Νέα

οι ενοχες,μετα το σεξ με πορνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τύπε τύψεις θα πρέπει να νιώθεις για το χρόνο που έχασες στέλνοντας χιλιάδες μηνύματα για να βρεις κάποιον να σε πηδήξει....ουπς λάθος...για να πάτε μαζί για παρτούζα.  

Σκέψου πόσο χρόνο έχασες που αντί να γαμάς, έστελνες άκυρα μηνυματάκια.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
Εγώ όταν χύσω μετανοιώνω που δεν πήρα περισσότερα λεφτά μαζί μου.
Επίσης όταν βαράω μαλακία μετανοιώνω μετά, λέω "Τι μαλακία έκανα"  :grin:

Εγώ όταν χύσω μετανοιώνω που δεν πήρα μαζί μου χαρτομάντηλα . :2funny:

 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
οι γνοστοι-αγνοστοι που δεν εχουν να κανουν τιποτα στην ζωη τους και γραφουν συνεχεια στο φορουμ,για να χτιπισουν καποιον που βαζει ενα θεμα,σαμπος αυτοι ειναι "μυαλα" εσεις που το παιζετε κατι μην το παιζετε εξυπνοι εδω μεσα που ολα ειναι εικονικα αλα στην εξω ζωη στην πραγματικοτητα. δεν θα ασχοληθω με αυτους ας ειστε καλα.
 

Επισκέπτης
οι γνοστοι-αγνοστοι που δεν εχουν να κανουν τιποτα στην ζωη τους και γραφουν συνεχεια στο φορουμ,για να χτιπισουν καποιον που βαζει ενα θεμα,σαμπος αυτοι ειναι "μυαλα" εσεις που το παιζετε κατι μην το παιζετε εξυπνοι εδω μεσα που ολα ειναι εικονικα αλα στην εξω ζωη στην πραγματικοτητα. δεν θα ασχοληθω με αυτους ας ειστε καλα.
ε λοιπον εγω παντα ελεγα οτι εισαι μεγαλη καρδια! :rockon: :rockon: :rockon:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
εμεις οι αντρες πολες φορες σκυτομαστε με το κατο κεφαλι και παμε σεbourdela,studio  και σε τεια παρομοια,οταν καβλονουμε θελουμε να παμε να εκτονοθουμε... και εγω ροταω οταν χυνουμε το μετανιονουμε που πηγαμε με μια πορνη,η επιδει εχουμε σχεση ,η ειμαστε πατρεμενοι η ειμαστε μονοι και δεν μπορουμε ... προσωπικα γω οταν παω και αφου χυσω με πορνη το μετανιονω για διαφορους λογους, οτι δεν ξερω αν ειναι καθαρες,οτι δεν ειανι ορεο να πιγαινω με πορνες,εσεις?
οχι
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
καποιες στην φυλις κανουν καλο γαμησι
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
για παρτουζα εχω παει σε καποια μβουρδελα στην φυλις,ητανα καλα. εφαγε κ απο τους διο μας καλη πουτσα
 

Ρanas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2011
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)
ωραια τα λες.. αλλα την φωτο του μπιλυ γιατι την εχεις?
 

Ρanas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2011
Μηνύματα
199
Like
0
Πόντοι
1
ωραια τα λες.. συνέχισε τις θεωρίες σου
Οι μπουρδελιάρηδες είναι διχασμένες προσωπικότητες.Φάσκουν και αντιφάσκουν συνέχεια και είναι εξαρτημένοι πλήρως από τους οίκους για αυτό κιόλας έπειτα από τόσες φόλες τους βλέπεις και συνεχίζουν και πηγαίνουν.Η ελπίδα για μια σχετικά αξιοπρεπής συνεύρεση(πόσο μάλλον υγιής σχέσης με κάποια κοπέλα του ''έξω κόσμου'') έχει πεθάνει,αυτοί όμως δε λένε να το καταλάβουν.
Συχνά συντάσσονται σε ομάδες για να κάνουν το χαβαλέ τους τα παιδιά αν και προσωπικά εμένα περισσότερο μου φέρνουν σε πεινασμένες ύαινες παρά σε φυσιολογικούς ανθρώπους.
Η σωστή άλλωστε μπουρδελότσαρκα γίνεται πάντα και μόνο όταν είσαι μόνος.
Μιζέρια,μοναξιά,καταπιεσμένες ορμές,περιθωριακές συμπεριφορές είναι μερικά από τα μπαχαρικά που μόνο δε νοστιμίζουν το φαγητό της ανθρώπινης επαφής...

Πάρολαυτα φίλε Σταμάτη ξεχνάς τα πάντα όταν ακούς τα τακούνια στο διάδρομο να έρχονται προς το μέρος σου.
Μόλις η πόρνη διαβεί την πόρτα έχεις φτάσει στην κορυφή.
Αμέσως μετά αρχίζει και η πτώση.

 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)

και αυτοί που είναι παντρεμένοι η έχουν πάντα "σχέση" και είναι πλήρως κοινωνηκοποιημένοι γιατί δεν κόβουν τις πουτάνες  ?
αυτοί που είναι χωρισμένοι μετά από δυο και τρεις γάμους και αραβώνες και έχουν δει πως είναι να είσαι απόλυτα κοινωνικός με 50 παρέες μια μόνιμη γυναίκα και μια ερωμένη γιατί επιλέγουν τις πουτάνες και δεν ξαναμπλέκουν  με παρέες και "μόνιμες" γυναίκες ?
υπάρχει και η κατηγορία που λες αλλά κούλαρε υπάρχουν και άλλες πολλές και παράξενες κατηγορίες ανθρώπων.
δεν είναι ο γάμος και τα παιδιά ο μόνος προορισμός του ανθρώπου.

υγ
τώρα αν ρωτήσεις εμένα δεν ξέρω τι θέλω και αν θέλω κάτι πραγματικά, πέρα από το να θαυμάζω τον εαυτό μου
:grin:
 

giorgio sahini

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)

Τώρα ρίχνεις αλάτι στις πληγές, μπήγεις το μαχαίρι στο κόκκαλο, σβήνεις το τσιγάρο στο πρόσωπο, τραβάς το χαλί κάτω απ'τα πόδια, λες "ευχαριστώ" όταν σου λένε "σ'αγαπώ¨, σου στέλνουν ευχετήρια κάρτα και στέλνεις εξώδικο, πουλάς φύκια για μεταξωτές κορδέλες κτλ κτλ κτλ...

Αφενός, όπως άφησε να εννοηθεί ο συναγωνιστής, μπουρδελιάρης από σεξουαλική ανάγκη είναι μόνο ΜΙΑ κατηγορία από τους τακτικούς θαμώνες, αφετέρου, ακόμα και αν επηρεάζεσαι συναισθηματικά από την όλη φάση αντί να τη βλέπεις καθαρά σαρκικά - σεξουαλικά, ΔΕ φτάνεις  στην κατάσταση που περιγράφεις. Θεωρώ πως υπεργενικεύεις και πως η συγκεκριμένη συμπεριφορά ανήκει στη σφαίρα πιο γενικών ψυχοπαθολογικών προβλημάτων, που ίσως να του κατέστρεφαν τη ζωή πριν προλάβει καν να γίνει μπουρδελιάρης...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Κάποιοι νιώθουν 100 φορές πιο μαλάκες απ'ότι ήδη είναι όταν χύσουν και διαβαίνουν την έξοδο του μπουρδέλου,μιας και η μοναξιά που επαναφέρεται έπειτα από την ολιγόλεπτη επαφή φέρνει μαζί της το αδελφάκι της,τη συνειδητοποίηση.
Η συνειδητοποίηση έρχεται όταν μπαίνεις στο μετρό ή στο λεωφορείο το βράδυ του Σαββάτου που εσύ γυρνάς στο σπίτι σου με σκυφτό κεφάλι ενώ πλήθος παρεών βγαίνουν έξω και χαίρονται τη ζωή.Φυσικά βέβαια όταν φτάσεις σπίτι και μπεις στο bourdela θα βρίσεις τους προαναφερθέντες και για να νιώσεις καλύτερα θα τους ονομάσεις παντοφλάκηδες/μουνόδουλους κτλπ (άσχετα αν και εσύ τα ίδια θα έκανες και θα ευχόσουν να ήσουν στη θέση τους).
Όλα αυτά συνήθως τελειώνουν μια ωραία και ρόδινη μέρα που εσύ τα τινάζεις και στην κηδεία σου παρών είναι μόνο ο παπάς και ο νεκροθάφτης με τα κοράκια του.

:)
Raven+.jpg
 

zatoichi3

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
604
Like
0
Πόντοι
6
ωραια τα λες.. αλλα την φωτο του μπιλυ γιατι την εχεις?

Σκατά τα λέει. Αυτά τα άτομα, οι πολέμιοι του πορνισμού, καταστρέφουν το σάιτ και έχουν καταφέρει να διώξουν πολλούς μεγάλους χύστες από τις τάξεις του.

Εσύ συμφωνείς μαζί του γιατί νιώθεις ότι έκανες λανθασμένες επιλογές και θες να πάψεις να είσαι μπουρδελιάρης. Ωστόσο τι άλλο θα μπορούσε να είναι ένας φανατικός φετιχιστής; Όταν κάνεις την αυτοκριτική σου για τη ζωή σου ως τώρα θα πρέπει να συμπεριλαμβάνεις και τον παράγοντα βίτσιο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Σκατά τα λέει. Αυτά τα άτομα, οι πολέμιοι του πορνισμού, καταστρέφουν το σάιτ και έχουν καταφέρει να διώξουν πολλούς μεγάλους χύστες από τις τάξεις του.

Εσύ συμφωνείς μαζί του γιατί νιώθεις ότι έκανες λανθασμένες επιλογές και θες να πάψεις να είσαι μπουρδελιάρης. Ωστόσο τι άλλο θα μπορούσε να είναι ένας φανατικός φετιχιστής; Όταν κάνεις την αυτοκριτική σου για τη ζωή σου ως τώρα θα πρέπει να συμπεριλαμβάνεις και τον παράγοντα βίτσιο.
ρε τυπε δεν εχει να κανει με λανθασμενες επιλογες, φυσικα και εκτιμω τους πορνιστες, της πορνες γιατι και αυτοι αυτες εχουν εναν ρολο στην κοινωνια.. ειδικα η πορνες, πιστεψε με ο μισος και κατα μεγαλο βαθμο πανω απο το 60 της εκατο του αντρικου πλυθσμου θα ειχε πεθανει απο την αγαμια εαν δεν υπηρχαν η πορνες ,και θα την βγαζαμε ολοι με μαλακια χυνοντας με της αθωες σκηνες σεξ με το σεξ and the city,εγω σαν ανθρωπος τα θελω ολα στην ζωη μου, και γκομενες, και πουτανες,και one night stand,και σχεσεις,και γαμησια διαρκειας.. πραγματα τα οποια ταυτοχρονα ειναι δυσκολα να συμβουν διοτη θελει καλη διαχειρηση και οχι αυθορμητισμο ,τωρα το λαθος ξελαθος ειναι σχετικο,το αισθημα της βαρεμαρας που αισθανομαι πλεον για της πορνες επειτα απο 6 χρονια συνευρεσης με αυτες με εκανε να το πω.. μπορει ξερω γω να χα βρει μια γκομενα να χα καψουρευτει και να με παντρευταν με το ζορι τα αδερφια της, μπορει ξερω γω να βρησκα παλι μια γκομενα να πηγαιναμε μια βολτα με ενα μηχανακι, η ενα αμαξι και να χαμε σκωτοθει και η δυο,σεναρια επιστημονικης φαντασιας αλλα ποιος ξερει τι δρομο θα χα τραβηξει εαν ειχε κοψει της πορνες καιρο πριν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom