Νέα

Οίκος Εποχής Σούλα-Αμφιθέα Λάρισας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εγω δεν έχω καταλάβει ακόμα πως πάμε εκεί αλλά που θα πάει με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό που έχουμε θα το βρω, αν κατάλαβα καλά δε χρειάζεται να βγούμε στη νέα εθνική, απλά ακολουθούμε πινακίδες για συκούριο ? κάνω λαθος ??
σωστα.... οπως βγαινεις απο λαρισα στριψε στην πινακιδα προς συκουριο....μην βγεις εθνικη....μετα απο καποιο σημειο και μετα θα δεις εχουν κι αυτοι κανα δυο δικες τους πινακιδες που σε κατευθυνουν.....
 

prague5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σωστα.... οπως βγαινεις απο λαρισα στριψε στην πινακιδα προς συκουριο....μην βγεις εθνικη....μετα απο καποιο σημειο και μετα θα δεις εχουν κι αυτοι κανα δυο δικες τους πινακιδες που σε κατευθυνουν.....

ευχαριστω gl το μονο που απομενει ειναι μια ευκαιρεια για να καταφερω να παω !
 

prague5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σωστα.... οπως βγαινεις απο λαρισα στριψε στην πινακιδα προς συκουριο....μην βγεις εθνικη....μετα απο καποιο σημειο και μετα θα δεις εχουν κι αυτοι κανα δυο δικες τους πινακιδες που σε κατευθυνουν.....

ευχαριστω gl το μονο που απομενει ειναι μια ευκαιρεια για να καταφερω να παω !
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οκ κανε κανα ρεπορτ αν πας.... :sunglasses:
 

gulit

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη χθες 10 το βραδυ
οι κοπελες μουναρες,στο πρωτο μελαχρινη χριστιανα,συο δευτερο τζενη ξανθια ελληνιδα και στο τριτο λειλα ιταλιδα με εξωφυλλο στο max οπως ειπε χαρακτηριστικα η τσιατσα
ολες μικρες  γυρω στα 20
40 ευρω το απλο
και 200 ευρω με οποια κοπελα γουσταρεις στο κεντρικο στα ιδιατερα με το τζακουζι για μιση ωρα
πραγματικη αξια για την πολη μας σε ωραιο χωρο εξω στα χωραφια με διακριτικοτητα και ομορφα κοριτσια
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επισκεψη χθες 10 το βραδυ
οι κοπελες μουναρες,στο πρωτο μελαχρινη χριστιανα,συο δευτερο τζενη ξανθια ελληνιδα και στο τριτο λειλα ιταλιδα με εξωφυλλο στο max οπως ειπε χαρακτηριστικα η τσιατσα
ολες μικρες  γυρω στα 20
40 ευρω το απλο
και 200 ευρω με οποια κοπελα γουσταρεις στο κεντρικο στα ιδιατερα με το τζακουζι για μιση ωρα
πραγματικη αξια για την πολη μας σε ωραιο χωρο εξω στα χωραφια με διακριτικοτητα και ομορφα κοριτσια
α το ριξαν το τζακουζι  στα 200 ε;τι μαλακιες για 400 ευρω για μια ωρα και καλα μου ειπε εκεινος ο τσατσος;μαλακας εντελως.... :idiot:
 

puaro

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
α το ριξαν το τζακουζι  στα 200 ε;τι μαλακιες για 400 ευρω για μια ωρα και καλα μου ειπε εκεινος ο τσατσος;μαλακας εντελως.... :idiot:
σιγα,ποιος δινει αυτα τα φραγκα  :S
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
βολτα αποψε και τρια κοριτσια δουλευανε....η μουναρα χριστινα η ισπανιδα καθοταν τυλιγμενη στο σεξι παρεο της εξω στην αυλη,η αννουλα η τσεχα και η σταρ οπως την ελεγε η τσατσα λευλα απο την ιταλια
γνωστη πιθανως στους αθηναιους συναγωνιστες απο την θητεια της προ καιρου στο συγγρου 248 η λευλα ειναι μια πολυ ομορφη πετιτ παρουσια,πιπινι με πολυ ωραιο φυσικο και στητο,τελειο δε απο υφη βυζακι με ωραια ρωγα που σ αφηνει οσο θες να πιπιλας...
μουνακι ωραιο και χαριτωμενο με καλο ξυρισματακι το τιμησα δεοντως και στην αρχη και σε σταση 69 με αυτην να μου παιρνει πιπα...

πιπα πολυ καλη χωρις δοντια αλλα οχι deepthroat για τους λατρεις ουτε γλειφει αρχιδια...απλα σε χαιδευει μεχρι εκει...κρεμουλα εβαλε στο μουνακι πραγμα που κατεστησε την συνουσια πολυ γλιστερη αν και οχι χωρις αισθηση αφου ειναι γενικα στενη...δεχτηκε την αλλαγη στασεων χωρις βαρυγκομιες και γενικα γαμηθηκαμε καλα με βογγητα και καποια καυλολογα προς το τελος καθως αργουσα να τελειωσω λιγο.....

καλη γενικα επαγελματιας και ιδανικη για τους λατρεις των πετιτ μωρων απο αποψη σωματοδομης.....(ακους καραμαν;)οχι κατι το συγκλονιστικο παντως για μενα και δεν ξερω αν θα την ξανατιμουσα συντομα...

δεν δινει κωλαρακι ουτε κανει γυμνο τσιμπουκι για οσους τυχον ενδιαφερονται....κανει μονο μασαζ ερωτικο και 69 σε διαφορα προγραμματα χρονου.....

το κλου της βραδιας οι σεξι δικτυωτες καλτσες της και τα ωραια της εσωρουχα για φετιχιστες.....
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στο αλλο μαγαζι, τατιανα και μονικα θα ηταν απο οτι πηρε τ αυτι μου για αποψε αλλα δεν πηγα απο κοντα γιατι βαρεθηκα.....
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εδω πρωινες ηταν η νικολ και η αννα......
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Εγγενιασαμε και το οικο χτες βραδυ.!! :2funny:

...σαν πρωτη εικονα του συγκροτηματος πολυ καλη, το βρησκεις ευκολα, αλλα αυτα που ακουγονται για 4εκατομυρια οτι στιχισε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μεσα στα δωματια ουτε ηλεκτρικο αφροσαπουνο εχουνε, ουτε ηλεκτρικο μηχανημα χαρτιου, 20'' τν στα δωματια, μικρη ντουζιερα, που πηγανε τα λεφτα???? βαρια βαρια να ριξανε 1εκατομυριο, τα αλλα 3 μπορει να ειναι μιζες ή μελοντικα εσοδα απο επιδοτηση.!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Τεσπα...στο πρωτο σπιτακι απο την εισοδο ηταν ενα μελαχρινο πιπινακι, με ισια μακρυα μαλια, ωραιο σωματακι, στο μεσαιο ηταν η Ιταλιδα Λευλα, πιπινακι πολυ ομορφο με μοντελισιο σωματακι αλλα πολυ βυαστικη, μπηκα πρωτα εγω, λεγοντας το φιλαρακι μου να περημενει να μην μπουμε και οι δυο μαζι και ο πρωτος φαει ξεπετα, τελικα αποδηχτηκε ξεπετα το μικρο αλλα μπροστα στην οψης της περασε και το φιλαρακι μου μεσα, μια μεριδα απο τα ιδια, και για αυτον.! κριμα για το μικρο το οποιο εμφανησιακα ειναι για playboy.!
και στο τριτο σπιτι παλι Ιταλιδα, αν θυμαμαι καλα ξανθια, η τσατσα την πενευτικε πολυ αλλα δεν μας εκανε το κλικ.!
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πρωτη σταση εδω....δυο σπιτακια ανοιχτα κατα τις 12..

στο ενα η ρωσιδα αννα....δεν την ειδα....ειχε πριβε ωραιο με συναγωνιστη....ποιος απο σας ηταν μαρτυρηστε...καλα περασατε; :think:να ξερουμε και μεις.....
στο αλλο σπιτακι η ουγγαρεζα νικολ....μακρυ ξανθο πια με λιγες σκουρες ανταυγειες(παλια το χε ολο καστανο),πιασμενο σε κοτσο....συμπαθητικη φατσουλα,23 χρονων δηλωνει,ωραιο σωματακι,αδυνατο και βυζακι πολυ καλο και πλουσιο αναλογικα με το αδυνατο σωματακι της...

καλα οι τιμες εχουν ξεφυγει τελειως.....150 :jerking: :jerking: :think: :think: :think:  ευρω για 69,μασαζ και γυμνο τσιμπουκι;τεσπα.....θα βγαλουν ολα τα σπασμενα της καινουριας κατασκευης και της ντουζιερας τηλεφωνικος θαλαμος με το φωτισμενο
ντουζιεροτηλεφωνο αυτοι :jerking: :jerking: :jerking:


πιπα πολυ καλη ,βαθια και υγρη....περιποιηση και στις μπαλες...παιχνιδιαρικη διαθεση ,γελακια πριν στα προκαταρκτικα,ενα δυο φιλακια πεταχτα στα χειλη,γλειψιμο στα βυζια της και στην κοιλια της οσο θες...

γλειφομουνι στο καθαρο μουνακι της με δαχτυλο εξωτερικα μονο και παραδοξως πως με αφησε να το σπρωξω για λιγο και στην κωλοτρυπιδουλα της οταν καναμε 69 χωρις να με απωθησει βιαια....απλα γελασε και ειπε ενα οχι κωλο μωρο μου...πρωκτικο ετσι κι αλλιως δεν κανει ειχε ξεκαθαριστει απο πριν αυτο....

στο κυριως πιατο καναμε ολες τις στασεις...πρωτα ανεβηκε αυτη απο πανω αναποδα με πλατη προς τα μενα,ιεραποστολικο και τελος στα τεσσερα με δυνατο σφυροκοπημα....μασαζακι ατεχνο στο τελος σαν να σε γρατσουναει και χαλαρη κουβεντουλα....5 μηνες λεει στην ελλαδα και λαρισα αποκλειστικα...δουλευε πριν και στο αλλο σπιτι
με χαιρετησε και εφυγε αφηνοντας μου και πετσετα για ντουζακι .... :sunglasses:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Για βραδυ ρωτησες τιποτα τι παιζει???
Μαλλον θα κατεβω να φαω τα τελευταια λεφτα απο την αδεια.!! :2funny:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Για βραδυ ρωτησες τιποτα τι παιζει???
Μαλλον θα κατεβω να φαω τα τελευταια λεφτα απο την αδεια.!! :2funny:
δεν ρωτησα οχι....που να ρωτησεις εκει;ειναι κατι μπαστουνοβλαχοι τσατσοι ασχετοι....καμια σχεση με τα ευγενικα παιδια στο αλλο που εχουμε πια μια οικειοτητα....υποθετω χριστινα ,λευλα κλπ....αν παει αλλος ας μας πει....εγω για σημερα εκλεισα γιατι εκανα διπλη καταθεση και στο αλλο....ακολουθει περιγραφη....


ΥΓ για μενα αξιζει να πας βιλα στην ρουμανοτουρκαλα νικη ή νικολετα που περιεγραψα τις προαλλες...οτι πρεπει για σενα απο εμφανιση και σουπερ γαμησι...πουτανα ευρωπαικων προδιαγραφων με προυπηρεσια σε μπαρτσελονα....αυτο και μονο στο βιογραφικο της αρκει.... :sunglasses: δυστυχως σημερα ομως και αυριο ειναι πρωινη....απο βδομαδα δεν ξερω.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
thanks.! θα διξει αν δεν παμε σημερα γιατι εχω μια κοινωνικη εκδηλωση.!! και μπορει να σκαλωσω,  μπορει αυριο το μεσσημερι 50-50, αλλα βραδυ σιγουρα εκτος απροοπτων...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Τελικα καταθεση εδω...στο πρωτο σπιτι απο τη εισοδο ηταν η Χριστινα, πηγαινα για αυτην αλλα τελευταια στιγμη δεν μου εκατσε καλα το στηθος της.!! στο μεσαιο Ελληνιδα Τζενη, ψιλη 18αχρονη η 19 μου ειπε, μικρο ψιλοχαλια βυζι, μπουταρες, κωλαρακι καλουτσικο, προσωπο μετριο δεν την λες ομορφη, ψιλα γραμματα.! ψιλονταμαρι την εκοψα.! :2funny: μπηκα γιατι με εντυπωσιασε το υψος της, ειχα καιρο να παρω ψιλη κοπελα, και στο τριτο και τελευταιο σπιτι μια ξαθια κοπελιτσα που ηταν και στην προηγουμενη επισκεψη μου, ντυμενη νοσοκομα σαν να μου φανηκε!! :think:
η τσατσα την πενευτηκε παααρααα πολυ, το φιλαρακι μου πηρε την Χριστινα, τον κουβαλησα για την Λευλα, του εταζα μουναρα και συμβημβαστηκε με την Χριστινα δεν του αρεσε καμια, καλουτσικα περασε λεει και με την Χριστινα, ωραιο σωματακι...μετρια εμπειρια η χθεσινη μου.!! :headbang:

Αυτα απο το εξωτερικον.!! :2funny:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αλογακι η τζενη και πολυ βογγητο μεσα(ψιλοφεικ).....δινει και κουλουρι....ευχαριστη κοπελα γενικα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
αλογακι η τζενη και πολυ βογγητο μεσα(ψιλοφεικ).....δινει και κουλουρι....ευχαριστη κοπελα γενικα....

Μολις διαβασα για την μερεντα που ειχες φαει.!! :2funny: :2funny: :2funny:
Το θεμα ειναι οτι δεν το ευχαρηστηθηκα :( και λεω να βγω σημερα εδω αλλα που???? :think: :think: γαμω την μπαζομαζωξη μας.! :2funny:
 

JASON855

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς εάν δουλευει ακομα η Λειλα ;

Ειναι λιγο σπασαρχιδω("τελειωνε και τελειωνε...") :headbang: αλλα θα θελα να κανω ενα repeat και να της τον ξανακαρφωσω!

Με τρελαινουν οι φυσικες βυζαρες της :tits: και το petite κωλαρακι της.... :knockinb:

Καλα γαμησια σε ολους!  :fuck2: 
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
επισκεψη πρωινη σημερα και σε δυο απο τα σπιτακια που ηταν ανοιχτα δουλευανε
-η ρωσιδα αννα ψηλη,αδυνατη,καστανοξανθο μελι μαλλι μακρυ και μεγαλη πουτανια και κουνηματα ολο ναζι στο σαλονι....με μια στροφη μας εδωσε και μια ωραια θεα απο το στρογγυλο και καλοσχηματισμενο πετιτ κωλαρακι της και αποχωρησε....μου αναψε φωτιες για αλλη φορα αλλα λογω που επρεπε να περιμενω αλλον συναγωνιστη πηγα διπλα στην αλλη κοπελα αλλα ευτυχως δεν εχασα σε γενικες γραμμες....
-διπλα λοιπον η ισπανιδα λαουρα με ξανθο περμαναντ μαλλι ,ομορφο προσωπο και καλο σωματακι αλλα οχι πολυ σφιχτο ουτε καργα γυμνασμενο...μια νορμαλ κοπελιτσα μετριου αναστηματος με βυζακι δυαρακι αλλα πολυ ωραιας υφης...
πηρα προγραμμα με μασαζ και 69 στα εκατο :headbang: :headbang:...απο σαραντα παει το απλο κλπ κλπ....τζακουζι 150 σαν να ακουσα ,μαλλον το φτηνυναν αλλα δεν ειχε νερο σημερα.ειχε διακοπη....γκαντεμια :headbang: :headbang: :headbang:
τεσπα...ηρθε στο δωματιο ηταν πολυ προσχαρη και ευχαριστη αν και μιλαει απο ελληνικα μονο το ευχαριστω παρακαλω....τεσπα συνεννοηση σε λιγα αγγλικα...
προκαταρκτικα κανει με χαδια και φιλακια σε ολο το σωμα μου,δεχεται αντιστοιχη περιποιηση και αυτη εκτος απο φιλια στο στομα....
στο γλειφομουνι ηταν  τελειος ο τροπος που εδειχνε να καυλωνει και ειχε δυνατη συμμετοχη..αφησε δαχτυλακια εξωτερικα στην κλειτοριδα της αλλα οχι και στο μουνακι της μεσα....

η κυρια πραξη περιελμβανε ολες τις στασεις....πρωτα προηγηθηκε ομως μια ωραια βαθια πιπα αλλα χωρις να γλειφει αρχιδακια και με λιγο δοντι καπου καπου δυστυχως...

απο πανω κουνιοταν λιγο αγαρμπα,στο ιεραποστολικο ηταν καλη και στα τεσσερα ειχε αψογο στησιμο αλλα λογω πολυς κρεμας ο πουτσος επλεε μεσα στο μουνι και η εκσπερμετιση αργουσε και δεν εγινε τελικα σε ικανοποιητικο στενο περιβαλλον....εγινε βεβαια ευτυχως και τουλαχιστον δεν το γυρισαμε σε μαλακια....με δυο λογακια η κοπελα ειναι ακομη λιγο απειρη και θελει βελτιωση αλλα στα συν καταλογιζεται η ευχαριστη διαθεση της,τα προκαταρκτικα της,η καθαριοτητα και το υπεροχα αρωματισμενο κορμι της,το νεαρο της ηλικιας της και η καλη συμμετοχη με βογγητα
στα πλην η πολλη κρεμα και η απειρια στην πιπα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom