Νέα

Όλγα Κεφαλογιάννη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kati magiko7777777777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 974
  • Εμφανίσεις 241K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.513
Κριτικές
163
Like
80.888
Πόντοι
46.223
Επίσης η Αναστασία Σακελλαρίου είναι πολύ όμορφη.

Την έχω γνωρίσει επίσης.

Δεν είναι πολιτικός αλλά τραπεζικό στέλεχος.

Anastasia.jpg
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Ποια Κεφαλογιάννη,με τη Δόμνα παίζει κανα κονέ;
 

Συνημμένα

  • domna-mihailidou2.jpeg
    domna-mihailidou2.jpeg
    46 KB · Εμφανίσεις: 161

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.513
Κριτικές
163
Like
80.888
Πόντοι
46.223
Με συτά και με αυτά 54 άτομα παρακολουθούν το νήμα ...

:tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.730
Πόντοι
8.530
H Άννα-Μισέλ είναι κίλλερ σε αυτά τα θέματα. Μιλφ και κούγκαρ μαζί. Και ακουγεται ότι της αρέσουν τα τεκνάκια. Και σαν βαφτιστικιά του τέως την έχει λίγο ψηλά τη μυτούλα.
Συγκινηθηκα και επειδη βλεπω οτι με την Ολγα δεν θα γινει δουλεια θα στραφω προς τα εκει...ομως ειναι παντρεμενη;Εμενα δεν με νοιαζει , την γουσταρω εξισου καργα,αλλα μπορει να το επικαλεστει ως δικαιολογια για να με απορριψει.
 

Kost_as

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
Αργήσαμε, τη γκάστρωσε άλλος!!!:P
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Συγκινηθηκα και επειδη βλεπω οτι με την Ολγα δεν θα γινει δουλεια θα στραφω προς τα εκει...ομως ειναι παντρεμενη;Εμενα δεν με νοιαζει , την γουσταρω εξισου καργα,αλλα μπορει να το επικαλεστει ως δικαιολογια για να με απορριψει.
Χωρισμένη και μάλιστα είχε άσχημο τέλος ο γάμος. Έβγαλαν τα εσώψυχα στο ακροατήριο και ως γνωστόν το ρεζιλίκι πάει σύννεφο σε τέτοιες καταστάσεις. Ζούσαν για χρόνια σε διάσταση, χωρίς να χωρίζουν όμως για να μη βλάψουν το βουλευτιλίκι της, τις έτρωγε από τον τύπο, με τον οποίο είχαν πάνω από δέκα χρόνια διαφορά, είπε και κάτι για οικονομικές ατασθαλίες και απειλές και εκβιασμούς. Τι φύσεως τώρα; Δε θυμάμαι. Πάντως το τιμά πραγματικά το σπορ. Μάλλον με την έλευση στην Αθήνα έκανε όσα δε μπορούσε να κάνει στα Γιάννενα και προσπάθησε συγκινητικά να κερδίσει το χαμένο χρόνο.
Αν θυμάμαι καλά έχει και ένα παιδάκι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.730
Πόντοι
8.530
Χωρισμένη και μάλιστα είχε άσχημο τέλος ο γάμος. Έβγαλαν τα εσώψυχα στο ακροατήριο και ως γνωστόν το ρεζιλίκι πάει σύννεφο σε τέτοιες καταστάσεις. Ζούσαν για χρόνια σε διάσταση, χωρίς να χωρίζουν όμως για να μη βλάψουν το βουλευτιλίκι της, τις έτρωγε από τον τύπο, με τον οποίο είχαν πάνω από δέκα χρόνια διαφορά, είπε και κάτι για οικονομικές ατασθαλίες και απειλές και εκβιασμούς. Τι φύσεως τώρα; Δε θυμάμαι. Πάντως το τιμά πραγματικά το σπορ. Μάλλον με την έλευση στην Αθήνα έκανε όσα δε μπορούσε να κάνει στα Γιάννενα και προσπάθησε συγκινητικά να κερδίσει το χαμένο χρόνο.
Αν θυμάμαι καλά έχει και ένα παιδάκι.
Ευχαριστω...εχω προικισει εγω μανουλες και παιδια...περιποιηθηκα τις μανουλες και επαιρνα και για τα παιδια κατιτις ετσι για να μην εχω απωθημενο οτι δεν εκανα ποτε τον κουβαλητη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.450
Κριτικές
62
Like
39.730
Πόντοι
8.530
Εμένα μ΄αρέσει αυτός ο συνδυασμός μελαχρινή με πράσινο μάτι.
Συμφωνω αλλα το σκουρο δερμα βγαζει κατι γυφτοτετοιο...παντως την εχω δει στον υπνο μου προ διετιας περιπου...ισως να σημαινει κατι αυτο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom