Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 313 άτομα (22 μέλη και 291 επισκέπτες)

LilaEvance

Content Creator
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
79
Like
122
Πόντοι
0
Τα παπάρια μου πήρες όχι λεφτά ....δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω όταν οι τσόντες σου είναι χακαρισμενες στο net ....εσύ γαμιεσαι μπροστά στην κάμερα για λεφτά εγώ τον παίζω τζάμπα ..... ...έχε χάρη που κατέβηκε το καναλι του χαγιατε .....ήταν τότε που είχατε πάει εσύ και αυτός ο πετσακης με την γκόμενα του στο στριμ του χαγιατε και βλέπατε στιγμιότυπα από τις ταινίες σας και κατά λέξη είπες " και στην δικιά μου νέα ταινία κάνω γλειφωκολι σε λεσβιακή σκηνή "
ναι στην νανσυ,της εγλειψα οκη την κολωτριπιδα για το ονλυψανς:: ποια παραγωγη βρε γιδι,με ενα κινγτο τρΒαμε ζωον ορθιο
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
327
Like
562
Πόντοι
81
Ωραίο βίντεο τύπε. Αν και γέλασα φουλ με το μαύρο μαραφέτι που χρησιμοποιεί.
Μοιάζει με ηλεκτρική οδοντόβουρτσα και σαν αυτή να προσπαθεί, να βουρτσίσει την κλειτορίδα της. Καλό μουνέτο η Μαριάννα αν και όλοι οι παλιοί εδώ μέσα. Ξέρουν πως είναι εντελώς psycho. Εποχές που έφτιαχνε ψεύτικα προφίλ εδώ μέσα, για να επαινεί τον εαυτό της και τα συναφή.
Πριν κάποιος μήνες σε ένα λιβε που έκανε της λέω να φτιάξει προφίλ πάλι εδώ να την γλεντησουν. Η απάντηση ήταν εγώ τους γλεντούσα και τους βαρέθηκα :tooth:
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
370
Like
794
Πόντοι
81
Πριν κάποιος μήνες σε ένα λιβε που έκανε της λέω να φτιάξει προφίλ πάλι εδώ να την γλεντησουν. Η απάντηση ήταν εγώ τους γλεντούσα και τους βαρέθηκα :tooth:
Ε τι θα έλεγε η βασίλισσα της παραφροσύνης; Ειδικά μπροστά σε τόσο κόσμο; Αυτό το γελοίο φαινόμενο/ψευδαίσθηση που έχουν κάποιες τύπισσες. Πως έρχονται μέσα στο «γήπεδο» μας και μας γλεντάνε. Πρέπει να το έχουν πιστέψει, πάρα πολλές φαντασμένες. Το θέμα είναι τι έχει συμβεί στην πραγματικότητα και οι παλιοί του bou δεν ξεχνάνε. Εγώ προσωπικά, πιστεύω κάθε φορά που έκανε log out από εδώ. Έκλαιγε το λιγότερο δέκα λεπτά μέσα στην μπανιέρα της, σε εμβρυακή στάση. Είχα φτάσει σε σημείο να την λυπάμαι. Την «πυροβολούσαν» από παντού με προσβολές. Κατά τα άλλα τους γλένταγε.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.565
Like
6.505
Πόντοι
1.056
ναι στην νανσυ,της εγλειψα οκη την κολωτριπιδα για το ονλυψανς:: ποια παραγωγη βρε γιδι,με ενα κινγτο τρΒαμε ζωον ορθιο
Τι λεσβιακή σκηνή βρε ψεύτρα με την Νάνσυ που είναι τρανς ....όπου σταθείς και όπου βρεθείς διαφημίζεις αυτές τις σκηνές ως " πρώτη φορά Ελληνίδα γυναίκα πορνοστάρ με τρανς " κόψε τα παραμύθια ( τίποτα δεν έχω με την Νάνσυ παρεπιπτόντως...φαίνεται πιο νορμάλ και ισορροπημένο άτομο από σένα )
 

Kostas H.S.F

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
122
Like
689
Πόντοι
81
Τι λεσβιακή σκηνή βρε ψεύτρα με την Νάνσυ που είναι τρανς ....όπου σταθείς και όπου βρεθείς διαφημίζεις αυτές τις σκηνές ως " πρώτη φορά Ελληνίδα γυναίκα πορνοστάρ με τρανς " κόψε τα παραμύθια ( τίποτα δεν έχω με την Νάνσυ παρεπιπτόντως...φαίνεται πιο νορμάλ και ισορροπημένο άτομο από σένα )
Σκηνή άντρας με γυναίκα είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom