Νέα

οι εντυπωσεις ενος μπαρμπα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sabbag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Φυσικά υπάρχει και το τζάμπα. Αυτή την περίοδο έχω την κοπέλα μου που τα έχουμε 1 χρόνο και όσο να ναι ξοδεύω λεφτά αφού θα βγεις, θα κάνεις κτλ...Έχω και μια Μολδαβέζα 34χρονη, χωρισμένη που βρισκόμαστε μόνο για σεξ και καμιά απαίτηση από κει και πέρα. Εντάξει αν θεωρείται η βενζίνη που θα ξοδέψω για να πάω σπίτι της έξοδο ε τότε να μην βγαίνουμε από το σπίτι καθόλου και να την παίζουμε σαν τον φίλο μου τον Πάστορα που είναι 50 χρόνων χωρίς οικογένεια και μόνο σπίτι δουλειά...

Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωώ,τη λυπάμαι την κοπέλα..... :headbang: :headbang: :headbang:
Στείλε την,να κάνει όλες τις εξετάσεις που υπάρχουν.....
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωώ,τη λυπάμαι την κοπέλα..... :headbang: :headbang: :headbang:
Στείλε την να κάνει όλες τις εξετάσεις που υπάρχουν.....
Χαχαχα έχεις τρελαθεί μαλάκα από την ζήλια σου γιατί είσαι τύπος του πλερώ όπως και οι περισσότεροι στο site! Αν αναφέρεσαι για τα κονδυλώματα αυτά έχουν φύγει εδώ και περισσότερο από 2 χρόνια και δεν πρόκειται να ξαναβγούν και ούτε να κολλήσω κανέναν, αλλά που να σου εξηγώ τώρα αφού είσαι στόκος και δεν θα καταλάβεις. Για HIV και ηπατίτιδες έκανα πριν μια βδομάδα και όλα καθαρά. Εσύ που κάνεις 69 σε γυφτισες στο Μεταξουργείο είσαι υγειονομική βόμβα! Το ΚΕΛΠΝΟ έπρεπε να σε είχε σε αφίσα για να προστατευτούν τα κορίτσια από την πάρτι σου! Τρεχα για εξετάσεις γιατί δεν σε βλέπω καλά  :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Χαχαχα έχεις τρελαθεί μαλάκα από την ζήλια σου γιατί είσαι τύπος του πλερώ όπως και οι περισσότεροι στο site!

κλαίω......χαχαχα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αν αναφέρεσαι για τα κονδυλώματα αυτά έχουν φύγει εδώ και περισσότερο από 2 χρόνια και δεν πρόκειται να ξαναβγούν και ούτε να κολλήσω κανέναν, αλλά που να σου εξηγώ τώρα αφού είσαι στόκος και δεν θα καταλάβεις. Για HIV και ηπατίτιδες έκανα πριν μια βδομάδα και όλα καθαρά. Εσύ που κάνεις 69 σε γυφτισες στο Μεταξουργείο είσαι υγειονομική βόμβα! Το ΚΕΛΠΝΟ έπρεπε να σε είχε σε άφησα για να προστατευτούν τα κορίτσια από την πάρτι σου! Τρεχα για εξετάσεις γιατί δεν σε βλέπω καλά  :hi:

Ουστ,γ@μώ τα σκουλαμέντρα σου..... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ελπίζω να μην γαμάς ακάποτα,την "κοπέλα" σου  ;) .....

:pipa1: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :2on1:

Και που σαι επειδή είμαι καλός άνθρωπος μπορώ να σε συνοδεύσω όταν πας για εξετάσεις για ψυχολογικούς λόγους γιατί πρέπει να έχεις και αρρωστοφοβία απ' ότι κατάλαβα  :effemine:
 

Συνημμένα

  • smiley-t0321.gif
    smiley-t0321.gif
    1,9 KB · Εμφανίσεις: 33

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Είμαι ρομαντικός με τις γυναίκες μου!  :sunglasses: Αλλά εσένα οφείλω να ομολογήσω ότι δεν σε φτάνω, αφού έχεις πάρει όλο το Μεταξουργείο ακάποτα! :2funny:

Χαζός είσαι ρε?
Με άλλον με μπερδεύεις....
Ακάποτα εγώ....

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Πες μου τι πίνεις φίλεεεεεεεεε,θέλω και εγώ.... :hi:
 

Συνημμένα

  • very-drunk.gif
    very-drunk.gif
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 38
  • drunk-smiley-emoticon.gif
    drunk-smiley-emoticon.gif
    90,8 KB · Εμφανίσεις: 43

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Χαζός είσαι ρε?
Με άλλον με μπερδεύεις....
Ακάποτα εγώ....

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Πες μου τι πίνεις φίλεεεεεεεεε,θέλω και εγώ.... :hi:
Δικαίωμα σου τι κάνεις με τις πουτανες και ακαποτο από τον κωλο αν θες κάνε. Το θέμα είναι ότι κόλλησες με το τι κάνω εγώ με τις πουτανες...Μη μου πεις ότι θέτω σε κίνδυνο τις πουτανες γιατί θα είναι ότι πιο γελοίο θα έχω διαβάσει ποτέ μου! Αν υπάρχει κάποιος που θέτει κάποιον σε κίνδυνο είναι οι ίδιες οι πουτανες γιατί δεν κάνουν ελέγχους και όπως διαβάζω κάνουν και εξτραδάκια! Ελευθέρωσε επιτέλους το μυαλό σου!  ;)
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Μπαρμπα κοψε την πλακα..σε κοβω νασαι γυρω στα 55-60 αφου λες για ξυλοσομπες σε μπουρδελα και οτι εχεις να πας απο το 1989..δηλαδη απο 22 ετων? μπα χλωμο το βλεπω κανεις δεν κοβει τα μπουρδελα τοσο νωρις..επειτα 46 χρονων γαμας ανετα σε κανα 5λεπτο..για να λες οτι δεν μπορεις 55-60 εισαι..δεν υπαρχει λογος να το κρυβεις..τιμη σου και καμαρι σου που επιβιωσες και εφτασες τετοια ηλικια..αλλωστε στο σαιτ ειναι αποδεκτοι ολοι ανεξαρτητως ηλικιας... :rockon:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Μπαρμπα κοψε την πλακα..σε κοβω νασαι γυρω στα 55-60 αφου λες για ξυλοσομπες σε μπουρδελα και οτι εχεις να πας απο το 1989..δηλαδη απο 22 ετων? μπα χλωμο το βλεπω κανεις δεν κοβει τα μπουρδελα τοσο νωρις..επειτα 46 χρονων γαμας ανετα σε κανα 5λεπτο..για να λες οτι δεν μπορεις 55-60 εισαι..δεν υπαρχει λογος να το κρυβεις..τιμη σου και καμαρι σου που επιβιωσες και εφτασες τετοια ηλικια..αλλωστε στο σαιτ ειναι αποδεκτοι ολοι ανεξαρτητως ηλικιας... :rockon:

Δεν θυμάμαι καλά, δεν είναι και απίθανο το 89 να έχει στα σπίτια ξυλόσομπες. Στην Φυλής πάντως δεν είχε. Και φυσικά 47 δεν λογίζεσαι μπάρμπας εκτός εάν νιώθεις έτσι. Εγώ πάντως όχι (49).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom