Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.757
Πόντοι
24.700
Παιζει τέτοιο βιντεο;
Βεβαίως. Αλλά τι να δείτε;;;

Έναν μωρόχαυλο, κακάσχημο, φαλακρό γέρο να αγκομαχάει ασθμαίνοντας πάνω στο κωλαράκι μιας σεξεργάτριας;

Πολύ κακή ποιότητα τσόντας. Χείριστη θα έλεγα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.428
Κριτικές
42
Like
26.128
Πόντοι
28.246

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.428
Κριτικές
42
Like
26.128
Πόντοι
28.246
Καλημερα και ο,τι λεει η Σωσω στο βιντεο.

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.863
Κριτικές
90
Like
33.757
Πόντοι
24.700
blizardeye
6:23 π.μ. (πριν από 1 ώρα)
προς εγώ

Καλημέρα.
Επιτέλους κλειδώνει;;;;
Θα μπορούσες, σε παρακαλώ, να αναρτήσεις το παρακάτω;

30 Απριλίου 2015 - 7 Απριλίου 2023.
Σας βλέπω από μακριά. Δεν ξέρω αν εδώ που βρίσκομαι είναι ψηλά ή χαμηλά. Οι έννοιες Παράδεισος και Κόλαση πάντα με άφηναν παγερά αδιάφορο. Να είστε σίγουροι όμως ότι βλέπω τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ σας. Ο χρόνος είναι ο μεγαλύτερος κριτής και η διάρκεια επιβεβαιώνει το καλό ή το κακό. Την αχαριστία ή την ευγνωμοσύνη. Το ωραίο ή το άσχημο.
Σε κάθε περίπτωση ως Νηματοθέτης του παρόντος -τώρα που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ όλα τελειώνουν- θα ήθελα να σας ευχηθώ και να σας παροτρύνω για τα εξής:
1. Να είστε όλοι σας καλά. Μπορεί να ακούγεται ως ευχή τετριμμένη αλλά την εννοώ. Και την εννοώ ακόμη και για τους αρκετούς με αντιπαθούν. Ούτως ή άλλως δεν θα με ξαναδείτε ούτε θα ξανακούσετε για εμένα. Είμαι πια υπερήλιξ και οδεύω προς εκεί όπου είναι η φυσιολογική κατάληξις ακόμη και Ημών, μελών του αγλαίσματος της Αριστοκρατίας.

2. Να μην ξεχνάτε να εφαρμόζετε στην ζωή σας όλες τις αρχές του Νήματος, τις οποίες διδαχθήκατε συστηματικά όλα αυτά τα χρόνια και δηλαδή:
α] Πάντα καταγγέλουμε και διαβάλουμε τον διπλανό μας. Ακόμη και ψευδώς.
β] Δεν μας ενδιαφέρει εάν θα ψηλώσουμε εμείς. Μας ενδιαφέρει να μην ψηλώσει ο διπλανός μας.
γ] Διατηρούμε για τον εαυτό μας την καλύτερη γνώμη και δεν μας ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων για εμάς.
δ] Δεν χρειάζεται να βελτιώσουμε τον εαυτό μας. Οι άλλοι να βελτιώσουν τον δικό τους.
ε] Τα δικά σας δικά μας. Τα δικά μας δικά μας. Αυτό έλειπε άλλωστε. Δεν είμεθα κομμουνισταί.

Ευχαριστώ τους κ.κ. Spipis και Eraser. Ο κάθε ένας από αυτούς μπορεί να γνωρίζει τον λόγο της ευχαριστίας μου. Rainbow eyes? Υπέροχο τραγούδι! Και παρακαλώ κάποιον από τους δύο αυτούς να αναρτήσει το Angels never die, ως επικήδειο άσμα του παρόντος νήματος.
Ευχαριστώ το Νήμα, που μου χάρισε μία αδελφική και παντοτινή φιλία με τον κ. NICK TRIVE.
Ευχαριστώ το Νήμα, που με κράτησε σε στιγμές πολύ δύσκολες για εμένα, όταν όλος ο κόσμος μου κατέρρεε. Λεπτομέρειες δεν έχουν νόημα τώρα πια. Όλα αυτά είναι παρελθόν.
Ευχαριστώ το Νήμα, που μου δώρισε γνωριμίες με ένα σωρό ανθρώπους που αλλιώς δεν θα είχα γνωρίσει ποτέ. Ο κάθε ένας από εσάς μου προσέφερε ανεκτίμητη εμπειρία και γνώση. Το να αναφερθώ σε νικς δεν έχει νόημα επειδή θα μπορούσα να αδικήσω -άθελά μου- κάποιους. Όσοι με γνώρισαν και με όσους συνομίλησα, φαντάζομαι ότι καταλαβαίνετε τι εννοώ.
Ευχαριστώ τον κ. the Saint για τις προσφερόμενες ανιδιοτελείς υπηρεσίες του στην τέλεση της Κηδείας μας. Ποτέ δεν συμφώνησα μαζί του σε όλα. Συμφωνήσαμε σε αρκετά. Διαφωνήσαμε σε κάποια και με ένταση μάλιστα. Και αυτά όλα είναι παρελθόν. Αν ποτέ ξαναβρεθώ εκεί προς την πράσινη περιοχή του, θα φροντίσω να τον επισκεφθώ. Και πιστεύω ότι θα τα βρούμε ... Τι θα βρούμε;;; Μην είσθε αδιάκριτοι, ω πλέμπα!
Ο κ. karelis έχει email από εμένα εδώ και κάποιες μέρες. Δεν το έχει αναγνώσει;;;

Επιτρέψατέ μου τώρα να αποσυρθώ εις τα εσώτερα δώματα της υπερπολυτελούς οικίας μου ίνα απολαύσω merlot-poached pears with vanilla & cinnamon συνοδευόμενο από delicious Berry Jam in a cup! Rosehip, apple pieces, strawberry and hibiscus petals. Τι σημαίνουν όλα αυτά; Μα είναι δυνατόν να ζητάτε τώρα, εις τα ακροτελεύτια, να εξηγήσω εις υμάς, την πλέμπαν, πτυχήν της ζωής του Αγλαίσματος;

Farewell, 'παιδιά'!

Υ.Γ. Σας εύχομαι επίσης μία γυναίκα, ως η εικονιζόμενη, να κοσμεί την ζωή σας.
image.png
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25.428
Κριτικές
42
Like
26.128
Πόντοι
28.246

Αποψε το κωλομπαρο ειναι ολο ρεζερβε για ολους εσας να τιμησουμε την μνημη. (Κρατιεμαι να μην γελασω)

ΠΡΟΣΟΧΗ! Η θεση στο ταμειο μαζι με τρια σκαμπο ειναι του @Νίπλης. Κανονιστε που θα κατσετε γιατι θα βαλω τα μαντροσκυλα να σας σηκωσουν πριν κατσετε. Δεν θα με φερετε σε δυσκολη θεση με τον Νιπλη εσεις.
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.553
Κριτικές
22
Like
6.773
Πόντοι
5.696
Έκτακτη Ανακοίνωση

Παρακαλούνται οι συμμετέχοντες στην αυριανή τελετή,
να φέρουν μαζί τους και από 5λίτρα πετρέλαιο έκαστος
δια τις ανάγκες της θερμάνσεως του Ιερού Ναού
κατά την σεπτή τελετή
όπως επίσης και από 50 ευρώ έκαστος
δια τα έξοδα ταφής.

Εκ της διευθύνσεως.​
Επειδή πένομαι θα φέρω κονιακάκι και τεντούρα απο τον CHRIS.....
Τσάμπα είναι....μου χρωστάει χάρη...!
Καλημέρα....σε όλους!

Μεγάλη μου χαρά που βρέθηκα εδώ και μοιράστηκα μαζί σας τις ανησυχίες..και τους προβληματισμούς μου..(λέμε τώρα..)...
Με όσους έχουμε βρεθεί από κοντά τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει....ασχέτως της αδυναμίας μου να βρισκόμαστε σε τακτά χρονικά διαστήματα.
Οσον αφορά τον αγαπημένο μου παππού....( αυτός με βάπτισε εγγονό του..) του εύχομαι τα καλύτερα....και να τον βουτάει που και που....
Οσο μπορώ θα είμαι ονλαιν να παρακολουθήσω την σεμνή τελετή..............
Β....
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
5
Like
7.661
Πόντοι
2.586
τελικα και πλακα πλακα με την τρολια του πολυχρονεμένου μνηματοθετη το νημα ξαναζωντανεψε...
Και ο Βατραχος δεν εβαλε ουτε ενα πσαρι....
Κατι σαπια κρεατα μου εφεραν μια αναγουλιαση ...αλλα θα ζησω...

Α για να μην τα απανταω ενα ενα
Το νημα αυτο το ψοφησε ο ιδιος ο νηματοθετης με την ταση του να μιλαει σε ΠΜ και οχι στο νημα...

Καλη η επιλεκτικοτητα δε λεω ....καλη η παρεα των μικροτσουτσουνων με εξαιρεση 3-4 προικισμένους ...αλλα οπως ελεγε και ο θυμοσοφος πατερας μου

της κοντης ψωλης τα μαλλια της φταινε ....

και αν δεν ηταν ο ζεμπουδιος δεν θα ξαναγυρναγα στο νημα ( ας ειναι καλα )
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
5
Like
7.661
Πόντοι
2.586
Κατόπιν επικοινωνίας με τον νεκραναστηθέντα προέκυψαν τα κάτωθι.

Ο νεκραναστηθείς δέχεται να μην ταφεί το νήμα υπό τις εξής προϋποθέσεις:

α). Τα μέλη να καταβάλλουν μηνιαία συνδρομή της τάξεως των 150 ευρώ σε χρήμα για τα λειτουργικά έξοδα, καθώς και της τάξεως των 150 ευρώ σε τρόφιμα, καύσιμα και λοιπά εφόδια.

β). Τα μέλη να προκαταβάλουν τις συνδρομές τους για 36 τουλάχιστον μήνες.

γ). Τα μέλη να καταβάλλουν άπαξ τον χρόνο, το ποσό των 500 ευρώ προκειμένου να καλυφθούν τα έξοδα ύπνου του νηματοθέτη. Τουτέστιν έξοδα ξενοδοχείων καθώς και σεξεργατριών που θα τον νανουρίζουν και θα τον προσέχουν κατά τη διάρκεια της κατάκλισης.
Να πεις στον πολυχρονεμένο μας να παει να γαμηθει ο γεροτσιφουτης ...
Αμα εχεις 3 γκομενες σιγουρα θα καταντησεις ταπι και ψυχραιμος ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom