι όταν την είχα φέρει στο σπίτι την πρώτη φορά για σεξ, έριξε αλάτι πριν ξαπλώσει στο κρεβάτι και με ξενέρωσε τελείως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom