Νέα

Οίκοι ανοχής Θεσσαλονίκης (φωτογραφική συλλογή)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα big_boy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 739
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
B

big_boy

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
732
Like
6
Πόντοι
6
18. Ιωάννου Κωλέττη 17
  Το αγαπημένο μου (και πολλών ακόμα) γιατι εδώ εργάζεται η αγαπημένη μου Έφη.Τις συγκλονιστικότερες εμπειρίες που έχω ζήσει σε οίκο ανοχής, τις έζησα εδώ και μου τις πρόσφερε απλόχερα η γλυκιά  Έφη από την Πολωνία.
Εδώ εργάζεται ένα ακόμα λατρεμένο κορίτσι των Θεσσαλονικέων η Σάρα.

koloc8.jpg
 
OP
OP
B

big_boy

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
732
Like
6
Πόντοι
6
Γεωργίου Ανδρέου 16
  Το αλήστου μνήμης Ερως 16.Ισως το πιο πολυτελές και πιο χλιδάτο(σε υπερβολικό βαθμό) σπιτάκι.
  Δεν εχω βάλει αύξοντα αριθμό γιατί εδώ και μήνες είναι κλειστό.

e16mp9.jpg
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
big_boy πολύ καλή δουλειά! - respect! :thumbsup: Δες pm.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μπραβο φιλε ωραια δουλεια. Αν θελεις πες και ποσο παει εκει το μαλλι. Ειναι 20 οπως φυλης η παραπανω?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
big_boy συγχαρητήρια και απο μένα.Άριστη δουλειά. :thumbsup:
 
OP
OP
B

big_boy

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
732
Like
6
Πόντοι
6
Μπραβο φιλε ωραια δουλεια. Αν θελεις πες και ποσο παει εκει το μαλλι. Ειναι 20 οπως φυλης η παραπανω?

20 ; Ουτε στις εκπτωσεις !!
Στο Βαρδαρι το λιγοτερο 30
Στον Μυλο ξεκινανε απο 35 και ανεβαινει αναλογα με το προγραμμα Και αναλογα με το σπιτι.

Συναδελφοι σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
20 ; Ουτε στις εκπτωσεις !!
Στο Βαρδαρι το λιγοτερο 30
Στον Μυλο ξεκινανε απο 35 και ανεβαινει αναλογα με το προγραμμα Και αναλογα με το σπιτι.

Συναδελφοι σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.
Τι εννοεις προγραμμα? Κατι σαν στουντιο δηλαδη? Γιατι Φυλης με 20 ευρω εχει μονο κλασσικο προγραμμα.
 
OP
OP
B

big_boy

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
732
Like
6
Πόντοι
6
Τι εννοεις προγραμμα? Κατι σαν στουντιο δηλαδη? Γιατι Φυλης με 20 ευρω εχει μονο κλασσικο προγραμμα.

Π.χ. Απλο 35
     Με μασαζ 50
     "ξεσκουφοτη πιπα" 60
     ακαποτο σεξ 80
    με τσακουζι 120
    sex show  κλπ
Οι τιμες ειναι περιπου αυτες.Ποικίλλουν αναλογα με το σπιτι.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ειναι γνωστο πως στην Θεσσαλονικη πληρωνεις παραπανω αλλα αξιζουν και τα σπιτακια και οι υπηρεσιες!
Οταν ημουν φανταρος στην Θεσσαλονικη ειχα ριξει τα καλυτερα γαμισια παντως.
Αθηνα εχουμε ποσοτητα αλλα οχι ποιοτητα στην Θεσσαλονικη το αντιθετο. (Αποψη μου. Μην αρχισετε να μου την λετε  :grin:)
 

dj_Anemos

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεωργίου Ανδρέου 16
  Το αλήστου μνήμης Ερως 16.Ισως το πιο πολυτελές και πιο χλιδάτο(σε υπερβολικό βαθμό) σπιτάκι.
  Δεν εχω βάλει αύξοντα αριθμό γιατί εδώ και μήνες είναι κλειστό.

e16mp9.jpg
ακουγετε οτι ισως ξαναανοιξει το συγκεκριμενο βεβαια το χω ακουσει εδω και κανα διμινο θα φανει
 
OP
OP
B

big_boy

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
732
Like
6
Πόντοι
6
Και μια λιγο "φευγάτη" φωτογραφία.
Η οδός Ταντάλου και τα γνωστά μας σπιτάκια στο βάθος.
Την στιγμή που πλησιάζεις όμως(περίπου στην μέση της φωτογραφίας και αριστερά)...
..το απαγορευτικό σήμα! Σαν να θέλει να σταματήσει σώματα και σκέψεις.

Αν είστε πεζοί και οχι με όχημα, αγνοήστε το !!

xolq4.jpg


 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μπραβο φιλε ωραια δουλεια. Αν θελεις πες και ποσο παει εκει το μαλλι. Ειναι 20 οπως φυλης η παραπανω?
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ καλο.με 20 ουτε πιπα δεν εχει στην πολη μας.μας ρουφανε το αιμα......!
το λιγοτερο 30!!!!!!!!!!!!!!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ειναι γνωστο πως στην Θεσσαλονικη πληρωνεις παραπανω αλλα αξιζουν και τα σπιτακια και οι υπηρεσιες!
Οταν ημουν φανταρος στην Θεσσαλονικη ειχα ριξει τα καλυτερα γαμισια παντως.
Αθηνα εχουμε ποσοτητα αλλα οχι ποιοτητα στην Θεσσαλονικη το αντιθετο. (Αποψη μου. Μην αρχισετε να μου την λετε  :grin:)
μεγαλο λαθος.!!!!!!!!!!!!!!!!
η πολη μας εχει πεθανει σε αυτον τον τομεα.
και η ποιοτητα.....ειναι χαλια.
καλα,δε μιλαω για την ποσοτητα.αυτο το ξερουν καλυτερα οι θεσσαλονικεις.
ολες  εχουν καβαλησει το καλαμι.μη αυτο,μη εκεινο.εκατσες πολυ ωρα,μη μου πιανεις τα βυζια.μη μοθ γλυφεις τα βυζια,πιο σιγα,αντε ακομα να τελειωσεις,τα χερια σου ειναι κρυα,οχι απο πανω.....
ε αντε και γαμησου καριολα.αυτο κανεις δηλαδη, αλλα καντο καλα.
δε σου τη λεμε οπως ειπες, αλλα  η αθηνα ΔΕΝ   συγκρινεται  με τη θεσσαλονικη.
χιλιες  1000 φορες αθηνα παρα θεσσαλονικη.
θεσσαλονικιος ειμαι.δεν εχω κανενα λογο να ριχνς και να κατακρινω την πολη μου αλλα αυτη ειναι η αληθεια.
εχω ερθει στην αθηνα  και ξερω τι γινεται.μπορω εγς τωρα απο εδω να σου προτινω  4-5  ΠΟΛΥ ΔΙΝΑΤΑ   κομματια για να πας.ασχετα αν δεν ζω εκει.
αντιθετως εδω, δεν εχω να σου προτινω καμια..........!!!!!!!!!!
παλια ισως την ΠΕΤΑ.'η ισως την ΖΑΝΕΤ.καμια αλλη δεν αξιζει.και ολοι οι συμπολιτες μου αν κατεβουν αθηνα και γυρισουν, θα καταλαβουν την διαφορα και θα ξυπνησουν.
και φυσικα δεν αναφερομαι στις τιμες.εχω  ανοιξει και σχετικο θεμα.
ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ  τιμες.χαλια μαυρα.30 ευρω το λιγοτερο????????
ειναι δυνατον?και τωρα που θα φυγουν ολα τα μαγαζια απο τον βαρδαρη και θα πανε ολα προς το μυλο, ολα θα γινουν 40 αρια και πανω.
α! οσο για τις υπηρεσιες......αστα να πανε.αυτα που βρισκεις στην αθηνα με 30 ευρω εδω θελεις ενα 50αρικο και πανω.
και κατι τελυταιο για τουσ θεσσαλονικεις. ρε παιδια, μην εισαστε αφελης και διαλεγεται τα χαζα προγραμματα με ντουζακι,τζακουζι,μασαζ ,show και τετοιες παπαριες.
ειναι πεταμενα λεφτα.αυτα βλεπουν και  ξεσηκονονται κιαι σκεφτονται¨αφου υπαρχουν κοροιδα και τα δινουν τα λεφτα, ασ ανεβασουμε τις τιμες"
αυτα και ευχαριστω  για την αναγνωση.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
μεγαλο λαθος.!!!!!!!!!!!!!!!!
η πολυ μας εχει πεθανει σε αυτον τον τομεα.
και η ποιοτητα.....ειναι χαλια.
καλα,δε μιλαω για την ποσοτητα.αυτο το ξερουν καλυτερα οι θεσσαλονικεις.
ολες  εχουν καβαλησει το καλαμι.μη αυτο,μη εκεινο.εκατσες πολυ ωρα,μη μου πιανεις τα βυζια.μη μοθ γλυφεις τα βυζια,πιο σιγα,αντε ακομα να τελειωσεις,τα χερια σου ειναι κρυα,οχι απο πανω.....
ε αντε και γαμησου καριολα.αυτο κανεις δηλαδη, αλλα καντο καλα.
δε σου τη λεμε οπως ειπες, αλλα  η αθηνα ΔΕΝ   συγκρινεται  με τη θεσσαλονικη.
χιλιες  1000 φορες αθηνα παρα θεσσαλονικη.
θεσσαλονικιος ειμαι.δεν εχω κανενα λογο να ριχνς και να κατακρινω την πολη μου αλλα αυτη ειναι η αληθεια.
εχω ερθει στην αθηνα  και ξερω τι γινεται.μπορω εγς τωρα απο εδω να σου προτινω  4-5  ΠΟΛΥ ΔΙΝΑΤΑ   κομματια για να πας.ασχετα αν δεν ζω εκει.
αντιθετως εδω, δεν εχω να σου προτινω καμια..........!!!!!!!!!!
παλια ισως την ΠΕΤΑ.'η ισως την ΖΑΝΕΤ.καμια αλλη δεν αξιζει.και ολοι οι συμπολιτες μου αν κατεβουν αθηνα και γυρισουν, θα καταλαβουν την διαφορα και θα ξυπνησουν.
και φυσικα δεν αναφερομαι στις τιμες.εχω  ανοιξει και σχετικο θεμα.
ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ  τιμες.χαλια μαυρα.30 ευρω το λιγοτερο????????
ειναι δυνατον?και τωρα που θα φυγουν ολα τα μαγαζια απο τον βαρδαρη και θα πανε ολα προς το μυλο, ολα θα γινουν 40 αρια και πανω.
α! οσο για τις υπηρεσιες......αστα να πανε.αυτα που βρισκεις στην αθηνα με 30 ευρω εδω θελεις ενα 50αρικο και πανω.
και κατι τελυταιο για τουσ θεσσαλονικεις. ρε παιδια, μην εισαστε αφελης και διαλεγεται τα χαζα προγραμματα με ντουζακι,τζακουζι,μασαζ ,show και τετοιες παπαριες.
ειναι πεταμενα λεφτα.αυτα βλεπουν και  ξεσηκονονται κιαι σκεφτονται¨αφου υπαρχουν κοροιδα και τα δινουν τα λεφτα, ασ ανεβασουμε τις τιμες"
αυτα και ευχαριστω  για την αναγνωση.

Ενταξι ισως να εχεις και δικιο διοτι μενεις εκει και τα γνωριζεις. Αλλα στην ποιοτητα και την καθαριοτητα του χωρου ειστε πολυ πανω απο πολλα μαγαζια της αθηνας.
(Βεβαια τα "σπιτακια" της Θεσσαλονικης εγω τα γνωρισα καλα πριν 2 χρονια αρα σιγουρα κατι θα εχει αλλαξει τελικως)
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε μου, σιγουρα δε σιγκρινω αυα του μεταξουργειου με τησ θεσσαλονικης.
αλλα αυτα της φιλης, ειναι κλασης ανωτερα με αυτα ΟΛΗΣ τησ θεσσαλονικης.
και κατι ακομα.οι υπηρεσιες της θεσσαλονικης ειναι αυτεσ της φιλης σε επιπεδο στουντιου αηθνας.
δηλαδη πληρωνεις τιμες στουντιοθ, για να παρεις υοηρεσιες μπουρδελου μεταξουργειου.
χαλια!!!!!!!
δεν ειναι δυνατον να πληρωνουμε τα υπερλουξ σαλονια αναμονης.δε θα πληρωνουμε εμεισ τα γαμησιατικα για να βαζουν TFT  τηλεοτασεις και χαλια περσιας στα σαλονια............
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
φιλε μου, σιγουρα δε σιγκρινω αυα του μεταξουργειου με τησ θεσσαλονικης.
αλλα αυτα της φιλης, ειναι κλασης ανωτερα με αυτα ΟΛΗΣ τησ θεσσαλονικης.
και κατι ακομα.οι υπηρεσιες της θεσσαλονικης ειναι αυτεσ της φιλης σε επιπεδο στουντιου αηθνας.
δηλαδη πληρωνεις τιμες στουντιοθ, για να παρεις υοηρεσιες μπουρδελου μεταξουργειου.
χαλια!!!!!!!
δεν ειναι δυνατον να πληρωνουμε τα υπερλουξ σαλονια αναμονης.δε θα πληρωνουμε εμεισ τα γαμησιατικα για να βαζουν TFT  τηλεοτασεις και χαλια περσιας στα σαλονια............

Εγω παντως ειχα διαφορετικη αποψη. Νομιζα πως για να πληρωνεις τιμες στουντιο "αγοραζες" και υπηρεσιες στουντιο. Τι να πω.
Την δευτερα του πασχα ημουν Θεσσαλονικη για δουλεια και ειχα περασει απο το "σπιτακι" της Κολλετη. Εκει ανοιξαμε μια συζητηση με τη τσατσα και σε καποια φαση με ρωταει τι παιζει στην αθηνα απο οικους.
Της λεω πως στις τιμες που εχετε εσεις τα "σπιτια", εμεις αυτα τα ονομαζουμε στουντιο (με τα περεταιρω στις υπηρεσιες). Φανηκε σαν να μην ηξερε τι εστι στουντιο και εκει παραξενευτηκα. Τελος παντων.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φιλε speed μιλησες με την πιο κουτοπονηρη τσατσα της Θεσσαλονικης.Απλα δεν πρεπει να πιστευουμε οτι λενε.Ξερουν πολυ περισσοτερα πραγματα απ'οσα μπορουμε να φανταστουμε.

Βig boy συγχαρητηρια.Τωρα που εχεις την δυνατοτητα να ανεβασεις φωτογραφιες ανεβασε και το κηροπηγιο πλζ. LOLOLOLOL
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειδες?ηρθες στα λογια μου.
μαυρα χαλια σου λεω.μπηκες μεσα στην κολλετη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom