Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Στην έρικα θα φας το ξύλο που ζητάς αρκεί να της το ζητήσεις ,καταπληκτική επίσης και στο στράπ και στα pole play
 
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
21
Like
14
Πόντοι
0
Γνωρίζουμε κατί για την Domina Αntzelina ???
 
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
22
Like
210
8E48F382-CB2B-4DA3-B2D7-DA91D2EABBB2.jpeg

Good morning ❤️
 

t0t3m

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
170
Πόντοι
280
Γνωρίζουμε κατί για την Domina Αntzelina ???
εάν σκεφτείς ότι έχει το παλιό τηλέφωνο της Σεσίλιας τότε μαθητευόμενη της?
 

Συνημμένα

  • otinanai.jpg
    otinanai.jpg
    220,5 KB · Εμφανίσεις: 97

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
3
Like
2.804
Πόντοι
736
Μπορεί να είναι !!!
καμια σχεση.....απλα μπηκε στην ομαδα του limit up οποτε της εδωσαν εναν απο τους αριθμους που χρησιμοποιουν και ετυχε να ειναι αυτος που ειχε και η σεσιλια
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
καμια σχεση.....απλα μπηκε στην ομαδα του limit up οποτε της εδωσαν εναν απο τους αριθμους που χρησιμοποιουν και ετυχε να ειναι αυτος που ειχε και η σεσιλια
Ομάδα με ένα άτομο γίνεται ; Δε γίνεται :grin: Παιζει και άλλη εκεί μέσα εκτός απο αυτή που λετε εδώ πέρα ;
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Θεσσαλονίκη, αυταρχικό πρόγραμμα.
Nelly, 21 ετών. Πετιτ με ύψος 154 και 46κιλα. Λατρεύω τα παιχνίδια ρόλων και τα ιδιαίτερα φετίχ. Μαζί μου μπορείς να απολαυσεις strapon, role play, foot fetish, trampling, slapping, golden shower, wax play, face sitting, handjob & blowjob.
Instagram: mistress_gr
Μειλ: nellythessaloniki@protonmail.com
Στα 21 πρόλαβες και εγινες και Αφεντρα ;;; Μπραβοοο. Αλλα θα μου πεις στη Σαλονικα ενεργή ειναι μονο η χοντρουλα η Αριαδνη και κατι μπάζα που ερχονται απο Σερρες για αρπαχτή οπότε ότι δηλωσεις είσαι. Αντε καλες δουλειες
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Κριτικές
2
Like
5.444
Πόντοι
1.056
Στα 21 πρόλαβες και εγινες και Αφεντρα ;;; Μπραβοοο. Αλλα θα μου πεις στη Σαλονικα ενεργή ειναι μονο η χοντρουλα η Αριαδνη και κατι μπάζα που ερχονται απο Σερρες για αρπαχτή οπότε ότι δηλωσεις είσαι. Αντε καλες δουλειες

Μην ξύνεις πληγές!!
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Θεσσαλονίκη, αυταρχικό πρόγραμμα.
Nelly, 21 ετών. Πετιτ με ύψος 154 και 46κιλα. Λατρεύω τα παιχνίδια ρόλων και τα ιδιαίτερα φετίχ. Μαζί μου μπορείς να απολαυσεις strapon, role play, foot fetish, trampling, slapping, golden shower, wax play, face sitting, handjob & blowjob.
Instagram: mistress_gr
Μειλ: nellythessaloniki@protonmail.com
Εμένα αυτό που διαβάζω και αυτό που βλέπουν τα ματάκια μου, μου αρκεί! Στο κάτω κάτω 21 ετών μπουμπούκι, ας μην είναι και αφέντρα who cares? Νελάκι μην ακούς κανέναν, κατέβα Αθήνα να γίνει χαμός!!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Nelly_

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.887
Πόντοι
726
Στα 21 πρόλαβες και εγινες και Αφεντρα ;;; Μπραβοοο. Αλλα θα μου πεις στη Σαλονικα ενεργή ειναι μονο η χοντρουλα η Αριαδνη και κατι μπάζα που ερχονται απο Σερρες για αρπαχτή οπότε ότι δηλωσεις είσαι. Αντε καλες δουλειες
Δεν έχω καμία σχέση με τον χώρο του BDSM, αλλά το φτωχό μου μυαλό θεωρεί πως το domination είναι κατά βάση πρώτα εγκεφαλικό (να σου εμφυσήσει δλδ την υποταγή η γυναίκα) παιχνίδι, και έπεται η σωματική κυριαρχία - υποταγή. Αν στα 21 μια κοπέλα μπορεί να σε υποτάξει εγκεφαλικά και μετά και σωματικά (πράγμα εξόχως δύσκολο μιας και η ίδια λέει πως είναι 1.54 κ 46 κιλά, δλδ η μισή από τον μέσο άνδρα), τότε μπράβο της. Εγώ πάντως το θεωρώ σφόδρα απίθανο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.665
Στα 21 πρόλαβες και εγινες και Αφεντρα ;;; Μπραβοοο. Αλλα θα μου πεις στη Σαλονικα ενεργή ειναι μονο η χοντρουλα η Αριαδνη και κατι μπάζα που ερχονται απο Σερρες για αρπαχτή οπότε ότι δηλωσεις είσαι. Αντε καλες δουλειες
Αν και μη υποτακτικός/φετιχιστής/σκλάβος, αλλά κυρίαρχος, που ασχολείται ενεργά με το χώρο ουκ ολίγα χρόνια, θεωρώ ότι η Νέλλυ εδώ αναφέρεται στο Dominatrix, που ναι μεν για την ηλικία της είναι λίγο κάπως, δε θα έλεγα πως ξενίζει, μιας και ουκ ολίγες νεαρές υπάρχουν, πάνω κάτω στην ηλικία της, που εξασκούν επαγγελματικά το εν λόγω πράγμα παγκοσμίως για βιοποριστικούς λόγους.

Από μένα καλή αρχή στην κοπέλα, και εάν την ενδιαφέρει πραγματικά ο χώρος εκτός βιοπορισμού, θα φανεί στην πορεία, αναλόγως της ενασχόλησής της, των θέλω της, και των συναναστροφών της.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
467
Like
715
Πόντοι
81
Εμένα αυτό που διαβάζω και αυτό που βλέπουν τα ματάκια μου, μου αρκεί! Στο κάτω κάτω 21 ετών μπουμπούκι, ας μην είναι και αφέντρα who cares? Νελάκι μην ακούς κανέναν, κατέβα Αθήνα να γίνει χαμός!!
Χαμος μπορει να γίνει αλλά στο άλλο το <<πρόγραμμα>> οχι στο εδώ αναγραφόμενο.....
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
966
Πόντοι
81
Χαμος μπορει να γίνει αλλά στο άλλο το <<πρόγραμμα>> οχι στο εδώ αναγραφόμενο.....
O καλός ο μύλος όλα τα αλέθει αγαπητέ! Είτε έτσι, είτε αλλιώς το Νελάκι θα τιμηθεί γιατί το μάτι του πορνόγερου διακρίνει potential....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
304
Like
359
Πόντοι
21
Στα 21 πρόλαβες και εγινες και Αφεντρα ;;; Μπραβοοο. Αλλα θα μου πεις στη Σαλονικα ενεργή ειναι μονο η χοντρουλα η Αριαδνη και κατι μπάζα που ερχονται απο Σερρες για αρπαχτή οπότε ότι δηλωσεις είσαι. Αντε καλες δουλειες
Η ηλικία είναι σχετική. Ακόμα θυμάμαι πριν 17 χρόνια σε διακοπές στην Ρόδο μια 22χρονη Ολανδέζα και τα spanking που μου έριχνε. Το κακό ήταν ότι την βρήκα στο τέλος των διακοπών της και με είχε μόνο 2 μέρες στις διαταγές της. Κρίμα που δεν υπήρχε facebook τότε και έτσι δεν μπόρεσα ποτέ να επικοινωνήσω ξανά μαζί της.
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
190
Like
127
Πόντοι
1
εχει κανεις πρόσφατη εμπειρία με αυτην?
 

Pavlos Heels

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
12
Like
453
Πόντοι
290
Εδώ ξέρουμε κάτι;
κούκλα φαίνεται.

Λίλιθ αποστόλου
 

servingmilfs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
16
Like
14
Πόντοι
0
Μία σύνοψη των εμπειριών μου.

Θεανώ: την έχω επισκεφθεί 2 φορές. Πανέμορφη γυναίκα, απίστευτα πόδια. Ο χώρος της εξαιρετικός, με άπειρα tools για παιχνίδια. Ευγενική, σε κάνει να νιώθεις άνετα. Εγώ πήγα για σχετικά σοφτ πράγματα (πόδια κλπ) και πέρασα τέλεια. Το μοναδικό για μένα αρνητικό είναι ότι καμιά φορά αρχίζει να μιλάει περί ανέμων και υδάτων, κάτι που το έχουν επισημάνει και άλλοι. Αυτό ίσως την καθιστά όχι ιδανική για άτομα που θέλουν απόλυτη υποταγή, ξύλο κλπ (υποθέτω, δεν έχω κάνει τέτοια μαζί της).
Σίγουρα θα ξαναπάω γιατί είναι καλή στα πράγματα που μου αρέσουν. Κάνει και διπλά με κάποια φίλη της αλλά δεν έχω ιδέα ποια είναι, αν είναι όμορφη κλπ.

Ξένια Ιωαννίδου: είχαμε πιάσει κουβέντα στο fb και μιλούσαμε για αρκετό καιρό έχοντας κανονίσει σέσσιον. Ήταν πάρα πολύ ανοιχτή, φιλική και με έφτιαχνε απίστευτα με τα πράγματα που έγραφε, υπήρχε χημεία. Είναι δυνατό μιλφ, περιποιημένη. Νομίζω πως της αρέσει να ρίχνει πάρα πολύ ξύλο, αν και εγώ ήθελα σοφτ πράγματα (τα οποία και κάναμε) οπότε δεν ξέρω πώς είναι για πιο σκληρές καταστάσεις. Είχαμε βρεθεί σε ξενοδοχείο και είχα περάσει πολύ ωραία. Έκτοτε ήταν ψυχρή όποτε επικοινωνούσα μαζί της και μία φορά που ήταν να ξαναβρεθούμε αργούσε τόσο πολύ να απαντήσει που αναγκάστηκα να το ακυρώσω. Ίσως να μην πέρασε καλά μαζί μου, ίσως τώρα να είναι πιο επιλεκτική που έχει έναν πιο μόνιμο σκλάβο (αυτό καταλαβαίνω από αυτά που γράφει στο fb).
Θα ήθελα να την ξαναδώ.

Αριάδνη: ασχολείται χρόνια με το αντικείμενο και δεδομένου ότι είναι από τις λίγες στη Θεσσαλονίκη, σε τρώει η περιέργεια και πας. Συνάντηση στο διαμέρισμά της. Ως γνωστών, είναι "παχουλή" με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Θα τη χαρακτήριζα ως μέτρια εμπειρία, δεν είχαμε ιδιαίτερη χημεία και με ψιλοχάλαγε η φωνή της. Για τα λεφτά της ήταν οκ, αλλά μέχρι εκεί. Αρνητικό το ότι είχε πολύ κρύο στο σπίτι της, όταν είσαι γυμνός το νιώθεις πολύ περισσότερο.

Άλλες που έχω επισκεφθεί περισσότερες φορές δυστυχώς έχουν αποσυρθεί από το χώρο. Μου έχει μείνει ανεξίτηλη η Βανέσα Δενδρινού που κυκλοφορούσε το 2015-2016 και ήταν ένα ξανθό πατόμουνο που χρέωνε 100 ευρώ για 2 ώρες.... Μεγαλύτερο απωθημένο βέβαια η Έλενα Σερέτη, που δεν μπόρεσα να την επισκεφθώ ποτέ. Αν κάποιος εδώ μέσα τυχερός είχε πάει μαζί της θα ήθελα να ακούσω καμιά παλιά ιστορία :smiling-face-with-heart-eyes:

Θα περίμενε κανείς πως η γενικότερη απενοχοποίηση της ποδολαγνείας και του bdsm τα τελευταία χρόνια θα οδηγούσε σε περισσότερες επαγγελματίες, αντίθετα έχουμε γεμίσει βίζιτες που με βάση το ίνσταγκραμ κάνουν αρπαχτές και μιλάνε για findom και τέτοιες πίπες. Κρίμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom