Νέα

Ο πρωταγωνιστής του… καρότου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 397
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MaximTsigalko21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
343
Κριτικές
11
Like
266
Πόντοι
231
Η υπόθεση του εξαίρετου πολιτικού ο οποίος έμπαινε σε site γνωριμιών, ανοίγοντας την κάμερα για να κάνει τις πλέον απίστευτες αθλιότητες, αφορά σε συγκεκριμένο πρόσωπο.

Η δημοσιοποίηση του όλου θέματος είναι υπόθεση ημερών μέχρι να ολοκληρωθεί η δημοσιογραφική έρευνα και να δοθεί ο απαραίτητος χρόνος στους άμεσα ενδιαφερόμενους να πάρουν θέση.
πειδή φαίνεται ότι ορισμένοι κύριοι αισθάνονται ισχυρότεροι από αυτό που είναι πιθανώς στην πραγματικότητα, θέλουμε να τους υπενθυμίσουμε ότι η ενημέρωση παραμένει, παρά τις όποιες αντιξοότητες, δικαίωμα του πολίτη και υποχρέωση του δημοσιογράφου. Ως εκ τούτου, συμβουλές του τύπου «μην το κάνετε γιατί θα μας βρείτε απέναντι» δεν πρόκειται να πιάσουν τόπο.

Απέναντι είναι οι πολίτες, το δίκαιο και η αλήθεια.

Εάν πάλι επιθυμούν να σταδιοδρομήσουν πολιτικά ως όμηροι, αυτό είναι δικαίωμά τους, αρκεί να γνωρίζει τα πάντα ο κόσμος που τους ψηφίζει.
Δεν υπάρχει χώρα στην οποία ο δημοσιογράφος θα αποσιωπούσε υπόθεση με πρωταγωνιστήπολιτικό, ο οποίος χρησιμοποίησε το Internet για να κάνει στριπτίζ ενώπιον αγνώστων και να σπάσει κάθε όριο αυτοσεβασμού με χυδαίες πράξεις, αναγκάζοντας την παρέα των φοιτητών με τους οποίους επικοινώνησε να «ξεράσουν»!...

Επειδή κάποιοι μπορεί να θεωρήσουν ότι όλα αυτά αποτελούν υπερβολές, δημοσιοποιούμε απόσπασμα από το τέλος της ηλεκτρονικής παρακμής, για να καταλάβετε πόσο χαμηλά έχει πέσει η πολιτική αξιοπρέπεια και ο αυτοσεβασμός.

Όχι τόσο εκείνου που πρωταγωνίστησε αλλά των άλλων που τον στηρίζουν πολιτικά. Η κοινωνία έχει ακόμα αξίες ευτυχώς…(απ'το zougla.gr)
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Η υπόθεση του εξαίρετου πολιτικού ο οποίος έμπαινε σε site γνωριμιών, ανοίγοντας την κάμερα για να κάνει τις πλέον απίστευτες αθλιότητες, αφορά σε συγκεκριμένο πρόσωπο.

Η δημοσιοποίηση του όλου θέματος είναι υπόθεση ημερών μέχρι να ολοκληρωθεί η δημοσιογραφική έρευνα και να δοθεί ο απαραίτητος χρόνος στους άμεσα ενδιαφερόμενους να πάρουν θέση.
πειδή φαίνεται ότι ορισμένοι κύριοι αισθάνονται ισχυρότεροι από αυτό που είναι πιθανώς στην πραγματικότητα, θέλουμε να τους υπενθυμίσουμε ότι η ενημέρωση παραμένει, παρά τις όποιες αντιξοότητες, δικαίωμα του πολίτη και υποχρέωση του δημοσιογράφου. Ως εκ τούτου, συμβουλές του τύπου «μην το κάνετε γιατί θα μας βρείτε απέναντι» δεν πρόκειται να πιάσουν τόπο.

Απέναντι είναι οι πολίτες, το δίκαιο και η αλήθεια.

Εάν πάλι επιθυμούν να σταδιοδρομήσουν πολιτικά ως όμηροι, αυτό είναι δικαίωμά τους, αρκεί να γνωρίζει τα πάντα ο κόσμος που τους ψηφίζει.
Δεν υπάρχει χώρα στην οποία ο δημοσιογράφος θα αποσιωπούσε υπόθεση με πρωταγωνιστήπολιτικό, ο οποίος χρησιμοποίησε το Internet για να κάνει στριπτίζ ενώπιον αγνώστων και να σπάσει κάθε όριο αυτοσεβασμού με χυδαίες πράξεις, αναγκάζοντας την παρέα των φοιτητών με τους οποίους επικοινώνησε να «ξεράσουν»!...

Επειδή κάποιοι μπορεί να θεωρήσουν ότι όλα αυτά αποτελούν υπερβολές, δημοσιοποιούμε απόσπασμα από το τέλος της ηλεκτρονικής παρακμής, για να καταλάβετε πόσο χαμηλά έχει πέσει η πολιτική αξιοπρέπεια και ο αυτοσεβασμός.

Όχι τόσο εκείνου που πρωταγωνίστησε αλλά των άλλων που τον στηρίζουν πολιτικά. Η κοινωνία έχει ακόμα αξίες ευτυχώς…(απ'το zougla.gr)

Σε αυτο το αποκομμα οι θα ειναι η μεγαλυτεροι πηδηκουλες που
εχουν παρει την μιση  Αθηνα η ΜΕΡΑΚΛΗΔΕΣ
 

Συνημμένα

  • SIRIZA.jpg
    SIRIZA.jpg
    110,6 KB · Εμφανίσεις: 27

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Δεν νομίζω το πράγμα να πάρει διαστάσεις.
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
εχει βρωμισει για τον παρολιγο δημαρχο τωρα δε ξερω.... :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.840
Κριτικές
1
Like
29.522
Πόντοι
8.006
Ναι και επίσης οτι θα το έβγαζε στη φόρα το ονοματάκι την Δευτέρα μετά τις εκλογές,αλλά μαλλον είναι οι κλασσικές μούφες του Μάκη.
Aπλα ο σιχαμενος Μακης επιθυμει να κρατα ομηρους για τα δικα του συμφεροντα.
Τοσο απλα.
Σιχαμα.
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
Aπλα ο σιχαμενος Μακης επιθυμει να κρατα ομηρους για τα δικα του συμφεροντα.
Τοσο απλα.
Σιχαμα.
ναι ο πουστης και αμα τον δεις απο κοντα λυπασαι και την ροχαλα σου γαμα τα.. :jerking: :jerking:
 

tteautteau231996

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.236
Like
143
Πόντοι
16
να γαμαω μουνι δεν μου κανει καμια αισθηση μαν.....αμα δεν γαμησουμε καναν κωλο δεν κανουμε τιποτα.....μουνι βρισκεις παντου
οπως λεει και το ρητο ο κολος ειναι αβυσσος και το μουνι πηγαδι και οποιος τον κολο δεν γαμει στραβος παει στον αδη ...ολ ταιμ κλασικ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16

[size=20pt]Γ. Σακελλαρίδης: Δεν θα ενδώσουμε σε νόμους της ζούγκλας - η Αριστερά δεν εκβιάζεται[/size]




«Το τελευταίο διάστημα, και αμέσως μετά τον πρώτο γύρο των αυτοδιοικητικών εκλογών, σχεδιάστηκε και εξαπολύθηκε εναντίον μου επίθεση με όλα τα χαρακτηριστικά του πολιτικού εκβιασμού. Δεν ενέδωσα και δεν πρόκειται να ενδώσω σε τέτοιες πρακτικές.

Από την πρώτη στιγμή επιλέξαμε να μην συνδιαλλαγούμε με όσους επιδιώκουν τον εκφασισμό της πολιτικής ζωής και την επιβολή του νομού της ζούγκλας.

Η επίθεση αυτών των μηχανισμών που παραπέμπουν σε μεθόδους παρακράτους και πολιτικού περιθωρίου, εμφανιζόμενες μάλιστα με δήθεν δημοσιογραφικό μανδύα, στοχεύει στη χειραγώγηση τη δική μου και του κόμματός μου.

Αυτοί οι όροι δημόσιας συζήτησης δεν πρέπει να γίνουν ανεκτοί ούτε για εμένα, ούτε για κανέναν πολίτη.

Τέτοιες σκοτεινές πρακτικές δε θα επικρατήσουν στην πολιτική ζωή. Η Αριστερά δεν εκβιάζεται».


















Απάντησε για το καρότο ο τύπος και έκανε και ρόμπα τον ζούγκλα που ποτέ δεν είπε καθαρά όνομα και απλά φωτογράφιζε τον Σακελλαρίδη.
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
[size=20pt]Γ. Σακελλαρίδης: Δεν θα ενδώσουμε σε νόμους της ζούγκλας - η Αριστερά δεν εκβιάζεται[/size]




«Το τελευταίο διάστημα, και αμέσως μετά τον πρώτο γύρο των αυτοδιοικητικών εκλογών, σχεδιάστηκε και εξαπολύθηκε εναντίον μου επίθεση με όλα τα χαρακτηριστικά του πολιτικού εκβιασμού. Δεν ενέδωσα και δεν πρόκειται να ενδώσω σε τέτοιες πρακτικές.

Από την πρώτη στιγμή επιλέξαμε να μην συνδιαλλαγούμε με όσους επιδιώκουν τον εκφασισμό της πολιτικής ζωής και την επιβολή του νομού της ζούγκλας.

Η επίθεση αυτών των μηχανισμών που παραπέμπουν σε μεθόδους παρακράτους και πολιτικού περιθωρίου, εμφανιζόμενες μάλιστα με δήθεν δημοσιογραφικό μανδύα, στοχεύει στη χειραγώγηση τη δική μου και του κόμματός μου.

Αυτοί οι όροι δημόσιας συζήτησης δεν πρέπει να γίνουν ανεκτοί ούτε για εμένα, ούτε για κανέναν πολίτη.

Τέτοιες σκοτεινές πρακτικές δε θα επικρατήσουν στην πολιτική ζωή. Η Αριστερά δεν εκβιάζεται».


















Απάντησε για το καρότο ο τύπος και έκανε και ρόμπα τον ζούγκλα που ποτέ δεν είπε καθαρά όνομα και απλά φωτογράφιζε τον Σακελλαρίδη.
Τυπισα μουφα λες ειναι η δουλεια?Κανει τετοια ο ζουγκλας?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.666
Like
1.287
Πόντοι
366
η κοτα ο κιτρινιαρης αν εχει αρχιδια  ας το βγαλει αλλιως στα αβγουλακια του
 

kolotripidakias

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2013
Μηνύματα
441
Like
4
Πόντοι
1
δε παιζει ρε παιδια να κανει τετοια ο τυπος. ή θα ειναι κανενας που να του μοιαζει ή ακυρη ιστορια τελειως στημενη για να παρει χρημα.

ή μαλλον και να κανει τετοια, δεν παιζει στην ελλαδα να ειναι στο σαιτ και χωρις κρυμμενη μουρη να βαζει καροτα στο κωλο και μετα να βγαινει στην τηλεοραση. με τιποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom