Νέα

O "θείος" στη Τζοάννα του Έλλης 3....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tsarkitis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
To θέμα είναι δύο σε ένα: βασικά το άνοιξα για τη φάση  :2funny: που έγινε προσφάτως και δευτερευόντως για την εν λόγω κορασίδα. Όσοι δεν τη γνωρίζουν www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:47338/]ας διαβάσουν εδώ[/url] την κριτική μου.
Τέσπα προχθές κάνοντας μια βόλτα στα μαγαζιά της ηδονής, πέτυχα κάτι πιτσιρικάδες γύρω στα 17 (στα μαγαζιά της Βέργας για την ακρίβεια). Τα παιδιά ήταν κάπως αδασκάλευτα κι έτσι φιλοτιμήθηκα ως θείος :grin: να τα βοηθήσω. Μάλιστα σε κάποιο από όσο μου είπαν (ο Νίκος με τον Κώστα LOL είμαι και godfather :2funny: τα βάφτισα κιόλας) τους έριξαν πόρτα.

- Μείνετε ήσυχοι, θα σας πάω εγώ στη Τζοάννα τη Ρουμάνα. Καλό μουνί, θα φχαριστηθείτε ακάπ και κώλο κι αν θέλετε χύσιμο και στη μάπα.
- Είναι δοκιμασμένη θείε?
- Ναι σου λέω. Την έχω πάρει ήδη όπως κι άλλοι γνωστοί. Στο forum δε μπαίνετε?
- Όχι, ποιο forum?
- θα πάρετε κάμποσες πληροφορίες!

Κάπως έτσι ήταν κάποιοι από τους διαλόγους, με ρωτούσαν και για τα στούντιο, τη Φυλής, τους έδωσα κι οδηγίες για στοχευμένες εφόδους στο Μεταξουργείο σε επιλεγμένα μαγαζιά κλπ κλπ.....

Ο ένας από τους δύο τους πιτσιρικάδες τον έχωσε. Κι ο μπαγάσας κρατήθηκε 12 λεπτά (χρονομετρημένα).  :think: εγώ πάντως και μαλακία που είχα βαρέσει το βράδυ  :2funny: έχυσα γρηγορότερα, είμαι επιρρεπής στους κώλους!  :rockon:
Ο δεύτερος θα έμπαινε, αλλά ήταν να μαζέψουν και τρίτο φίλο τους, που δεν ήξερε την περιοχή κι έτσι το ανέβαλε. Βέβαια του άρεσε η κοπέλα και από όσο μου είπε θα πήγαινε εντός του Σ/Κ.
Χωρίζοντας ο "θείος" έδωσε κάποιες γενικές συμβουλές στα "ανίψια" του για τη ζωή. Όσο ήμουν μαζί, τα θεωρούσα δικά μου παιδιά και το ανταπέδιδαν αυτό με σεβασμό και εμπιστοσύνη  :)



Ετσι, πατρονάρισμα και μεταλαμπάδευση εμπειρίας στους νέους μπουρδελιάρηδες! Βλέπουμε τον εαυτό μας πριν 10 χρόνια σε αυτούς! Εκπαιδεύουμε τις νέες σειρές καυλιαρογαμιάρηδων. Αυτά ειναι! πρνομπούτκαμπ!
 

Επισκέπτης
To θέμα είναι δύο σε ένα: βασικά το άνοιξα για τη φάση  :2funny: που έγινε προσφάτως και δευτερευόντως για την εν λόγω κορασίδα. Όσοι δεν τη γνωρίζουν www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:47338/]ας διαβάσουν εδώ[/url] την κριτική μου.
Τέσπα προχθές κάνοντας μια βόλτα στα μαγαζιά της ηδονής, πέτυχα κάτι πιτσιρικάδες γύρω στα 17 (στα μαγαζιά της Βέργας για την ακρίβεια). Τα παιδιά ήταν κάπως αδασκάλευτα κι έτσι φιλοτιμήθηκα ως θείος :grin: να τα βοηθήσω. Μάλιστα σε κάποιο από όσο μου είπαν (ο Νίκος με τον Κώστα LOL είμαι και godfather :2funny: τα βάφτισα κιόλας) τους έριξαν πόρτα.

- Μείνετε ήσυχοι, θα σας πάω εγώ στη Τζοάννα τη Ρουμάνα. Καλό μουνί, θα φχαριστηθείτε ακάπ και κώλο κι αν θέλετε χύσιμο και στη μάπα.
- Είναι δοκιμασμένη θείε?
- Ναι σου λέω. Την έχω πάρει ήδη όπως κι άλλοι γνωστοί. Στο forum δε μπαίνετε?
- Όχι, ποιο forum?
- θα πάρετε κάμποσες πληροφορίες!

Κάπως έτσι ήταν κάποιοι από τους διαλόγους, με ρωτούσαν και για τα στούντιο, τη Φυλής, τους έδωσα κι οδηγίες για στοχευμένες εφόδους στο Μεταξουργείο σε επιλεγμένα μαγαζιά κλπ κλπ.....

Ο ένας από τους δύο τους πιτσιρικάδες τον έχωσε. Κι ο μπαγάσας κρατήθηκε 12 λεπτά (χρονομετρημένα).  :think: εγώ πάντως και μαλακία που είχα βαρέσει το βράδυ  :2funny: έχυσα γρηγορότερα, είμαι επιρρεπής στους κώλους!  :rockon:
Ο δεύτερος θα έμπαινε, αλλά ήταν να μαζέψουν και τρίτο φίλο τους, που δεν ήξερε την περιοχή κι έτσι το ανέβαλε. Βέβαια του άρεσε η κοπέλα και από όσο μου είπε θα πήγαινε εντός του Σ/Κ.
Χωρίζοντας ο "θείος" έδωσε κάποιες γενικές συμβουλές στα "ανίψια" του για τη ζωή. Όσο ήμουν μαζί, τα θεωρούσα δικά μου παιδιά και το ανταπέδιδαν αυτό με σεβασμό και εμπιστοσύνη  :)

:rockon:

 

Επισκέπτης
Συγκεντρωτικά:
1) Μπακάλη αντί να επικροτείς θετικά το θείο, περιμένω να δω πότε επιτέλους πότε θα κανονίσουμε κάποια βόλτα :grin:
2) Κωστάκης27, η αλήθεια είναι ότι την Τζοάννα την έχω βατέψει πρωινές ώρες. Δίχως να θέλω να γίνω δικηγόρος καμμιάς, όταν μια κοπέλα έχει καβαληθεί από το πρωί συνεχώς, προφανώς οι μπατταρίες της αντοχής της είναι άδειες το βράδυ. Τώρα το αν μαγειρεύουν LOL δεν ξέρω!
Βέβαια, επειδή χρειάζεται και το κλάσιμο, καλό είναι να μην την επισκεπτόμαστε όχι τη συγκεκριμένη ιερόδουλο, αλλά και τα λοιπά στανταράκια σε τακτική βάση. Ο λόγος είναι απλός: όταν μια κοπέλα καβαλήσει το καλάμι επειδή βγάζει πολλά, μην περιμένεις θετική ανταπόκριση.

Για την ενημέρωση, δεν ανταλλάξα κινητά με τα πιτσιρίκια!
Ελπίζω πάντως να με έβγαλαν ασπροπρόσωπο αν ξαναπήγαν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom