Νέα

Οι πιο στενές τάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 149
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gevorg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Η Σακίρα στο 59 ειναι οντως πολυ στενομουνα, δεν ξερω αν λες αυτην...

Για στενοκώλα, η Εύα του φυλης104 μου ερχεται τωρα.
μια μαυρομαλλα σγουρο μακρυ μαλλι,ωραιο κορμακι πολυ μικρο βυζι που ζηταει να τη γαμας πλαγιαστα
το 59 εχει πανω κατω?ειναι αυτο που δουλευε η βανεσσα?
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
τυπε οταν βλεπω τετοια πιασαρικα θεματα δεν μπορω να μην γραψω :2funny:

Τυπε τραβα στο τοπικ του λιλα , τελικα τον ξεμπροστιασα , ενα αρρωστακι κρυβεται πισω απο αυτο , ουτε λιλας ειναι υπαρκτο προσωπο αλλα ουτε και γιωτα , καποιο αρρωστακι εκανε φαρσα .....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
μια μαυρομαλλα σγουρο μακρυ μαλλι,ωραιο κορμακι πολυ μικρο βυζι που ζηταει να τη γαμας πλαγιαστα
το 59 εχει πανω κατω?ειναι αυτο που δουλευε η βανεσσα?
Ναι στο βανεσσόσπιτο...
Ναι κι εμενα μου ειχε ζητησει πλαγιαστό. Έχεις να την παρεις πανω απο 1 χρονο? Το βυζί εχει μεγαλώσει αρκετά(φυσικό νομίζω)!
 

gevorg

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2010
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ναι στο βανεσσόσπιτο...
Ναι κι εμενα μου ειχε ζητησει πλαγιαστό. Έχεις να την παρεις πανω απο 1 χρονο? Το βυζί εχει μεγαλώσει αρκετά(φυσικό νομίζω)!
πως κι ετσι?πηρε αντισυλληπτικα?εχω να την παρω καιρο δε θυμαμαι :think:
το μουνι μεγαλωσε κι αυτο μηπως? :2funny: μη στειλουμε αδικα το φιλο μας :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Επειδη βαρεθηκαμε να πηδαμε αερα κοπανιστο ανοιγω αυτο το θεμα και ακουω προτασεις για τα πιο στενα κοριτσακια που παιζουν
φιλε ψαξε να βρεις τον λιλα και τη γιωτα.
πιο στενο δεν υπαρχει να ξερει. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
πως κι ετσι?πηρε αντισυλληπτικα?εχω να την παρω καιρο δε θυμαμαι :think:
το μουνι μεγαλωσε κι αυτο μηπως? :2funny: μη στειλουμε αδικα το φιλο μας :2funny:
Ε μικρη κοπελα ειναι, ειτε αναπτυχθηκε κι άλλο, είτε πηρε κανα βοτανο που την τουμπάνισε  :grin:
Εχει παρει κιλακια παντως τωρα τελευταια, αμα τον φιλο τον χαλανε οι μπουτουδες να μην παει  :cheesy:
βαριοταν παιχτη & ηθελε να παρει κανα υπνακο..
μην δινεις σημασια..
Για 1 φορα ειναι must για καθε μπουρδελιαρη, που θελει να λεγεται μπουρδελιαρης!
Ειναι ψυχάκι η κοπέλα, αλλά εχει πλάκα...

Επίσης μου εκανε εντυπωση οτι έχει μνήμη ελέφαντα, θυμαται τα παντα...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και άντε βρήκες στενή τάνα....μετά τι ενδιαφέρον θα έχει η ζωή; μήπως την αναζήτηση της παρθένας πουτάνας;
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Δηλαδή με λίγα λόγια έχετε βαλθεί και τα λίγα στενομούνικα που κυκλοφορούν στην αγορά να τα ξεχειλώσετε και αυτά! :tooth: :tooth:
Με την δημοσίευση πληροφορίας για στενή τάνα στο forum του bourdela η πληροφορία αυτή θα πάψει
να είθισται με την πάροδο 3 των πολύ ημερών και πολύ λέω!!
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Δηλαδή με λίγα λόγια έχετε βαλθεί και τα λίγα στενομούνικα που κυκλοφορούν στην αγορά να τα ξεχειλώσετε και αυτά! :tooth: :tooth:
Με την δημοσίευση πληροφορίας για στενή τάνα στο forum του bourdela η πληροφορία αυτή θα πάψει
να είθισται με την πάροδο 3 των πολύ ημερών και πολύ λέω!!


ξεχειλώνει το μουνι?  :)
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
ξεχειλώνει το μουνι?  :)
Στο χωριό μου λένε οτι το μουνί και το χταπόδι όσο το χτυπάς απλώνει!!Οπότε θεωρητικά
ο πρώτος πελάτης της βάρδιας ενός μπουρδέλου είναι πιο τυχερός απο τον ας πούμε τελευταίο απο άποψη στενότητος αιδίου.Δεν έχει τύχει φίλε μου να δείς ξεχειλωμένα αιδία και κωλοτρυπίδες που χωράνε μπουκάλια μέσα;Aσφαλώς και ''ξεχειλώνει'' οπότε το νόημα της ερωτήσεως σου δεν κατάλαβα ομολογώ.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Στο χωριό μου λένε οτι το μουνί και το χταπόδι όσο το χτυπάς απλώνει!!Οπότε θεωρητικά
ο πρώτος πελάτης της βάρδιας ενός μπουρδέλου είναι πιο τυχερός απο τον ας πούμε τελευταίο απο άποψη στενότητος αιδίου.Δεν έχει τύχει φίλε μου να δείς ξεχειλωμένα αιδία και κωλοτρυπίδες που χωράνε μπουκάλια μέσα;Aσφαλώς και ''ξεχειλώνει'' οπότε το νόημα της ερωτήσεως σου δεν κατάλαβα ομολογώ.

δεν αποτελείται απο μυες????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σε προσφατη εμπειρια , εκει που ειχα ψιλοκολυμπησει παλιοτερα .. τι ακουσα οταν πηγα να μπω ?

Περιμενε ,... λιγο σιγα στην αρχη να ανοιξει , ειναι λεει κλειστο  :think:
ηταν πραγματι ....
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Σε προσφατη εμπειρια , εκει που ειχα ψιλοκολυμπησει παλιοτερα .. τι ακουσα οταν πηγα να μπω ?

Περιμενε ,... λιγο σιγα στην αρχη να ανοιξει , ειναι λεει κλειστο  :think:
ηταν πραγματι ....


ναι ρε παιδι μου συμφωνούμε κλειστο ανοικτο... στο ξεχειλωμένο δεν τα βρίσκουμε...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
ναι ρε παιδι μου συμφωνούμε κλειστο ανοικτο... στο ξεχειλωμένο δεν τα βρίσκουμε...
Η έκφραση ξεχειλωμένο είθισται να χρησιμοποιείται και έχει μεταφορική σημασία για την συγκεκριμένη χρήση της που συζητάμε.Όπότε δεν θεωρώ οτι έχω υποπέσει σε κάποιο λεκτικό ατόπημα.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Η έκφραση ξεχειλωμένο είθισται να χρησιμοποιείται και έχει μεταφορική σημασία για την συγκεκριμένη χρήση της που συζητάμε.Όπότε δεν θεωρώ οτι έχω υποπέσει σε κάποιο λεκτικό ατόπημα.

ναι... κλειστό ή ανοικτό δεν είναι? κλειστό οταν είναι κανονικά και ανοικτό οταν είναι ερεθισμένη...
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
ναι... κλειστό ή ανοικτό δεν είναι? κλειστό οταν είναι κανονικά και ανοικτό οταν είναι ερεθισμένη...
Πες το όπως θες κλειστό, ανοιχτό, στενό,ξεχειλωμένο,ξεσκισμένο.Και με το ξεχειλωμένο νόημα πάντως βγένει για το αιδοίο που είναι ανοιχτό.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Πες το όπως θες κλειστό, ανοιχτό, στενό,ξεχειλωμένο,ξεσκισμένο.Και με το ξεχειλωμένο νόημα πάντως βγένει για το αιδοίο που είναι ανοιχτό.

ξεχειλωμένο για μένα σημαίνει ξεχαρβαλωμένο...άχρηστο... νομιζω ειναι υπερβολή

 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom