Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
304
Like
359
Πόντοι
21
Για αυτές εδώ καμία γνώμη παίδες;
Για την Σάντρα σου λέω να είσαι πολύ προσεκτικός. Δεν γράφω αρνητικά για κυρίες αλλά η συγκεκριμένη είναι μεγάλο νούμερο.
Επειδή δεν τα βρήκε με έναν πελάτη έβγαλε φάτσα φόρα σε ομάδα του facebook το πρόσωπο και το τηλέφωνο του ανθρώπου. Αν κάποια δεν έχει εχεμύθεια μπορείς να καταλάβεις πόσο επικίνδυνο και μεγάλο νούμερο είναι.
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
85
Like
100
Πόντοι
0
Για την Σάντρα σου λέω να είσαι πολύ προσεκτικός. Δεν γράφω αρνητικά για κυρίες αλλά η συγκεκριμένη είναι μεγάλο νούμερο.
Επειδή δεν τα βρήκε με έναν πελάτη έβγαλε φάτσα φόρα σε ομάδα του facebook το πρόσωπο και το τηλέφωνο του ανθρώπου. Αν κάποια δεν έχει εχεμύθεια μπορείς να καταλάβεις πόσο επικίνδυνο και μεγάλο νούμερο είναι.
Νευριασα μονο που το διαβασα, για πολλες χλεπες στη μαπα
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
585
Like
1.852
Πόντοι
206
Για την Σάντρα σου λέω να είσαι πολύ προσεκτικός. Δεν γράφω αρνητικά για κυρίες αλλά η συγκεκριμένη είναι μεγάλο νούμερο.
Επειδή δεν τα βρήκε με έναν πελάτη έβγαλε φάτσα φόρα σε ομάδα του facebook το πρόσωπο και το τηλέφωνο του ανθρώπου. Αν κάποια δεν έχει εχεμύθεια μπορείς να καταλάβεις πόσο επικίνδυνο και μεγάλο νούμερο είναι.
Καλά κανείς και το αναφέρεις. Σ ευχαριστώ πολύ δεν θα πάρω!!!!
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
304
Like
359
Πόντοι
21
Καλά κανείς και το αναφέρεις. Σ ευχαριστώ πολύ δεν θα πάρω!!!!
Έσβησα με κόκκινο τα στοιχεία του ανθρώπου. Πραγματικά αυτή είναι πολύ μεγάλο και κομπλεξικό νούμερο αυτή η Σάντρα. Το ίδιο και 2-3 άλλες από αυτή την ομάδα που επικροτούν αυτή την ανάρτηση.
 

Συνημμένα

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 72

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
587
Like
1.437
Πόντοι
206
Σεσσιον με την Κυρια Ισιδα! Ανανεωμενη με φουλ ενεργεια.! Οταν εχεις φαντασιωσεις απλα νομιζεις οτι ειναι φαντασιωσεις... Εχει τον τροπο να στο θυμιζει.
Απλα αυτο.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Έσβησα με κόκκινο τα στοιχεία του ανθρώπου. Πραγματικά αυτή είναι πολύ μεγάλο και κομπλεξικό νούμερο αυτή η Σάντρα. Το ίδιο και 2-3 άλλες από αυτή την ομάδα που επικροτούν αυτή την ανάρτηση.
Απλά τραγικό….. Ξέρουμε ότι πολλές δεν ειναι εχέμυθες, το οποίο θα έπρεπε να ειναι το βασικότερο χαρακτηριστικό, αλλά τέτοιο καραγκιοζιλίκι……
Ντροπή
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
751
Like
3.690
Πόντοι
446
Σεσσιον με την Κυρια Ισιδα! Ανανεωμενη με φουλ ενεργεια.! Οταν εχεις φαντασιωσεις απλα νομιζεις οτι ειναι φαντασιωσεις... Εχει τον τροπο να στο θυμιζει.
Απλα αυτο.
IMG-747071395052e8a50ae8984aa218f6d6-V.jpg


Ώρα για Ι.ΜΠ.Α

Καλό βράδυ σύμπαν.....
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Έρικα και θεανώ οι καλύτερ

Έρικα και θεανώ οι καλύτερες
Η έρικα κάνει τα πάντα δεν υπάρχει φετίχ που θα της ζητήσεις και να μην το γνωρίζει. Δεν λέει όχι σε κανένα φετίχ, εκτός αν πρόκειται για κάτι που θα δημιουργήσει μόνιμες βλάβες στον υποτακτικό της σκλάβο. Είναι έμπειρη ακόμη και στα πιο σπάνια γούστα που μπορεί να φανταστεί κανείς είναι αξιόπιστη Αφέντρα τα έχω ξαναγράψει ,έρικα και λόλα οι καλύτερες για εμένα χρόνια στον χώρο και οι δύο οι παλαιότερες ,έμπειρες ,εχέμυθες και στην εμφάνιση super
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Είδα την Αφέντρα Άρτεμις καλή είναι φιλότιμη και μπαμπάτσικη και έμπειρη, περιμένω και την ερίκα να μας έρθει
Αν γνώριζες την Άρτεμις πριν χρόνια ήταν μελαχρινή και λεπτή τώρα είναι ξανθιά και έχει πάρει και κιλά αλλά αφού προτιμάς τις γυναίκες που έχουν παραπάνω κιλά και πέρασες καλά μια χαρά ,είναι χρόνια στον χώρο και είναι έμπειρη
 

noname13

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
347
Like
844
Πόντοι
81
Να ξανά καταθέσω κι εγώ την άποψή μου εδώ : σαν την κ. Ίσιδα δεν υπάρχει αφεντρα στην Ελλάδα … φύσει σαδίστρια , σου βγάζει άνετα όλες τις φαντασιώσεις σου και σε κοιτάζει με εκείνο το προκλητικό μειδίαμα ευχαρίστησης που σου λύνονται τα γόνατα ! Απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
508
Κριτικές
3
Like
1.404
Πόντοι
486
Να ξανά καταθέσω κι εγώ την άποψή μου εδώ : σαν την κ. Ίσιδα δεν υπάρχει αφεντρα στην Ελλάδα … φύσει σαδίστρια , σου βγάζει άνετα όλες τις φαντασιώσεις σου και σε κοιτάζει με εκείνο το προκλητικό μειδίαμα ευχαρίστησης που σου λύνονται τα γόνατα ! Απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!
Περιμένω την επιστροφή της στην Αθήνα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Η έρικα κάνει τα πάντα δεν υπάρχει φετίχ που θα της ζητήσεις και να μην το γνωρίζει. Δεν λέει όχι σε κανένα φετίχ, εκτός αν πρόκειται για κάτι που θα δημιουργήσει μόνιμες βλάβες στον υποτακτικό της σκλάβο. Είναι έμπειρη ακόμη και στα πιο σπάνια γούστα που μπορεί να φανταστεί κανείς είναι αξιόπιστη Αφέντρα τα έχω ξαναγράψει ,έρικα και λόλα οι καλύτερες για εμένα χρόνια στον χώρο και οι δύο οι παλαιότερες ,έμπειρες ,εχέμυθες και στην εμφάνιση super
Το γνωρίζω και εγώ χρόνια την έρικα είναι η καλύτερη αλλά μου αρέσει και η θεανώ η πιο όμορφη Αφέντρα η έρικα είναι η ιέρεια του bdsm
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Να ξανά καταθέσω κι εγώ την άποψή μου εδώ : σαν την κ. Ίσιδα δεν υπάρχει αφεντρα στην Ελλάδα … φύσει σαδίστρια , σου βγάζει άνετα όλες τις φαντασιώσεις σου και σε κοιτάζει με εκείνο το προκλητικό μειδίαμα ευχαρίστησης που σου λύνονται τα γόνατα ! Απλά ΤΕΛΕΙΑ!!!!
Δεν την έχω γνωρίσει την ίσιδα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη αλλά επειδή γνωρίζω όλες τις παλιές η πιο σαδίστρια είναι η έρικα για αυτό την αποκαλώ και γκεστάπο αν και παίζει ρόλο και η χημεία εγώ καψουρεύτηκα την irina πιο kinky ,έχω να την δω χρόνια βέβαια την έρικα και διαβάζω ότι κάνει και fasesitting παλιά δεν έκανε ήταν μόνο στα σκληρά αλλά δεν μπορεί να λένε ψέματα, επίσης σαδίστρια ήταν και η σερέτη και κούκλα αλλά έχει σταματήσει δυστυχώς
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Δεν την έχω γνωρίσει την ίσιδα οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη αλλά επειδή γνωρίζω όλες τις παλιές η πιο σαδίστρια είναι η έρικα για αυτό την αποκαλώ και γκεστάπο αν και παίζει ρόλο και η χημεία εγώ καψουρεύτηκα την irina πιο kinky ,έχω να την δω χρόνια βέβαια την έρικα και διαβάζω ότι κάνει και fasesitting παλιά δεν έκανε ήταν μόνο στα σκληρά αλλά δεν μπορεί να λένε ψέματα, επίσης σαδίστρια ήταν και η σερέτη και κούκλα αλλά έχει σταματήσει δυστυχώς
Η έρικα γαμεί και δέρνει αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή εφόσον κάνει role play αφού έχεις να την δεις χρόνια μην το κουράζεις δέστην και μετά γράψε μας ,μου έχει κάνει το καλύτερο γαμήσι και fisting,πολυ δυνατό ballbusting ακινητοποιμένος και cbt ταυτόχρωνα
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Η έρικα γαμεί και δέρνει αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή εφόσον κάνει role play αφού έχεις να την δεις χρόνια μην το κουράζεις δέστην και μετά γράψε μας ,μου έχει κάνει το καλύτερο γαμήσι και fisting,πολυ δυνατό ballbusting ακινητοποιμένος και cbt ταυτόχρωνα
Όταν την δω θα γράψω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom