Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
1.797
Πόντοι
216
Εγώ δε αρμενιζω στραβά δε είναι μόνο αυτοί οι 3 στη τελική που ήταν μαλακές έχω ακούσει και χειρότερα στις ειδήσεις ένας δάσκαλος πολεμικών τεχνών σκότωσε τη γυναίκα του στη αργυρουπολη και ένας άλλος βίαζε της μαθήτριες του τις καλούσε σπίτι του και τις βιάζε.
Εν ολίγοις:
Μας λες ότι είσαι σωστός σε όλα,ότι όσοι κάνουν πολεμικές τέχνες είναι εν δυνάμει βιαστές κλπ

Με το σκεπτικό σου δηλαδή,αν 2-3 δασκαλοι κακοποιησουν μαθητές τους,τότε όλοι οι δάσκαλοι είναι εν δυνάμει βιαστές....
Επιμενεις βρε μουνιδι να λες ότι εγώ αρμενιζω στραβά?παπάρα?
Δεν μιλάς όμορφα!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εν ολίγοις:
Μας λες ότι είσαι σωστός σε όλα,ότι όσοι κάνουν πολεμικές τέχνες είναι εν δυνάμει βιαστές κλπ

Με το σκεπτικό σου δηλαδή,αν 2-3 δασκαλοι κακοποιησουν μαθητές τους,τότε όλοι οι δάσκαλοι είναι εν δυνάμει βιαστές....

Δεν μιλάς όμορφα!
Όχι δε είπα ότι όλοι οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών είναι βιαστές όμως τις πουστιες τους θα τις έχουν κάνει συγουρα όπως να έχουν χτυπήσει τη γυναίκα τους ή να έχουν δειρει κάποιον επειδή είναι κομπλεξικοι ψευτομαγκες ή γενικά να έχουν κάνει κάτι απλό αν όχι βιασμό όπως ο Καραγκιόζης που τις πήγαινε σπίτι του τις μαθήτριες και τις βιάζε ή βαριές σωματικές βλάβες όπως ο Καραγκιόζης στη Αργυρούπολη πάντως τη μαλακια θα την έχουν κάνει και οι δάσκαλοι αλλά και οι μαθητές.Οποτε καραγκιόζη όχι δε αρμενιζω εγώ στραβά αλλά ο γυαλός.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
1.797
Πόντοι
216
Όχι δε είπα ότι όλοι οι δάσκαλοι πολεμικών τεχνών είναι βιαστές όμως τις πουστιες τους θα τις έχουν κάνει συγουρα όπως να έχουν χτυπήσει τη γυναίκα τους ή να έχουν δειρει κάποιον επειδή είναι κομπλεξικοι ψευτομαγκες ή γενικά να έχουν κάνει κάτι απλό αν όχι βιασμό όπως ο Καραγκιόζης που τις πήγαινε σπίτι του τις μαθήτριες και τις βιάζε ή βαριές σωματικές βλάβες όπως ο Καραγκιόζης στη Αργυρούπολη πάντως τη μαλακια θα την έχουν κάνει και οι δάσκαλοι αλλά και οι μαθητές.Οποτε καραγκιόζη όχι δε αρμενιζω εγώ στραβά αλλά ο γυαλός.
Ότι του φανεί του Λωλοστεφανή...
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.232
Like
7.015
Πόντοι
1.056
Το τράβηξε ο χοντρός με τους καρκίνους και του έκανα αναφορά


Που κατά βάθος αυτό θέλει για να επιστρέψει με πέμπτο νικ
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Ρε κιοφτέ,από 3 άτομα βγάζεις πόρισμα;;;;;;

Μια χαρά είναι οι πολεμικές τέχνες.
Απλά επειδή εσύ είσαι κοντοχοντρος κοιλιόδουλος έχεις κόμπλεξ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άραγε Χώνεψε για αυτά τα πολυσυζυτημένα πους απς;
θα του βγει απο το στομα το γουρουνοπουλο...θα το σκασει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το τράβηξε ο χοντρός με τους καρκίνους και του έκανα αναφορά


Που κατά βάθος αυτό θέλει για να επιστρέψει με πέμπτο νικ
οχι ρε αστον εδω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom