Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

demon14

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2016
Μηνύματα
180
Like
120
Πόντοι
1
Ολη η αληθεια...
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1593031692703.jpg
    FB_IMG_1593031692703.jpg
    57,3 KB · Εμφανίσεις: 13

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.095
Κριτικές
5
Like
1.266
Πόντοι
216
Υποπτεύομαι, χωρίς να είμαι εντελώς σίγουρος, ότι δε σε ξενέρωσαν τόσο οι καραντίνες και οι μάσκες και οι κάσκες, αλλά κάτι Πειραιώτικες φάπες που σας επανέφεραν λίγο ζαλισμένους στη φυσική σας θέση.
Και Οι Πειραιώτικες πούτσες
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.530
Like
2.187
Πόντοι
606
[move]απλα ειμαστε η καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα :rockon:[/move]  [move]ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΟΥ :kneel: :worship:[/move]
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
Υπάρχουν ακόμα μερικοί που λένε ας τον δούμε τον Γι-Δωνη από το Οπορτο με δικό του υλικό! :2funny: :2funny:
Τι να πει ρε μλκες κ ο Καρερα που παρέλαβε ένα πραγματικό  ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ και το έκανε μια ομάδα με αρχή-μέση-τέλος!!!
Εχθές το αεκακι έδειξε πως είναι πολύ δουλεμένο από τον προπονητή της! Αντιθέτως εμείς από το κακό στο χειρότερο! Έναν αυτόματισμο ρε μλκ όλη τη χρονιά...ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.994
Like
24.976
Πόντοι
5.006
Υπάρχουν ακόμα μερικοί που λένε ας τον δούμε τον Γι-Δωνη από το Οπορτο με δικό του υλικό! :2funny: :2funny:
Τι να πει ρε μλκες κ ο Καρερα που παρέλαβε ένα πραγματικό  ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ και το έκανε μια ομάδα με αρχή-μέση-τέλος!!!
Εχθές το αεκακι έδειξε πως είναι πολύ δουλεμένο από τον προπονητή της! Αντιθέτως εμείς από το κακό στο χειρότερο! Έναν αυτόματισμο ρε μλκ όλη τη χρονιά...ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ!!!
ρε μλκ μου η φωτό με Καρυπίδη που τη βρήκες όλα τα λεφτα :tooth: :tooth:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
μπουχο εχεις φαει σκατο με το φτυαρι τον τελευταιο καιρο τρελε μου

νταξ εβγαλες και πολυ γλωσσα για μπουγατσα

 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
να μιλάνε και οι μπογιατζηδες...Ε! Αυτό είναι ιεροσυλία! :2funny: :2funny: :2funny:
τρελε μου αμα οι μπογιατζηδες ειχαν το μπατζετ του ρωσοποντιου θα ειχανε παρει 3-4 πρωταθληματα τα τελευταια χρονια

το οτι με αυτο το μπατζετ πηρες με το ζορι 1 πρωταθλημα, και τωρα κοντευεις να πεσεις και Γ εθνικη μονο εσυ θα μπορουσες να το καταφερεις

θελει προσπαθεια δηλαδη αυτο που πετυχες

και απλως μαλακας να εισαι και να το αφησεις στην τυχη, τετοια αποτυχια δυσκολο να κανεις
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.277
Κριτικές
169
Like
8.339
Πόντοι
10.326
τρελε μου αμα οι μπογιατζηδες ειχαν το μπατζετ του ρωσοποντιου θα ειχανε παρει 3-4 πρωταθληματα τα τελευταια χρονια

το οτι με αυτο το μπατζετ πηρες με το ζορι 1 πρωταθλημα, και τωρα κοντευεις να πεσεις και Γ εθνικη μονο εσυ θα μπορουσες να το καταφερεις

θελει προσπαθεια δηλαδη αυτο που πετυχες

και απλως μαλακας να εισαι και να το αφησεις στην τυχη, τετοια αποτυχια δυσκολο να κανεις
με τα θα και αν δεν κάνω συζήτηση!
Η Ιστορία έγραψε κ γράφει πως είσαι μπογιατζής! :rockon:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Δεν πειράζει ρε παοκια σε 30 ....40 χρόνια πάλι μπορεί να ξανά πάρετε πρωτάθλημα δηλαδή όσο καιρό θα κάνει ο Συριζα αν????? ξανά είναι κυβέρνηση χαχαχαχα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
με τα θα και αν δεν κάνω συζήτηση!
Η Ιστορία έγραψε κ γράφει πως είσαι μπογιατζής! :rockon:
βασικα η ιστορια εγραψε οτι εχω 20 πρωταθληματα κι εσυ 2 κι εγω εχω παει 1 τελικο και 2 ημιτελικους τσαμπιο λιγκ κι εσυ δεν εχεις κουνησει ουτε ματωμενο σεντονι μετα απο πρωτη νυχτα γαμου αλλα τελοσπαντο δε θελω να σε τσιγκλαω γιατι οι κωλογαυροι σε εχουν κερασει 10 τονους σκατο τελευταια
 

markosp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.095
Κριτικές
5
Like
1.266
Πόντοι
216
Δεν πειράζει ρε παοκια σε 30 ....40 χρόνια πάλι μπορεί να ξανά πάρετε πρωτάθλημα δηλαδή όσο καιρό θα κάνει ο Συριζα αν????? ξανά είναι κυβέρνηση χαχαχαχα
Σε λλεω με λλες.
Τι ξεσκισμα ήταν πάλι αυτό ρε βλαχαδερα!
Πόσο περισσότερο να σας ξεφτιλισουμε!
Σκληρο γαμησι στους προδότες της Μακεδονίας,τις τσιμπουκλουδες των Αλβανοσκοπιανων
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Τύποι αυτή η οικογένεια σαμπιντι είναι πνευματικά ανάπηροι? Τα έχουν κάνει το ίδιο σκατα και στις άλλες επενδύσεις τους?
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.024
Like
9.858
Πόντοι
1.406
τρελε μου αμα οι μπογιατζηδες ειχαν το μπατζετ του ρωσοποντιου θα ειχανε παρει 3-4 πρωταθληματα τα τελευταια χρονια

το οτι με αυτο το μπατζετ πηρες με το ζορι 1 πρωταθλημα, και τωρα κοντευεις να πεσεις και Γ εθνικη μονο εσυ θα μπορουσες να το καταφερεις

θελει προσπαθεια δηλαδη αυτο που πετυχες

και απλως μαλακας να εισαι και να το αφησεις στην τυχη, τετοια αποτυχια δυσκολο να κανεις
ωπα παιχτη.....για καποια εποχη ειχες ακριβως αυτο το μπατζετ ,για να παρεις ενα πρωταθλημα τελικα και μετα σκορπισες ,γιατι οι "παναθηναικαρες " πολυμετοχικοι σου ,τα εβαλαν κατω και ειδαν οτι δεν συμφερει τελικα ,αφου επρεπε να ξοδευουν τα τριπλα για να κανουν ζαυτι την συμμορια...τα ιδια κανουν και χειροτερα στον ιβαν,που στην τελικη εχει ριξει και ενα σκασμο λεφτα σε επενδυσεις στη χωρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom