Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Καμία σχέση με εισπράξεις ή πωλήσεις κτλ. Σιχαίνομαι τις πωλήσεις, όπως ξέρεις δεν είμαι καθόλου καλός στο να λέω ψέματα.
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Καμία σχέση με εισπράξεις ή πωλήσεις κτλ. Σιχαίνομαι τις πωλήσεις, όπως ξέρεις δεν είμαι καθόλου καλός στο να λέω ψέματα.
στις εισπραξεις δεν λες ψεματα τυπε...
Καμια σχεση με την Κορινα που προσπαθεις να την πεισεις ότι αυτος που την πληρωνει για να τον δαχτυλιαζει είναι ο γκομενος της  :S
Πωλήσεις να κανεις
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όταν δεν κάνω μπάνιο την ίδια μέρα, την άλλη μέρα μπαγιατεύουν τα μουνόζουμα που έχουν μείνει πάνω μου και ψιλο-βρωμάνε.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μια φορά, το 2005, είχα κολλήσει έρπητα ζωστήρα στο μπουρδελάκι της Μονής Προδρόμου. Τίποτε άλλο δερματικό πέρα από αυτό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Μαλάκα rigormortis πολλές φορές δεν έχω τι να κάνω και παρακαλάω τις πουτάνες που με έχουν διώξει για να περνάει η ώρα.
Κάτι τέτοια όμως πετάς εδώ μέσα και οι άλλοι βρίσκουν πάτημα για να σε καβλαντίζουν και να μειώνουν τη φιλοσοφία σου.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Vril, όπως γράφω εδώ, στέλνω και κανένα μήνυμα σε καμιά πουτάνα. Τώρα βέβαια υποσχέθηκα στην Κορίνα ότι δεν θα της ξαναστείλω.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Vril, όπως γράφω εδώ, στέλνω και κανένα μήνυμα σε καμιά πουτάνα. Τώρα βέβαια υποσχέθηκα στην Κορίνα ότι δεν θα της ξαναστείλω.
Όχι ρε τύπε, γιατί το έκανες αυτό;  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο rigormortis δεν μπορεί να καταλάβει ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα που αντιμετωπίζω κάποιες φορές είναι η ανία. Απλά βαριέμαι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ο rigormortis δεν μπορεί να καταλάβει ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα που αντιμετωπίζω κάποιες φορές είναι η ανία. Απλά βαριέμαι.
Μα αυτό συμβαίνει γιατί δεν έχεις μια γκόμενα να τη σκίζεις κάμποσες ώρες αλλά τρίβεσαι με παθητικά κρέατα για κάνα 5λεπτο και έχεις ναυαγήσει.  :2funny:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Δεν έχω καμία όρεξη να γαμάω επί ώρες. Απλά, όσο μεγαλώνεις και καταλαβαίνεις καλύτερα τον κόσμο τόσο πιο βαρετό τον βρίσκεις.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.465
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ -ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ- ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.889
Πόντοι
1.686
Δεν βγαίνω, δεν αγοράζω ρούχα, δεν έχω αμάξι ή μηχανή. Δουλεύω πολύ λίγο. Αλλά ΓΑΜΑΩ όσο και ένας παντρεμένος 30 ετών.  :sunglasses:

Αφού σε κάτι φωτό , είχες μηχανη ! Την πούλησες ;

Αφού μένεις με τους δικούς σου, και έχεις να φας και γαμάς
είσαι κομπλέ !

 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ass kavlos είμαι κεντρώος. Έχω ψηφίσει ΝΔ, ΠΑΣΟΚ και Ένωση Κεντρώων. Είμαι άθρησκος, φιλελεύθερος και κάργα μνημονιακός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom