Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Tatiana97

Call-Girl
Εγγρ.
24 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
67
Ξυπνησανε και οι αλβανιδες..και το παιζουν καθος πρεπει κυριες..απο εκει που δεν ειχαν να φανε στην αλβανια και το μουνι τους ειχε πιασει αραχνες..τωρα νομιζουν πως ειναι χρυσο....κοπελλα μου οπου σε παιρνει τα κανεις αυτα και τα γραφεις:::: εδω ειναι ελλαδα και οχι αλβανια..αντε..
Ώπα ώπα ώπα θέλεις να την κοινοποιήσω εδώ την ταυτότητα η να σε ξεμπλόκαρω από το τηλ και να στην στείλω και οπως ξερεις η Π……είναι ποιο κυριες από πολλες εκεί έξω και το ξερεις καλά εσυ γιατί έχεις καταλάβει πως ξερω ποιος είσαι σωστά?!κοπελα σου πήγαινε πες καμία κοπελίτσα όπου ξέρεις!
 

Tatiana97

Call-Girl
Εγγρ.
24 Σεπ 2021
Μηνύματα
38
Like
67
Κάτι τελευταίο..σου δώσανε μεγάλη αξία νομίζω Τατιάνα από Αλβανία τα παλληκάρια στα Χανιά και ασχολήθηκαν τόσο πολύ με εσένα..το πήρες πάνω σου??? Τι νομίζεις ότι είσαι??άντε γιατί παραγνωριστικαμε μαζί σου..πηγενε καλύτερα στο σπίτι σου να βοσκεις πρόβατα η αγελάδες μα μόνο για αυτό κάνεις..γιατί για βυζητα δεν είσαι..και θέλεις και 200 αρχικά....έλα ελα
Εσένα μάλλον επειδή σε μπλοκάραμε κανεις έτσι και από ρατσισμό σκίζεις,εσυ τι νομίζεις καταρχάς ότι είσαι αξία δίνουν στον κόσμο που αξίζει και είναι ευγενικός και σέβεται, νομίζεις ότι γράφεις εδώ και θα γίνει κάτι?για έλα από κοντά να μου τα πεις γιατι σαν μισογύνης που είσαι έχεις βρίσει για κοπέλα εδώ και μετά της στέλνεις για ραντεβού,πληροφοριακά στο αναφέρω και σου απάντησα και στο άλλο που ανέφερες ταυτότητα θέλεις να την ανεβάσω εδώ να γελάσουμε λίγο απόψε η προτιμάς πιστοποιητικό Γεννήσεως?!τραγικός πολυ είσαι ντροπή σου, και πρόβατα και αγελάδες έχουμε και στην Ελλάδα και μερικοί άνθρωποι δουλεύουν σε αυτά και μια χαρα σέβονται τον κόσμο σε σχέση με εσένα!
 

nikosxania

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
132
Πόντοι
0
Κάτι τελευταίο..σου δώσανε μεγάλη αξία νομίζω Τατιάνα από Αλβανία τα παλληκάρια στα Χανιά και ασχολήθηκαν τόσο πολύ με εσένα..το πήρες πάνω σου??? Τι νομίζεις ότι είσαι??άντε γιατί παραγνωριστικαμε μαζί σου..πηγενε καλύτερα στο σπίτι σου να βοσκεις πρόβατα η αγελάδες μα μόνο για αυτό κάνεις..γιατί για βυζητα δεν είσαι..και θέλεις και 200 αρχικά....έλα ελα
Τυπε εμένα δεν με εκπροσωπεί ο λόγος σου και φυσικά δεν με βρίσκει σύμφωνο μια και μιλάς για χανιωτες
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Κούρασε άπειρα... Θέλει η κοπέλα να το παει 300€ το μισάωρο ας το πάει και όποιος θέλει ας τα δώσει. Επίσης δημοκρατία έχουμε αν θέλω πατάω dislike αν θέλω πατάω like. Πραγματικά κούρασε.
 

rataplann

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Εσένα μάλλον επειδή σε μπλοκάραμε κανεις έτσι και από ρατσισμό σκίζεις,εσυ τι νομίζεις καταρχάς ότι είσαι αξία δίνουν στον κόσμο που αξίζει και είναι ευγενικός και σέβεται, νομίζεις ότι γράφεις εδώ και θα γίνει κάτι?για έλα από κοντά να μου τα πεις γιατι σαν μισογύνης που είσαι έχεις βρίσει για κοπέλα εδώ και μετά της στέλνεις για ραντεβού,πληροφοριακά στο αναφέρω και σου απάντησα και στο άλλο που ανέφερες ταυτότητα θέλεις να την ανεβάσω εδώ να γελάσουμε λίγο απόψε η προτιμάς πιστοποιητικό Γεννήσεως?!τραγικός πολυ είσαι ντροπή σου, και πρόβατα και αγελάδες έχουμε και στην Ελλάδα και μερικοί άνθρωποι δουλεύουν σε αυτά και μια χαρα σέβονται τον κόσμο σε σχέση με εσένα!
Πόσα καράτια μουνι έχεις;
 

Poutaniaris7

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
52
Like
80
Πόντοι
0
Καλή χρονιά και καλά γ@μησια συναγωνιστές !
Επειδή δεν μένω Χανιά και έχω μήνες να επισκεφθώ τα σπιτάκια, η Άντζελα η μελαχρινή εργάζεται στην Μίνωος η έχει φύγει ?
(Αν θυμάμαι καλά στο 13 ήταν. Όχι του ομίλου 11, 14, 3)
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Πληρπφορίες/φώτο για σόνια που έρχεται αύριο έχουμε?
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
501
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916
Ήρθε και η @ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ στα Χανιά
Οποίος θέλει να γεμίσει το κρεβάτι του και να ευχαριστηθεί γαμησι, ας πάει. Σε όσους αρέσουν τα κοκκαλιαρικα ανορεξικα κοριτσάκια, μακρυά
 

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
330
Πόντοι
280
πηρα τη τζενη κ τη φιλη της την ψιλη με τις βυζαρες και εχω μονο τα καλυτερα να πω!!!!!περασα τελεια!!!!!
Αυτή είναι η φίλη της;
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
583
Κριτικές
75
Like
1.461
Πόντοι
1.660
Να πω κ γω καλή χρονιά κ ιδιαιτερα στα κορίτσια .
Με την ευκαιρία για την Σόνια , τι ξέρουμε ?
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
501
Κριτικές
108
Like
2.742
Πόντοι
2.916

Unamed10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
85
Κριτικές
5
Like
330
Πόντοι
280
Όχι. Οι φίλες της είναι αυτές

Αυτά τα βυζιά στη φωτογραφία είναι όντως έτσι από κοντά;
 

stavros84

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Λίζα. Σώμα ότι φαίνεται, και ενώ δεν το περίμενα έχει πολύ ωραίο καυλιαρικο πρόσωπο και είναι και πολύ καλή.
Μισή ώρα 70 μία ώρα 130 , πήγα με 70 και σε αυτή την τιμή είναι ότι καλύτερο
Σε πια περιοχή βρίσκεταο ο χώρος της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom