Νέα

Οκτώ στις δέκα Ελληνίδες είναι άπιστες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Don Frantcesco
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.105
Πόντοι
3.556
δεκτα αυτα που λες ομως για να εχουν λογαριασμο εδω νεοι 18-35 αντι να εχουν γκομενες εξω και να μη ασχολουνται με τα ναυαγια του μπου αυτο αποδεικνυει πολλα,οι 50αρηδες που τοτε δε υπηρχε το μπου να τους πιστεψω οτι γαμαγανε αλλα οσοι νεοι ειναι εδω 18-35 ειναι γιατι εχουν αποτυχει στις γκομενες εξω και η ζωη τους ειναι ιεροδουλες,το μπουρδελοσαιτ αυτο εδω,κανας φιλος για παρεα μεχρι εκει,στα λεω αυτα με αποδειξεις,οσους νεους ξερω απο το μπου ολοι μου λεγαν δε εχω φιλησει ουτε στο στομα παω σε πουτανες μονο και οσοι βρηκαν γκομενα μετα το παρατησαν το μπου τους εστελνα μυνημα και δε μπαιναν καν να απαντησουν.
Αδελφε διαβασα τα ποστ σου και σε πολλα εχεις δικιο. Η μονη ενσταση ειναι οτι οι 35αρες συνηθως θελουν λιγο μεγαλυτερους. Βαλε περιπου 43 για το στατους . Οποτε κανε λιγο υπομονη και ασε τα υπολοιπα κοροϊδα της ηλικιας σου που εχουν βαρεθει να γαμανε, αφου
43-23=20,
Σε 20 χρονια θα γαμας.
Και θα γαμας και καλυτερα γιατι θα το θες και πιο πολυ.
 

Gademosavros

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
239
Like
957
Πόντοι
81
Αν υποθέσουμε ότι η έρευνα είναι σωστή και αναλογικά οι γυναίκες είναι περισσότερες από τους άντρες , τότε λογικά όλοι μας έχουμε πηδήξει την γκόμενα ή τη γυναίκα κάποιου άλλου , όπως και κάποιος θα έχει πηδήξει τη δικιά μας
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.637
Πόντοι
3.506
Αν υποθέσουμε ότι η έρευνα είναι σωστή και αναλογικά οι γυναίκες είναι περισσότερες από τους άντρες , τότε λογικά όλοι μας έχουμε πηδήξει την γκόμενα ή τη γυναίκα κάποιου άλλου , όπως και κάποιος θα έχει πηδήξει τη δικιά μας

Ολη η χωρα ενα τεραστιο κρεβατι!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.338
Πόντοι
506
Αδελφε διαβασα τα ποστ σου και σε πολλα εχεις δικιο. Η μονη ενσταση ειναι οτι οι 35αρες συνηθως θελουν λιγο μεγαλυτερους. Βαλε περιπου 43 για το στατους . Οποτε κανε λιγο υπομονη και ασε τα υπολοιπα κοροϊδα της ηλικιας σου που εχουν βαρεθει να γαμανε, αφου
43-23=20,
Σε 20 χρονια θα γαμας.
Και θα γαμας και καλυτερα γιατι θα το θες και πιο πολυ.
πιο πολυ αποτι το θελω τωρα δε νομιζω,και θεωρω πως στα 43 μου που λες θα ειμαι και πολυ πιο χαμηλων ορεξεων αποτι τωρα,τωρα εχω καθημερινες ορεξεις τοτε αν εχω 2 φορες τη βδομαδα καλα θα ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom