Νέα

Οι μαύρες στη λεωφόρο Καβάλας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα punter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Εδω κ 2 βδομαδες καθως κατεβαινω την Καβάλας απο Κεντρο, στην Γεφυρα που περναει το ποταμι απο πανω, δεξια εχουνε αρχησει να κανουνε πιατσα οι μαυρες. Μου εκανε εντυπωση γιατι παντα εκει ειχε Τραβελια κ εκεινη την μερα ειχε παει ενα τραβελι κ τα εχωνε στις μαυρες. Παρολα αυτα μεχρι κ χθες εκει αυτες... Τωρα το αν εχουνε κοινο αφεντικο τα δυο ''στρατοπεδα'' δεν το γνωριζω. Ισως να εχουνε μεγαλη ζητηση η μαυρες κ να τις βαλανε κ εκει πια
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Εδω κ 2 βδομαδες καθως κατεβαινω την Καβάλας απο Κεντρο, στην Γεφυρα που περναει το ποταμι απο πανω, δεξια εχουνε αρχησει να κανουνε πιατσα οι μαυρες. Μου εκανε εντυπωση γιατι παντα εκει ειχε Τραβελια κ εκεινη την μερα ειχε παει ενα τραβελι κ τα εχωνε στις μαυρες. Παρολα αυτα μεχρι κ χθες εκει αυτες... Τωρα το αν εχουνε κοινο αφεντικο τα δυο ''στρατοπεδα'' δεν το γνωριζω. Ισως να εχουνε μεγαλη ζητηση η μαυρες κ να τις βαλανε κ εκει πια
μπα μαλλον να καθαρισουν το κεντρο θελουν
παντως εγω ειδα και την αλομα μαζι με τις μαυρες οποτε ο νοων νοειτω
 
OP
OP
P

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
δεν περασα απο το κεντρο να δω αμα ειναι εκει.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
ειχα εντοπισει ενα καλο μαυρακι κεντρο καβλιαρικο με ωραιο σωματακι και λεω να κανω μια επιδρομη το βραδυ.
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Λόγω της καθίζησης που έχει υποστεί η γέφυρα και υποστεί παράλληλα καθίζηση και η πιάτσα εκεί. Αναγκαστικά δεν ανεβαίνεισ πάνων από τη γέφυρα, πρέπει να πας απο κάτω, να στρίψεις δεξία, και πηγαίνοντας όλο ευθεία (εγώ θα σταματούσα στο studio στα κτελ παντως :cheesy:) κάνεις όλοκληρο κύκλο, δλδ  φτάνεισ στην διασταυρωση της Λένορμαν και γυρνάς προς τα πίσω πάλι για να συνεχίσεις μετά στην Καβάλας.

Πριν από μία εβδομάδα θέλησα να γευτώ μαύρο δέρμα, το πρόβλημα μου ήταν ότι το αμάξι έχει χαλάσει. επειδή πάντα της έβλεπα από μακριά είπα να κάνω λίγο ποδαρόδρομο για να δω από κοντά τι παίζει. Είχε μόνο δύο μαυράκια, τα οποια όμως για ένα περίεργο λόγο τα είδα στοα μάξι τησ γνωστής μεσίληξ τράβελου Παλόμας, καρλότας, μπαζόλας και όπως αλλιώς λέγεται. Αυτή ήταν απέξω και τους έκανε παρατηρήσεις για το πόσα λεφτά πρέπει να πάίρνουν. Μπορεί αυτή να είναι το αφεντικό τους.

Τελοσπάντων σημασία έχει ότι η πιάτσα έχει μετακινηθεί πιο κοντά στο κέντρο, κοντά στο γεωπονικό πλεον.

Θέλω μία ερώτηση από κάποιο πληροφορημένο συνάδελφο. Μετά τη γέφυρα στο πόταμι, έτσι όπως πλησιάζουμς Θηβών στο τούνελ, έχει σταδεξιά στο ύψος του Βενζινάδικού πάνταμία ξανθιά μεγάλη. Με ένα κεραμυδί αυτοκίνητο. Αυτήν την έχω πάρει αρκετές φορες, ξέρετε αν παίζει σε διαφορετικές καμία άλλη στο ίδο σημείο? (Υπάρχει κοντά και ένας τράβελος στο πάρκινγκ του alex pak) 
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ειπαμε οτι οι μαυρες εχουν απλωθει παντου στην αττικη. στο κεντρο πλεον υπαρχει κυνηγει απο τις αρχες και εχουν βγει προς τα εξω.
παντος δεν λενε, και πολυ σπανια να πετυχετε καποια που να ειναι θερμη και οχι μια ψυχροτατη υπαρξει της ξεπετας και του πως θα αρπαξει οτι χρηματα μπορει.
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
συναδελφοι ο καραμναλης εκανε την αποκεντροση πραξη ? τωρα πουτανες παντου , μετα απο σοβαρες πηγες που εχω απο τον αυγουστο θα εχει μαυρες και στην Μαραθωνος , θα πηγενουν με το τελευταιο λεωφοριο και θα φευγουν με το προτο το πρωι .
 

galileos(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι ο καραμναλης εκανε την αποκεντροση πραξη ? τωρα πουτανες παντου , μετα απο σοβαρες πηγες που εχω απο τον αυγουστο θα εχει μαυρες και στην Μαραθωνος , θα πηγενουν με το τελευταιο λεωφοριο και θα φευγουν με το προτο το πρωι .
Στη Μαραθωνος που?
 

TestDrive

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
91
Like
3
Πόντοι
80
Οι μαύρες συνεχίζουν και κάνουν πιάτσα εκεί.
Μου κάνει εντύπωση κι εμένα γιατί τα τραβέλια τις αφήνουν....
Σταμάτησα να ρωτήσω από περιέργεια, όχι ότι θα πλήρωνα να γωμήσω κάποια από αυτές και άκουσον άκουσον ζήτησε για γαμίσι στο αυτοκίνητο 100Ε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Της λέω δεν πας καλά κοπέλα μου...με 100Ε πάω σε studio και γαμάω από μισή ώρα κάθε φορά δίμετρες μουνάρες....
Θέλεις 30Ε για πήδημα? Στραβωμουτσούνιασε και λέει όχι.....  :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαστε καλά? Ποιός μαλάκας θα έδινε 100 γιούρια για να γαμήσει σε αυτοκίνητο μία κοντή και ψηλοάσχημη?  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Οι μαύρες συνεχίζουν και κάνουν πιάτσα εκεί.
Μου κάνει εντύπωση κι εμένα γιατί τα τραβέλια τις αφήνουν....
Σταμάτησα να ρωτήσω από περιέργεια, όχι ότι θα πλήρωνα να γωμήσω κάποια από αυτές και άκουσον άκουσον ζήτησε για γαμίσι στο αυτοκίνητο 100Ε  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Της λέω δεν πας καλά κοπέλα μου...με 100Ε πάω σε studio και γαμάω από μισή ώρα κάθε φορά δίμετρες μουνάρες....
Θέλεις 30Ε για πήδημα? Στραβωμουτσούνιασε και λέει όχι.....  :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαστε καλά? Ποιός μαλάκας θα έδινε 100 γιούρια για να γαμήσει σε αυτοκίνητο μία κοντή και ψηλοάσχημη?  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
τα εχουμε γραψει 100 φορες αυτα..
να μελετας νεε μου..
γρια τραβεστι τις εκδιδει εκει..
τις νοικιαζει απο τον νταβα Χ ποσο & τις εκδιδει Ψ..
την διαφορα την βαζει στην τσεπη..
 

TestDrive

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
91
Like
3
Πόντοι
80
Ευχαριστώ pleasuregiver, εσύ σαν παλαιός έχεις όλες τις πληροφορίες στο τσεπάκι.
Respect
 

TestDrive

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
19
Κριτικές
91
Like
3
Πόντοι
80
Θα ακολουθήσω τις συμβουλές πανγνώστη της αθηναικής ηδονής και ίσως έτσι να περάσω τις εξετάσεις μου....  ;)
 

asstraffic

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0

Χύστες μαύρων ατάκτων πορνιδίων.....αυτό εδώ το πλάσμα το έχει πάρει κανείς;
Σόρυ που έβαλα αγγελία που αφορά άλλη περιοχή (Γλυφάδα), αλλά δεν είδα άλλο σχετικό thread.
Μήπως πρέπει να ανοίξω σχετικό θέμα με μαύρες στα νότια προάστεια;
Να πω την αλήθεια, δεν πρόσεξα αν υπήρχε έστω πρόσφατο
 

Akritas35

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
H παολα ειναι εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom