Νέα

Ο φίλος μου ο ταξιτζής πήδηξε την γυναίκα μου και μένα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bbwlover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 157K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οχι ρε φιλε εγω την εχω κορονα στο κεφαλι μου. τωρα επιδη ειναι πολυ σεξυ της την πεφτουν διαφοροι .
αλλα δεν τους καθετε.
ναι τυπε αλλα την προηγουμενη φορα την πασαρες στους νιγηριανους για να σου δανεισουν λεφτα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
για αυτο σου λεω να γνωριστουμε,να δει η αννουλα οτι δεν ειμαστε τιποτα χλιμιντζουρες
Ετσι. Νοικοκυρεμενα πραματα. Θα σκασουμε φρεσκοπλυμενοι, σενιοι, και  με το λουλουδικο μας.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ναι τυπε αλλα την προηγουμενη φορα την πασαρες στους νιγηριανους για να σου δανεισουν λεφτα
τον βρηκαν στην αναγκη οι καριοληδες δικε μου
Ετσι. Νοικοκυρεμενα πραματα. Θα σκασουμε φρεσκοπλυμενοι, σενιοι, και  με το λουλουδικο μας.
και τα γλυκα μας βεβαιως βεβαιως
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Τον καλέσαμε Σαββατο σπιτι και πηδηξε και την χοντρη και μενα. Εγινα ρεζιλι στην γυναικα μου. Δυστυχως ειχαμε πιει πολλες μπυρες και δεν ξεραμε τι καναμε. Η δικια μου ηταν τυφλα στο μεθυση. το ιδιο και εγω.
:2funny:Κοιτα,τη βρηκα!!!Ρε Φιλε,δεν εχεις,κανεναν,φιλο,Νταλικερη???Φερτον,και ποιτε,Τσιπουρο,μηπως γηνει,παλλι,η Παρτουζα!!{Σου αρεσε ομως,ετσι???] :fuck1:
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Ειχες κανενα τυχερο δικε μου το σαββατοκυριακο?
 
OP
OP
B

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
το ΠΑΣΧΑ θα το κανουμε με τον ταξιτζη στην Λουτσα . Θα σουβλισει ο ταξιτζης με κατι φιλους του. εγω και η Αννα θα φαμε τζαμπα αρνι παλι και θα πιουμε κρασι και μπυρες
 

polo81vw

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2011
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
το ΠΑΣΧΑ θα το κανουμε με τον ταξιτζη στην Λουτσα . Θα σουβλισει ο ταξιτζης με κατι φιλους του. εγω και η Αννα θα φαμε τζαμπα αρνι παλι και θα πιουμε κρασι και μπυρες

Είναι αυτό που λένε:  "Θα φάμε,θα πιούμε και ότι αρπάξει ο κώλος μας"  :fuck1:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
το ΠΑΣΧΑ θα το κανουμε με τον ταξιτζη στην Λουτσα . Θα σουβλισει ο ταξιτζης με κατι φιλους του. εγω και η Αννα θα φαμε τζαμπα αρνι παλι και θα πιουμε κρασι και μπυρες

δικε μου τι εγινε, μηπως μετα το αρνι ο ταριφας σουβλισε και τιποτε αλλο  :zfuck:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

KongZhanShuang

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
το ΠΑΣΧΑ θα το κανουμε με τον ταξιτζη στην Λουτσα . Θα σουβλισει ο ταξιτζης με κατι φιλους του. εγω και η Αννα θα φαμε τζαμπα αρνι παλι και θα πιουμε κρασι και μπυρες
φιλε σκεφτομαι να σουβλισω κι εγω αν ενδιαφερεσαι στελνε pm
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
το ΠΑΣΧΑ θα το κανουμε με τον ταξιτζη στην Λουτσα . Θα σουβλισει ο ταξιτζης με κατι φιλους του. εγω και η Αννα θα φαμε τζαμπα αρνι παλι και θα πιουμε κρασι και μπυρες

Παρτου μεροκαμματο γιατι θα σας πηδανε μετα την μασα ολοι μαζι,
και για να μην στεναχωρηθει η αννουλα οτι το εδινε τζαμπα για μερικα παιδια αρνιου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom