Νέα

Hot OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 13M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (17 μέλη και 250 επισκέπτες)

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.662
Like
2.297
Πόντοι
456
εχω παρα πολυ υλικο αλλα περιμενω τον poli asxeto να βαλει κι αυτος γιατι απο οτι ειδες συνεισφερει παρα πολυ εδω μεσα χαχαχα τον σημειωσες στο εξελακι σου?
Αυτόματα γίνεται χαχα
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
138
Like
190
Πόντοι
1
9.jpg


Παράσιτο : Αυτός που παίρνει υλικό από τις ομάδες του telegram το οποίο έχουν πληρώσει άλλοι και το ανεβάζει σε ένα forum για να πουλήσει μούρη. Πάρε και screenshot μερικά από τα υπόλοιπα 'custom' της gigi που πλήρωσες. Η διαφορά μας είναι ότι ενώ και εγώ έχω απεριόριστη πρόσβαση σε υλικό στις ομάδες του telegram δεν το παίρνω από εκεί για να το ανεβάσω εδώ και να έχω "συνεισφορά"
 

Alexthermal

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
9.jpg


Παράσιτο : Αυτός που παίρνει υλικό από τις ομάδες του telegram το οποίο έχουν πληρώσει άλλοι και το ανεβάζει σε ένα forum για να πουλήσει μούρη. Πάρε και screenshot μερικά από τα υπόλοιπα 'custom' της gigi που πλήρωσες. Η διαφορά μας είναι ότι ενώ και εγώ έχω απεριόριστη πρόσβαση σε υλικό στις ομάδες του telegram δεν το παίρνω από εκεί για να το ανεβάσω εδώ και να έχω "συνεισφορά"
Φίλε μου καλησπερα. Πώς μπορώ να μπω σε κάποια ομάδα στο telegram? Εχω και εγω πολύ υλικό να στείλω
 

grthebig

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
12.313
Πόντοι
2.256
9.jpg


Παράσιτο : Αυτός που παίρνει υλικό από τις ομάδες του telegram το οποίο έχουν πληρώσει άλλοι και το ανεβάζει σε ένα forum για να πουλήσει μούρη. Πάρε και screenshot μερικά από τα υπόλοιπα 'custom' της gigi που πλήρωσες. Η διαφορά μας είναι ότι ενώ και εγώ έχω απεριόριστη πρόσβαση σε υλικό στις ομάδες του telegram δεν το παίρνω από εκεί για να το ανεβάσω εδώ και να έχω "συνεισφορά"
χαχαχαχαδεν ειμαι καν σε αυτητην ομαδα αλλα ετσι δωσε πονο μου αρεσει να γελοιοποιουνται τα παρασιτα σαν εσενα .... ολο το φορουμ σε ευχαριστει για την τεραστια συνεισφορα σου χαχαχαχαχα
 

Poli_Asxetos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
138
Like
190
Πόντοι
1
χαχαχαχαδεν ειμαι καν σε αυτητην ομαδα αλλα ετσι δωσε πονο μου αρεσει να γελοιοποιουνται τα παρασιτα σαν εσενα .... ολο το φορουμ σε ευχαριστει για την τεραστια συνεισφορα σου χαχαχαχαχα
Είσαι σε άλλες. Από εκεί τα παίρνεις. Τζαμπατζάκος και παράσιτο που ανεβάζεις υλικό που έχουν πληρώσει άλλοι. Πούλα τα παραμύθια σου αλλού που σου είπα για custom υλικό και μου σήκωσες την gigi. Ανέβασε κάτι που να μην έχει ανέβει σε ομαδικές στο telegram τζαμπατζάκο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom