Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.917
Κριτικές
42
Like
25.556
Πόντοι
25.846
Προφανώς υπάρχουν πράγματα τα οποία δεν γνωρίζω , αλλά τι νόημα έχει να αναφέρετε κάποιος σε νικ που πια δεν είναι σε θέση να απαντήσουν στο φόρουμ (ζωγράφος , βαλτεπούδρας)
Για να γνωριζεις και εσυ και οι υπολοιποι που δεν ξερουν επισης. Ή δεν εχουν καταλαβει.

Σε αυτο το νημα με εβαλε ο popov, καλη του ωρα οπου κι αν ειναι. Μετα απο αυτον οι πρωτοι που με αγκαλιασαν ητανε ο νηματοθετης, ο Βλαντης, και ο Νικοτριβης. Οπως και τους αλλους τρεις κυριους ετσι και τον νηματοθετη, τους ειχα και τους εχω ακομα και σημερα και τους τεσσερις ψηλα στα ματια μου. Και τους τεσσερις. Προς τι τωρα το κραξιμο στον νηματοθετη ειναι η απορια σας μιας και δηλώνω οτι ακομα τον εχω σε εκτιμηση. Απο το 2016 ο,τι ζητησα Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ απο τον νηματοθετη, ποτε δεν μου χαλασε χατηρι. Ο,τι μου ζητησε του εκανα το χατηρι, πριν προλαβει να τελειώσει το αιτημα του. Δεν χρειαζοταν να μου το ζητησει πολλες φορες και εβγαινα μπροστα μονος μου να προστατεψω το νημα ή αυτον και με δικη μου βουληση.


Οταν πλακωθηκε με τον Αγιο και προσπαθουσε να τον ξαποστειλει ενας απο οσους εβαλαν πλάτη για να το πετυχει ημουνα και εγω. Ειχα και προηγουμενα με τον αγιο απο πουτανονηματα. Με τον καιρο καταλαβαινω τελικα ποσο μαλακας ημουνα για τους προσωπικους καβγαδες μου με τον αγιο και επειδη ειμαι ανθρωπος που αν καταλαβω οτι υπηρξα τρισμεγιστος μαλακας θα κατεβασω το κεφαλι και θα ζητησω συγγνωμη, εγινα φίλος με τον Αγιο κρατωντας αποσταση απο την οποια διαμάχη του με τον νηματοθετη.

Ο Αγιος ανοιγει το φυλλο μηδεν. Εκτος απο τον ιδιο τον Αγιο δεν ηξερα κανεναν, γι αυτο και δεν μπηκα εκει μεσα να γραφω εκτος απο πολυ λιγα ποστ που ειχα κανει. Καποια στιγμη και αφου το παρων νημα εχει αρχισει να παίρνει για τα καλα την κατω βολτα μπαινω στο φύλλο μηδεν και αρχιζω να κανω ζυμωσεις με μελη. Δεν μπηκα ετσι ξεκαρφωτος, υπηρξε αλλο μελος του νηματος των παππουληδων που εγραφε πριν απο εμενα εκει. Και ετσι μπηκα σιγα σιγα.. και γνωρίζοντας τον αγιο τακιμιασα και με τους αλλους.

Ο νηματοθετης βκεποντας το και ταυτοχρονα το νημα του πεθαινε ολο και πιο πολυ καθε μερα, με αποκαλει προδοτη! Δηλαδη ειδε μονο εμενα μεσα εκει να γραφω και οχι και τον Τζιμη που εγραφε πριν απο εμενα. Και προς θεου δεν εννοω οτι ειναι ο τζιμης προδοτης η οτι επρεπε να τον αποκαλεσει και αυτον προδοτη. Αλλα βρηκε (τουλαχιστον ετσι νομιζε) το ευκολο θυμα και (πιστευε), ότι τον παιρνει να με αποκαλεσει προδοτη. Τον Τζιμη δεν τον επαιρνε και κιοτεψε ή του εχει μεγαλυτερη εκτιμηση φαινεται και δεν τον ακουμπησε καν. Ξανα λεω δεν εννοω οτι επρεπε να τα ακουσει και ο Τζιμης. Αλλα την υποτιμηση προς το προσωπο μου ως εύκολο θυμα. Ως τον μαλακα της υποθεσης. Δεν ηρθε ποτε εως και σημερα, και εχει το e-mail μου να μου ζητησει μια συγγνωμη. Αν το εκανε θα εμενε μεταξυ μας και θα τελειωνε εκει η οποια παρεξηγηση. Τωρα πλεον ειναι αργα για να το κανει...

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ. Γυρισα πισω στο νημα τον roger rabid που δεν ηθελε να το βλεπει ουτε ζωγραφιστο. Για να χαρει ο νηματοθετης. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΡΥΦΑ!

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ, ακομα και προσβεβλημένος απο τον νημαυοθετη και με το νημα σαν να μην υπαρχει απετρεψα το εγχειρημα να γινει το νημα βιζιταδικο ζητωντας με επιχειρηματα απο τον Αντισθενη να επεμβει και να το σταματησει. Με την ευκαιρία να τον ευχαριστησω και δημοσια για την αμεση αντίδραση του. Το ιδιο ζητησα και απο τον αγιο τοτε και επισης ανταποκρίθηκε αμεσα.

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ σημερα εξηγησα με καλο τροπο οτι το νημα δεν προκειται να συνεχισει να ειναι tiktokαδικο, instagramαδικο, gifαδικο, facebookαδικο και ο,τιδηποτε εχει σχεση με αυτα τα μασκαριλικια. Και αν δεν εγινε κατανοητο μπορω να το ξανα εξηγησω πάλι σε αλλη γλωσσα.

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ που ο νηματοθετης, μου εκμυστηρευτηκε ενα προβλημα του που τον βασανιζε και με το φτωχο μου το μυαλο, με τις περιορισμενες μου μορφωτικες γνωσεις του ειπα κουβεντες για να μου απαντησει "εισαι μεγαλη ψυχη, ρε!" Θα επρεπε να ζυγισει περισσοτερο την επιλογη του για ευκολο θυμα και για τον χαρακτηρισμο μου "προδοτης" Ο κ.blizardeye

Για τον λογο αυτο, μην μου σκοτιζετε (που θα λεγε και ο borbi) τ'αρχιδια προς τι ολο αυτο. Ειδικα οσοι μετα την διαγραφη popov, blizardeye εξαφανιστηκαν αντι να κατσουν εδω να στηριξουν το νημα αφου του εχουν τοση αγαπη. Αντιθετα μολις δεν εμεινε κανενας προτίμησαν πανε σπιτι τους και κατεβασαν μονοι τους λογαριασμο. Οχι οι λιποτακτες να κουνανε το δαχτυλο στους στρατιωτες. Και ο στρατηγός να τους εχει και ψηλα στην εκτιμηση του!
 
Τελευταία τροποποίηση:

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.593
Πόντοι
2.606
Τύποι πολύ σοβαρά τα παίρνετε τα πράγματα σε ένα μπουρδελοφορουμ γράφουμε
:tits:
:tooth:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.750
Κριτικές
30
Like
20.012
Πόντοι
8.746
Για να γνωριζεις και εσυ και οι υπολοιποι που δεν ξερουν επισης. Ή δεν εχουν καταλαβει.

Σε αυτο το νημα με εβαλε ο popov, καλη του ωρα οπου κι αν ειναι. Μετα απο αυτον οι πρωτοι που με αγκαλιασαν ητανε ο νηματοθετης, ο Βλαντης, και ο Νικοτριβης. Οπως και τους αλλους τρεις κυριους ετσι και τον νηματοθετη, τους ειχα και τους εχω ακομα και σημερα και τους τεσσερις ψηλα στα ματια μου. Και τους τεσσερις. Προς τι τωρα το κραξιμο στον νηματοθε ειναι η απορια σας μιας και δηλώνω οτι ακομα τον εχω σε εκτιμηση. Απο το 2016 ο,τι ζητησα Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ απο τον νηματοθετη, ποτε δεν μου χαλασε χατηρι. Ο,τι μου ζητησε του εκανα το χατηρι, πριν προλαβει να τελειώσει το αιτημα του. Δεν χρειαζοταν να μου το ζητησει πολλες φορες και εβγαινα μπροστα μονος μου να προστατεψω το νημα ή αυτον και με δικη μου βουληση.


Οταν πλακωθηκε με τον Αγιο και προσπαθουσε να τον ξαποστειλει ενας απο οσους εβαλαν πλάτη για να το πετυχει ημουνα και εγω. Ειχα και προηγουμενα με τον αγιο απο πουτανονηματα. Με τον καιρο καταλαβαινω τελικα ποσο μαλακας ημουνα για τους προσωπικους καβγαδες μου με τον αγιο και επειδη ειμαι ανθρωπος που αν καταλαβω οτι υπηρξα τρισμεγιστος μαλακας θα κατεβασω το κεφαλι και θα ζητησω συγγνωμη, εγινα φίλος με τον Αγιο κρατωντας αποσταση απο την οποια διαμάχη του με τον νηματοθετη.

Ο Αγιος ανοιγει το φυλλο μηδεν. Εκτος απο τον ιδιο τον Αγιο δεν ηξερα κανεναν, γι αυτο και δεν μπηκα εκει μεσα να γραφω εκτος απο πολυ λιγα ποστ που ειχα κανει. Καποια στιγμη και αφου το παρων νημα εχει αρχισει να παίρνει για τα καλα την κατω βολτα μπαινω στο φύλλο μηδεν και αρχιζω να κανω ζυμωσεις με μελη. Δεν μπηκα ετσι ξεκαρφωτος, υπηρξε αλλο μελος του νηματος των παππουληδων που εγραφε πριν απο εμενα εκει. Και ετσι μπηκα σιγα σιγα.. και γνωρίζοντας τον αγιο τακιμιασα και με τους αλλους.

Ο νηματοθετης βκεποντας το και ταυτοχρονα το νημα του πεθαινε ολο και πιο πολυ καθε μερα, με αποκαλει προδοτη! Δηλαδη ειδε μονο εμενα μεσα εκει να γραφω και οχι και τον Τζιμη που εγραφε πριν απο εμενα. Και προς θεου δεν εννοω οτι ειναι ο τζιμης προδοτης η οτι επρεπε να τον αποκαλεσει και αυτον προδοτη. Αλλα βρηκε (τουλαχιστον ετσι νομιζε) το ευκολο θυμα και (πιστευε), ότι τον παιρνει να με αποκαλεσει προδοτη. Τον Τζιμη δεν τον επαιρνε και κιοτεψε ή του εχει μεγαλυτερη εκτιμηση φαινεται και δεν τον ακουμπησε καν. Ξανα λεω δεν εννοω οτι επρεπε να τα ακουσει και ο Τζιμης. Αλλα την υποτιμηση προς το προσωπο μου ως εύκολο θυμα. Ως τον μαλακα της υποθεσης. Δεν ηρθε ποτε εως και σημερα, και εχει το e-mail μου να μου ζητησει μια συγγνωμη. Αν το εκανε θα εμενε μεταξυ μας και θα τελειωνε εκει η οποια παρεξηγηση. Τωρα πλεον ειναι αργα για να το κανει...

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ. Γυρισα πισω στο νημα τον roger rabid που δεν ηθελε να το βλεπει ουτε ζωγραφιστο. Για να χαρει ο νηματοθετης. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΡΥΦΑ!

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ, ακομα και προσβεβλημένος απο τον νημαυοθετη και με το νημα σαν να μην υπαρχει απετρεψα το εγχειρημα να γινει το νημα βιζιταδικο ζητωντας με επιχειρηματα απο τον Αντισθενη να επεμβει και να το σταματησει. Με την ευκαιρία να τον ευχαριστησω και δημοσια για την αμεση αντίδραση του. Το ιδιο ζητησα και απο τον αγιο τοτε και επισης ανταποκρίθηκε αμεσα.

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ σημερα εξηγησα με καλο τροπο οτι το νημα δεν προκειται να συνεχισει να ειναι tiktokαδικο, instagramαδικο, gifαδικο, facebookαδικο και ο,τιδηποτε εχει σχεση με αυτα τα μασκαριλικια. Και αν δεν εγινε κατανοητο μπορω να το ξανα εξηγησω πάλι σε αλλη γλωσσα.

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ που ο νηματοθετης, μου εκμυστηρευτηκε ενα προβλημα του που τον βασανιζε και με το φτωχο μου το μυαλο, με τις περιορισμενες μου μορφωτικες γνωσεις του ειπα κουβεντες για να μου απαντησει "εισαι μεγαλη ψυχη, ρε!" Θα επρεπε να ζυγισει περισσοτερο την επιλογη του για ευκολο θυμα και για τον χαρακτηρισμο μου "προδοτης" Ο κ.blizardeye

Για τον λογο αυτο, μην μου σκοτιζετε (που θα λεγε και ο borbi) τ'αρχιδια προς τι ολο αυτο. Ειδικα οσοι μετα την διαγραφη popov, blizardeye εξαφανιστηκαν αντι να κατσουν εδω να στηριξουν το νημα αφου του εχουν τοση αγαπη. Αντιθετα μολις δεν εμεινε κανενας προτίμησαν πανε σπιτι τους και κατεβασαν μονοι τους λογαριασμο. Οχι οι λιποτακτες να κουνανε το δαχτυλο στους στρατιωτες. Και ο στρατηγός να τους εχει και ψηλα στην εκτιμηση του!
Μισή ώρα διαβάζω γαμώ το κέρατό μου, λιγότερα γράφεις στις κριτικές :confused::grin:
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.750
Κριτικές
30
Like
20.012
Πόντοι
8.746
Εφαγα φοβερό μιλφειγ σε ουζερί στη συμπρωτεύουσα να σε πληροφορήσω !!!
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.750
Κριτικές
30
Like
20.012
Πόντοι
8.746
Εγώ απλά εύχομαι ανάλογα νήματα να υπάρχουν πάντα...
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
Για να γνωριζεις και εσυ και οι υπολοιποι που δεν ξερουν επισης. Ή δεν εχουν καταλαβει.

Σε αυτο το νημα με εβαλε ο popov, καλη του ωρα οπου κι αν ειναι. Μετα απο αυτον οι πρωτοι που με αγκαλιασαν ητανε ο νηματοθετης, ο Βλαντης, και ο Νικοτριβης. Οπως και τους αλλους τρεις κυριους ετσι και τον νηματοθετη, τους ειχα και τους εχω ακομα και σημερα και τους τεσσερις ψηλα στα ματια μου. Και τους τεσσερις. Προς τι τωρα το κραξιμο στον νηματοθετη ειναι η απορια σας μιας και δηλώνω οτι ακομα τον εχω σε εκτιμηση. Απο το 2016 ο,τι ζητησα Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ απο τον νηματοθετη, ποτε δεν μου χαλασε χατηρι. Ο,τι μου ζητησε του εκανα το χατηρι, πριν προλαβει να τελειώσει το αιτημα του. Δεν χρειαζοταν να μου το ζητησει πολλες φορες και εβγαινα μπροστα μονος μου να προστατεψω το νημα ή αυτον και με δικη μου βουληση.


Οταν πλακωθηκε με τον Αγιο και προσπαθουσε να τον ξαποστειλει ενας απο οσους εβαλαν πλάτη για να το πετυχει ημουνα και εγω. Ειχα και προηγουμενα με τον αγιο απο πουτανονηματα. Με τον καιρο καταλαβαινω τελικα ποσο μαλακας ημουνα για τους προσωπικους καβγαδες μου με τον αγιο και επειδη ειμαι ανθρωπος που αν καταλαβω οτι υπηρξα τρισμεγιστος μαλακας θα κατεβασω το κεφαλι και θα ζητησω συγγνωμη, εγινα φίλος με τον Αγιο κρατωντας αποσταση απο την οποια διαμάχη του με τον νηματοθετη.

Ο Αγιος ανοιγει το φυλλο μηδεν. Εκτος απο τον ιδιο τον Αγιο δεν ηξερα κανεναν, γι αυτο και δεν μπηκα εκει μεσα να γραφω εκτος απο πολυ λιγα ποστ που ειχα κανει. Καποια στιγμη και αφου το παρων νημα εχει αρχισει να παίρνει για τα καλα την κατω βολτα μπαινω στο φύλλο μηδεν και αρχιζω να κανω ζυμωσεις με μελη. Δεν μπηκα ετσι ξεκαρφωτος, υπηρξε αλλο μελος του νηματος των παππουληδων που εγραφε πριν απο εμενα εκει. Και ετσι μπηκα σιγα σιγα.. και γνωρίζοντας τον αγιο τακιμιασα και με τους αλλους.

Ο νηματοθετης βκεποντας το και ταυτοχρονα το νημα του πεθαινε ολο και πιο πολυ καθε μερα, με αποκαλει προδοτη! Δηλαδη ειδε μονο εμενα μεσα εκει να γραφω και οχι και τον Τζιμη που εγραφε πριν απο εμενα. Και προς θεου δεν εννοω οτι ειναι ο τζιμης προδοτης η οτι επρεπε να τον αποκαλεσει και αυτον προδοτη. Αλλα βρηκε (τουλαχιστον ετσι νομιζε) το ευκολο θυμα και (πιστευε), ότι τον παιρνει να με αποκαλεσει προδοτη. Τον Τζιμη δεν τον επαιρνε και κιοτεψε ή του εχει μεγαλυτερη εκτιμηση φαινεται και δεν τον ακουμπησε καν. Ξανα λεω δεν εννοω οτι επρεπε να τα ακουσει και ο Τζιμης. Αλλα την υποτιμηση προς το προσωπο μου ως εύκολο θυμα. Ως τον μαλακα της υποθεσης. Δεν ηρθε ποτε εως και σημερα, και εχει το e-mail μου να μου ζητησει μια συγγνωμη. Αν το εκανε θα εμενε μεταξυ μας και θα τελειωνε εκει η οποια παρεξηγηση. Τωρα πλεον ειναι αργα για να το κανει...

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ. Γυρισα πισω στο νημα τον roger rabid που δεν ηθελε να το βλεπει ουτε ζωγραφιστο. Για να χαρει ο νηματοθετης. ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΡΥΦΑ!

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ, ακομα και προσβεβλημένος απο τον νημαυοθετη και με το νημα σαν να μην υπαρχει απετρεψα το εγχειρημα να γινει το νημα βιζιταδικο ζητωντας με επιχειρηματα απο τον Αντισθενη να επεμβει και να το σταματησει. Με την ευκαιρία να τον ευχαριστησω και δημοσια για την αμεση αντίδραση του. Το ιδιο ζητησα και απο τον αγιο τοτε και επισης ανταποκρίθηκε αμεσα.

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ σημερα εξηγησα με καλο τροπο οτι το νημα δεν προκειται να συνεχισει να ειναι tiktokαδικο, instagramαδικο, gifαδικο, facebookαδικο και ο,τιδηποτε εχει σχεση με αυτα τα μασκαριλικια. Και αν δεν εγινε κατανοητο μπορω να το ξανα εξηγησω πάλι σε αλλη γλωσσα.

ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ που ο νηματοθετης, μου εκμυστηρευτηκε ενα προβλημα του που τον βασανιζε και με το φτωχο μου το μυαλο, με τις περιορισμενες μου μορφωτικες γνωσεις του ειπα κουβεντες για να μου απαντησει "εισαι μεγαλη ψυχη, ρε!" Θα επρεπε να ζυγισει περισσοτερο την επιλογη του για ευκολο θυμα και για τον χαρακτηρισμο μου "προδοτης" Ο κ.blizardeye

Για τον λογο αυτο, μην μου σκοτιζετε (που θα λεγε και ο borbi) τ'αρχιδια προς τι ολο αυτο. Ειδικα οσοι μετα την διαγραφη popov, blizardeye εξαφανιστηκαν αντι να κατσουν εδω να στηριξουν το νημα αφου του εχουν τοση αγαπη. Αντιθετα μολις δεν εμεινε κανενας προτίμησαν πανε σπιτι τους και κατεβασαν μονοι τους λογαριασμο. Οχι οι λιποτακτες να κουνανε το δαχτυλο στους στρατιωτες. Και ο στρατηγός να τους εχει και ψηλα στην εκτιμηση του!
Είναι απλά τα πράγματα ρε Ζεμπουδι :coffee:

Είχα αφήσει τους 8 πόντους στο νήμα των παππούληδων και με τους υπόλοιπους τσιλιμπουρδιζα σε αλλά νήματα :2funny: :2funny: :rockon: :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.878
Κριτικές
166
Like
82.577
Πόντοι
46.223
Τικτοκτάδικο ...

:2funny:

 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Για τον λογο αυτο, μην μου σκοτιζετε (που θα λεγε και ο borbi) τ'αρχιδια προς τι ολο αυτο. Ειδικα οσοι μετα την διαγραφη popov, blizardeye εξαφανιστηκαν αντι να κατσουν εδω να στηριξουν το νημα αφου του εχουν τοση αγαπη. Αντιθετα μολις δεν εμεινε κανενας προτίμησαν πανε σπιτι τους και κατεβασαν μονοι τους λογαριασμο. Οχι οι λιποτακτες να κουνανε το δαχτυλο στους στρατιωτες. Και ο στρατηγός να τους εχει και ψηλα στην εκτιμηση του!

ρε συ ηρέμησε λίγο , στρατιώτες , στρατηγοί, λιποτάκτες , δεν βρισκόμαστε σε πόλεμο :2funny:
Τώρα για να βάλουμε τα πράματα στην θέση τους γνωρίζεις πολύ καλά τους λόγους που ο ζωγράφος και ο Βαλτεπουδρας έκαναν διαγραφή του λογαριασμού τους και δεν έχουν καμία σχέση με το ότι δεν ήθελαν να στηρίξουν το νήμα μετά την διαγραφή του popov και του bliz. Κανεις δεν σου σκοτισε τα αρχίδια, εγώ απλώς απόρησα που αναφέρθηκες απαξιωτικά στα νικ 2 ανθρώπων με τους οποίους σε συνδέει προσωπική γνωριμία και έχεις πιει και αρκετές μπύρες μαζί και οι οποιοι έχουν διαγράψει τους λογαριασμους τους οπότε δεν μπορουν να σου απαντήσουν. Ο ένας(ζωγράφος) ενημερώθηκε από εμένα ότι θα κλείσει το νήμα και είπε να σας δώσω τους χαιρετισμούς του , ο άλλος δεν έχει ιδέα. Όπως από εμένα ενημερώθηκαν τόσο ο Τζίμης όσο και ο μπορμι και μετά από μήνες απουσίας μπήκαν να πουν ένα αντίο σε ένα νήμα που υποτίθεται θα κλείδωνε... τόσο απλά
 
Τελευταία τροποποίηση:

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
ΕΓΩ Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ σημερα εξηγησα με καλο τροπο οτι το νημα δεν προκειται να συνεχισει να ειναι tiktokαδικο, instagramαδικο, gifαδικο, facebookαδικο και ο,τιδηποτε εχει σχεση με αυτα τα μασκαριλικια. Και αν δεν εγινε κατανοητο μπορω να το ξανα εξηγησω πάλι σε αλλη γλωσσα.

Από ότι βλέπω μάλλον δεν έγινε κατανοητό, θα πρέπει να του το κάνουμε εικονογραφημένο...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
24.917
Κριτικές
42
Like
25.556
Πόντοι
25.846
εγώ απλώς απόρησα που αναφέρθηκες απαξιωτικά στα νικ 2 ανθρώπων
Παμε παλι γιατι δεν το καταλαβες ουτε τωρα.

Συμβουλεψα για ακομα μια φορα να μην τσιμπανε, οπως ο ζωγραφος που ηθελε να μπει να αποχαιρετισει. Ποτε δεν ηθελε να κλεισει το νημα ο νηματοθετης. Αν ηθελε να το κλειδωσει τοτε δεν θα παριστανε οτι δεν γνωριζει πως να στειλει πμ στο κρυφο προφίλ του Αντισθενη τοτε. Την μανα μου να εβαζα που το κινητο της εχει ακομα κουμπιά γιατι δεν ξέρει να χειριστεί smartphone θα έβρισκε τροπο να του στειλει πμ. Ψυχολογικος εκβιασμος ητανε για να ξανα παρει το νημα μπροστα. Το καταλαβατε ή να κανω και κακα; Αυτος που θελει να τελειωσει κατι, το τελειωνει!

Και οσο για τον Βαλτεπουδρα που τον εχρισε νηματοθετη τοτε, αν καταφερνε ο βαλτεπουδρας να το κρατησει θα ερχοτανε ο νηματοθετης να του παρει πισω ο,τι του εδωσε.
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.609
Κριτικές
34
Like
13.624
Πόντοι
17.346
Παμε παλι γιατι δεν το καταλαβες ουτε τωρα.

Συμβουλεψα για ακομα μια φορα να μην τσιμπανε, οπως ο ζωγραφος που ηθελε να μπει να αποχαιρετισει. Ποτε δεν ηθελε να κλεισει το νημα ο νηματοθετης. Αν ηθελε να το κλειδωσει τοτε δεν θα παριστανε οτι δεν γνωριζει πως να στειλει πμ στο κρυφο προφίλ του Αντισθενη τοτε. Την μανα μου να εβαζα που το κινητο της εχει ακομα κουμπιά γιατι δεν ξέρει να χειριστεί smartphone θα έβρισκε τροπο να του στειλει πμ. Ψυχολογικος εκβιασμος ητανε γιαννα ξανα παρει το νημα μπροστα. Το καταλαβατε ή να κανω και κακα; Αυτος που θελει να τελειωσει κατι, το τελειωνει!

Και οσο για τον Βαλτεπουδρα που τον εχρισε νηματοθετη τοτε, αν καταφερενε ο βαλτεπουδρας να το κραησει θα ερχοτανε ο νηματοθετης να του παρει πισω ο,τι του εδωσε.

οκ ένταξη, να το λήξουμε εδώ.
 

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436
Καλημέρα "τύποι".
Θα σας πω τι είναι το νήμα για μένα καθώς θα ήθελα να διαχωρίσω τη θέση μου από όλο το υπόλοιπο.
Για μένα αυτή εδώ η παρέα είναι το ΚΑΠΗ που ιδανικά θα ήθελα. Ένα bar που οι άντρες συζητάνε τα πάντα μεταξύ τους, ένα bar που μπορεί στο λεπτό να μεταμορφωθεί σε εκκλησία για εκκλησιασμό, σε βιβλιοθήκη για ανάγνωση και συζήτηση, σε στριπτιζάδικο Σάββατο βράδυ, μπουρδέλο στη Φυλής, Κυριακή βράδυ στο Ρέντη περιμένοντας να αρχίσει το ματς της Ολυμπιακαρας ή αντίστοιχα το παιχνίδι της ΠΑΟΚΑΡΑΣ στη Τούμπα και όλα αυτά έχοντας στο μυαλό ότι εδώ κύριοι είναι παντα ΚΑΠΗ.
Το ΚΑΠΗ μας.
Θα μπινελικιαστουμε, θα νευριασουμε, θα γελάσουμε, θα φτάσουμε το "πείραγμα" στα άκρα, εκεί που δύσκολα θα ξεχωρίζει ο επισκέπτης του νήματος αν εδώ σκοτωνομαστε ή τρολαρουμε ο ένας τον άλλον, εκεί που η χοντράδα γίνεται "αλλιώς", μία γωνία που διαφορετικοί "τύποι" μοιράζονται τη δική τους οπτική σε ένα site που μην το ξεχνάμε λέγεται bourdela.com, μία γωνιά που φιλοξενεί "τύπους" που δεν ταίριαζαν πουθενά αλλού εδώ μέσα χωρίς αυτό να αποτελεί κανόνα.
Αυτό φίλοι μου είναι που εγώ έχω στο μυαλό μου.
Γι αυτό και δεν έχω να χωρίσω τίποτα με κανένα, δεν θέλω να εμπλακώ σε συζήτηση με στρατιώτες και στρατηγούς, με ανακριτές που το πήραν αλλιώς, με πρακτικές πολύ έξω από αυτό που επιλέγω να αγνοω επιδεικτικά.
Φιλικά προς όλα τα μέλη του νήματος για αποφυγή κάθε παρεξηγήσεως.
Δεν έχω προσωπικά με κανέναν και ούτε αυτός είναι ο σκοπός μου.
Ούτε την ώρα έχω ούτε και τη διάθεση.
Για μένα το νήμα παραμένει αυτό που εξήγησα παραπάνω.
Καλημέρα και πάλι!
Gamieste!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.632
Κριτικές
36
Like
35.217
Πόντοι
18.565
Ξέρετε γιατί η πορεία του παρόντος νήματος ήταν από κάποιο σημείο και μετά προδιαγεγραμμένη;

Αυτή ακριβώς η σοβαροφάνεια είναι η αιτία.

Ότι μερικοί έτρεφαν (και από ό,τι φαίνεται ακόμα τρέφουν) την αυταπάτη πως έχουν κάποιο θεσμικό ρόλο εδώ μέσα.
Ενας αλλος παραγοντας ηταν οτι πολλα μελη απο αυτο το νημα, ανταλλαξαν τηλεφωνα και γνωριστηκαν απο κοντα, (προσωπικα γνωρισα 8 ατομα απο αυτο το νημα και καμμια 15αρια απο το νημα της Ταυλανδης) οποτε δεν ειχαν και τιποτα να πουνε μεσω του νηματος, εφοσον επικοινωνουσαν εκτος νηματος.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.469
Κριτικές
90
Like
32.708
Πόντοι
24.700
Ενας αλλος παραγοντας ηταν οτι πολλα μελη απο αυτο το νημα, ανταλλαξαν τηλεφωνα και γνωριστηκαν απο κοντα, (προσωπικα γνωρισα 8 ατομα απο αυτο το νημα και καμμια 15αρια απο το νημα της Ταυλανδης) οποτε δεν ειχαν και τιποτα να πουνε μεσω του νηματος, εφοσον επικοινωνουσαν εκτος νηματος.

Γεγονός!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.948
Πόντοι
22.785
:D::D:
Καλησπέρα λατρεμένοοι μού κύριοι...
ΠΣΑΡΑΑΆΑΑ έχω τέσσερις κύριους εδώ ((βατράχια)) καί θέλουν να βουτήξουν στο σπήλαιο τής Καρπάθου...
Αν θέλεις να έρθεις με το πολύ καλό σου σκάφος θα είμαστε εκεί στις 17-18-19 του μηνός...
Αξίζει η βόλτα πίστεψε με..
Προς το παρόν θα επισκεφθώ τον οίκο την Δευτέρα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom