Νέα

Όλες οι trans είναι επαγγελματίες??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ola2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.661
Πόντοι
1.206
πολύ ωραία τα λες αλλά όμως αφήνεις μια επίγευση πίκρας στη παλέτα μου..

Η αλήθεια δεν είναι πάντα ωραία, δυστυχώς.
Και θα έλεγα πως στον χώρο της πορνείας σχεδόν ποτέ δεν είναι ωραία...
 
OP
OP
ola2012

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Η πιο ωραία φάση σε αυτές τις περιπτώσεις είναι να πάρεις επαγγελματία ακριβώς γιατί το "πάρε τα λεφτά και πάμε στο κρεβάτι" θα σε απαλλάξει από τυχόν άλλα προβλήματα που μπορείνα προκύψουν όπως μπέρδεμα των συναισθημάτων κ.λπ. Αυτό ισχύει κατα την γνώμη μου γενικά στα τριο, ανταλλαγές κ.λπ. φαντάζομαι θα ισχύει και στις τρανς αν και δεν έχω καμία σχεση με αυτές.

Ναι ενδεχομένως να είναι και έτσι βέβαια ότι ανωμαλία έχουμε κάνει μέχρι τώρα δεν πληρώνουμε επειδή βέβαια αυτό το έχουμε συζητήσει αρκετά και πρέπει να γίνει θα καταλήξουμε σε επαγγελματία . Ωραία αυτό που ψάχνουμε είναι μια ωραία και σε μικρή ηλικία γιατί και εμείς είμαστε σε μικρή ηλικία τι έχετε να μου προτείνετε μήπως και καταλήξουμε κάπου.
Γιατί τελικά αυτή η φαντασίωση φαίνετε να είναι η πιο δύσκολη από όλες
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.661
Πόντοι
1.206
Ναι ενδεχομένως να είναι και έτσι βέβαια ότι ανωμαλία έχουμε κάνει μέχρι τώρα δεν πληρώνουμε επειδή βέβαια αυτό το έχουμε συζητήσει αρκετά και πρέπει να γίνει θα καταλήξουμε σε επαγγελματία . Ωραία αυτό που ψάχνουμε είναι μια ωραία και σε μικρή ηλικία γιατί και εμείς είμαστε σε μικρή ηλικία τι έχετε να μου προτείνετε μήπως και καταλήξουμε κάπου.
Γιατί τελικά αυτή η φαντασίωση φαίνετε να είναι η πιο δύσκολη από όλες

Βρε αγόρι μου σου λέμε πως όλες οι ωραίες μικρές τρανς είναι "επαγγελματίες".
Όπότε γιατί να σας κάτσουν τζάμπα;

Άντε να είναι και 1-2 σ' ολόκληρη την αθήνα που δεν είναι, που στο καλό να την πετύχετε;
 
OP
OP
ola2012

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Βρε αγόρι μου σου λέμε πως όλες οι ωραίες μικρές τρανς είναι "επαγγελματίες".
Όπότε γιατί να σας κάτσουν τζάμπα;

Άντε να είναι και 1-2 σ' ολόκληρη την αθήνα που δεν είναι, που στο καλό να την πετύχετε;

Το κατάλαβα και ρωτώ αφού θα πληρώσουμε που θα πληρώσουμε έχετε να μου προτείνετε κάποια που να είναι μικρή στην ηλικία και όμορφη ???? για να μη ψάχνω από γύρο γύρο
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
πολύ ωραία τα λες αλλά όμως αφήνεις μια επίγευση πίκρας στη παλέτα μου..
αγαπη μου γλυκια ο φιλος ειπαμε οτι εχει δικαιο και εσυ εχεις δικαιο σ αυτο που λές διοτι οποιος εχει μπλεξει συνεσθηματικα με επαγγελματια το μονο που του μενει στο τελος ειναι μια μεγαλη πικρα και ενα γιατι? :think: :think:
δεν κατηγορω τα κοριτσια για αυτο ετσι ειναι ετσι λειτουργουν η ζωη τις εχει κανει ετσι να εχουν πολυ δυσκολη συμπεριφορα
για αυτο αν καποιος θελει να μπλεξει συνεσθηματικα με επαγγελματια ας το σκεφτει καλυτερα
ο φιλος λοιπον ειτε εχει εμπειρια ο ιδιος ειτε του εχει πει καποιος την εμπειρια του γιατι απο αυτα που λεει φενεται να ειναι γνωστης του θεματος
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Το κατάλαβα και ρωτώ αφού θα πληρώσουμε που θα πληρώσουμε έχετε να μου προτείνετε κάποια που να είναι μικρή στην ηλικία και όμορφη ???? για να μη ψάχνω από γύρο γύρο

Μυρτώ το νο1 αυτή την εποχή...
 

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
αγαπη μου γλυκια ο φιλος ειπαμε οτι εχει δικαιο και εσυ εχεις δικαιο σ αυτο που λές διοτι οποιος εχει μπλεξει συνεσθηματικα με επαγγελματια το μονο που του μενει στο τελος ειναι μια μεγαλη πικρα και ενα γιατι? :think: :think:
δεν κατηγορω τα κοριτσια για αυτο ετσι ειναι ετσι λειτουργουν η ζωη τις εχει κανει ετσι να εχουν πολυ δυσκολη συμπεριφορα
για αυτο αν καποιος θελει να μπλεξει συνεσθηματικα με επαγγελματια ας το σκεφτει καλυτερα
ο φιλος λοιπον ειτε εχει εμπειρια ο ιδιος ειτε του εχει πει καποιος την εμπειρια του γιατι απο αυτα που λεει φενεται να ειναι γνωστης του θεματος



Σωστο..
Μιλαω και εγω απο προσωπικη εμπειρια οτι στη τελικη μενει πικρα.
Ασχετος αν ειναι τρανς η οχι..κοπελα που ειναι επαγγελματιας και εχει συνηθησει με μεγαλο ωρομισθιο/ ημερισιο/ μηνιατικο εισοδημα τον μηνα και με τον αναλογο τροπο ζωης ( life style ) που ακολουθει δυσκολα θα κανει νορμαλ σχεση/ ζωη ακομα και αν τα παρατησει και πειστει οτι αγαπαει...Στη τελικη Θα τα βρει δυσκολα-κουραστικα σε μια νορμαλ δουλεια με τους σημερινους πενιχρους μισθους και τα ωραρια εργασιας, ειδικα αν ειναι τρανς η Ελλαδα ειναι αρκετα πουριτανικη χωρα να αφησει ευκολα να δουλεψει καποια νομιμα..οποτε μια δουλεια μενει μονο να κανει/συνεχισει..
Εκτος και αν θελει να το παιξει κανεις γκομενος/σπονσορας/μαλακας τοτε αλλαζει.

Με απλα λογια στα 98% τετοιων περιπτωσεων μιλαμε για μια διαφορα κοινωνικων στρωματων στην τελικη και τελος... :sunglasses:
 

Lamborghina

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2012
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
αφήστε τις εξυπνάδες και υιοθετείστε ενα μικρό τρανσκάκι!!  :2funny:

Σωστο..
Μιλαω και εγω απο προσωπικη εμπειρια οτι στη τελικη μενει πικρα.
Ασχετος αν ειναι τρανς η οχι..κοπελα που ειναι επαγγελματιας και εχει συνηθησει με μεγαλο ωρομισθιο/ ημερισιο/ μηνιατικο εισοδημα τον μηνα και με τον αναλογο τροπο ζωης ( life style ) που ακολουθει δυσκολα θα κανει νορμαλ σχεση/ ζωη ακομα και αν τα παρατησει και πειστει οτι αγαπαει...Στη τελικη Θα τα βρει δυσκολα-κουραστικα σε μια νορμαλ δουλεια με τους σημερινους πενιχρους μισθους και τα ωραρια εργασιας, ειδικα αν ειναι τρανς η Ελλαδα ειναι αρκετα πουριτανικη χωρα να αφησει ευκολα να δουλεψει καποια νομιμα..οποτε μια δουλεια μενει μονο να κανει/συνεχισει..
Εκτος και αν θελει να το παιξει κανεις γκομενος/σπονσορας/μαλακας τοτε αλλαζει.

Με απλα λογια στα 98% τετοιων περιπτωσεων μιλαμε για μια διαφορα κοινωνικων στρωματων στην τελικη και τελος... :sunglasses:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
αφήστε τις εξυπνάδες και υιοθετείστε ενα μικρό τρανσκάκι!!  :2funny:
η πρωτες 15-20 φορολογικες στην ελλαδα ισως καταφερουν να ανταπεξελθουν απο κει και κατω ουτε τρανς σκυλο δεν μπορουν να συντηρισουν :2funny: :2funny: :2funny:
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Δεν έχω καταλάβει όλες οι τρανς που έχουμε μιλήσει είναι επαγγελματίες γιατί γίνετε αυτό δεν υπάρχει κάποια τρανς που να έγινε έτσι για την πάρτι της???? Θέλω να γνωρίσω τρανς χωρίς να θέλει λεφτά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ετσι τις μαθατε...και ετσι τις μαθαινετε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom