Νέα

Οι Ελληνίδες πάνε με μαύρους και το αντίστροφο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Loykios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
775
Like
1.384
Πόντοι
206
Πριν καμιά δεκαετία είχα κάνει μια σχετική συζήτηση με μια συνάδελφο που είχαμε μια άνεση. Κάπου στη μέση είναι η αλήθεια, όπως είχα καταλάβει, (όσο αντιπροσωπευτική μπορεί να είναι μια απλή συζήτηση). Ούτε ξετρελαίνονται για τους μαύρους όπως παρουσιάζονται στις τσόντες, ούτε όμως και τους σνομπάρουν σαν όψιμες αριστοκράτισσες.
Πιστεύω ότι πολλές θέλουν αλλά δυσκολεύονται να το κάνουν , και για λόγους προκατάληψης αλλά και για λόγους πρακτικούς.
Δεν είναι τόσο απλό, μην το βλέπετε έτσι.
Η μέση απλή ελληνίδα 30άρα - 40άρα να πάει σε μπαρ να ψωνίζει μαύρους γαμιάδες, δεν είναι κάτι εύκολο.
Και λόγοι προκατάληψης με την έννοια ότι οκ , υπάρχει φαντασίωση αλλά το να περάσεις στην πράξη πολλές το έχουν ξεκόψει ως πιθανότητα να συμβεί.
Πάντως , αν μετράγαμε και τις φαντασιώσεις τους, τα ποσοστά θα ήταν αρκετά υψηλά
 

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.840
Like
4.353
Πόντοι
456
Εδώ οι Ελληνίδες εκφράζουν τη γνώμη τους για τους Αραπάδες.

 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.598
Like
2.624
Πόντοι
456
το περιεργο ειναι οτι μιλανε καπως τα αγγλικα..οι πιο πολλες ελλεινιδες που εχω δει δεν μπορουνε να πουνε ουτε λεξη στα αγγλικα..πιθανον να ειναι μισες ελλεινιδες μισες ξενες..
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.221
Like
1.939
Πόντοι
216
Πολλές γουστάρουν να δοκιμάσουν με έγχρωμους. Για την εμπειρία, για να νομίζουν ότι κάναν κάτι στη ζωή τους. *lol*

Λίγες εκείνες όμως που κολλάνε στην όλη φάση. Σπάνια. Και μόνο κάτι παχουλές συνήθως.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.307
Πόντοι
7.195
Ναι οι ελληνίδες πάνε με μαύρους και τους παντρεύονται και κάνουν και παιδιά.
Έλληνες με μαύρες μόνο πουτάνες, δεν έχω δει ποτέ στο δρόμο ζευγάρι με παιδί
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.506
Κριτικές
10
Like
2.855
Πόντοι
746
Ναι οι ελληνίδες πάνε με μαύρους και τους παντρεύονται και κάνουν και παιδιά.
Έλληνες με μαύρες μόνο πουτάνες, δεν έχω δει ποτέ στο δρόμο ζευγάρι με παιδί
Συνήθως οι Ελληνίδες αυτές είναι bus class και ενίοτε με ψυχολογικά και εμφανισιακά θέματα (όχι πάντα)...
 
Τελευταία τροποποίηση:

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.221
Like
1.939
Πόντοι
216
Συνήθως οι Ελληνίδες αυτές είναι bus class και ενίοτε με ψυχολογικά και εμφανισιακά θέματα...

Μπασκλας, bass class, χαχαχα. Καιρό είχα να την ακούσω αυτή τη λέξη.


Ναι, συμφωνώ σε γενικές γραμμές. Είναι και κάποιες νεαρές που πειραματίζονται με έγχρωμους για την εμπειρία, αλλά εκείνες που κάνουν σχέσεις διαρκείας μαζί τους είναι συνήθως κάτι ψιλοτελειωμένες.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.313
Πόντοι
6.955
Μίλαγα με μια ελληνίδα μαθηματικό γύρω στα 50 στην εφαρμογή blindchat.....καυλαντίζαμε. Την επόμενη ημέρα μιλήσαμε στο τηλέφωνο για να γνωριστούμε καλύτερα. Εκεί μου ανέφερε πως όταν χώρισε με τον άνδρα της, για αντίδραση, παράγγειλε από πρακτορείο μαύρο επιβήτορα! Με τον νέγρο μάλιστα έχουν κρατήσει επαφή και πηγαίνουν για καφέ.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
770
Like
1.277
Πόντοι
206
Κοιτάξτε μη λέμε ότι θέλουμε. Στην αρχή έβλεπα εθνίκια στο twitter να γράφουν για αυτό αλλά δε το πίστεψα λέγοντας πως μάλλον πρόκειται για υπερβολές.

Αλλά το παρατηρείς ρε γαμώτο. Το βλέπεις στο δρόμο όταν περπατάς. Δεν είναι σίγουρα πολλές αλλά είναι πολύ περισσότερες σε σχέση με τα παλιότερα χρόνια. Τώρα τι φάση δε ξέρω ; Βλέπεις κοπέλες λευκές με μελαμψούς χέρι , χέρι μια βόλτα στο κέντρο μπορεί να σας πείσει ότι συμβαίνει.

Μου φαίνεται εντελώς παλαβό. Βάζεις έναν κατσικοβοσκό , κατσικογαμιά απο το Κονγκό μόνο και μόνο επειδή σου άρεσε το σεξ που κάνατε μαζί ;!;!;!

Είναι σαν να σου λέει ο άλλος " έχω βίτσιο με τις ναζίστριες οπότε πήγα στη Χρυσή Αυγή να γίνω μέλος για να βρω γκόμενα ".
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
1
Like
4.969
Πόντοι
456
μια κ ξαναζωντανεψατε το νημα,εξηγηστε μου ρε μαγκες λιγο οποιος θελει,που ειναι δλδ το προβλημα αν καποια θελει να πηδηξει μαυρο;να τον πηδαει σταθερα ισως κ τους φιλους του;;
κ εγω εχω τα ρατσιστικα μου κολληματα,το παραδεχομαι,με συγκεκριμενη φυλη,αλλα αυτο ειναι δικο μου κολλημα οχι οτι θα πρεπε ολος ο κοσμος να σκεφτετε οπως εγω...
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
355
Like
657
Πόντοι
81
Στα ερασιτεχνικά βιντεάκια το 90% ήταν μαύροι με λευκές στην Αμερική ειδικά.Γραφω ήταν γιατί στο xhamster έχουν μπλοκάρει αματερ υλικό εδώ και 2 χρόνια και το έχουν γυρίσει σε pay.
Επειδή ποτέ δεν ήμουν φαν της φτιάχτης τσοντας γούσταρα να βλέπω φάσεις cheating,cuckold που ξεδιπλωναν την μεγα πουτανια που κρύβουν μέσα τους.Ακομη και πιτσιρικας αν ήταν τσόντα, μόνο Σαλιέρι και ιταλικές που είχαν πλοκή πριν πέσει η μπριζόλα.
Τα έβλεπα πριν 20 χρόνια και αναρωτιομουν αν θα έρθουν ποτέ εδώ τι θα γίνει αν θα γίνει.Δηλαδη παρτούζες με μαύρους ,κερατάς να τραβάει βίντεο την γυναίκα του σε μοτέλ.Μπουκακε με μαύρη ψωλαρια και κρεμπιε και να πηγαίνει ο κερατάς να τα γλείφει, αυτή να ψαρεύει στο ίντερνετ και να γυρίζει βίντεο;Να ταξιδεύουν Αφρική,Κούβα για να βρουν bbc πουτσο κτλ.Εντάξει ήταν που ήταν αιδοιοδουλος μετά τα μνημόνια δυσκολεύτηκαν τα πραγματα οπότε ο hubby Έλληνας ίσως τα δεχτεί προκειμένου να μην την χάσει. Εδώ θα πάει να ψηφίσει πάλι τους ίδιους στις ευρωεκλογές να μου πειτε....
Τέλος παντων....Είναι τοσο προχωρημένη η Ελληνίδα σήμερα άραγε;Αυτό θέλει άλλο thread.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
857
Κριτικές
1
Like
435
Πόντοι
26
Και εγω ειχα την απορία γιατι καποιες επιλεγουν μαυρους και για αυτο ειχα κανει μια μικρη ερευνα...
καποιες ειπαν οτι ο μαυρος δεν εχει το αγχος να ειναι πρωτος σε ολα ουτε εχει αγχος για καριερα και γενικοτερα συνηθως οι στοχοι ειναι απλοι με αποτελεσμα να ειναι χαλαροι με χιουμορ και ετσι αυτη η απλοτητα τους δινει αλλη ηρεμια στη σχεση τους....
Μαλιστα καποιες ειπαν οτι δεν γυριζουν ξανα σε λευκο (λογικο αμα ξεχειλώσει μετα μπαζει αερα)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.953
Like
15.545
Πόντοι
3.656
Κοιτάξτε μη λέμε ότι θέλουμε. Στην αρχή έβλεπα εθνίκια στο twitter να γράφουν για αυτό αλλά δε το πίστεψα λέγοντας πως μάλλον πρόκειται για υπερβολές.

Αλλά το παρατηρείς ρε γαμώτο. Το βλέπεις στο δρόμο όταν περπατάς. Δεν είναι σίγουρα πολλές αλλά είναι πολύ περισσότερες σε σχέση με τα παλιότερα χρόνια. Τώρα τι φάση δε ξέρω ; Βλέπεις κοπέλες λευκές με μελαμψούς χέρι , χέρι μια βόλτα στο κέντρο μπορεί να σας πείσει ότι συμβαίνει.

Μου φαίνεται εντελώς παλαβό. Βάζεις έναν κατσικοβοσκό , κατσικογαμιά απο το Κονγκό μόνο και μόνο επειδή σου άρεσε το σεξ που κάνατε μαζί ;!;!;!

Είναι σαν να σου λέει ο άλλος " έχω βίτσιο με τις ναζίστριες οπότε πήγα στη Χρυσή Αυγή να γίνω μέλος για να βρω γκόμενα ".

Θεσσαλονίκη πάντως πολύ σπάνια έχω δει μαύρο με ελληνίδα.Και όλες ήταν χοντρές.

Τώρα αν κάποιες απλά τους έχουν για :fuck1: αλλά ντρέπονται να κυκλοφορούν μαζί τους,δεν ξέρω
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.048
Πόντοι
2.356
Οι Ελληνίδες είναι ακριβώς οι ίδιες γυναίκες όπως κι οι υπόλοιπες στον πλανήτη με απλώς διαφορετική νοοτροπία όπως όλες άλλωστε. Στον σημερινό γυναικοκεντρισμό έχουν ως φρούριο τα σοσιαλ που τις κάνουν όλες δυνατές και ισχυρές. Άρα γαμάμε και μόλις δούμε απαιτήσεις, φύγαμε. Είναι ξεκάθαρο ότι αρκετές πάνε με μαύρους διότι οι περισσότεροι Ελληνες είναι χοντροί, κομπλεξικοί, ζηλόφθονοι, άσχημοι, μικροπούτσηδες σε σχέση με τους μαύρους, κομπλεξικοί και ακοινώνητοι σε τέντα όρια. Το ότι δεν τους παντρεύονται έχει να κάνει με το ότι παντρεύονται μόνο όσους μπορούν να τις έχουν ασφαλισμένες και οι μαύροι δεν είναι η καλύτερη λύση. Όποτε ξεσκίζονται μαζί τους μια χαρά ως ζευγάρια που όντως υπάρχουν και πάει λέγοντας έχοντας το ζώον σπίτι να τους τα φέρνει. Εγώ όσες παντρεμένες έχω γαμήσει αυτά μου λένε για τους άνδρες τους και σιγά μην περιμενα να μου το πουν. Μέχρι κι οι ελεύθερες απαξιώνουν τους ανεπαρκείς Έλληνες. Αυτά.

:rockon:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
355
Like
657
Πόντοι
81
Και εγω ειχα την απορία γιατι καποιες επιλεγουν μαυρους και για αυτο ειχα κανει μια μικρη ερευνα...
καποιες ειπαν οτι ο μαυρος δεν εχει το αγχος να ειναι πρωτος σε ολα ουτε εχει αγχος για καριερα και γενικοτερα συνηθως οι στοχοι ειναι απλοι με αποτελεσμα να ειναι χαλαροι με χιουμορ και ετσι αυτη η απλοτητα τους δινει αλλη ηρεμια στη σχεση τους....
Μαλιστα καποιες ειπαν οτι δεν γυριζουν ξανα σε λευκο (λογικο αμα ξεχειλώσει μετα μπαζει αερα)
Είναι κι αυτό μια άποψη.Ο Έλληνας στην χώρα του έχει σίγουρα περισσότερα προβλήματα να διαχειριστεί όπως φόρους,ανεργία, φτωχοποιηση,να μην πέσει βαθμίδα μετα την διάλυση της μεσαίας τάξης,να μην χάσει το οποίο σπίτι από πληστηριασμους και απλήρωτους λογαριασμούς,να μπορεί να ικανοποιεί τα θέλω των άλλων,συγγενων,σχεσεων ,να αντέχει την κατσαδα και την γκρίνια τους,τον ανταγωνισμό και τα πισωμαχαιρώματα από το ρουφιανιλικι στην δουλειά,την αρνητική αύρα του Κούλη,έχει...έχει....
Από την άλλη ο νεοεισερχόμενος που έρχεται και πολλές φορές ζούσε δίπλα στα ζωντανά του,τι να χάσει....;ίσα ίσα με την νεότητα και ότι είναι από εξωτική χώρα κερδίζει την συμπάθεια των γυναικών.Ειπαμε ο μακακας στο σπίτι κουβαλητης και ο νεοεισερχόμενος επιβήτορας.Εκαστος στο είδος του.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.598
Like
2.624
Πόντοι
456
Όλες θα γαμιοντουσαν με μαύρους..αν είχε πιο πολλούς μαύρους εδώ..Θεσσαλονίκη δε βλέπουν ελλεινιδες με μαύρους..γιατί δεν έχει μαυρους..άμα φέρουν...θα τους κυνηγάνε οι ελλεινιδες σαν τρελές..
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.307
Πόντοι
7.195
Συνήθως οι Ελληνίδες αυτές είναι bus class και ενίοτε με ψυχολογικά και εμφανισιακά θέματα (όχι πάντα)...
Συμφωνώ, θα τις σύγκρινα με τις "συντρόφους" των λεσβιών. (έχω πει πολλές φορές ότι στο ζευγάρι λεσβιών λεσβία είναι μόνο η μία)
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.307
Πόντοι
7.195
Μίλαγα με μια ελληνίδα μαθηματικό γύρω στα 50 στην εφαρμογή blindchat.....καυλαντίζαμε. Την επόμενη ημέρα μιλήσαμε στο τηλέφωνο για να γνωριστούμε καλύτερα. Εκεί μου ανέφερε πως όταν χώρισε με τον άνδρα της, για αντίδραση, παράγγειλε από πρακτορείο μαύρο επιβήτορα! Με τον νέγρο μάλιστα έχουν κρατήσει επαφή και πηγαίνουν για καφέ.
Άντε τώρα να τη γαμήσεις μετά...
Πες της να μην το πολυλέει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom