Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Άντε και βρήκαμε γκόμενα. Μετά τι κάνουμε; [Έως 3 ψήφοι]

  • Την πάω στην μαμά για να την εγκρίνει.

  • Κράζεις; Ζηλεύεις!

  • Της ζητώ να μου γνωρίσει μια φίλη της.

  • Εσύ βρήκες γκόμενα. Εγώ πως θα βρω;

  • Λέτε να ακούει τη μουσική του νεαρού Αρίσταρχου;

  • Θα την πάω στον Εσπερινό της Ενορίας μου.

  • Θα την κεράσω τουλουμπακι στο ζαχαροπλαστείο.

  • Θα διαβάσουμε τα περί σεξουαλικής πράξης στην Εγκυκλοπαίδεια.

  • Αν δεν είναι παρθένα, θα την χωρίσω!


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Δεν φτάνει που είμαστε μισή μερίδα θα υποστούμε και άλλη μείωση ;;;!!!;;;; :headbang: :headbang: :headbang:

Δεν έχετε ανάγκη εσείς κύριε Δημήτρη! Γυμνάζεστε τακτικότατα! :zfuck:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.774
Κριτικές
32
Like
10.530
Πόντοι
11.746
Το λοιπόν θα κάνω την αυτοκατάδοση στους εναπομείναντες του νήματος γιατί λόγω βαθέως γήρατος έχω διαφορετικά κριτήρια και δυστυχώς άλλη αντιμετώπιση από τις εργαζόμενες.
Μια φθινοπωρινή ηλιόλουστη μέρα αποφάσισα να περάσω με τη συντροφιά μιας δεσποινίδας, μετά από τα γραφόμενα γνωστών (Τζίμεως25 και ΠαλαιόΣκύλου)
κατέληξα στη Μίλα Γκλαμούρ (από Λουντμίλα ).
Εφόσον ήταν διαθέσιμη έκλεισα το ραντεβού σε ξενοδοχείο της παραλιακής,
Έτσι κατηφόρισα προς το ξενοδοχείο της γνωστής αλυσίδας, στη ρεσεψιόν ζήτησα ένα δωμάτιο ευάερο και ευήλιο και βρήκα αυτό που ήθελα σε προσφορά λόγω ώρας.
Τα γνωστά δίνω αριθμό δωματίου στη τηλεφωνήτρια και βρίσκω ένα σταθμό rock μουσικής, σε λίγο ακούω το χτύπημα της δεσποινίδας Μίλας ακριβώς την ώρα που είχε συμφωνηθεί.
Εντάξει υπήρξε λίγος πάγος στην αρχή ίσως λόγω αμηχανίας δικιάς μου από προηγούμενη ήττα, καλή και έμπειρη η Μίλα αλλά δεν είχε τον αέρα της Νάντιας (AGN).
Είχα αφήσει τη αμοιβή στο τραπεζάκι και για να τα πάρει όποτε θελήσει αλλά τα είδε και τα τσέπωσε, μετά προχωράει για ντούζ βγαίνοντας από το μπάνιο η Μίλα στο φωτεινό δωμάτιο μπορώ να πω ότι είναι εντυπωσιακή, σώμα φυσικό γυναικείο με υπερήφανο 3αρι στήθος και καμπύλες, για τα δικά μου πρότυπα θα έβαζα 10.
Το μουνάκι της ροζ με πληθωρικά χειλάκια που τιμήθηκαν δεόντως και όλα αυτά σε συνδυασμό με τέλεια επιδερμίδα εντάξει δεν ήταν τελείως άσπρη είχε κάποιο χρωματάκι και κάποια μικρά ταττού, ένα στο δεξί ώμο που την ρώτησα.
Από πρόσωπο είχε ωραία πράσινα μάτια και γενικά ωραία χαρακτηριστικά, τα χείλια μου φάνηκαν λίγο πειραγμένα αλλά μη τα θέλουμε όλα.
Στο κυρίως είναι έμπειρη και το ζει, τουλάχιστον αυτό μου έδωσε να καταλάβω.
Τέλος δεν είχα δυνάμεις για δεύτερο γύρο και αρχίσαμε λίγο χαλαρή κουβέντα,
την ρώτησα στη γλώσσα της από που είναι γιατί μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που είχε φτιάξει τα μαλλιά της (κλασική ουκρανική κοτσίδα) δήλωσε από τα περίχωρα της Οδησσού και μιλήσαμε για διάφορα άλλα θέματα.
Ομολογώ ήταν πολύ καλή συνάντηση εντάξει δεν ερωτεύτηκα, ίσως είμαι πολύ μεγάλος σε ηλικία για αυτό, η Μίλα πάντως άξιζε και θα επιδιώξω να τη ξαναδώ :wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.774
Κριτικές
32
Like
10.530
Πόντοι
11.746
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Δεν φτάνει που είμαστε μισή μερίδα θα υποστούμε και άλλη μείωση ;;;!!!;;;; :headbang: :headbang: :headbang:

Στο σπίτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινί :confused:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Το λοιπόν θα κάνω την αυτοκατάδοση στους εναπομείναντες του νήματος γιατί λόγω βαθέως γήρατος έχω διαφορετικά κριτήρια και δυστυχώς άλλη αντιμετώπιση από τις εργαζόμενες.
Μια φθινοπωρινή ηλιόλουστη μέρα αποφάσισα να περάσω με τη συντροφιά μιας δεσποινίδας, μετά από τα γραφόμενα γνωστών (Τζίμεως25 και ΠαλαιόΣκύλου)
κατέληξα στη Μίλα (από Λουντμίλα ).
Εφόσον ήταν διαθέσιμη έκλεισα το ραντεβού σε ξενοδοχείο της παραλιακής,
Έτσι κατηφόρισα προς το ξενοδοχείο της γνωστής αλυσίδας, στη ρεσεψιόν ζήτησα ένα δωμάτιο ευάερο και ευήλιο και βρήκα αυτό που ήθελα σε προσφορά λόγω ώρας.
Τα γνωστά δίνω αριθμό δωματίου στη τηλεφωνήτρια και βρίσκω ένα σταθμό rock μουσικής, σε λίγο ακούω το χτύπημα της δεσποινίδας Μίλας ακριβώς την ώρα που είχε συμφωνηθεί.
Εντάξει υπήρξε λίγος πάγος στην αρχή ίσως λόγω αμηχανίας δικιάς μου από προηγούμενη ήττα, καλή και έμπειρη η Μίλα αλλά δεν είχε τον αέρα της Νάντιας (AGN).
Είχα αφήσει τη αμοιβή στο τραπεζάκι και για να τα πάρει όποτε θελήσει αλλά τα είδε και τα τσέπωσε, μετά προχωράει για ντούζ βγαίνοντας από το μπάνιο η Μίλα στο φωτεινό δωμάτιο μπορώ να πω ότι είναι εντυπωσιακή, σώμα φυσικό γυναικείο με υπερήφανο 3αρι στήθος και καμπύλες, για τα δικά μου πρότυπα θα έβαζα 10.
Το μουνάκι της ροζ με πληθωρικά χειλάκια που τιμήθηκαν δεόντως και όλα αυτά σε συνδυασμό με τέλεια επιδερμίδα εντάξει δεν ήταν τελείως άσπρη είχε κάποιο χρωματάκι και κάποια μικρά ταττού, ένα στο δεξί ώμο που την ρώτησα.
Από πρόσωπο είχε ωραία πράσινα μάτια και γενικά ωραία χαρακτηριστικά, τα χείλια μου φάνηκαν λίγο πειραγμένα αλλά μη τα θέλουμε όλα.
Στο κυρίως είναι έμπειρη και το ζει, τουλάχιστον αυτό μου έδωσε να καταλάβω.
Τέλος δεν είχα δυνάμεις για δεύτερο γύρο και αρχίσαμε λίγο χαλαρή κουβέντα,
την ρώτησα στη γλώσσα της από που είναι γιατί μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που είχε φτιάξει τα μαλλιά της (κλασική ουκρανική κοτσίδα) δήλωσε από τα περίχωρα της Οδησσού και μιλήσαμε για διάφορα άλλα θέματα.
Ομολογώ ήταν πολύ καλή συνάντηση εντάξει δεν ερωτεύτηκα, ίσως είμαι πολύ μεγάλος σε ηλικία για αυτό, η Μίλα πάντως άξιζε και θα επιδιώξω να τη ξαναδώ :wink:
Χαίρομαι που πέρασες καλά!
Η Μίλλα και σε εμένα από κομοδίνο- τσέπη αμέσως! Η Πωλίνα τα άφησε εκεί και τα πήρε φεύγοντας - να μην λερώσει τα χέρια της, είπε.

:think: Η Νάντια έχει ένα μεγάλο τατουάζ στο μπράτσο; Τατουάζ μανίκι που λένε οι νεολαίοι;
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.774
Κριτικές
32
Like
10.530
Πόντοι
11.746
Χαίρομαι που πέρασες καλά!
Η Μίλλα και σε εμένα από κομοδίνο- τσέπη αμέσως! Η Πωλίνα τα άφησε εκεί και τα πήρε φεύγοντας - να μην λερώσει τα χέρια της, είπε.

:think: Η Νάντια έχει ένα μεγάλο τατουάζ στο μπράτσο; Τατουάζ μανίκι που λένε οι νεολαίοι;
Ναι είχε και την είχα ρωτήσει αλλά που να θυμάμαι :dunno:
Γηρατειά Φεύ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Ναι είχε και την είχα ρωτήσει αλλά που να θυμάμαι :dunno:
Γηρατειά Φεύ
Αααα βέβαια! Όπως τα γράφεις! Η Νάντια όντως είναι πιο άνετη από την Μίλλα γιατί μένει πολλά χρόνια στην χώρα μας και έχει εγκλιματιστεί πλήρως :wink:. Ωραία και η Νάντια, ωραία…
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Χαίρομαι που πέρασες καλά!
Η Μίλλα και σε εμένα από κομοδίνο- τσέπη αμέσως! Η Πωλίνα τα άφησε εκεί και τα πήρε φεύγοντας - να μην λερώσει τα χέρια της, είπε.

:think: Η Νάντια έχει ένα μεγάλο τατουάζ στο μπράτσο; Τατουάζ μανίκι που λένε οι νεολαίοι;
νεολαιοι ειμαστε κι εμεις, αναλογα φυσικα απο που μετρας, απο το μηδέν και προς τα επανω, ή απο τα 75 και προς τα κατω :happy:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.774
Κριτικές
32
Like
10.530
Πόντοι
11.746
Αααα βέβαια! Όπως τα γράφεις! Η Νάντια όντως είναι πιο άνετη από την Μίλλα γιατί μένει πολλά χρόνια στην χώρα μας και έχει εγκλιματιστεί πλήρως :wink:. Ωραία και η Νάντια, ωραία…
Η Νάντια Nadjesda (στα ελληνικά Ελπίδα) είχε αέρα και αυτοπεποίθηση,
εκ Σιβηρίας ορμώμενη δεν μάσαγε από πάγους.
δυστυχώς τα ωραία δεν είναι παντοτινά :dunno:
 

makrinos98062

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2021
Μηνύματα
25
Like
44
Πόντοι
0
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Δεν φτάνει που είμαστε μισή μερίδα θα υποστούμε και άλλη μείωση ;;;!!!;;;; :headbang: :headbang: :headbang:

Έγραψες :-)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
:new_shocked::new_shocked::new_shocked:

Δεν φτάνει που είμαστε μισή μερίδα θα υποστούμε και άλλη μείωση ;;;!!!;;;; :headbang: :headbang: :headbang:

Εσείς μην φοβάστε. Είστε "μισή μερίδα" του Άστατου, που μπορεί να χορτάσει δεκαπέντε κορασίδες. :s&m_2:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Αποκλειστικό φωτογραφικό ντοκουμέντο: Το νησί του κ. Τζίμη και η βάρκα του με την οποία σαλπάρει κάθε τόσο για ταξιδάκι αναψυχής στας Αθήνας. :grin:

%CE%B2%CF%81%CE%B1%CF%87%CE%BF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1.jpg
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
Το λοιπόν θα κάνω την αυτοκατάδοση στους εναπομείναντες του νήματος γιατί λόγω βαθέως γήρατος έχω διαφορετικά κριτήρια και δυστυχώς άλλη αντιμετώπιση από τις εργαζόμενες.
Μια φθινοπωρινή ηλιόλουστη μέρα αποφάσισα να περάσω με τη συντροφιά μιας δεσποινίδας, μετά από τα γραφόμενα γνωστών (Τζίμεως25 και ΠαλαιόΣκύλου)
κατέληξα στη Μίλα Γκλαμούρ (από Λουντμίλα ).
Εφόσον ήταν διαθέσιμη έκλεισα το ραντεβού σε ξενοδοχείο της παραλιακής,
Έτσι κατηφόρισα προς το ξενοδοχείο της γνωστής αλυσίδας, στη ρεσεψιόν ζήτησα ένα δωμάτιο ευάερο και ευήλιο και βρήκα αυτό που ήθελα σε προσφορά λόγω ώρας.
Τα γνωστά δίνω αριθμό δωματίου στη τηλεφωνήτρια και βρίσκω ένα σταθμό rock μουσικής, σε λίγο ακούω το χτύπημα της δεσποινίδας Μίλας ακριβώς την ώρα που είχε συμφωνηθεί.
Εντάξει υπήρξε λίγος πάγος στην αρχή ίσως λόγω αμηχανίας δικιάς μου από προηγούμενη ήττα, καλή και έμπειρη η Μίλα αλλά δεν είχε τον αέρα της Νάντιας (AGN).
Είχα αφήσει τη αμοιβή στο τραπεζάκι και για να τα πάρει όποτε θελήσει αλλά τα είδε και τα τσέπωσε, μετά προχωράει για ντούζ βγαίνοντας από το μπάνιο η Μίλα στο φωτεινό δωμάτιο μπορώ να πω ότι είναι εντυπωσιακή, σώμα φυσικό γυναικείο με υπερήφανο 3αρι στήθος και καμπύλες, για τα δικά μου πρότυπα θα έβαζα 10.
Το μουνάκι της ροζ με πληθωρικά χειλάκια που τιμήθηκαν δεόντως και όλα αυτά σε συνδυασμό με τέλεια επιδερμίδα εντάξει δεν ήταν τελείως άσπρη είχε κάποιο χρωματάκι και κάποια μικρά ταττού, ένα στο δεξί ώμο που την ρώτησα.
Από πρόσωπο είχε ωραία πράσινα μάτια και γενικά ωραία χαρακτηριστικά, τα χείλια μου φάνηκαν λίγο πειραγμένα αλλά μη τα θέλουμε όλα.
Στο κυρίως είναι έμπειρη και το ζει, τουλάχιστον αυτό μου έδωσε να καταλάβω.
Τέλος δεν είχα δυνάμεις για δεύτερο γύρο και αρχίσαμε λίγο χαλαρή κουβέντα,
την ρώτησα στη γλώσσα της από που είναι γιατί μου έκανε εντύπωση ο τρόπος που είχε φτιάξει τα μαλλιά της (κλασική ουκρανική κοτσίδα) δήλωσε από τα περίχωρα της Οδησσού και μιλήσαμε για διάφορα άλλα θέματα.
Ομολογώ ήταν πολύ καλή συνάντηση εντάξει δεν ερωτεύτηκα, ίσως είμαι πολύ μεγάλος σε ηλικία για αυτό, η Μίλα πάντως άξιζε και θα επιδιώξω να τη ξαναδώ :wink:
:coffee: :coffee: :coffee:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336
Αποκλειστικό φωτογραφικό ντοκουμέντο: Το νησί του κ. Τζίμη και η βάρκα του με την οποία σαλπάρει κάθε τόσο για ταξιδάκι αναψυχής στας Αθήνας. :grin:

%CE%B2%CF%81%CE%B1%CF%87%CE%BF%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%AF%CE%B4%CE%B1.jpg
Αυτό το Google Earth δεν έχει αφήσει τίποτα κρυφό πχια
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
μπα μπα εισαι κι εσυ των contortionists? :happy:

Είναι σκέτη οκτάποντη καύλα να βλέπεις τα μωράκια με τα κολλητά και τα ανοίγματα, να φαίνεται η χαραμάδα φάτσα κάρτα και το βαλβίδι μόστρα! :erection:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.127
Πόντοι
26.336

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom