Νέα

Ο γείτονας και η γειτόνισσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 487
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ε

  • Το λέω.

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Δεν το λέω.

    Ψήφοι: 53 63,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Δεν ξέρω έλειπα.ελπίζω να είχαν καλά γαμησια
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Επειδή με
Καιει έφυγα να μην τους βλέπω με ένα γκομενάκι και πηδιομουν
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Επειδή με
Καιει έφυγα να μην τους βλέπω με ένα γκομενάκι και πηδιομουν
Ο  χορτασμενοs/η  δεν καθεται καν ν ασχολειται  με το τι γινεται γυρω του....Δεν τον/την ενδιαφερει , καταλαβεs?
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Ο  χορτασμενοs/η  δεν καθεται καν ν ασχολειται  με το τι γινεται γυρω του....Δεν τον/την ενδιαφερει , καταλαβεs?

Δηλαδή ρε μαν αν εσύ είσαι χορτάτος, δεν κοιτάζεις γύρω σου; Εγώ φίλε ξέρω πως όσο χορτάτος να είναι κάποιος, θα φάει και το παραπάνω. Αλλιώς δεν θα υπήρχαν σόδες.
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ο  χορτασμενοs/η  δεν καθεται καν ν ασχολειται  με το τι γινεται γυρω του....Δεν τον/την ενδιαφερει , καταλαβεs?
έπρεπε να μείνω ε;δεν γαμεις άλλη φορά.τώρα που το σκέφτομαι Ίσως είναι κορυφαίο λάθος
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Δηλαδή ρε μαν αν εσύ είσαι χορτάτος, δεν κοιτάζεις γύρω σου; Εγώ φίλε ξέρω πως όσο χορτάτος να είναι κάποιος, θα φάει και το παραπάνω. Αλλιώς δεν θα υπήρχαν σόδες.
Παιρνω παραδειγμα από μενα ……Όταν ειμαι χορτατοs δεν πα να καιγονται τα δαση???
Υπαρχει σοδα  για την σεξοφαγια?? :think:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά εδώ τι γίνεται;

Καμμιά εξέλιξις;  :s&m_2:

Αυτη τη στιγμη η ερι ειναι σε παρτουζα με τον κερατα συζηγο και τον γειτονα. Την εχουν ξεκωλιασει και γουσταρει. Περιμενουνε τωρα να μας πει ποιου η πουτσα της αρεσε περισσοτερο και σε ποιον εδωσε περισσοτερο κωλο
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Αυτη τη στιγμη η ερι ειναι σε παρτουζα με τον κερατα συζηγο και τον γειτονα. Την εχουν ξεκωλιασει και γουσταρει. Περιμενουνε τωρα να μας πει ποιου η πουτσα της αρεσε περισσοτερο και σε ποιον εδωσε περισσοτερο κωλο
  Θα σε παρακαλούσα να είσαι σοβαρός σε ένα τόσο σοβαρό θέμα και ειδικά όταν με βλέπεις να έχω μια σοβαρή και σεμνή προσέγγιση  :grin:. Αρχίζω να πιστεύω ότι οι γείτονες είναι μέλη του μπου. αλλιώς δεν εξηγείται τόση σιωπη μετά απο την ανακοίνωσή μου  :sunglasses:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
  Θα σε παρακαλούσα να είσαι σοβαρός σε ένα τόσο σοβαρό θέμα και ειδικά όταν με βλέπεις να έχω μια σοβαρή και σεμνή προσέγγιση  :grin:. Αρχίζω να πιστεύω ότι οι γείτονες είναι μέλη του μπου. αλλιώς δεν εξηγείται τόση σιωπη μετά απο την ανακοίνωσή μου  :sunglasses:

βλεπω παρακολουθεις τα ξενα γαμησια οπως ο βασιλακης καϊλας οσους τρωνε στη ταβερνα με τη μουτσουνα στο τζαμι. στενοχωρηθηκα  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom