Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 10M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (2 μέλη και 85 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Παρόλ' αυτά από πολλούς κατηγορούνται αυτές οι πλατφόρμες ως η κύρια αιτία για την έλλειψη εργαζόμενων γυναικών.
Υπερβολικό ρε μαν έχω την εντύπωση. Να στο θεσω αλλιώς. Πόσες από τις onlyfaτζούδες, θα έκαναν ραντεβού πιστεύεις ( αν δεν υπήρχε το onlyfans);
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Υπερβολικό ρε μαν έχω την εντύπωση. Να στο θεσω αλλιώς. Πόσες από τις onlyfaτζούδες, θα έκαναν ραντεβού πιστεύεις ( αν δεν υπήρχε το onlyfans);
Αρκετές πιστεύω χωρίς βέβαια να έχω δει πολλές onlyfaτζούδες, μιας και δεν έχω πληρώσει ποτέ συνδρομή. Τι παραπάνω έχουν οι πουτάνες του 20ρικου δηλαδή;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Αρκετές πιστεύω χωρίς βέβαια να έχω δει πολλές onlyfaτζούδες, μιας και δεν έχω πληρώσει ποτέ συνδρομή. Τι παραπάνω έχουν οι πουτάνες του 20ρικου δηλαδή;
Όχι ρε μλκ δεν είναι το θέμα αυτό. Το λέω με την εξής έννοια. Πόσες από αυτές θα άντεχαν να κάνουν τη δουλειά αυτή κανονικά;
Τα βίντεο και οι σεξοπαπάτζες στα λιγούρια δεν έχουν καμμία σχέση με το ύψος του πήχη μιας real συνεδρίας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Όχι ρε μλκ δεν είναι το θέμα αυτό. Το λέω με την εξής έννοια. Πόσες από αυτές θα άντεχαν να κάνουν τη δουλειά αυτή κανονικά;
Τα βίντεο και οι σεξοπαπάτζες στα λιγούρια δεν έχουν καμμία σχέση με το ύψος του πήχη μιας real συνεδρίας.
Α οκ, κατάλαβα πως το λες. Αποκλείεις όμως αρκετές που θα άντεχαν αυτή τη δουλειά να στράφηκαν σε onlyfans και λοιπές πλατφόρμες σαν την εύκολη λύση, χωρίς να χρειάζεται να τις αγγίζει κανένας και να μπλέκουν με βίζες κλπ από χώρες του αναλογικού μπλοκ; Μην ξεχνάμε ότι και 500 ευρώ να βγάζουν είναι πολλά λεφτά για εκείνες τις χώρες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Παπατζιλικια του κωλου μια εταιρία είναι και το onlyfans που εκμεταλευεται τις κοπέλες...για πες μου υπάρχει εταιρία που να μην σε εκμεταλλεύεται?? Ρώτα ένα λογιστή οι περισσότερες μέσα στην 5ατια θα τρώνε πρόστιμο από τη εφορία γιατί δεν μπορούν δικαιλογισουν τα χρήματα
Εξαρτάται, αν πληρώνονται σε Paypal ή Revolut, δεν νομίζω να φαίνονται πουθενά. Επίσης οι πλατφόρμες κρατάνε ένα 20%, τη στιγμή που ένας οίκος ανοχής θα κράταγε τα μισά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom