Νέα

Οι "υποβαθμισμένες" περιοχές και οι υπάνθρωποι που κατοικούν σε αυτές ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 257
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το ότι η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ σαρώνει και τα ποσοστά της θα κάνουν τα ΜΜΕ παγκοσμίως να ασχοληθούν μαζί της,
είναι ένα γεγονός. Ερώτημα αποτελεί το πόσο υψηλό θα είναι το ποσοστό της!

Οι περισσότεροι κομματάρχες και στελέχη των υπολοίπων κομμάτων
που εχουν πρόσβαση στα μονοπώλιο τα ΜΜΕ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
παρά με τα δικά τους κωλο-κόμματα.

Κάτι που είναι καλό τελικά,
γιατί όταν κάποιον τον κατηγορούν ο Λάκης Λαζόπουλος, ο Τσίπρας , ο Αντώνης Κανάκης και άλλοι
ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ !!!!!!!

Στα σχόλια που γίνονται από τις ανθελληνικές δυνάμεις της αριστεράς και της προόδου,
προκαλεί εντύπωση το ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ (ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ) ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ
ΤΩΝ "ΥΠΟΒΑΘΜΙΖΜΕΝΩΝ" ΠΕΡΙΟΧΩΝ , ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΙΣΧΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
ΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ....



Τι "δημοκρατικοί" όροι ....

[size=20pt]
"ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΜΕΝΕΣ" ΠΕΡΙΟΧΕΣ ........[/size]


Και το εντυπωσιακότερο, σκουλήκια που είναι (υποτίθεται)
κατά του ρατσισμού , των διακρίσεων , των τάξων , των τίτλων

[size=20pt]ΘΕΩΡΟΥΝ ΦΥΣΙΚΗ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ !!!!!!![/size]


Αλήθεια ....

1)Είναι φυσικό η αστυνομία να είναι ανύπαρκτη σε αυτές ;;;;;
2)Πληρώνουν λιγότερα δημοτικά τέλη οι κάτοικοί τους, από τους κατοίκους των προνομιούχων ;;;;;
3)Πληρώνουν λιγότερους έμμεσους φόρους ;;;;
4)Έχουν μικρότερους φορολογικούς συντελεστές ;;;;;
5)Γιατί είναι φυσικό να μην έχουν ούτε πεζοδρόμια , ενώ οι "άλλες" να έχουν πλάτους 10 μέτρων ;;;;;;
6)Γιατί ήταν φυσικό πριν μερικά χρόνια να έβαζαν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ στα Β.Π. και άλλες "προνομιούχες" περιοχές και στις υποβαθμισμένες διατηρούσαν ερείπια ;;;;;;;;;
7)Γιατί όλες τις ΧΑΒΟΥΖΕΣ τις πάνε σε "υποβαθμισμένες" περιοχές
π.χ. ΟΚΑΝΑ , ΚΕΝΤΡΑ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ , ΧΥΤΑ , ΞΕΝΩΝΕΣ ΦΟΡΕΩΝ AIDS
και ΚΑΝΕΝΑ ΣΕ "ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΑ" ;;;;;;;;;;
8)Γιατί στις "προνομιούχες" περιοχές ΚΑΘΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ,
αλλά από τους δρόμους των "υποβαθμισμένων" περιοχών περνάει (και παρκάρει) ελεύθερα το κάθε σκουλίκι;;;;
Παρομοίως, η άλλη ελληνική πατέντα, ΤΑ ΣΑΜΑΡΙΑ , τοποθετουνται ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ
και ποτέ σε "υποβαθμισμένων"



ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΝΟΜΟ & ΘΕΣΜΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
ΟΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΤΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ, ΤΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, ΤΗΣ ΕΚΑΛΗΣ, ΤΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ , ΣΤΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Γιατί δεν το γράφουν και στο Σύνταγμά τους
να το ξέρουμε επισήμως
και γράφουν μαλακίες περί ισότητος , ισοτιμίας , ισονομίας
ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ;;;;;;;;;;;;;
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Κυψελη μενεις ?
 

Επισκέπτης

Εγώ μένω στη Γλυφάδα (τώρα).
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΣΕ "ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ" ΠΕΡΙΟΧΗ
δεν θα έπρεπε να βλέπω τη διάκριση ;;;;;;;;

Αυτό που λένε δηλαδή "μακριά απ' τον κώλο μας κι όπου θέλει ας μπει" ;;;;
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • kasidiaris___cia.jpg
    kasidiaris___cia.jpg
    133,2 KB · Εμφανίσεις: 33

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έχεις ένα δίκιο αλλά, δεν το θέτεις σωστά το θέμα...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
θέσε το εσύ σωστότερα ....
Να σου θυμίσω πάντως πως κ τον Καρατζαφέρη κράζανε κ βγήκε μούφα....ομοίως μούφα θα βγει κ η χρυσαυγούλα μόλις πάρει το κρατικό παραδάκι....

(αν τελικά μπει βουλή)
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι υποβαθμιση εδω πλεον μελαμε για περιοχες-χωματερες,εκλεισε εδω ξενοδοχειο κ ο προοδευτικαρας δημαρχος το εκανε εστια για Αφγανες μητερες...εδεσε το γλυκο τωρα αυτη η σκατοφαρα μας ελειπε...
 

Dead_Man_Walking

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το ότι η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ σαρώνει και τα ποσοστά της θα κάνουν τα ΜΜΕ παγκοσμίως να ασχοληθούν μαζί της,
είναι ένα γεγονός. Ερώτημα αποτελεί το πόσο υψηλό θα είναι το ποσοστό της!

Οι περισσότεροι κομματάρχες και στελέχη των υπολοίπων κομμάτων
που εχουν πρόσβαση στα μονοπώλιο τα ΜΜΕ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
παρά με τα δικά τους κωλο-κόμματα.

Κάτι που είναι καλό τελικά,
γιατί όταν κάποιον τον κατηγορούν ο Λάκης Λαζόπουλος, ο Τσίπρας , ο Αντώνης Κανάκης και άλλοι
ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ !!!!!!!

Στα σχόλια που γίνονται από τις ανθελληνικές δυνάμεις της αριστεράς και της προόδου,
προκαλεί εντύπωση το ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ (ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ) ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ
ΤΩΝ "ΥΠΟΒΑΘΜΙΖΜΕΝΩΝ" ΠΕΡΙΟΧΩΝ , ΠΟΥ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΑΙΣΧΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
ΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ....



Τι "δημοκρατικοί" όροι ....

[size=20pt]
"ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΜΕΝΕΣ" ΠΕΡΙΟΧΕΣ ........[/size]


Και το εντυπωσιακότερο, σκουλήκια που είναι (υποτίθεται)
κατά του ρατσισμού , των διακρίσεων , των τάξων , των τίτλων

[size=20pt]ΘΕΩΡΟΥΝ ΦΥΣΙΚΗ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ !!!!!!![/size]


Αλήθεια ....

1)Είναι φυσικό η αστυνομία να είναι ανύπαρκτη σε αυτές ;;;;;
2)Πληρώνουν λιγότερα δημοτικά τέλη οι κάτοικοί τους, από τους κατοίκους των προνομιούχων ;;;;;
3)Πληρώνουν λιγότερους έμμεσους φόρους ;;;;
4)Έχουν μικρότερους φορολογικούς συντελεστές ;;;;;
5)Γιατί είναι φυσικό να μην έχουν ούτε πεζοδρόμια , ενώ οι "άλλες" να έχουν πλάτους 10 μέτρων ;;;;;;
6)Γιατί ήταν φυσικό πριν μερικά χρόνια να έβαζαν ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ στα Β.Π. και άλλες "προνομιούχες" περιοχές και στις υποβαθμισμένες διατηρούσαν ερείπια ;;;;;;;;;
7)Γιατί όλες τις ΧΑΒΟΥΖΕΣ τις πάνε σε "υποβαθμισμένες" περιοχές
π.χ. ΟΚΑΝΑ , ΚΕΝΤΡΑ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ , ΧΥΤΑ , ΞΕΝΩΝΕΣ ΦΟΡΕΩΝ AIDS
και ΚΑΝΕΝΑ ΣΕ "ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΑ" ;;;;;;;;;;
8)Γιατί στις "προνομιούχες" περιοχές ΚΑΘΕ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ,
αλλά από τους δρόμους των "υποβαθμισμένων" περιοχών περνάει (και παρκάρει) ελεύθερα το κάθε σκουλίκι;;;;
Παρομοίως, η άλλη ελληνική πατέντα, ΤΑ ΣΑΜΑΡΙΑ , τοποθετουνται ΜΟΝΟ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΡΟΝΟΜΙΟΥΧΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ
και ποτέ σε "υποβαθμισμένων"



ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΝΟΜΟ & ΘΕΣΜΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
ΟΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ, ΤΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ, ΤΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ, ΤΗΣ ΕΚΑΛΗΣ, ΤΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ , ΣΤΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ
ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


Γιατί δεν το γράφουν και στο Σύνταγμά τους
να το ξέρουμε επισήμως
και γράφουν μαλακίες περί ισότητος , ισοτιμίας , ισονομίας
ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ;;;;;;;;;;;;;

Επειδή μένω εδώ και 15 συναπτά έτη στην πλατεία Βικτωρίας, το οτι με λες υπάνθωπο και σκουλήκι, με προσβάλλει.
Δεύτερον, πριν εμφανιστούν στη γειτονιά μου κάτι σκουλήκια σαν και του λόγου σου, ο Αλβανός περιπτεράς δεν χρειάστηκε να κλείσει το περίπτερο, απο το οποίο έβγαζαν το ψωμί τους 2 Έλληνες υπάλληλοι, ο Ρώσος ψιλικατζής δέν φοβόταν για τη γυναίκα και τα δύο παιδιά του και έδινε βερεσέ και αγύριστα σε κακομοίρηδες Έλληνες που δεν είχαν ούτε τσιγάρα να πάρουν, ο Ινδός που πούλαγε δορυφορικά συστήματα δεν έφυγε νύχτα, αφήνοντας στον αέρα 2 υπαλλήλους και έναν τεχνικό, όλοι τους Έλληνες...
Απο τη μέρα που αποφασίσατε να ξεβρωμίσετε τη γειτονιά μας, 3 τοπικές επιχειρήσεις έκλεισαν και 5 άνθρωποι έμειναν άνεργοι... δε μου λες ρε παληκάρι, μήπως τελικά έχετε φροντίσει πριν "ξεβρωμίσετε" τον τόπο, να τον έχετε ήδη βρωμίσει, σκορπόντας χάος απο όπου περάσετε;

Όσο για το "Ανθέλληνες", σε πληροφωρώ, οτι έχω τιμήσει την πατρίδα μου, όσο δεν θα την τιμήσεις ποτέ στη ζωή σου, σκουλήκι. Αυτόκλητε εθνοσωτήρα της ασφάλειας της πολυθρόνας σου, που το μόνο που σε νοιάζει είναι να γίνεις φύρερ στη θέση του φύρερ.... Και επειδή η καταγωγή μου είναι απο κάτω απο το αυλάκι, σου εύχομαι ολόψυχα, να τα καταφέρετε τελικά, να γίνετε εξουσία. και μάλιστα να αναβιώσετε και τα έθιμα της Αρχαίας Σπάρτης. Τότε θα δηλώσω εθελοντής, όταν θα έρθει η σειρά σου να πεταχτείς στον καιάδα, για να σου χώσω την κλωτσιά να πέσεις
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Να σου θυμίσω πάντως πως κ τον Καρατζαφέρη κράζανε κ βγήκε μούφα....ομοίως μούφα θα βγει κ η χρυσαυγούλα μόλις πάρει το κρατικό παραδάκι....

(αν τελικά μπει βουλή)
με διψηφιο ποσοστο θα μπει παρτε το χαμπαρι
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
δεν είναι ώρα για να ξεκινήσει τέτοια κουβέντα...
με μια γρήγορη σκέψη (όσο μπορώ από τη νύστα μου!!!) είναι πως σε πάντα αυτό εκπορεύτεαι από την ανάγκη των ανθρώπων να διαφοροποιηθούν ανάλογα με το εισόδημά τους, την κοινωνική τους κατάσταση και άλλους παράγοντες που δεν μπορώ να σκεφτώ τώρα.
να τονίσω πως δεν συμφωνώ, απλά κάνω μια διαπίστωση...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εγώ μένω στη Γλυφάδα (τώρα).
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΣΕ "ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ" ΠΕΡΙΟΧΗ
δεν θα έπρεπε να βλέπω τη διάκριση ;;;;;;;;

Αυτό που λένε δηλαδή "μακριά απ' τον κώλο μας κι όπου θέλει ας μπει" ;;;;
τυπε νατ δεχεσαι να ρθω να μου κανεις κανα σφραγισμα?
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή μένω εδώ και 15 συναπτά έτη στην πλατεία Βικτωρίας, το οτι με λες υπάνθωπο και σκουλήκι, με προσβάλλει.
Δεύτερον, πριν εμφανιστούν στη γειτονιά μου κάτι σκουλήκια σαν και του λόγου σου, ο Αλβανός περιπτεράς δεν χρειάστηκε να κλείσει το περίπτερο, απο το οποίο έβγαζαν το ψωμί τους 2 Έλληνες υπάλληλοι, ο Ρώσος ψιλικατζής δέν φοβόταν για τη γυναίκα και τα δύο παιδιά του και έδινε βερεσέ και αγύριστα σε κακομοίρηδες Έλληνες που δεν είχαν ούτε τσιγάρα να πάρουν, ο Ινδός που πούλαγε δορυφορικά συστήματα δεν έφυγε νύχτα, αφήνοντας στον αέρα 2 υπαλλήλους και έναν τεχνικό, όλοι τους Έλληνες...
Απο τη μέρα που αποφασίσατε να ξεβρωμίσετε τη γειτονιά μας, 3 τοπικές επιχειρήσεις έκλεισαν και 5 άνθρωποι έμειναν άνεργοι... δε μου λες ρε παληκάρι, μήπως τελικά έχετε φροντίσει πριν "ξεβρωμίσετε" τον τόπο, να τον έχετε ήδη βρωμίσει, σκορπόντας χάος απο όπου περάσετε;

Όσο για το "Ανθέλληνες", σε πληροφωρώ, οτι έχω τιμήσει την πατρίδα μου, όσο δεν θα την τιμήσεις ποτέ στη ζωή σου, σκουλήκι. Αυτόκλητε εθνοσωτήρα της ασφάλειας της πολυθρόνας σου, που το μόνο που σε νοιάζει είναι να γίνεις φύρερ στη θέση του φύρερ.... Και επειδή η καταγωγή μου είναι απο κάτω απο το αυλάκι, σου εύχομαι ολόψυχα, να τα καταφέρετε τελικά, να γίνετε εξουσία. και μάλιστα να αναβιώσετε και τα έθιμα της Αρχαίας Σπάρτης. Τότε θα δηλώσω εθελοντής, όταν θα έρθει η σειρά σου να πεταχτείς στον καιάδα, για να σου χώσω την κλωτσιά να πέσεις
ποτε ακριβως ξυπνησες απτην πολυπολιτισμικη ουτοπια σου δεν μας ειπες,ελα μια βολτα κ απο τα Πατησια κ πες τα ιδια για τους ΄΄στυλοβατες΄΄ μεταναστες που αναφερεις να δεις...καιαδες...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
4
Like
1.775
Πόντοι
266
Επειδή μένω εδώ και 15 συναπτά έτη στην πλατεία Βικτωρίας, το οτι με λες υπάνθωπο και σκουλήκι, με προσβάλλει.
Δεύτερον, πριν εμφανιστούν στη γειτονιά μου κάτι σκουλήκια σαν και του λόγου σου, ο Αλβανός περιπτεράς δεν χρειάστηκε να κλείσει το περίπτερο, απο το οποίο έβγαζαν το ψωμί τους 2 Έλληνες υπάλληλοι, ο Ρώσος ψιλικατζής δέν φοβόταν για τη γυναίκα και τα δύο παιδιά του και έδινε βερεσέ και αγύριστα σε κακομοίρηδες Έλληνες που δεν είχαν ούτε τσιγάρα να πάρουν, ο Ινδός που πούλαγε δορυφορικά συστήματα δεν έφυγε νύχτα, αφήνοντας στον αέρα 2 υπαλλήλους και έναν τεχνικό, όλοι τους Έλληνες...
Απο τη μέρα που αποφασίσατε να ξεβρωμίσετε τη γειτονιά μας, 3 τοπικές επιχειρήσεις έκλεισαν και 5 άνθρωποι έμειναν άνεργοι... δε μου λες ρε παληκάρι, μήπως τελικά έχετε φροντίσει πριν "ξεβρωμίσετε" τον τόπο, να τον έχετε ήδη βρωμίσει, σκορπόντας χάος απο όπου περάσετε;

Όσο για το "Ανθέλληνες", σε πληροφωρώ, οτι έχω τιμήσει την πατρίδα μου, όσο δεν θα την τιμήσεις ποτέ στη ζωή σου, σκουλήκι. Αυτόκλητε εθνοσωτήρα της ασφάλειας της πολυθρόνας σου, που το μόνο που σε νοιάζει είναι να γίνεις φύρερ στη θέση του φύρερ.... Και επειδή η καταγωγή μου είναι απο κάτω απο το αυλάκι, σου εύχομαι ολόψυχα, να τα καταφέρετε τελικά, να γίνετε εξουσία. και μάλιστα να αναβιώσετε και τα έθιμα της Αρχαίας Σπάρτης. Τότε θα δηλώσω εθελοντής, όταν θα έρθει η σειρά σου να πεταχτείς στον καιάδα, για να σου χώσω την κλωτσιά να πέσεις

μπράβο φίλε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom