Νέα

Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Cr9
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 571
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.428
Πόντοι
5.577
εμενα παντως ειναι οι πρωτη ολυμπιακοι αγωνες που ουτε και μου κανει κεφι να δω κατι

ουτε προκειται να ασχοληθω, μονο περιστασιακα αν τυχει να δω κατι

εμενα με ξενερωνουν οι ντοπες και ο κουβελος  :S
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
9
Πόντοι
16
που ναι οι καλές εποχές με Πύρρο και Κεντέρη!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Περνανε καλα κομματια στην παρελαση παντως.  :S :S :S

:erection: :erection: :erection: :erection:

bosnia.jpg


553004_533571740041208_1002774295_n.jpg
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.876
Κριτικές
1
Like
32.679
Πόντοι
6.256
εμενα με ξενερωνουν οι ντοπες και ο κουβελος  :S
Οι ντοπες το καταλαβαινω, αλλα ο Κουβελος γιατι? επειδη ξεχασε να δηλωσει το ψωροεκατομυριο? σιγα τα ωα, για τους μητσοτακαιους αυτα ειναι ψιχουλα.
Εγω τον Κουβελο τον παω γιατι ειναι παντρεμενος με ενα βρυκολακα.

που ναι οι καλές εποχές με Πύρρο και Κεντέρη!
Λες τοτε που καναμε τους αλβανους ελληνες και στους ολυμπιακους μας οι δυο καλυτεροι ηταν ντοπε?
Αξεχαστες εποχες, πιο αποτυχημενοι ολυμπιακοι απο της αθηνας δεν υπαρχουν.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.192
Like
1.217
Πόντοι
266
Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια!  :grin:

Έπρεπε να είχε κοπεί πιο μπροστά για άρνηση έλεγχου ντόπινγκ , αλλά η κολυμβητική ομοσπονδία την απάλλαξε!!  :huh:
τι λες να κουμπωσε;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.876
Κριτικές
1
Like
32.679
Πόντοι
6.256
Και τη Ζιζελ την κακασχημη με την τραβελοφατσα τι την μοστραραν, για βραζιλιανικη ατραξιον?
Δεν ειχαν νυχια να ξυστουν και ηθελαν και ολυμπιακους οπως εμεις,
Το μετα το ξερουν? αλα βενεζουελα θα γινουν, οι γειτονες των αμερικανων πρεπει να ειναι εξαθλιωμενοι,
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Παντως  το τελευταιο πραγμα που χρειαζοταν η βραζιλια  τωρα είναι οι ολυμπιακοι αγωνες, εχουν κριση παντου, στην οικονομια, στο μεγαλο χασμα αναμεσα στις κοινωνικες ταξεις, εγκληματικοτητα και ένα σωρο αλλα
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.858
Like
447
Πόντοι
36
Παντως  το τελευταιο πραγμα που χρειαζοταν η βραζιλια  τωρα είναι οι ολυμπιακοι αγωνες, εχουν κριση παντου, στην οικονομια, στο μεγαλο χασμα αναμεσα στις κοινωνικες ταξεις, εγκληματικοτητα και ένα σωρο αλλα
θα την πατησουν οπως εμεις μετα την ολυμπιαδα
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Παντως οσοι εχετε γερο στομαχι δειτε τον τραυματισμο ενος αθλητη στην ενοργανη.. Πηδηξε τον ιππο κ στην αποτυχημενη προσγειωση του εγινε το ποδι του 2 κομματια... Ανατριχιαστικο πραγματικα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.876
Κριτικές
1
Like
32.679
Πόντοι
6.256
Μπραβοοοοοοο
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.183
Κριτικές
3
Like
10.326
Πόντοι
3.506
Εμεις στελνουμε το "μοντελο" Αννα Κορακακη,που ξερει να βρισκει στοχο..

korakaki.jpg

Το ειπαμε απ την αρχη...
Το κοριτσι ξερει να βρισκει στοχο και για αυτο ηρθε και το μεταλλιο και ειναι μολις 19 χρονων....εχει μελλον.

ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Οι ντοπες το καταλαβαινω, αλλα ο Κουβελος γιατι? επειδη ξεχασε να δηλωσει το ψωροεκατομυριο? σιγα τα ωα, για τους μητσοτακαιους αυτα ειναι ψιχουλα.
Εγω τον Κουβελο τον παω γιατι ειναι παντρεμενος με ενα βρυκολακα.
Λες τοτε που καναμε τους αλβανους ελληνες και στους ολυμπιακους μας οι δυο καλυτεροι ηταν ντοπε?
Αξεχαστες εποχες, πιο αποτυχημενοι ολυμπιακοι απο της αθηνας δεν υπαρχουν.

Ο Πυρος Δημας ειναι Ελληνας Βορειοηπειρωτης!
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Κι η ΕΡΤ του πουτσου το χαβα!
Μολις τελειωσε μια ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ κουρσα ποδηλασιας δρομου με δραματικο φιναλε κι η ΕΡΤ μας εδειχνε πουτσες κωλομεγλυφατες, Μπασκετ, Χαντμπωλ και "Λι-Λι" ολα προκριματικα! Αλλου γινονται τωρα αγωνες μεταλιων κι η ΕΡΤ δειχνει γυμναστικη!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.876
Κριτικές
1
Like
32.679
Πόντοι
6.256
Έχω πάψει να βλέπω Ολυμπιακούς Αγώνες από το 2004 και μετά (συμπεριλαμβανομένου και του 2004). Δεν έχουν καμμία σχέση με Ολυμπιακούς αγώνες. Μπίζνες, πολιτικές σκοπιμότητες και ντοπαρισμένα "άλογα" να συναγωνίζονται. Αλήθεια ξέρει κανείς άν οι Ρώσσοι συμμετέχουν τελικά ή τους απέκλεισαν; 
Αυτα που κανουν τα πιπινια τωρα στους ασυμετρους δηλαδη ειναι θεμα ντοπας?
Και μονο τα κωλαρακια να δεις αξιζει.
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Έχω πάψει να βλέπω Ολυμπιακούς Αγώνες από το 2004 και μετά (συμπεριλαμβανομένου και του 2004). Δεν έχουν καμμία σχέση με Ολυμπιακούς αγώνες. Μπίζνες, πολιτικές σκοπιμότητες και ντοπαρισμένα "άλογα" να συναγωνίζονται. Αλήθεια ξέρει κανείς άν οι Ρώσσοι συμμετέχουν τελικά ή τους απέκλεισαν; 

αποκλειστηκε παραπανω απο την μιση αποστολη... μονο 100 αθλητες πηγαν τελικα σε ορισμενα αγωμισματα
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Ο σπαραγμός Βορειοκορεάτη αρσιβαρίστα: Συγγνώμη που έχασα το χρυσό Κιμ!

Συγγνώμη από τον Βορειοκορεάτη ηγέτη Κιμ Γιονγκ Ούν ζήτησε ο αρσιβαρίστας Ομ Γιούν Χολ, επειδή δεν κατάφερε να κερδίσει το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία του.

Όταν το 2012 στους Ολυμπιακούς του Λονδίνου είχε κερδίσει το χρυσό μετάλλιο, είχε ευχαριστήσει την πολιτεία και αφιέρωνε τη νίκη του στον ηγέτης της χώρας,  Κιμ Γιονγκ Ουν. Ωστόσο,  χθες που δεν επανέλαβε το κατόρθωμα αυτό και περιοριστικέ στο αργυρό μετάλλιο απολογήθηκε

«Είναι [ο Κιμ Γιονγκ Ουν] η παντοτινή μου έμπνευσή, και λυπάμαι που δεν μπόρεσα να κερδίσω ξανά προς τιμήν του ένα χρυσό μετάλλιο. Ελπίζω να μπορέσω να επανορθώσω στην πρώτη ευκαιρία που θα μου δοθεί» ανέφερε ο αθλητής με δάκρυα στα μάτια.

[video]http://www.topontiki.gr/article/180778/o-sparagmos-voreiokoreati-arsivarista-syggnomi-poy-ehasa-hryso-kim#.V6gzDanp1wM.facebook[/video]

Αμ ΔΕ που θα υπαρξει αλλη ευκαιρια... Αντε να πεφτουν τα στοιχηματα για τον τροπο που θα τον εκτελεσει ο Κιμ... Εγω λεω θα τον ανασκολοπισουν με την μπαρα! χαχα!
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Τι κακο είναι αυτό στην ΕΡΤ ρε πουστη μου που δεν λενε να καταλαβουν ότι ο σχολιαστης ενός αγωνα πρεπει να είναι σχετικος με το σπορ και δεν αρκει το ότι είναι ο κουμπαρος καποιου .  :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom