Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 393 άτομα (33 μέλη και 360 επισκέπτες)

MARIOS32

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
592
Κριτικές
14
Like
1.897
Πόντοι
2.477
παιχταραδες μου, ολη μερα βλεπω στο ινστα βιντεακια με πιτσιρικες που ξεφτιλίζονται και το παίζουν διαθέσιμες. αληθεια κανει καμια ραντεβου με την μία ή πρέπει να καταθεσεις ενα σκασμο λεφτα όπως στα κολομπαρα μηπως και φας ποτε ; αν γνριζετε μου λετε εδω ή σε DM
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
458
Κριτικές
13
Like
1.603
Πόντοι
1.071
παιχταραδες μου, ολη μερα βλεπω στο ινστα βιντεακια με πιτσιρικες που ξεφτιλίζονται και το παίζουν διαθέσιμες. αληθεια κανει καμια ραντεβου με την μία ή πρέπει να καταθεσεις ενα σκασμο λεφτα όπως στα κολομπαρα μηπως και φας ποτε ; αν γνριζετε μου λετε εδω ή σε DM
Φίλε μου προσωπική μου άποψη είναι ότι όλα αυτά τα προφίλ που όπως κες ξεφτιλίζονται κ το παίζουν μουναρες , είναι μόνο για καμμία καρτούλα κ τπτ άλλο . Άσε που πολλά είναι κ fake .
Οι κοπέλες που όντως το δίνουν , είτε γτ γουστάρουν να γαμηθουν , είτε γτ θέλουν τα χρήματα , δεν το διαφημίζουν έτσι …. Είναι , σχετικά, αξιοπρεπές τα προφίλ τους , συγκριτικά με τις πιτσιρίκες του είδους οπως αποκάλεσες.
 

Petrouilias

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2021
Μηνύματα
318
Κριτικές
1
Like
856
Πόντοι
81
19 τσοντες ,να μαθαινουμε αριθμητικη
Λιλα πες και στην φιλη σου την Δάφνη να βγειτε στην πιατσα αλλα να δίνεται μονο κολο να σας κανω τις σουφρες καλτζοπαντοφλα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom