Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 245 άτομα (7 μέλη και 238 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
121
Like
216
Πόντοι
21
Έχουν σκεφτεί ότι αυτές τις συγκεκριμένες που αγοράζουν υλικό τώρα αν τους έδιναν τα λεφτά πριν ανοίξουν τα ΟΦ θα τις πηδούσαν και όλας ; Νομίζω ότι πληρώνουν επειδή για κάποιο λόγο δεν γίνεται το άλλο.
Έχω πει σε φίλο, βγες από τις πλατφόρμες, μην κερνάς ποτά στα μαγαζιά και μετά θα πηδηξεις για ένα πιάτο μακαρονάδα. Αυτός γούσταρε 45αρα χωρισμένη και με παιδιά
 

TheGamer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
69
Like
153
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αυτη η μουναρα πότε θα ερθει Ελλάδα να την πεθάνουμε στο γαμησι?

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ούτε στον ύπνο μας δε θα έρθει αυτή..
Πουλούσα και το σπίτι μου (που δεν έχω) για πάρτυ της !!!
 

daddy0h_

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
0
εγω πιο πολυ με αυτους τα εχω που δεν προσφερουν τιποτα και ζητανε αδερφε αλλα σου ειπα και απο την αλλη οτι βιντεο βλεπεις ειτε σε φορουμ ειτε δωρεαν ονλαιν ειναι αγορασμενο ειτε απο ονλυ ειτε απο συνδρομητικα κλπ.... λεει ο αλλος σιγα μην δωσω 35 ευρω.... καταλαβαινω τι εννοει αλλα ρε φιλε δωσε εσυ για αυτν 35 ευρω και ανεβασε το εγω πχ θα αγορασω απο μια αλλη 35 ευρω θα το ανεβασω και ετσι θα εχουμε 10πλασιο υλικο.... και μην ξεχναμε οτι 6-7 αξιζουν και με 6-7 εχουυμε αποθημενο να δουμε βιντεακια.... δεν σχολιασω οτι δεν αξιζει η αντζι 100 ευρω βιντεο προφανως και δεν αξιζει αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα....

Εγω απλα σχολιασα τη σαπιλα του of της και την κοροιδια που πουλανε. Οταν εχει απαιτηση η Λιλα και η καθε Λιλα να κανουμε subscribe στον λογαριασμο της και να μην υπαρχουν forum που γινεται ανταλλαγη υλικου τοτε εχω και εγω την απαιτηση να σεβονται τους πελατες τους και να μην κοροιδευουν.
Ουτε απαιτησα βιντεακια ποτε απο το φορουμ ουτε θα το κανω. Για την καυλαντα μπαινω μεσα κυριως.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Προώθησε λίγο ακόμα σε όλα τα νήματα τα τραβελογαμήσια σου, επειδή έπεσε η πελατεία σου ή στην χειρότερη γύρνα στον αναβολικάκια πρώην σου.
Αλληθωρόβυζο έκτρωμα.
 

Peakyman2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
228
Κριτικές
6
Like
735
Πόντοι
301
καλα βρες καμια βιζιτα να γαμησεις,μπας και στρωσεις
Πολύ ωραίο επίπεδο . Μετά βγαίνουν κάποιοι και λένε έχουμε μόρφωση . Είσαι για τα πανηγύρια , και να τρως καμία πουτσα , γιατί για κάτι πιο σοβαρό σε συζήτηση πάει χαμένο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom