Νέα

Oakley

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
θα τα φαω σε πορνοτουρισμο μαζι με τον ξαδερφο μου που χωρισε προσφατα.. μεγας πουτανιαρης.  :hi:

Μετα σειρα εχει το πατρικο μου..  :blowup:
Τελικά είσαι  :idiot: πουλάς ακίνητο για να τα φας στης πουτάνες...είσαι νέος ακομα, τι θα γίνει αν σου συμβεί κάτι μετά;
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.854
Πόντοι
1.406
θα τα φαω σε πορνοτουρισμο μαζι με τον ξαδερφο μου που χωρισε προσφατα.. μεγας πουτανιαρης.  :hi:

Μετα σειρα εχει το πατρικο μου..  :blowup:
...οταν εχει ο ανθρωπας προγραμμα λεμε .......αρχοντια..... :sunglasses:
 

fax

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
228
Like
1
Πόντοι
1
Το πατρικό πόσο;;;;;
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 40 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ Ή ΣΥΝΟΔΕΙΑ, ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ. ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΔΗ 18 ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΝ . ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΦΟΣΩΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝIΣΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ, ΑΨΟΓΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.. ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ INBOX PLZ.  :hi:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 40 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ Ή ΣΥΝΟΔΕΙΑ, ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΧΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ. ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΔΗ 18 ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΛΛΑ ΛΟΓΟ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΝ . ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΦΟΣΩΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝIΣΗ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ, ΑΨΟΓΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.. ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ INBOX PLZ.   :hi:
Ελα τύπε μου έχω μια γνωστή μου που ενδιαφέρετε να σου στείλω φώτο;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom