Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Vice-human

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Επικίνδυνη, αν της την βαρέσει μπορεί να δεις το προφίλ σου στο facebook και το τηλέφωνό σου φόρα παρτίδα στα social media.
έχει social media? γιατί το μόνο που βρήκα ήταν ένα blog αλλά και αυτό με πιο πρόσφατες αναρτήσεις το 22
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
έχει social media? γιατί το μόνο που βρήκα ήταν ένα blog αλλά και αυτό με πιο πρόσφατες αναρτήσεις το 22
είχε στο facebook ένα με όνομα Goddess Sandra ή κάτι τέτοιο, τώρα αν το κατέβασε ή της το κατεβάσανε δεν το ξέρω.
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Επικίνδυνη, αν της την βαρέσει μπορεί να δεις το προφίλ σου στο facebook και το τηλέφωνό σου φόρα παρτίδα στα social media.
Αν ειναι μια ψηλη Ρουμανα που ξεκινησε σαν υπο καποιας DOMINA XRISTINA και το γυρισε σε αφεντρα ,την ξερω λογω γνωριμιας μου με την Χριστινα αλλα δεν πηγα ποτε μαζι της .
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
711
Πόντοι
81
Αν ειναι μια ψηλη Ρουμανα που ξεκινησε σαν υπο καποιας DOMINA XRISTINA και το γυρισε σε αφεντρα ,την ξερω λογω γνωριμιας μου με την Χριστινα αλλα δεν πηγα ποτε μαζι της .
Ρουμάνα ειναι αλλά αφενός οι φωτός που εχει στο facebook ειναι τιγκα στο φιλτρο και αφετερου δεν ειναι και πολύ ευκολο να μιλήσεις μαζί της , παιζει να σου παρε ταδε ωρα για να κλεισουμε το ρανεβου και να το εχει κλειστό . Παίζει και μια άλλη με το ιδιο ονομα Ελληνιδα η οποία ειχε περασει καποτε και απο το Limit up μια μελαχροινη
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Ρουμάνα ειναι αλλά αφενός οι φωτός που εχει στο facebook ειναι τιγκα στο φιλτρο και αφετερου δεν ειναι και πολύ ευκολο να μιλήσεις μαζί της , παιζει να σου παρε ταδε ωρα για να κλεισουμε το ρανεβου και να το εχει κλειστό . Παίζει και μια άλλη με το ιδιο ονομα Ελληνιδα η οποία ειχε περασει καποτε και απο το Limit up μια μελαχροινη
Λες για αυτη που εστειλα παραπανω ? Τις ξερω ολες εκει μεσα ,γνωριμιες πολλων χρονων ,απο τοτε που ηταν στη Μαρνης και μετα στη Μαγιερ .
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
711
Πόντοι
81
Λες για αυτη που εστειλα παραπανω ? Τις ξερω ολες εκει μεσα ,γνωριμιες πολλων χρονων ,απο τοτε που ηταν στη Μαρνης και μετα στη Μαγιερ .
Ναι τωρα ειδα το link , αυτη ειναι αλλωστε αμα δεις και τις φωτό καταλαβαινεις οτι εχουν τραβηχτειστο limit up
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Ναι τωρα ειδα το link , αυτη ειναι αλλωστε αμα δεις και τις φωτό καταλαβαινεις οτι εχουν τραβηχτειστο limit up
Ελληνο καναδεζα ειναι ,ειχε διακοψει για ενα διαστημα και ξαναρχισε δριμυτερη τωρα, μου ειπε . Ωραια ειναι νταρτανα ,αλλα δεν εχω τεσταρει ακομα .
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Μου προκαλεί μεγάλη εντύπωση που η Naory δεν ακούγεται εδώ και χρόνια καθόλου, αν και είναι ενεργή κ μάλιστα δεν ρίχνει την υπέρογκη ταρίφα των 200 ευρώ.. Κάποιος συνάδελφος που να τη συνάντησε πρόσφατα, για να μας διαφωτίσει;

 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
711
Πόντοι
81
Μου προκαλεί μεγάλη εντύπωση που η Naory δεν ακούγεται εδώ και χρόνια καθόλου, αν και είναι ενεργή κ μάλιστα δεν ρίχνει την υπέρογκη ταρίφα των 200 ευρώ.. Κάποιος συνάδελφος που να τη συνάντησε πρόσφατα, για να μας διαφωτίσει;

Το ότι δεν ακουγεται εδω δε σημαινει και κάτι υπάρχουν αρκετές που δεν ακουγονται εδω και μια χαρα δουλευουν!
 

form

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
7
Like
398
Πόντοι
301
Αν κάποιος την έχει συναντήσει πρόσφατα ας μου στείλει ένα μηνυμα
Ευχαριστώ
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
84
Like
96
Πόντοι
0
Μου προκαλεί μεγάλη εντύπωση που η Naory δεν ακούγεται εδώ και χρόνια καθόλου, αν και είναι ενεργή κ μάλιστα δεν ρίχνει την υπέρογκη ταρίφα των 200 ευρώ.. Κάποιος συνάδελφος που να τη συνάντησε πρόσφατα, για να μας διαφωτίσει;

200 ευρω ρε bro, way too much. Αν δεν εχεις εξαντλησει ΟΛΕΣ τις υπολοιπες επιλογες και δεν εμεινες απο πουθενα ευχαριστημενος γνωμη μου ειναι να μη πας:lipsrsealed:.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
118
Like
280
Πόντοι
21
Οντως γυναικαρα αλλα τα 200 πολλα. Αναλογα βεβαια τι μπορει η τσεπη του καθενας
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Είναι πάντως και ποια αφέντρα θα σου κάνει το κλικ και θα κολλήσεις. 15 Φλεβάρη έρχεται η Vida στην Αθήνα και το περιμένω πως και πως.
 

Podolagnos1337

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
84
Like
96
Πόντοι
0
ρε παιδιά η αφέντρα sandra η domina sandra τι λέει, είναι ενεργή ακόμα έχουμε καμιά πληροφόρια?
Μαγκα απο σωμα και ποδια τουλαχιστον για τα δικα μου τα γουστα φαινεται δυνατη και παιζει να εχει και ωραιο μιλφισιο/σκυλισιο προσωπο απο το λιγο που φαινεται σε φωτογραφιες και βιντεο. Ωστοσο η τυπισσα παιζει να ειναι πυροβολημενη. Απ'οτι εχω δει μιλαει πολυ ασχημα και εχει βγαλει και στοιχεια πελατων στη φορα υστερα απο μια ασκοπη αγορα εργαλειου που εκανε για εναν πελατη και τελικα δεν πηγε καν στο σεσσιον. Οκ, μεγας τενεκες ο τυπος που την κρεμασε αλλα δεν νομιζω να αξιζει να "καταστρεψεις" την ζωη καποιου για 100-150 ευρω που στη τελικη το εργαλειο θα σου μεινει κιολας. Παραθετω αποσπασμα απο το site της "Μην σπαταλάς τον χρόνο μου, δεν ψάχνω για φίλο ή σκλάβο 24/7.". Ε δηλαδη ειναι σαν να λεει "μονο τα λεφτα σου και δρομο". Οκ δεκτο, και η cosmote, η vodafone, μια ταβερνα, ενα ξενοδοχειο και οποιαδηποτε επιχειρηση μονο τα λεφτα σου θελει αλλα πρεπει να υπαρχει και μια ωραια, υγιης επικοινωνια. Πολλες εχουν μπερδευτει και σου μιλανε σαν σκουπιδι. Αλλη επικοινωνια θα εχουμε στην προσπαθεια να κλεισουμε σεσσιον και αλλη οταν κλεισει η πορτα. Σε αυτον τον τομεα η Ισιδα φαινεται ακρως επαγγελματικη, παραδειγμα προς μιμηση και σιγουρα ο τροπος που απανταει σε κανει να θες να την επισκεφθεις. Οπως ολα τα επαγγελματα εχουν και τα "σπασμενα" ετσι και εδω θα πρεπει να επικοινωνεις με τον κοσμο. Και τι σπασμενα δηλαδη, να χρεωνεις 100 ευρω την ωρα και να μη θες να ανταλλαξεις και κουβεντα. Ιδεα απο μαρκετινγκ.. Αποκρουστικη λοιπον η συγκεκριμενη και με εχθρικη διαθεση, μακρια.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
303
Like
357
Πόντοι
21
Μαγκα απο σωμα και ποδια τουλαχιστον για τα δικα μου τα γουστα φαινεται δυνατη και παιζει να εχει και ωραιο μιλφισιο/σκυλισιο προσωπο απο το λιγο που φαινεται σε φωτογραφιες και βιντεο. Ωστοσο η τυπισσα παιζει να ειναι πυροβολημενη. Απ'οτι εχω δει μιλαει πολυ ασχημα και εχει βγαλει και στοιχεια πελατων στη φορα υστερα απο μια ασκοπη αγορα εργαλειου που εκανε για εναν πελατη και τελικα δεν πηγε καν στο σεσσιον. Οκ, μεγας τενεκες ο τυπος που την κρεμασε αλλα δεν νομιζω να αξιζει να "καταστρεψεις" την ζωη καποιου για 100-150 ευρω που στη τελικη το εργαλειο θα σου μεινει κιολας. Παραθετω αποσπασμα απο το site της "Μην σπαταλάς τον χρόνο μου, δεν ψάχνω για φίλο ή σκλάβο 24/7.". Ε δηλαδη ειναι σαν να λεει "μονο τα λεφτα σου και δρομο". Οκ δεκτο, και η cosmote, η vodafone, μια ταβερνα, ενα ξενοδοχειο και οποιαδηποτε επιχειρηση μονο τα λεφτα σου θελει αλλα πρεπει να υπαρχει και μια ωραια, υγιης επικοινωνια. Πολλες εχουν μπερδευτει και σου μιλανε σαν σκουπιδι. Αλλη επικοινωνια θα εχουμε στην προσπαθεια να κλεισουμε σεσσιον και αλλη οταν κλεισει η πορτα. Σε αυτον τον τομεα η Ισιδα φαινεται ακρως επαγγελματικη, παραδειγμα προς μιμηση και σιγουρα ο τροπος που απανταει σε κανει να θες να την επισκεφθεις. Οπως ολα τα επαγγελματα εχουν και τα "σπασμενα" ετσι και εδω θα πρεπει να επικοινωνεις με τον κοσμο. Και τι σπασμενα δηλαδη, να χρεωνεις 100 ευρω την ωρα και να μη θες να ανταλλαξεις και κουβεντα. Ιδεα απο μαρκετινγκ.. Αποκρουστικη λοιπον η συγκεκριμενη και με εχθρικη διαθεση, μακρια.
Έχεις δίκιο, πολλές έχουν μπερδέψει τα φετίχ, με την αρχαία Ρώμη και την σκλαβιά της τότε εποχής με συνέπεια να μιλούν λες και δεν απευθύνονται σε ανθρώπους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mgeorge1111

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
494
Κριτικές
23
Like
1.596
Πόντοι
1.071
Μου προκαλεί μεγάλη εντύπωση που η Naory δεν ακούγεται εδώ και χρόνια καθόλου, αν και είναι ενεργή κ μάλιστα δεν ρίχνει την υπέρογκη ταρίφα των 200 ευρώ.. Κάποιος συνάδελφος που να τη συνάντησε πρόσφατα, για να μας διαφωτίσει;

Την βλέπω χρόνια στις αγγελίες αλλά δεν έχω τολμήσει να πάω. Δεν έχω διαβάσει τίποτα πουθενά και τα φοβάμαι τα 200. Αν κάποιος μας έλεγε εμπειρία να ξέρουμε πως δεν θα τα κλάψουμε, τα έδινα τα 200
 

Kostas05 !

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
76
Πόντοι
0
Έχω προσωπική εμπειρία με την Naory. Όποιος θέλει να μάθει ας στείλει προσωπικό μνμ
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
118
Like
280
Πόντοι
21
Μαγκα απο σωμα και ποδια τουλαχιστον για τα δικα μου τα γουστα φαινεται δυνατη και παιζει να εχει και ωραιο μιλφισιο/σκυλισιο προσωπο απο το λιγο που φαινεται σε φωτογραφιες και βιντεο. Ωστοσο η τυπισσα παιζει να ειναι πυροβολημενη. Απ'οτι εχω δει μιλαει πολυ ασχημα και εχει βγαλει και στοιχεια πελατων στη φορα υστερα απο μια ασκοπη αγορα εργαλειου που εκανε για εναν πελατη και τελικα δεν πηγε καν στο σεσσιον. Οκ, μεγας τενεκες ο τυπος που την κρεμασε αλλα δεν νομιζω να αξιζει να "καταστρεψεις" την ζωη καποιου για 100-150 ευρω που στη τελικη το εργαλειο θα σου μεινει κιολας. Παραθετω αποσπασμα απο το site της "Μην σπαταλάς τον χρόνο μου, δεν ψάχνω για φίλο ή σκλάβο 24/7.". Ε δηλαδη ειναι σαν να λεει "μονο τα λεφτα σου και δρομο". Οκ δεκτο, και η cosmote, η vodafone, μια ταβερνα, ενα ξενοδοχειο και οποιαδηποτε επιχειρηση μονο τα λεφτα σου θελει αλλα πρεπει να υπαρχει και μια ωραια, υγιης επικοινωνια. Πολλες εχουν μπερδευτει και σου μιλανε σαν σκουπιδι. Αλλη επικοινωνια θα εχουμε στην προσπαθεια να κλεισουμε σεσσιον και αλλη οταν κλεισει η πορτα. Σε αυτον τον τομεα η Ισιδα φαινεται ακρως επαγγελματικη, παραδειγμα προς μιμηση και σιγουρα ο τροπος που απανταει σε κανει να θες να την επισκεφθεις. Οπως ολα τα επαγγελματα εχουν και τα "σπασμενα" ετσι και εδω θα πρεπει να επικοινωνεις με τον κοσμο. Και τι σπασμενα δηλαδη, να χρεωνεις 100 ευρω την ωρα και να μη θες να ανταλλαξεις και κουβεντα. Ιδεα απο μαρκετινγκ.. Αποκρουστικη λοιπον η συγκεκριμενη και με εχθρικη διαθεση, μακρια.
Η απολυτη επαγγελματιας και ερασιτεχνης με την εννοια οτι λατρευει αυτο που κανει η ισιδα. Δουλευε με εκπτωση στις γιορτες στα 70 και η εξυπηρετηση της απο το τηλεφωνο μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο του σεσιον ηταν πραγματικης Κυριας με ολα τα Κ του κοσμου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom