Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sexaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επειδη δεν εχω ασχοληθει με αυτη την κατηγορια πηδηματος και επειδη εχω φαει μια φορα φολα στην δεριγνυ 12 νομιζω που μου ειπαν οτι γαμας και το μονο που εκανα ηταν ενα καλο μασαζ και τιποτα αλλο μηπως θα πρεπει να σε ξερουν για να γαμησεις στην μαρνης η ολα ειναι οκ,και επειδη εχω ορεξη που μου προτεινετε να παω για καταθεση
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη σημερα
ειχε 4 κοπελες
πηρα την βικυ κ εμεινα ευχαριστημενος στο επακρο τα εκανα ολα μα ολα ηγυναικα δεν παιζετε σε ολουσ τουσ τομεις
  :pipa1: :boobies: :fuck1: :pipa2:

κ η χριστινα  πρεπει να ειναι power
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
επισκεψη σημερα
ειχε 4 κοπελες
πηρα την βικυ κ εμεινα ευχαριστημενος στο επακρο τα εκανα ολα μα ολα ηγυναικα δεν παιζετε σε ολουσ τουσ τομεις
  :pipa1: :boobies: :fuck1: :pipa2:

κ η χριστινα  πρεπει να ειναι power

ρε μεγάλε γιατί δεν αναφέρεις και εμφάνιση τεμαχίων? :headbang:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μαγκεs καλησπερα ξερεισ κανεισ τι παιζει στουρναρη 63 3 οροφοσ !! επειδη δουλευω πολυ κοντα τουσ τισ εχω δει τισ κοπελεσ η μια δεν παιζεται milf απο τα καλα ουκρανικο mig ξερω για μασαζ αλλα δεν ξερω αν γινεται παιχνιδι.ξερει κανεισ ευγενεστατοσ κυριοσ τιποτα.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μαγκεs καλησπερα ξερεισ κανεισ τι παιζει στουρναρη 63 3 οροφοσ !! επειδη δουλευω πολυ κοντα τουσ τισ εχω δει τισ κοπελεσ η μια δεν παιζεται milf απο τα καλα ουκρανικο mig ξερω για μασαζ αλλα δεν ξερω αν γινεται παιχνιδι.ξερει κανεισ ευγενεστατοσ κυριοσ τιποτα.

σε λαθος thread το εβαλες , ξαναγραψτω εδω
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
επαθα λαλαουε με την βυζογκομενα

κ οι αλλες πλιν μιας ηταν μουναρες
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
ριπορτ απο επισκεψη στο μαγαζι

- κουδουνι στουντιο χειρογραφο
- ασανσερ "χαρος" αλλα που να πας με σκαλες...
- χωρος ο χειροτερος απο οσα εχω παει μεχρι τωρα, παμπαλαιο διαμερισμα σε παμπαλαια πολυκατοικια
- σεριφ κοντη και μπαζολε δε μου συστηθηκε, δεν πρεπει να συμμετεχει γιατι ποιος να την παρει
- παρελαση 4 τεμ. Χριστίνα πολύ καλή περιπτωση με σχετικα καλα :tits:, Κατερινα (νομιζω) καλο σωματακι, ξανθο μαλλι και ενα δοντι μειον στη μοστρα, αλλη μια αδιαφορη που δε θυμαμαι τπτ, και η ΒΙΚΥ με τα 38G κανονια της
- παρολο που η Χριστινα μου φανηκε καλο πακετο, εμεινα προσηλωμενος στην αποστολη και επελεξα Βικυ
- Βικυ: ψιλοκοντουλα μελαχροινη με κοτσο, μετριας εμφανισης και παραπανισιων κιλων που αν δεν ειχε τους  :tits: θα ηταν ακομα αγροτισσα στα λιβαδια της Κρακοβιας
- Ειναι ενημερη (χωρις να πω εγω κατι) για το debate που γινεται εδω μεσα σχετικα με το size των βυζιών της και μου δήλωσε "τι 5 και μλκ?? 8αρια τα έχω"  :headbang: :headbang: ημαρτον. Τα  :tits: δεν ειναι ουτε νερα ουτε σφιχτα, ειναι οπως περιμενεις να ειναι  :tits: τετοιας μαζας και ογκου. Υπαρχει και η βαρυτητα... Θηλες μεγαλες κ ζουμερες που γουσταρει ακομα και να της τσιμπας δυνατα :rockon:
- κατα τα λοιπα ειναι οπως λενε και οι αλλοι εδω, ευγενης, με καλη διαθεση και εξαιρετικη συμμετοχη στο BBQ. το μασαζ 15λεπτο αδιαφορο, αλλωστε οταν βλεπεις απ τον καθρεφτη τα μασταρια να σου γαργαλανε την πλατη, δυσκολο να μεινεις στο μασαζ.

overall καλη περιπτωση και πιθανοτητα rematch ισχυρη.
cheers!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Συμπληρωμα για λογους ασφαλειας στα παραπανω

το νου σας στο μπανιο, ο θερμοσιφωνας ειναι κυριολεκτικα μεσα στη μπανιερα με τη γειωση ορατη πανω στους επισης ορατους χαλκοσωληνες. Εφριξα και ξεχασα να τους το επισημανω, κατι πρεπει να κανουνε.  :uglystupid: :uglystupid:

προσοχη μεγαλη στα νερα - προς την αλλη πλευρα. μη γινει κανενας καρβουνο
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Συμπληρωμα για λογους ασφαλειας στα παραπανω

το νου σας στο μπανιο, ο θερμοσιφωνας ειναι κυριολεκτικα μεσα στη μπανιερα με τη γειωση ορατη πανω στους επισης ορατους χαλκοσωληνες. Εφριξα και ξεχασα να τους το επισημανω, κατι πρεπει να κανουνε.  :uglystupid: :uglystupid:

προσοχη μεγαλη στα νερα - προς την αλλη πλευρα. μη γινει κανενας καρβουνο

Κάποια μανούλα θα κλάψει.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
η ΒΙΚΥ με τα 38G κανονια της
- Βικυ: ψιλοκοντουλα μελαχροινη με κοτσο, μετριας εμφανισης και παραπανισιων κιλων που αν δεν ειχε τους  :tits: θα ηταν ακομα αγροτισσα στα λιβαδια της Κρακοβιας
- Ειναι ενημερη (χωρις να πω εγω κατι) για το debate που γινεται εδω μεσα σχετικα με το size των βυζιών της και μου δήλωσε "τι 5 και μλκ?? 8αρια τα έχω"  :headbang: :headbang: ημαρτον. Τα  :tits: δεν ειναι ουτε νερα ουτε σφιχτα, ειναι οπως περιμενεις να ειναι  :tits: τετοιας μαζας και ογκου. Υπαρχει και η βαρυτητα... Θηλες μεγαλες κ ζουμερες που γουσταρει ακομα και να της τσιμπας δυνατα :rockon:

ωραιοοοοοοοοοοοοοος    :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:




Χριστίνα πολύ καλή περιπτωση με σχετικα καλα

λες να τα εχει μεγαλυτερα απο της βικυ :tits2:  :think: :think: :think: :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
η θεοδώρα τελικά έφυγε οριστικά από φραντζή 4?πήγε μάρνης 11? :huh:
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
χρστινα κ βικυ διδυμο :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:

:tits:παντως εμενα μου εκανε απτα καλυτερα μασαζ κ εκατσε με το ρολοι 45 λεπτα στο δωματιο :boobies:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom