Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (17 μέλη και 156 επισκέπτες)

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
113
Like
209
Πόντοι
21
δεν θα διαφωνήσω αλλα δεν την θελω γκομενα... παντως τοσο καιρο προσπαθω να βρω κανα καλο της βιντεο και δεν βρισκω τιποτα
Τι να βρεις ρε φίλε? Στην Αθήνα την πηδουσαν με 100 ευρώ και εδώ βρήκε εμάς τους κωλοβλαχους και ζητά 80 για μασάζ. Γελάνε μαζί μας κάτω. Μια φορά με κάνε μασάζ στην Ανατολικής Θράκης και μου λεγε ιστορίες για τις χορεύτριες στα κλαμπ. Φίλη της η άλλη η ψωλου η Μαρία Νικόλ, μου είπε ότι έχει δύο δικές της οικοδομές στην Περαία και την πηδουσε ο Θέμος...
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
80
Like
112
Πόντοι
0
Τι να βρεις ρε φίλε? Στην Αθήνα την πηδουσαν με 100 ευρώ και εδώ βρήκε εμάς τους κωλοβλαχους και ζητά 80 για μασάζ. Γελάνε μαζί μας κάτω. Μια φορά με κάνε μασάζ στην Ανατολικής Θράκης και μου λεγε ιστορίες για τις χορεύτριες στα κλαμπ. Φίλη της η άλλη η ψωλου η Μαρία Νικόλ, μου είπε ότι έχει δύο δικές της οικοδομές στην Περαία και την πηδουσε ο Θέμος...
Kαλησπερα, γουστα ειναι αυτα και εγω θα ηθελα να παρω την τοκυο,
80-100 οκ, δικο εχεις, αλλα δεν κολλαμε εκει,
οπως καβλωνει ο καθενας....εγω παντως την γουσταρω την αλητεια της...
και η μαρια νικολ για πολλα γαμησια....
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
113
Like
209
Πόντοι
21
Kαλησπερα, γουστα ειναι αυτα και εγω θα ηθελα να παρω την τοκυο,
80-100 οκ, δικο εχεις, αλλα δεν κολλαμε εκει,
οπως καβλωνει ο καθενας....εγω παντως την γουσταρω την αλητεια της...
και η μαρια νικολ για πολλα γαμησια....
Συμφωνώ για την Μαρία Νικόλ νικολαιδου. Αν και την έχω δει από κοντά. Στην Τσιμισκή βλέπεις 1000 τέτοιες την ώρα φίλε. Απλά έβγαλε το κωλο της και έτσι κάτι έκανε. Διαφορετικό ούτε καν θα την κοίταζες. Και οι δύο που ανέφερες είναι δευτερατζες γκόμενες Ευόσμου, Κορδελιού και Νεάπολης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom