Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Μην το λέτε γιατί αν κάτσει θα είναι κάτι το μοναδικό..
Και ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ θα σας ευγνωμονώ ΑΙΩΝΙΩΣ!!!
Και γνωρίζετε ότι είμαι ΑΘΑΝΑΤΟΣ και άρα η μνήμη σας θα παραμείνει εις τους Αιώνας των Αιώνων.
ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ επίσης να αναρτήσω κριτικήν εις τον παρόν Νήμα, χωρίς βεβαίως να θίξω πρόσωπα και ιδιότητας. Όλα θα καλύπτονται υπό το πέπλον του ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.712
Κριτικές
36
Like
35.517
Πόντοι
18.565
Δεν ξερω αν θα πρεπει να παω να κλειστω απο μονος μου σε "μασταμπα" και να μην περιμενω αλλο.
Απο την στιγμη που μου ερχεται το μιλφακι (38 ετων πλεον) που το ηξερα και το παρακολουθουσα κυριολεκτικα απο την κοιλια της μανας του, με την 18χρονη κορη της, και μου λεει "αχ, γερασαμε πλεον κωλογερε μου" ισως θα πρεπει πλεον να σκεπτομαι σοβαρα πλεον τον οικειοθελη ενταφιασμο μου:confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.659
Πόντοι
2.456
Και ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ θα σας ευγνωμονώ ΑΙΩΝΙΩΣ!!!
Και γνωρίζετε ότι είμαι ΑΘΑΝΑΤΟΣ και άρα η μνήμη σας θα παραμείνει εις τους Αιώνας των Αιώνων.
ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ επίσης να αναρτήσω κριτικήν εις τον παρόν Νήμα, χωρίς βεβαίως να θίξω πρόσωπα και ιδιότητας. Όλα θα καλύπτονται υπό το πέπλον του ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ.
Αναμένουμε με αγωνία!
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Αναμένουμε με αγωνία!
Ο Νηματοθέτης αναμένει με έτι πλεονάζουσα αγωνία δεδομένου ότι πρέπει πρώτον να προηγηθεί η συνεύρεσις της κριτικής.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ξερω αν θα πρεπει να παω να κλειστω απο μονος μου σε "μασταμπα" και να μην περιμενω αλλο.
Απο την στιγμη που μου ερχεται το μιλφακι (38 ετων πλεον) που το ηξερα και το παρακολουθουσα κυριολεκτικα απο την κοιλια της μανας του, με την 18χρονη κορη της, και μου λεει "αχ, γερασαμε πλεον κωλογερε μου" ισως θα πρεπει πλεον να σκεπτομαι σοβαρα πλεον τον οικειοθελη ενταφιασμο μου:confused:
Μήπως σας ξεφορτώθηκε, κύριε;;;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.712
Κριτικές
36
Like
35.517
Πόντοι
18.565
Ο Νηματοθέτης αναμένει με έτι πλεονάζουσα αγωνία δεδομένου ότι πρέπει πρώτον να προηγηθεί η συνεύρεσις της κριτικής.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μήπως σας ξεφορτώθηκε, κύριε;;;
Παρ ολο το οτι, οσες φορες ολα αυτα τα χρονια, μοιραζε απλοχερα σε οπτικες απολαυσεις τα καλη της, καθ οσον η καλοκαιρινη της ασχολια και ενδυση, ειχε σχεση με θαλασσια σπορ και ψυχαγωγια, ποτε δεν την ειχα ενοχλησει περαν του τυπικου κροταλισματος της μασελας μου, και καποιων σιελων που αθελα μου εφευγαν, οταν συναντιομασταν.
Το ηθος μου αλλωστε δεν θα επετρεπε να παρενοχλουσα την κορασσιδα, οταν πριν απο πολλα χρονια ειχα παρενοχλησει την μητερα της και ειχα φαει μια νοστιμοτατη χιλοπιτα :confused:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
Παρ ολο το οτι, οσες φορες ολα αυτα τα χρονια, μοιραζε απλοχερα σε οπτικες απολαυσεις τα καλη της, καθ οσον η καλοκαιρινη της ασχολια ειχε σχεση με θαλασσια σπορ και ψυχαγωγια, ποτε δεν την ειχα ενοχλησει περαν του τυπικου κροταλισματος της μασελας μου, και καποιων σιελων που αθελα μου εφευγαν, οταν συναντιομασταν.
Το ηθος μου αλλωστε δεν θα επετρεπε να παρενοχλουσα την κορασσιδα, οταν πριν απο πολλα χρονια ειχα παρενοχλησει την μητερα της και ειχα φαει μια νοστιμοτατη χιλοπιτα :confused:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα...
Είστε απολαυστικός!!!!!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.529
Κριτικές
5
Like
7.630
Πόντοι
2.586
Παρ ολο το οτι, οσες φορες ολα αυτα τα χρονια, μοιραζε απλοχερα σε οπτικες απολαυσεις τα καλη της, καθ οσον η καλοκαιρινη της ασχολια και ενδυση, ειχε σχεση με θαλασσια σπορ και ψυχαγωγια, ποτε δεν την ειχα ενοχλησει περαν του τυπικου κροταλισματος της μασελας μου, και καποιων σιελων που αθελα μου εφευγαν, οταν συναντιομασταν.
Το ηθος μου αλλωστε δεν θα επετρεπε να παρενοχλουσα την κορασσιδα, οταν πριν απο πολλα χρονια ειχα παρενοχλησει την μητερα της και ειχα φαει μια νοστιμοτατη χιλοπιτα :confused:
μηπως επρεπε να επιδειξετε το "εργαλειο" σας ?
Οπως γνωριζετε , οταν κανετε μια γυναικα να γελαει ειναι πολυ ευκολο να τη ριξετε στο κρεβατι ...
Το προβλημα ειναι αμα γελαει και την ωρα που ειστε στο κρεβατι
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
μηπως επρεπε να επιδειξετε το "εργαλειο" σας ?
Οπως γνωριζετε , οταν κανετε μια γυναικα να γελαει ειναι πολυ ευκολο να τη ριξετε στο κρεβατι ...
Το προβλημα ειναι αμα γελαει και την ωρα που ειστε στο κρεβατι
XAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXA!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.712
Κριτικές
36
Like
35.517
Πόντοι
18.565
μηπως επρεπε να επιδειξετε το "εργαλειο" σας ?
Οπως γνωριζετε , οταν κανετε μια γυναικα να γελαει ειναι πολυ ευκολο να τη ριξετε στο κρεβατι ...
Το προβλημα ειναι αμα γελαει και την ωρα που ειστε στο κρεβατι
Μονο οι "εργαζομενες" γελανε οταν τις ριχνω στο κρεβατι. Οι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου γυναικες που εχω ριξει στο κρεβατι, γελανε αρχικα, αλλα μετα βλεπω στο προσωπο τους εκφραση απογοητευσης. Παλι φευ.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom