Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maionas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2015
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
120
Πόντοι
280
... και με κύπελο του MR MALAKAS 2016 παρακαλώ!!!!
Stekas βλέπω το έχεις πάρει προσωπικά το ζήτημα με τόν Piker...
Ο Picker είναι μια μετανσάρκωση προφήτη που όλους εμάς μάς οδηγεί!
 

Djole77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2017
Μηνύματα
244
Κριτικές
14
Like
731
Πόντοι
991
τελικά αν δεν υπήρχε ο εγωισμός και οι μηχανισμοί άμυνας θα είχαν κρεμαστεί όλοι οι αδυναμοι άνθρωποι και τα ναυάγια της ζωής 
Πράγματι.
Όταν ήσουν Πίκερ μας τα είχες κάνει τσουρέκια με τις θεωρίες σου περί ελευθεριακού πορνηδονισμού. Είχες ΤΙΓΚΑΡΕΙ το προφίλ σου με κριτικές και βλακοαποφθέγματα προσπαθώντας να πείσεις τους άλλους αλλά κυρίως τον εαυτό σου ότι είσαι φυσιολογικός και μάγκας. Προσπάθησες πολύ αλλά δεν τα κατάφερες. Η μακροχρόνια μάχη σου με την κατάθλιψη επιρρέασε τη λίμπιντο σου και πλέον δεν μπορείς να γαμησεις σε μπουρδέλο. Έγινες ένας ανοργασμικός μαλακοκαύλης και αυτό σε γέμισε ακόμα περισσότερα κόμπλεξ και κακία. Αργότερα βρέθηκε και το απελπισμένο μπάζο που γαμας (αφού καταναλώσεις τεράστιες ποσότητες σιλδεναφιλης και κοκαινης βεβαίως βεβαίως  :cheesy:) and the rest is history...
Μια ματιά στο προφίλ σου θα σε πείσει ότι έχω δίκιο. Ο rigormortis είναι ο δικός σου μηχανισμός άμυνας. :)
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.017
Κριτικές
33
Like
7.065
Πόντοι
3.496
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.
Picker  :rockon:
Σαν συνταγη ακουγεται.. αλλα ωραιο σλογκαν..  :sunglasses:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Πράγματι.
Όταν ήσουν Πίκερ μας τα είχες κάνει τσουρέκια με τις θεωρίες σου περί ελευθεριακού πορνηδονισμού. Είχες ΤΙΓΚΑΡΕΙ το προφίλ σου με κριτικές και βλακοαποφθέγματα προσπαθώντας να πείσεις τους άλλους αλλά κυρίως τον εαυτό σου ότι είσαι φυσιολογικός και μάγκας. Προσπάθησες πολύ αλλά δεν τα κατάφερες. Η μακροχρόνια μάχη σου με την κατάθλιψη επιρρέασε τη λίμπιντο σου και πλέον δεν μπορείς να γαμησεις σε μπουρδέλο. Έγινες ένας ανοργασμικός μαλακοκαύλης και αυτό σε γέμισε ακόμα περισσότερα κόμπλεξ και κακία. Αργότερα βρέθηκε και το απελπισμένο μπάζο που γαμας (αφού καταναλώσεις τεράστιες ποσότητες σιλδεναφιλης και κοκαινης βεβαίως βεβαίως  :cheesy:) and the rest is history...
Μια ματιά στο προφίλ σου θα σε πείσει ότι έχω δίκιο. Ο rigormortis είναι ο δικός σου μηχανισμός άμυνας. :)

τι λες βρε μαλάκα ???  :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:

ποια καταθλιψη ? ποια επηρρεασμένη λιμπιντο ?  ποιο απελπισμένο μπάζο ?

αυτά ειναι δικά σου χαρακτηριστικά , μια χαρα όργια κάνω , φυσικά δεν έχω κατάθλιψη και φυσικά δεν υπάρχει κανένα απελπισμένο μπάζο, μια χαρά ειναι η ζωή μου σε απολυτη άνοδο σε όλα τα επιπεδα  :2funny: :2funny: :2funny:

και προφανώς όλη αυτή η μιζέρια που περιγραφεις είναι δική σου προβολή πάνω μου

και φυσικά εισαι πολυ μακρια απο το να συζητήσεις θέματα φιλοσοφίας , όχι με μενα που θα σου φανει κάπως πιο δυσκολο ...αλλά γενικοτερα είσαι στο επιπεδο ενος αυτιστικου πιθηκου

μην ανοιγεις αλλα προφίλ και κλείσε ραντεβου με ψυχιατρο ...δεν είμαι εγω ψυχασθενης ουτε σε ζηλευω απλα σου κάνω bulling  επειδή μου εξαπτεις επιθετικά ενστικτα επειδή είσαι πανηλιθιος

λοιπον δεν μπορω να μεινω άλλο ...αλλα για πειραματοζωο με κανες να γελασω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Απορία. Το μέλος Πίκερ εκφράζει τις αμφιλεγόμενες απόψεις του. Αυτές είναι , άλλοι τις δέχονται άλλοι όχι.
Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορούν μερικοί και ασχολούνται όλη τη μέρα με το συγκεκριμένο μέλος. Τί θα πει , τί έφαγε , πότε έκλασε , όλην την ώρα πρωί - βράδυ να σχολιάσουν κάθε λέξη που θα πει. Και όχι μόνο αυτό. Προσπαθούν να πείσουν (ποιόν άραγε ?)  ότι το συγκεκριμένο μέλος είναι "ναυάγιο" και ότι αυτοί είναι ανώτεροι.
Ο ανώτερος δεν τα βάζει με "ναυάγια" . Γιατί είναι ανώτερος.
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Απορία. Το μέλος Πίκερ εκφράζει τις αμφιλεγόμενες απόψεις του. Αυτές είναι , άλλοι τις δέχονται άλλοι όχι.
Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορούν μερικοί και ασχολούνται όλη τη μέρα με το συγκεκριμένο μέλος. Τί θα πει , τί έφαγε , πότε έκλασε , όλην την ώρα πρωί - βράδυ να σχολιάσουν κάθε λέξη που θα πει. Και όχι μόνο αυτό. Προσπαθούν να πείσουν (ποιόν άραγε ?)  ότι το συγκεκριμένο μέλος είναι "ναυάγιο" και ότι αυτοί είναι ανώτεροι.
Ο ανώτερος δεν τα βάζει με "ναυάγια" . Γιατί είναι ανώτερος.

Γιατί σου κάνει εντύπωση τυπε μου? Στο bou βρισκόμαστε... Πολλοί τον έχουν είδωλο!!!
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Γιατί σου κάνει εντύπωση τυπε μου? Στο bou βρισκόμαστε... Πολλοί τον έχουν είδωλο!!!
Νομίζω ότι κάπου κάνει επαγγελματικό τρόλλινγκ και δεν τα πιστεύει 100% αυτά που λέει , αλλά τέλος πάντων.
Ανώτερος είναι αυτός που δεν τον ενδιαφέρει να είναι ανώτερος.
Τα υπόλοιπα είναι νεοελληνικές βλαχοχωριατιές
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη άλλο ένα βράδυ περπάτησα μόνος προσπαθώντας να επικοινωνήσω με το Θεό. Κάν' το κι εσύ και θα δεις πώς η θεϊκή ενέργεια θα γεμίσει την ψυχή σου. Δεν είσαι μόνος φίλε μου, έχεις πάντα δίπλα σου το Θεό.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.169
Πόντοι
24.596
Μοναχικέ μπουρδελιάρη άλλο ένα βράδυ περπάτησα μόνος προσπαθώντας να επικοινωνήσω με το Θεό. Κάν' το κι εσύ και θα δεις πώς η θεϊκή ενέργεια θα γεμίσει την ψυχή σου. Δεν είσαι μόνος φίλε μου, έχεις πάντα δίπλα σου το Θεό.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μοναχικέ μπουρδελιάρη άλλο ένα βράδυ περπάτησα μόνος προσπαθώντας να επικοινωνήσω με το Θεό. Κάν' το κι εσύ και θα δεις πώς η θεϊκή ενέργεια θα γεμίσει την ψυχή σου. Δεν είσαι μόνος φίλε μου, έχεις πάντα δίπλα σου το Θεό.

Παλι καλα τυπε που δεν σε πετυχε κανενα νταβραντισμενο Πακι να σου κανει το κωλοτρυπιδι σαν του Λιλα... :S :S :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν είναι ανάγκη να πιστεύεις σε κάποια θρησκεία, απλά ηρέμησε και άσε τη θεϊκή δύναμη να σε γεμίσει. Τα λαμόγια δεν θα νιώσουν ποτέ αυτή την πληρότητα γιατί ο Θεός τους μισεί. Ο Θεός αγαπά εσένα γιατί διάλεξες τον δύσκολο δρόμο της αλήθειας και της ηθικής. Έμεινες μόνος σου γιατί ακολούθησες τις εντολές του Θεού. Στην πραγματικότητα όμως δεν είσαι μόνος. Έχεις τις ιερές Του δούλες να γαμάς και το Πνεύμα το Άγιο να σου γεμίζει την ψυχή.
 

sketos.askepos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
55
Πόντοι
0
Δεν είναι ανάγκη να πιστεύεις σε κάποια θρησκεία, απλά ηρέμησε και άσε τη θεϊκή δύναμη να σε γεμίσει. Τα λαμόγια δεν θα νιώσουν ποτέ αυτή την πληρότητα γιατί ο Θεός τους μισεί. Ο Θεός αγαπά εσένα γιατί διάλεξες τον δύσκολο δρόμο της αλήθειας και της ηθικής. Έμεινες μόνος σου γιατί ακολούθησες τις εντολές του Θεού. Στην πραγματικότητα όμως δεν είσαι μόνος. Έχεις τις ιερές Του δούλες να γαμάς και το Πνεύμα το Άγιο να σου γεμίζει την ψυχή.
To λέει και το καινούριο βιβλίο και ο χριστος εσπρωχνε την μαγδούλα!!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ανδρας είναι αυτός που πρωτίστως κυνηγάει γκομενες και τις γαμάει τζαπα, που έχει γυναίκα ή γκόμενα, που γαμάει και πουτάνες όποτε γουστάρει.

Στέκα λαμόγιο νομίζεις ότι θα τη γλιτώσεις; Νομίζεις ότι οι πουτάνες προορίζονται για τους δεσμευμένους; Αργά ή γρήγορα θα νιώσεις την οργή του Θεού. Άλλαξε μυαλά γιατί η ψυχή σου θα υποφέρει. Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Δεν είναι ανάγκη να πιστεύεις σε κάποια θρησκεία, απλά ηρέμησε και άσε τη θεϊκή δύναμη να σε γεμίσει. Τα λαμόγια δεν θα νιώσουν ποτέ αυτή την πληρότητα γιατί ο Θεός τους μισεί. Ο Θεός αγαπά εσένα γιατί διάλεξες τον δύσκολο δρόμο της αλήθειας και της ηθικής. Έμεινες μόνος σου γιατί ακολούθησες τις εντολές του Θεού. Στην πραγματικότητα όμως δεν είσαι μόνος. Έχεις τις ιερές Του δούλες να γαμάς και το Πνεύμα το Άγιο να σου γεμίζει την ψυχή.
Ιερές δούλες = ιερόδουλες .. Απο εκεί βγαίνει άραγε η λεξη; ταιριάζει πάντως :P
 

sketos.askepos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
55
Πόντοι
0
Στέκα λαμόγιο νομίζεις ότι θα τη γλιτώσεις; Νομίζεις ότι οι πουτάνες προορίζονται για τους δεσμευμένους; Αργά ή γρήγορα θα νιώσεις την οργή του Θεού. Άλλαξε μυαλά γιατί η ψυχή σου θα υποφέρει. Οι πουτάνες ανήκουν σε εμάς!

:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom