Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 468K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Πως θέλουμε την γκόμενα [αν βρούμε γκόμενα] στο κρεβάτι; [Έως 4 ψήφοι]

  • Sexy lingerie, high heels, garter belt.

  • Να με ταίζει μουσακά, όπως η Μαμά μου.

  • Shibari bondage.

  • Δεν έχω κρεβάτι. Κοιμάμαι σε παγκάκι.

  • Όταν καταφέρω να βρω γκόμενα, θα σου πω πως την θέλω.

  • Ντυμένη Επίσκοπος της Καθολικής Εκκλησίας.

  • Εγώ θέλω γκόμενο.

  • Role play. Δασκάλα, Γραμματέας, Νοσοκόμα, Αθλήτρια κλπ.

  • Να μοσχοβολά καθαριότητα.

  • Μην είσαι αδιάκριτος. Εγώ θα την γαμήσω. Όχι εσύ.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.416
Κριτικές
40
Like
19.289
Πόντοι
26.096
Αρχισαν να πέφτουν καμπάνες για το χάος και την ταλαιπωρία δεκάδων εκατοντάδων οδηγών που επικράτησαν τη Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου στην Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας, με την αντικατάσταση του αρμόδιου διοικητή της Τροχαίας.

Το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη προχώρησε στην αντικατάσταση του διοικητή του Β' Τμήματος Αυτοκινητοδρόμων Αττικής, που εδρεύει στις Αφίδνες, την ίδια ώρα που έχει ξεκινήσει η διερεύνηση για τα όσα προκάλεσαν το αλαλούμ στην Εθνική Οδό και την ταλαιπωρία χιλιάδων οδηγών που έμειναν επί ώρες εγκλωβισμένοι στα χιόνια.
Πηγή: iefimerida.gr -
:coffee:
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.297
Like
8.844
Πόντοι
1.406
Αρχισαν να πέφτουν καμπάνες για το χάος και την ταλαιπωρία δεκάδων εκατοντάδων οδηγών που επικράτησαν τη Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου στην Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας, με την αντικατάσταση του αρμόδιου διοικητή της Τροχαίας.

Το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη προχώρησε στην αντικατάσταση του διοικητή του Β' Τμήματος Αυτοκινητοδρόμων Αττικής, που εδρεύει στις Αφίδνες, την ίδια ώρα που έχει ξεκινήσει η διερεύνηση για τα όσα προκάλεσαν το αλαλούμ στην Εθνική Οδό και την ταλαιπωρία χιλιάδων οδηγών που έμειναν επί ώρες εγκλωβισμένοι στα χιόνια.
Πηγή: iefimerida.gr -
:coffee:

σιγά μην πειράξουν τον πρώην εθνικό εργολάβο...  :effemine:
αρχίζουν από τα εύκολα, αυτό όντως είναι επικοινωνιακό.
θα δείξει η επόμενη κακοκαιρία...
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
δλδ αν αρχισουμε να τρεχουμε προς τα πισω θα μεινουμε για παντα νεοι θειο? :think: :think: :think:
τροφη για σκεψη
Κάποτε ήταν μόδα η Πρωτοχρονιά σε κονκόρντ, πετούσες ακολουθώντας την πορεία της Γης και γιόρταζες συνεχόμενες πρωτοχρονιές!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.822
Like
26.735
Πόντοι
5.506
Εκκινήστε να τρέχετε και μας λέτε τι θα συμβεί ...  :grin:
γουντι αλεν θειε :woldman: :woldman: :woldman:

Η επόμενη ζωή μου

Την επόμενη ζωή μου θέλω να την ζήσω ανάποδα.
Ξεκινάς από νεκρός. ‘Έτσι ξεμπερδεύεις με αυτό.
Μετά ξυπνάς σε ένα γηροκομείο και αισθάνεσαι μέρα με τη μέρα όλο και καλύτερα.
Σε πετάνε έξω από το γηροκομείο γιατί δεν είσαι πλέον τόσο γέρος. Πηγαίνεις και εισπράττεις την σύνταξή σου και μετά σου δίνουν δώρο ένα χρυσό ρολόι και κάνουν πάρτι για σένα . Δουλεύεις τα επόμενα 40 χρόνια για να γίνεις νέος και να χαρείς την ζωή.
Κάνεις πάρτι, πίνεις αλκοόλ και είσαι έτοιμος για το πανεπιστήμιο. Μετά είσαι έτοιμος για το γυμνάσιο. Μετά πας στο δημοτικό, γίνεσαι παιδί, παίζεις. Δεν έχεις ευθύνες, γίνεσαι ένα μωρό που λατρεύουν όλοι μέχρι τη στιγμή που γεννιέσαι. Μετά περνάς 9 μήνες κολυμπώντας σε ένα πολυτελές σπά με όλα τα κομφόρ, κεντρική θέρμανση και πλήρη εξυπηρέτηση, μεγαλύτερο χώρο κάθε μέρα και μετά επιτέλους !
Τελειώνεις με ένα οργασμό !
Τι άλλο να πεις.
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.297
Like
8.844
Πόντοι
1.406
δλδ αν αρχισουμε να τρεχουμε προς τα πισω θα μεινουμε για παντα νεοι θειο? :think: :think: :think:
τροφη για σκεψη

θείο δες το endgame, αν δεν το έχεις δει...
ακόμη και ο Κάπταιν Αμέρικα έγινε παππούς! :woldman:

...για να συμβεί βέβαια αυτό έπρεπε να ταξιδέψει πίσω...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.822
Like
26.735
Πόντοι
5.506
Αρχισαν να πέφτουν καμπάνες για το χάος και την ταλαιπωρία δεκάδων εκατοντάδων οδηγών που επικράτησαν τη Δευτέρα 30 Δεκεμβρίου στην Εθνική Οδό Αθηνών-Λαμίας, με την αντικατάσταση του αρμόδιου διοικητή της Τροχαίας.

Το υπουργείο Προστασίας του Πολίτη προχώρησε στην αντικατάσταση του διοικητή του Β' Τμήματος Αυτοκινητοδρόμων Αττικής, που εδρεύει στις Αφίδνες, την ίδια ώρα που έχει ξεκινήσει η διερεύνηση για τα όσα προκάλεσαν το αλαλούμ στην Εθνική Οδό και την ταλαιπωρία χιλιάδων οδηγών που έμειναν επί ώρες εγκλωβισμένοι στα χιόνια.
Πηγή: iefimerida.gr -
:coffee:
νουμερα του κουλη να μας πεισει οτι τωρα που εχουμε αυτον εχου και κρατος
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.297
Like
8.844
Πόντοι
1.406
γουντι αλεν θειε :woldman: :woldman: :woldman:

Η επόμενη ζωή μου

Την επόμενη ζωή μου θέλω να την ζήσω ανάποδα.
Ξεκινάς από νεκρός. ‘Έτσι ξεμπερδεύεις με αυτό.
Μετά ξυπνάς σε ένα γηροκομείο και αισθάνεσαι μέρα με τη μέρα όλο και καλύτερα.
Σε πετάνε έξω από το γηροκομείο γιατί δεν είσαι πλέον τόσο γέρος. Πηγαίνεις και εισπράττεις την σύνταξή σου και μετά σου δίνουν δώρο ένα χρυσό ρολόι και κάνουν πάρτι για σένα . Δουλεύεις τα επόμενα 40 χρόνια για να γίνεις νέος και να χαρείς την ζωή.
Κάνεις πάρτι, πίνεις αλκοόλ και είσαι έτοιμος για το πανεπιστήμιο. Μετά είσαι έτοιμος για το γυμνάσιο. Μετά πας στο δημοτικό, γίνεσαι παιδί, παίζεις. Δεν έχεις ευθύνες, γίνεσαι ένα μωρό που λατρεύουν όλοι μέχρι τη στιγμή που γεννιέσαι. Μετά περνάς 9 μήνες κολυμπώντας σε ένα πολυτελές σπά με όλα τα κομφόρ, κεντρική θέρμανση και πλήρη εξυπηρέτηση, μεγαλύτερο χώρο κάθε μέρα και μετά επιτέλους !
Τελειώνεις με ένα οργασμό !
Τι άλλο να πεις.

μπραντ πιτ :grin:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
θείο δες το endgame, αν δεν το έχεις δει...
ακόμη και ο Κάπταιν Αμέρικα έγινε παππούς! :woldman:

...για να συμβεί βέβαια αυτό έπρεπε να ταξιδέψει πίσω...
Εγκρίνω, ωραία ταινία...
Και μιας και λέμε για προς τα πίσω: Memento
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.416
Κριτικές
40
Like
19.289
Πόντοι
26.096
γουντι αλεν θειε :woldman: :woldman: :woldman:

Η επόμενη ζωή μου

Την επόμενη ζωή μου θέλω να την ζήσω ανάποδα.
Ξεκινάς από νεκρός. ‘Έτσι ξεμπερδεύεις με αυτό.
Μετά ξυπνάς σε ένα γηροκομείο και αισθάνεσαι μέρα με τη μέρα όλο και καλύτερα.
Σε πετάνε έξω από το γηροκομείο γιατί δεν είσαι πλέον τόσο γέρος. Πηγαίνεις και εισπράττεις την σύνταξή σου και μετά σου δίνουν δώρο ένα χρυσό ρολόι και κάνουν πάρτι για σένα . Δουλεύεις τα επόμενα 40 χρόνια για να γίνεις νέος και να χαρείς την ζωή.
Κάνεις πάρτι, πίνεις αλκοόλ και είσαι έτοιμος για το πανεπιστήμιο. Μετά είσαι έτοιμος για το γυμνάσιο. Μετά πας στο δημοτικό, γίνεσαι παιδί, παίζεις. Δεν έχεις ευθύνες, γίνεσαι ένα μωρό που λατρεύουν όλοι μέχρι τη στιγμή που γεννιέσαι. Μετά περνάς 9 μήνες κολυμπώντας σε ένα πολυτελές σπά με όλα τα κομφόρ, κεντρική θέρμανση και πλήρη εξυπηρέτηση, μεγαλύτερο χώρο κάθε μέρα και μετά επιτέλους !
Τελειώνεις με ένα οργασμό !
Τι άλλο να πεις.

Όντως, παιδί μου, ήταν ένα από τα πιο επιτυχημένα του και ίσως το τελευταίο του.
Βεβαίως το είπε αυτό αφού είχε κυκλοφορήσει η ταινία με εκείνο τον ντιντή, που αντί να μεγαλώνει μίκραινε ...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.416
Κριτικές
40
Like
19.289
Πόντοι
26.096
Εμείς δεν ασχολούμεθα με τα πολιτικά κόμματα.
Αυτά είναι για την πλέμπα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom