Νέα

Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.462
Κριτικές
165
Like
25.245
Πόντοι
34.168
πεντακαθαρο...δεν ειναι ανατροπη...ΕΙΝΑΙ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΒΙΤΟΡ...
πριν το πρωτο σου γκολ καθαρο οφσαιτ ο σαλπιγγιδης...
κανονικοτατο το γκολ του πανιωνιου που ακυρωθηκε και φυσικα κανενα πεναλτυ στον παπαδοπουλο...αντιθετως κιτρινη για θεατρο....
ξευτιλιστηκατε τυπε...γελαει ο κοσμος ....ο αγιος δεν μιλησε για παρωδια γιατι ;  :2funny:
με δεκα παιχτες σας γαμησε ο πανθηρας ,σας εβαλε και γκολ που κακως ακυρωθηκε σαν οφσαιντ...
πολυ κηνυγι τυπε απο την παραγκα  :2funny:  :2funny:
ΡΕ ΑΡΧΙΔΙ ΧΡΗΣΤΙΔΗ.....

π ο ν α ε ι  η  κ ω λ α ρ α  σου.....??????


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ξεκωλιαστηκε σημερα ο Κολοβος μπας και τον παρει ο Βανζελ απο τωρα στην ομαδα.....
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376

τραβεστολαγνε που εισαι καμαρι μου? :think: :think:
 

kingwulf

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Η  πρωτη μεγαλη μεταγραφη, Ουσερο αντι Μπλανκο
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
εγω για φετφατζιδη ακουσα οτι θα παρει ο μπαουγκ :huh:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446

τραβεστολαγνε που εισαι καμαρι μου? :think: :think:
δες την τελευταια φαση του αγωνα....ειναι εκτελεση φαουλ του πανιωνιου...το εχει πιασει μια καμερα απο μπρος...ο παπαδοπουλος αγκαλιαζει ενα πανθηρα και τον πεταει κατω...
1) πες μου αν ηταν πεναλτυ και...
2) αν ειχε γινει σε δικο μας ματς ποσες φορες θα ειχε παιξει;
τελευταια φαση του ματς στην εκτελεση του φαουλ...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
δες την τελευταια φαση του αγωνα....ειναι εκτελεση φαουλ του πανιωνιου...το εχει πιασει μια καμερα απο μπρος...ο παπαδοπουλος αγκαλιαζει ενα πανθηρα και τον πεταει κατω...
1) πες μου αν ηταν πεναλτυ και...
2) αν ειχε γινει σε δικο μας ματς ποσες φορες θα ειχε παιξει;
τελευταια φαση του ματς στην εκτελεση του φαουλ...

Με τον εργοτελη ο νιονιος παλι θα σερνεται
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
σε αλλη θεση παιζουν .
Τρεις παικτες υποτιθεται θα παρουμε, χαφ, εξτρεμ  και μπακ.
Ο ουσερο ειναι ο χαφ ( χρησιμος  παικτης φαινεται , αν και προσωπικα δεν εχω αποψη) .
Ο μπλανκο ειναι πολυ ακριβος, και δεν το κοβω να ερχεται, εκτός αν γινει οικονομια και στον μπακ ( όπως και με ουσερο).
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
στ'αρχιδια μου...τι θες να πεις ; πανιωνιος ειμαι εγω η εργοτελης ;  :think:

αυτο που θελω να πω οτι φετος ολα τα αταφα πτωματα της σουπερλιγκας θυμουνται οτι ειναι ποδοσφαιρικα σωματεια οταν ανεβαινουνε τουμπα και στα υπολοιπα 32 παιχνιδια το ξεχνανε  :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
σε αλλη θεση παιζουν .
Τρεις παικτες υποτιθεται θα παρουμε, χαφ, εξτρεμ  και μπακ.
Ο ουσερο ειναι ο χαφ ( χρησιμος  παικτης φαινεται , αν και προσωπικα δεν εχω αποψη) .
Ο μπλανκο ειναι πολυ ακριβος, και δεν το κοβω να ερχεται, εκτός αν γινει οικονομια και στον μπακ ( όπως και με ουσερο).

Λιγο μεγαλος δεν ειναι τυπε?  :think:
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
αυτο που θελω να πω οτι φετος ολα τα αταφα πτωματα της σουπερλιγκας θυμουνται οτι ειναι ποδοσφαιρικα σωματεια οταν ανεβαινουνε τουμπα και στα υπολοιπα 32 παιχνιδια το ξεχνανε  :grin:
δεν πιστευω να εννοείς τους καλλονη, κερκυρα, πανιωνιο, πλατανια κτλ  :grin:
Αυτους που περιμενουμε να δουμε ειναι οι ξανθιωτες.

30 ειναι ο ουσερο.
Για 2,5 χρονια μια χαρα
.Εδω παιζει ( ;; ) ο σαλπι που ειναι στα 34
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
αυτο που θελω να πω οτι φετος ολα τα αταφα πτωματα της σουπερλιγκας θυμουνται οτι ειναι ποδοσφαιρικα σωματεια οταν ανεβαινουνε τουμπα και στα υπολοιπα 32 παιχνιδια το ξεχνανε  :grin:
κοιταξε ...τωρα αν εσυ δεν τρολλαρεις και μιλας σοβαρα προβλημα σου....εγω δεν μπορει να ειμαι στο μυαλο του καθενος και να ερμηνευω ποτε μιλαει σοβαρα και ποτε οχι...
δηλ. ο πανιωνιος επαιξε για μενα και την αλλη κυριακη που θα παιξει για παρτη του θα ειναι αδιαφορος...
και ετσι να ηταν για εναν ''επιδοξο πρωταθλητη'' οτι τον κανουν πουτανα κατι πανιωνιοι και λειβαδειες και οτι μονο με αβαντες κερδαει τους δεκα του πανιωνιου ειναι δικαιολογια οτι παιζει για μενα ο νιονιος;
πιστευεις οτι με αυτο που λες αβανταρεις τον πουστη δικεφαλο εκ βορειου ελλαδος;
τι να σου πω....ο καθενας οτι νομιζει....δικαιωμα σου  :dunno:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
δεν πιστευω να εννοείς τους καλλονη, κερκυρα, πανιωνιο, πλατανια κτλ  :grin:
Αυτους που περιμενουμε να δουμε ειναι οι ξανθιωτες.

30 ειναι ο ουσερο.
Για 2,5 χρονια μια χαρα
.Εδω παιζει ( ;; ) ο σαλπι που ειναι στα 34

Γιατι ο Πανθρακικος που εκανε λες και εδινε πλεη οφ παραμονης και μετα πηγε και αρπαξε 4 σαν σε προπονηση απο τον βαζελο?  :2funny: :2funny: :2funny:
Ο Σαλπι με βυσμα παιζει?  :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
αυτο που θελω να πω οτι φετος ολα τα αταφα πτωματα της σουπερλιγκας θυμουνται οτι ειναι ποδοσφαιρικα σωματεια οταν ανεβαινουνε τουμπα και στα υπολοιπα 32 παιχνιδια το ξεχνανε  :grin:
απο το μυαλο σου αραγε εχει περασει το ενδεχομενο να ειναι τοσο μπουρδελο ο παοκ ωστε ολα τα πτωματα να φανταζουν μπαρτσα στην τουμπα;
ε;  :think:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
κοιταξε ...τωρα αν εσυ δεν τρολλαρεις και μιλας σοβαρα προβλημα σου....εγω δεν μπορει να ειμαι στο μυαλο του καθενος και να ερμηνευω ποτε μιλαει σοβαρα και ποτε οχι...
δηλ. ο πανιωνιος επαιξε για μενα και την αλλη κυριακη που θα παιξει για παρτη του θα ειναι αδιαφορος...
και ετσι να ηταν για εναν ''επιδοξο πρωταθλητη'' οτι τον κανουν πουτανα κατι πανιωνιοι και λειβαδειες και οτι μονο με αβαντες κερδαει τους δεκα του πανιωνιου ειναι δικαιολογια οτι παιζει για μενα ο νιονιος;
πιστευεις οτι με αυτο που λες αβανταρεις τον πουστη δικεφαλο εκ βορειου ελλαδος;
τι να σου πω....ο καθενας οτι νομιζει....δικαιωμα σου  :dunno:

Εκανα μια διαπιστωση για το πως συμπεριφερονται οι ουραγοι και δεν ανεφερα ουτε ολυμπιακο ουτε τιποτα....Απο εκει και περα ο ΠΑΟΚ εκανε πολυ κακη εμφανιση αποψε του λειπει και η μιση ομαδα και θελει οπωσδηποτε μεταγραφες και τον Σαλπιγγιδη με συνταξη...Peace bro
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
απο το μυαλο σου αραγε εχει περασει το ενδεχομενο να ειναι τοσο μπουρδελο ο παοκ ωστε ολα τα πτωματα να φανταζουν μπαρτσα στην τουμπα;
ε;  :think:

Ουτε και αυτο αποκλειεται αλλα γιατι τσιτωνεις?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom