Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 172 άτομα (12 μέλη και 160 επισκέπτες)

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Έχω βρει κάποια προφίλ στο ρεντιτ και μόλις πατάω onlyfans σύνδεσμο μου δείχνει ότι είναι μπλοκ..παίζει να κλειδώνει πχ χώρα κάποια...να είναι δλδ Ελληνίδα και να αποκλείει την Ελλάδα?
Ισχύει...όταν εμένα μια περίοδο στη Ισπανία ανακάλυψα ότι μια γειτόνισσα μου είχε ονλυ..την πέτυχα στο ρεντιτ σε απλές αισθησιακές φωτό και είχε να κλικαρεις το προφίλ της.μολις το κλικαρες στο ονλυφανς σου έλεγε και καλά ότι δεν υπάρχει η σελίδα...Ε άλλαξα ip...και καλά ότι είμαι Γερμανία και μπόρεσα να την ακολουθήσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: ac69

Lux84

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
67
Like
75
Πόντοι
0
αδερφε για να μην χανεις στο σαλιο σου αυτο το φορουμ φτιαχτηκε για να βαζουμε υλικο ωστε να μην κανουμε πλουσιες κατι καριολακια που πλουτιζουν απο το ονλυ και για να βοηθαμε στην καβλα που εχουμε με καποιες αν ειναι να ζητατε μονο υλικο χωρις να βαζετε και να ειστε παρασιτα με το να κατεβαζετε υλικο που εχουν αγορασει η εχουν βρει αλλοι τοτε απλα δεν εχει νοημα κανενα φορουμ και ολοι θα κραταμε το υλικο που εχουμε στην διαθεση μας.... σταματηστε να ειστε παρασιτα και κλασικοι ελληναρες του τζαμπα
Τις έχεις κάνει όλες θεες για να δεις το νυχι τους κι έχεις και επαρση...οχι κι αδερφε με 120 τον βουτηξα στη σαατσ κι εσυ βγαζεις καλους στα χεράκια...γι αυτο η επαρση κ το κόμπλεξ
 

grthebig

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
832
Like
7.342
Πόντοι
1.046
Τις έχεις κάνει όλες θεες για να δεις το νυχι τους κι έχεις και επαρση...οχι κι αδερφε με 120 τον βουτηξα στη σαατσ κι εσυ βγαζεις καλους στα χεράκια...γι αυτο η επαρση κ το κόμπλεξ
σταματαα να εισαιι παρασιτο και τρομπας ελληναρας που θελει υλικο εδω μεσα τσαμπα. πηγαινε με οσες θες αγγελικουλα στα παπαρια μας εδω μεσ αν δεν θα βαζεις υλικο και απλα θα ζητας θα εισαι ενα παρασιτο
 

grthebig

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
832
Like
7.342
Πόντοι
1.046

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom