Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
Επειδή ήμουν τακτικός θαμώνας του ιδρύματος παλιά ,έχω την εντύπωση ότι δεν έχουν Ασιάτισσες πια! :-
 
  • Like
Αντιδράσεις: steeve

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Δεν έχουν ασιάτισες.
Η Σόφη καλή περίπτωση μου φάνηκε
Μιλφάδικο σε γενικές γραμμές
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.360
Πόντοι
2.846
Επειδή ήμουν τακτικός θαμώνας του ιδρύματος παλιά ,έχω την εντύπωση ότι δεν έχουν Ασιάτισσες πια! :-
 Σε αυτο το  λαδομαγαζο  που  παλαιοτερα   στανταρ  εβρισκες   εστω   2 Ασιατομωρακια  ,  πλεον  δεν παιζουν  καθολου   Ασιατισες  εκει  ουτε  για  δειγμα  :'( :'(, αν  και ειναι  απ  τις   μεγαλες  μου  αδυναμιες   αυτο  το  μαγαζι  ...  εχω  βγαλει  τρελα   γουστα  σε  αυτο  το  μαγαζι    με  κατι  τουμπανιαζμενες  γκανεζες  και  λατινοκωλαρες  :fuck1: :fuck1: , πλεον  παιζει  μπαλα  πιο   πολυ  με  Βουλγαρες   μιλφαρες  και  καποιες   πιο  νεαρες ,  γενικα   παντως   ειναι  απ  τα   τιμια  μαγαζια  του  κεντρου  :hi: :hi: 
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
πηγα πριν λιγες μερες για πρωτη φορα σε αυτο το μαγαζι και ξετρελαθηκα, δεν ηξερα ποια να διαλεξω, αυτη που διαλεξα (χριστινα με ταττου) με τρελανε, και η ολη ατμοσφαιρα ηταν πολυ πολυ πιο καλη απο ολα μτα αλλα που εχω παει εως τωρα...

πλεον εκει θα θα πηγαινω μεχρι να υπαρξει κατι που θα με ξενερωσει
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
πηγα πριν λιγες μερες για πρωτη φορα σε αυτο το μαγαζι και ξετρελαθηκα, δεν ηξερα ποια να διαλεξω, αυτη που διαλεξα (χριστινα με ταττου) με τρελανε, και η ολη ατμοσφαιρα ηταν πολυ πολυ πιο καλη απο ολα μτα αλλα που εχω παει εως τωρα...

πλεον εκει θα θα πηγαινω μεχρι να υπαρξει κατι που θα με ξενερωσει

Είδες τη Σόφη; Τι πρόγραμμα κάνει;
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
πηγα πριν λιγες μερες για πρωτη φορα σε αυτο το μαγαζι και ξετρελαθηκα, δεν ηξερα ποια να διαλεξω, αυτη που διαλεξα (χριστινα με ταττου) με τρελανε, και η ολη ατμοσφαιρα ηταν πολυ πολυ πιο καλη απο ολα μτα αλλα που εχω παει εως τωρα...

πλεον εκει θα θα πηγαινω μεχρι να υπαρξει κατι που θα με ξενερωσει

Συμμαζέψου..... Φωνάζεις.
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
ανοησιες...δεν ειμαι εντεταλμενος, πελατης ειμαι και εχω τρελαθει με τη χριστινα, η σοφι δεν ξερω τι προγραμμα κανει, πρωτη φορα πηγα και δεν εχω παει μαζι της, ασε που με την τρελα που εχω με τη χριστινα, θα παω λιγο πολυ αργοτερα...

τα ξεναλεμε
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
παντως στο συγκεκριμενο χωρο, ολες οι κοπελες ειναι μπουκια και συγχωριο, οταν περναγαν η μια μετα την αλλη για γνωρημια, δεν ηξερα ποια να παρω...εχω παθει κοκομπλοκο με το εν λογο σπιτι
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
ανοησιες...δεν ειμαι εντεταλμενος
Όοοοχι καλέ.... Θεωρείς ότι υπονοούμε κάτι τέτοιο για εσένα που έκανες εγγραφή στις 26 του μηνού και έχεις 3 στα 3 μηνύατα για το μαγαζί...

Α πα πα... Και εγώ (μεταξύ μας πάντα) πληκτρολογώ από το διεθνή σταθμό στη Σελήνη και κόβω κίνηση στην πιάτσα από τους δορυφόρους που μου περέχει η NASA...  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

dickoforos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2020
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
Είδες τη Σόφη; Τι πρόγραμμα κάνει;

δεν θυμαμαι ποια ειναι η σοφι, καθως και το προγραμμα που κανουν εκει, παντως, και ασχετα με την τελευταια μοδα θεωρει οσους λενε ενα καλο λογο να ειναι προμοτορες κτλ, ολες μου εκαναν εντυπωση (πρωτη φορα που πηγα) ξετρελαθηκα με την χριστινα αλλα και η τανια δεν παει καθολου πισω

γιατι υπαρχει θεμα με το 60αρη και το προγραμμα? ερωτικο ειναι το μασαζ, η ολη ιστορια ειναι πολυ καλη, και ολοι στο 60αρη παιζουν
 

Oneiromassage

Μασατζίδικο
Εγγρ.
3 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
10
Καλησπέρα αγόρια μου, έχουμε 7 κοπέλες κοντά μας:

ΑΝΝΑ
ΣΟΦΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
NINA
ΤΑΝΙΑ (Νέα Κοπέλα)
ΒΙΚΥ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Σας περιμένουμε να χαλαρώσετε!!!
 

crazybunny

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2020
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Kαλημερα, έχετε φωτογραφίες διαθέσιμες;
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96
παντως στο συγκεκριμενο χωρο, ολες οι κοπελες ειναι μπουκια και συγχωριο, οταν περναγαν η μια μετα την αλλη για γνωρημια, δεν ηξερα ποια να παρω...εχω παθει κοκομπλοκο με το εν λογο σπιτι

Μήπως από το πολύ κοκομπλόκο τυφλώθηκες και θόλωσε το μυαλό σου ; :2funny:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Θα παντρεύτηκε και αυτή. Έχω πάει στο κατάστημα και δεν την έχω δει ποτέ ήταν με πελάτη πάντα
 
  • Like
Αντιδράσεις: singer
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom